Eski sevgilim aldattığımı sandı lütfen okuyun çok pişmanım:(

Sakin özürler dileyip açıklama falan yapmaya çalışma. Iyice sismesin egosu. Sirf keyfi icin bile gönlünü eyleyip yine gelmis sana. Tamam gecmis hatalarini bi kenara koy artik. Belki kendini iyi hissettircekse "Ayri oldugumuz dönem konustugum biriydi, cevremdekilere bana yasattiklarindan sonra baristigimi söyleyemedigim icin onayladim yazdiklarini bundan sonra zaten bende yokum gibi net ve kestirip atcak şekilde mesaj atabilirsin ama onun disinda sakin ağlayarak vs kendini aciklamaya çalışma. Haketmeyen birine degeri verme bak bu son tartismalariniz olmasa bile adam aliskanlik yapmis keyfine gore ayrilip barisiyo. Cunku senden yuz buluyo biliyoki sen hep ordasin. Tum kapilarini kapat bu kişiye. Önce kendine deger ver sonrasinda sana deger verecek adamlar gelir...

söylediğiniz bütün açıklamaları yaptım ancak bana inanmadı. keşke ilk hatasında barışmasaydım o egosunu tatmin ettikçe benim kendime olan saygım azaldı, değersiz hissettim.

O suçlasın kendini, sen niye suçluyorsun. Azıcık değer verin kendinize ya.
git gide değerim düştü, kendime saygım kalmadı. şimdi de toparlanmaya çalışıyorum ama işte. beni aldattın dedi bir sürü suçlama yaptı ne yapacağımı bilemedim.

git gide değerim düştü, kendime saygım kalmadı. şimdi de toparlanmaya çalışıyorum ama işte. beni aldattın dedi bir sürü suçlama yaptı ne yapacağımı bilemedim.
O onun kendi dengesizliği ve hadsizliği. Böylelerine yüz vermeyin, ilişkinizi kesin. Bir cacık olmayacağı belli olan tiplerden uzak durun.

söylediğiniz bütün açıklamaları yaptım ancak bana inanmadı. keşke ilk hatasında barışmasaydım o egosunu tatmin ettikçe benim kendime olan saygım azaldı, değersiz hissettim.
Tamam o zaman yapacak bisey kalmamış aldatılmış erkek tribine giriyo iste zeytinyagi gibi üste çıkıyo. Bence bu olanlari bi isaret olarak algila ve tamamen hayatindan cikart bu kisiyi bi daha gelirsede sakinn alma. Bence olaya iyi yönünden bakarak bakis acini degistirsen hersey çözülecek.

bir daha asla bu duruma düşmek istemiyorum bu kadar acı çekmek istemiyorum. ki zaten bir daha asla bana geri dönmez, dönse de affetmeyeceğim. yine ayrılacak benden.

bir daha asla bu duruma düşmek istemiyorum bu kadar acı çekmek istemiyorum. ki zaten bir daha asla bana geri dönmez, dönse de affetmeyeceğim. yine ayrılacak benden.
Aynen simdi onu bunu birakmanin ve kendine odaklanmanin zamani. Kendini mutlu et, arastir bunu nasil yapabileceğini. Kisisel gelisim bölümünde bulabilirsin bu sitede, yada psikolog videolarinda, meditasyonlar, olumlamalar vs vs. Önce kendimiz o gelcekmis yok gitcekmis bi kere tamamen cikart onu zamanla düzelir..

çok çok teşekkür ederim yorumlarınız için

Arkadaşlarınız sizi geriden mi takip ediyor neden eski sevgilinizin yorumunu yapıyor bahsi geçenle iki kez ayrıldığınıza göre çok da kısa bir ilişkiniz yok. Sizin mesajlarınızı neden okuyor bu sevgili? Eğer hızlı ilişkilerin insanı iseniz neden bu kadar üzülüyorsunuz? Ben ne ilişkilerinizden ne de hislerinizden bir şey anlamadım

evet uzun süreli bir ilişkiydi. 2 yıl içinde oldu bunlar. tam anlayamadığınız için sanırım hızlı dediniz bana. ben eski sevgilimle çoktan barışmıştım ancak ailem ve arkadaşlarıma söyleyecek yüzüm olmadığı için arkadaşım onun için çekici değil dediğinde aynen öyle cevabını verdim. savunamazdım o an. mesajlarımı ise her zaman gizli gizli okuyordu. en sonunda okumayacağım diye söz vermişti ama yine okudu.

Ben o eski denilenin mesajı okuyan kişi değil bir başkası olduğunu sanmıştım.

Aranızdaki iliski ego olayına dönmüs maalesef. Yeterince gururunuzu ayaklar altına almıssınız. İyice acıklamalar yapıp sizi suclu psikolojisine düsürecek zaten düsürmüste. O yüzden önüne bakıp devam edin arkanıza bakmayın. Bakarsanız eğer amacına ulaşmış olacak.

haklısınız. benim değerim azaldıkça onunki yükseldi. ne yaparsa yapsın affettim. inanın artık arkama bakmak istemiyorum hastalığımdan kurtulmak istiyorum. kendimi suçlamaktan helak oldum.

Ablan çok çok haklı. Söyleyeceklerim bu kadar .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…