Eski esinden cocuklari var

Selam kizlar,
Bu konuda düsüncelerinize iktiyacim var. Biri var arkadas ortamimda, benimle tanismak istiyor. Fakat bu adamin 3 tane oglan cocugu var. Esinden iki sene önce ayrilmis. Tanismalimiyim bilmiyorum. Ikimizinde yasi 30+, bende bir evlilik gecirdim fakat cocugum yok.
Acikcasi pek sicak bakmiyorum bu konuya, ama arkadaslarim israr ediyor bir sans ver diye, ve baska konularda uyumumuz var.
Güzel ve düzenli bir isi var, konusmasi cok guzel ve kibar, bakimli alimli biri, gennel kultur sayibi vs.
Sizin tecrubeleriniz ne diyor bu konuda, benim durumumda olupda bir sans verip mutlu olan varmi?
O arkadaşlar yok mu o arkadaşlar. Sizin değil o adamın arkadaşları onlar. Arkadaşları abiye mis gibi çöpsüz üzümü bulmuş.

Haftanın 2 gününü, senin olmayan 3 küçük erkek çocuğu ile mi geçireceksin?
En iyi ihtimalle haftanın 2 günü bir de velayet adamdaysa offff. Ben erkek kardeşime tahammül edemiyorum başkasının 3 erkek çocuğuna nasıl, kim tahammül edebilir ki

En iyi ihtimalle haftanın 2 günü bir de velayet adamdaysa offff. Ben erkek kardeşime tahammül edemiyorum başkasının 3 erkek çocuğuna nasıl, kim tahammül edebilir ki

Ya bunların tuvaletleri kullanıp kirletmesi, yemek yemesi, oyun oynaması, koşması, bağırması vs var. Kız çocuk için aynısı geçerli. 3 küçük çocuk. 😄 bu konuya nasıl olumlu bakabilir.

Ya bunların tuvaletleri kullanıp kirletmesi, yemek yemesi, oyun oynaması, koşması, bağırması vs var. Kız çocuk için aynısı geçerli. 3 küçük çocuk. 😄 bu konuya nasıl olumlu bakabilir.
Ateşin üstünde yalın ayak yürümek bu resmen:)

Hiçbir kadın 3 çocuktan sonra mecbur kalmadığı müddetçe kocasından boşanmaz. Burada okumuyor musunuz hamile insanlar bile evliliklerine devam ediyor. Kim bilir neden boşandı kadıncağız? Yine de günah almayalım. Hayırlısı.

Ben hayır derdim.

Selam kizlar,
Bu konuda düsüncelerinize iktiyacim var. Biri var arkadas ortamimda, benimle tanismak istiyor. Fakat bu adamin 3 tane oglan cocugu var. Esinden iki sene önce ayrilmis. Tanismalimiyim bilmiyorum. Ikimizinde yasi 30+, bende bir evlilik gecirdim fakat cocugum yok.
Acikcasi pek sicak bakmiyorum bu konuya, ama arkadaslarim israr ediyor bir sans ver diye, ve baska konularda uyumumuz var.
Güzel ve düzenli bir isi var, konusmasi cok guzel ve kibar, bakimli alimli biri, gennel kultur sayibi vs.
Sizin tecrubeleriniz ne diyor bu konuda, benim durumumda olupda bir sans verip mutlu olan varmi?
Uzak durun. Çocuksuz çocuklu evlilikleri çok sıkıntılı oluyor. Hele ki sizde 3 tane var. Acun Ilıcalı değilse kaçarak uzaklaşın

nasil bir arkadaş ki onlar bir kere bile olsa görüş diyorlar. ben değil arkadaşıma düşmanıma bile böyle bir tavsiye vermem ki bu kötü niyetli bir tavsiye olur. hoc çocuğu olmayan bir kadına boşanmış 3 erkek cocuklu bir adama münasip görülmez kusura bakmayın. benim teyzemin 3 oglu var bir de kocası evde 4 erkek var evde. teyzem mental olarak da bedenen de bitmiş durumda. oglanlara yemek yetiştiremiyorum diyor ki kendi canından çıkma bunlar. siz başkasının çocuklarına hemde 3 taneye annelik yapabilirim, ateşe yürüyor korkmuyorum diyorsanız elbette neden olmasın. aksi halde bahsini bile geçirmemek gerekir. ustelik kim mükemmel olan 3 çocuğunun babasından bosanir ki? mantıklı düşünmekte yarar var

O arkadaşlar yok mu o arkadaşlar. Sizin değil o adamın arkadaşları onlar. Arkadaşları abiye mis gibi çöpsüz üzümü bulmuş.
Bence o arkadaşlardan da uzak durmalı. Düşmanlar resmen. Böyle arkadaş mı olur. Benim arkadaşım olsa tokatlarım b.kunu mu yedin sen kendine gel diye

X