eski eş ve sevgili lütfen yardım

kubramayali

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2022
20
-25
33
Sevgili arkadaşlar, kardeşimin başına bir iş geldi; yaklaşık 10 aydır devam eden bir ilişkisi vardı kardeşimin. Birlikte olduğu kadın eşinden ayrılalı 1 yıl olmuştu, 1 ay önce aile baskısı ve vicdan azabı duyduğu için ağlaya zırlaya kardeşimden ayrılmak istemediğini belirterek, kardeşime her gün göz yaşları içinde acı çektirip her gün senden ayrılmak istemiyorum ama çocuklarım için yapmam gerekiyor vicdanımın sesini dindiremiyorum, diyerek gidip eski kocasıyla barıştı. Bu barışmadan 2 gün sonra kardeşime insta dan bir mesaj geldi, gelen mesaj kardeşimin kız arkadaşının barıştığı eşinin sevgilisinden, meğer adamın sevgilisi varmış ve adam sevgilisine barıştığını söylememiş. adamın sevgilisi bütün yazışmaları kardeşime gönderdi, kardeşimde kız arkadaşına gönderdi. bu olay sonucunda adam evi terk etti ve kız, kardeşime geri dönmek için yalvardı yakardı. kardeşim bir süre görüşmek istemediğini söyledi. Sonra duyduk ki kız kocasıyla yine barışmış ve kardeşimi suçlamış kocası ile ilgili kötü konuştuğu için ve biz temiz bir sayfa açtık eşimle kardeşimin adını bile duymak istemediği mesajını yollamış kardeşime. Sizce bu temiz sayfa açılmış eski eşle barışma ne kadar sürer (boşanma sebepleri; saygısızlık aldatma ve şiddet)bu arda kardeşimin kız arkadaşı instadan engeli kaldırıyor sonra geri engelliyor. kardeşim kızı çok seviyor. size sormamı istedi; kocasıyla barışan kız arkadaşının ilişkisi sürebilirmi?

Son düzenleme:
Ay onların evliliği ne kadar sürerse sürsün kadın aldatılmaya göz yumdukça sürer yani

Önemli olan kardeşinin kendisini terkeden kadını unutmak içinden elinden geleni yapması.kadın ,ağlayarak vicdan yapmaya çalışmiş bir de .
kardeşin, çocuklar için değil tamamen kendi istediği için evlendiğini anlamalı

Yani kısa sürse kollarını açıp bekleyecek değil ya

kız ,kocasından yüz bulamadıkça kaldıkça kardeşine yalvarıp yakarmış gibi duruyor buradan. kardeşin de hala seviyorum diyor, saf galiba hayret.
bu ilişki sarmalından temiz bir sayfa olmaz diyorum.
Exten next olmuyor

Bu konunun kardeş konusu olduğuna inanmadım nedense.

Öyleyse bile bu kadar midesiz bir kardeş için sevgilisi geri döner mi diye sormak yerine, aklını başına toplaması için bir iki çift laf ederdim sadece.
neden yalan söyleyeyim. terapi alıyor şu an bizde söylüyoruz olmaz diye ama kızı unutamıyor.

Artik sizin anlattiginiz insanlar yakalarina not yazmali..
"Temiz tutun.Nasil buludysaniz oyle birakin." Seklinde.
Bilemiyorum anlatabiliyormuyum.

Neyini seviyor anlamadim ki kolaylaştır tartis sevgiliye agla sonra barış yine tartis sevgiliye agla. . .. kardeşin bekar mi hiç hoş hareketler değil .. ne bi bayana ne bi erkeğe yakışacak hareket değil. .. koca da bi hoşmuş karisinin sevgilisinden haberi yok mu .. kafam karıştı.. kocasıninda sevgilisi var karısininda sevgilisi.

kocasının kardeşimden haberi var. sevgilisi ulaştığına göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…