Eski sevgilim aldattığımı sandı lütfen okuyun çok pişmanım:(

hayatımda hiç olmak istemediğim biri oldum gerçekten. kendimi suçluyorum
Suçla bir zahmet. Nedir bu oyuncağı elinden alınan çocuk tavırları. Daha sana ne yapmasını bekliyorsun ayrıl barış ayrıl barış. Yapma sonra şok üzülürsün bak.

Suçla bir zahmet. Nedir bu oyuncağı elinden alınan çocuk tavırları. Daha sana ne yapmasını bekliyorsun ayrıl barış ayrıl barış. Yapma sonra şok üzülürsün bak.
acıyla baş edemedim bir türlü, onu affetmek hep işime geldi sanırım. ama her seferinde mahvoluyorum

Ben şuan cokta büyük sayılmam 26 yasindayim evlenmeden önce biriyle uzun yıllar sevgililik yaşadım ve şuan düşününce tam bı pişmanlık neden diyeceksin en güzel yaşlarımı mahvetmisim. Kucuktum bide Demem o ki çok küçükte sayilmazsin evet ama hayatıni mahvetme sacma sapan ilişki için degmez

Henuz akillanmadigibiza gore yeterince sert degilmis demek ki. Aaahhh ah benim kiz kardesim gelse de buraya bi anlatsa
söz verdim yine yaptım, bir daha yaparsan seninle muhatap olmam asla dedi. zaten bu sondu.. umarım kız kardeşiniz benim gibi aptal olmaz

umarım zamanla atlatabilirim. çok zor geçiyor günler. bir de kendimi suçlamaktan vazgeçmek istiyorum artık

umarım zamanla atlatabilirim. çok zor geçiyor günler. bir de kendimi suçlamaktan vazgeçmek istiyorum artık
Ya zaten bu ilişki hiç saglikli bir ilişki değilmis yazdıklarına göre o yüzden çok ağlayıp kendini yipratmana gerek yok değmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…