Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

basladın yani aramaya uff bizde ne yapıcagıızı bilmiyoruz ne zaman baslamalıyız kararsız durumdayız

Başladık canım düğün sezonu yaklaştığı için bulmakta sorun olabilir dediler. Biz şimdi bu ay bakmaya başladık eger bulursak içimize sinen bi ev tutcaz hemen. sonra mobilyalar alıncak. İnş ay sonu gibi buluruz da martta kira ödemeye başlarız

kac ev gezdiniz canım zor oluyormu ? bak bide onu hic düşünmemiştik bide şimdi çogu dügün mayıs haziranda diyolar internetten bakıyorum bişey cıkmıyo siz emlakcıdan mı bakıyosunuz acaba koymadıkları daireler varmıdır internete bizim yatak odası alındı zaten ben mobilyayı önceden alacaktım ya büyük ihtimal bu haftada köşeyi alıcaz

ya ev aramak çok zor canım şimdilik çevreden duyduklarımza gidiyoruz. Geçen bi ev bulduk 1. kat. sıfır ev kimse oturmamış çok güzel tam bizlik. Eve girdim bi heycanla ama gel gör ki duvar altları hep rutubetliçok üzüldüm o evi nette bulmuştum çok beğendik ama işte gitmeden anlaşılmıyo netteki resimlerden çok farklı oluyo.Artık bulamıcak gibi olursak emlakçılara gitmeye başlıcaz napalımoo ne güzel canım en azından almışsın yatak odanı. Ben emin olamıyorum evlerin yapıları çok değişik bazı evlerde yatak odaları çok küçük sığmazsa die korkuyorum.

bizim tanıdıkda bulamaz biz kimsenin olmadıgı yere tasınmak istiyoruz deme ya iyi bari anlamıssınız bizim bi tanıdık eve bakmıs gayet güzel boyallı temiz sonra bi baktılarki meher ev rutubetliymmiş o yüzden ev ev boyası pis olsun diyorum herseyi acıkca ortada olsun bide evi boyalı kiralayınca cıkarkende boyalı bırakman gerekiyo canım zaten alacagın 1 yatak,dolap ,tuvalet aynası ,2 komidin degilmi hep orta bir ebat bulmak istiyodum onuda buldum çok şükür eni 235 dolabın dahada kücügünü bulamazdım zaten ev tutulu olsada aynısını alıcam :44:

aa dolabın biraz küçükmüş benim düşündüklerim hep 260cm. isteğim karyola da komidinlerle birleşik 280cm büyük yani birazayy evet 1. katlarda bide bu rutubet sorunu illaki oluyo dikkat etmemiz lazım.

aa dolabın biraz küçükmüş benim düşündüklerim hep 260cm. isteğim karyola da komidinlerle birleşik 280cm büyük yani birazayy evet 1. katlarda bide bu rutubet sorunu illaki oluyo dikkat etmemiz lazım.

canım sakın öyle alma derim kiracısın senin begendiklerin ebatı baya geniş ben 250 görüyodum hep cok begendigim olmamıstı gerci ama sordugumda evet normalden geniş diyolardı :44:hadi bu eve uygun aldın oldu ama kiracı olunca hep aynı evde olmayacaksın ki her eve uyum saglayabilecek mobilyalar almanını öneririm hele o karyola nasıl yer bulacaksın ona mesela ben yer olmazsa komidinleri üst üste koyarım yada baska bi yere koyaım diyorum :44:

off bilmiyorum ki nasıl yapcam yaa hem istediğim gibi olsun istiyorum hem dediğin gibi genel düşünüp olmaz diyorum bakcaz artık yaa ne bileyimm

off bilmiyorum ki nasıl yapcam yaa hem istediğim gibi olsun istiyorum hem dediğin gibi genel düşünüp olmaz diyorum bakcaz artık yaa ne bileyimm

canım inşallah bulursun istedigin model ve boyutu büyük olmayan 235 dolap bile kocaman dolap fazlasıyla sıgar en azından bizim kıyafetler

inanırmısın bende kızlara gecen aynısını dedim tek sorun ev ya kirada olmak her acıdan cok zor

aynen canım ya her şey eve bağlı tüm eşyalar aksesuarlar filan resmen şuan üstümde bi yük şu ev meselesi. Ayy en çok mutfağım ferah ve güzel olsun istiyorumm

aynen canım ya her şey eve bağlı tüm eşyalar aksesuarlar filan resmen şuan üstümde bi yük şu ev meselesi. Ayy en çok mutfağım ferah ve güzel olsun istiyorumm

bende evlere baktıkca ne olur dolaplarım eski olmasın diyorum gecen baktıgım ev vardı hatırlıyomusun bilmiyorum ama 650 yeni daire aradım meraktan adamın ilk sordugu memurmusunuz vermiyomus memur olmayana

bende evlere baktıkca ne olur dolaplarım eski olmasın diyorum gecen baktıgım ev vardı hatırlıyomusun bilmiyorum ama 650 yeni daire aradım meraktan adamın ilk sordugu memurmusunuz vermiyomus memur olmayana

Hatırlıyorum tabi hatırlamam mı ev çok güzeldi bayılmıştım ben. ne alaka memurlukla yaa ben yeni evlenicez ikimiz de çalışıyoruz diyorum ev sahiplerinin hemen yüzü gülüyo. çünkü sonuçta çocuk yok bişi yok 2 kişi e eşyalar tertemiz evini eskitcek bi durum yok adamlar hemen gelin diyolar. memurlukla ne alakası varki ben anlayamadım. aynen bende de dolap takıntısı var yaa şöle beyaz olsun istiyorum

canımsın edam ya
hem rahat hem yatak oluşu çok kolay.. o yüzdende beğendim ama kısmet bakalım kuzum

siz ne yaptınız aldınızmı mobilya birşeyler

evet cok sacma memur olayı kuzum bende bundan sonra yeni evlenice diyim valla ben olsam bende yeni evli isterdim =) gerci bazı yeni evliler var sülale evlerinde toplanıyo
canımsın edam ya
hem rahat hem yatak oluşu çok kolay.. o yüzdende beğendim ama kısmet bakalım kuzum

siz ne yaptınız aldınızmı mobilya birşeyler

hayırlısı olsun kuzum ne alırsanız inşallah
yatak odasını aldık
beyaz eşyalarda alındı tv ve fırın haric
birde köşe takımı begendim ona bakıcaz yarın ve yanına tv ünitesi ile masada da bir takım begendim ama bakalım sevdigim ne diyecek
aslında tv ünistesi begendigim gibi yok yaptırıcam ama hem masa ile rengi uyusmaz dye korkuyorum hemde istedigim gibi olmaz diye..
konsolda ya ev geniş olmazsa diye vazgeciyorum zaten onu bir tek tabaklarım için istiyordum..bu tv ünistesininde sadece 2 cekmecesi var dolabı yok ama diger türlüde begenemedim :44:

edoşum diğer topikte okudum, işi bırakmışsın. Hayırlısı olsun kuzucum yaa. Düğün öncesi çok yorulurdun öbür türlü. İstanbul zaten insanı yoruyor başlı başına. eşyalarınız da hayırlı olsun canım. Güzel günlerde kullanmayı nasip etsin rabbim.
Bu arada takip edemedim sizin nikah tarihi kesin olarak alındı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…