Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

evet canım iyi oldu cıkmam pazartesiyide atlatırsam hayırlısıyla rahatlıcam..biliyosun ben herseyi cok kafaya takıyorum şimdi tek sayımı düşünüyorum Amin kuzum ve evetttt aldık
11 Mayıs 2014 Saat 16:00 Nikah
9 Mayıs 2014 Saat 19:00-23:00 arası kına hayırlısıyla

Pazartesi ne sayımı olacak?

Ayyy hayırlı olsun edoşuumm
kınayı nerde yapmaya karar verdiniz?

oo maşallah kuzum çoğu hallolmuş yine
benimde tek korkum renkler uyuşmazsa diye
birde bende bol çekmeceli,dolaplı bişiler istiyorum ama gerçekten dolaplı güzel durmuyor.. çok kararsızım bende:44:

Hastalıkla boğuşuyorum tutkucum yaa, sen napıyorsun? Okuyorum burdan güzel haberlerini. Sizin telaşlar hızlandı tabi. Keyfin nasıl?

oy canım geçmiş olsun gripmi..inşallah çabucak atlatırsın

iyiyim bende kuzum napayım, okul, düğün telaşı falan
uyur gezer gibi bişi oldum

Günaydın Ben geldim Nasılsınız? Neler değişti ben yokken? Ben çok uğrayamıyorum mobilya falan alındı tabak çanak derken yoğunluktan gelemedim,bir de dersane olunca uğrayamadım kusura bakmayın

Pazartesi ne sayımı olacak?

Ayyy hayırlı olsun edoşuumm
kınayı nerde yapmaya karar verdiniz?

sagol kuzumm gitmedim sayıma :44:
kınayı ilk gösterigim salon vardıya gittim görüştüm degişmiş orası genişletnişler salonu içime sindi anlastım kuzum 9 mayıs cuma için 700 tl

oo maşallah kuzum çoğu hallolmuş yine
benimde tek korkum renkler uyuşmazsa diye
birde bende bol çekmeceli,dolaplı bişiler istiyorum ama gerçekten dolaplı güzel durmuyor.. çok kararsızım bende:44:
iki kararsız olduk desene bende dolaplı istiyorum ama içime sinen yok
Günaydın Ben geldim Nasılsınız? Neler değişti ben yokken? Ben çok uğrayamıyorum mobilya falan alındı tabak çanak derken yoğunluktan gelemedim,bir de dersane olunca uğrayamadım kusura bakmayın

hosgeldin canım aynı valla hazırıklar işte salonun mobilyalarıda aldınızmı kuzum hepsi hayırlı olsun ohh masallah ceyizede baslandı desene

hosgeldin canım aynı valla hazırıklar işte salonun mobilyalarıda aldınızmı kuzum hepsi hayırlı olsun ohh masallah ceyizede baslandı desene

Senin günler azaldı:) Heyecan çoktur şimdi Evet canım salonun mobilyalarını da aldık. Sadece oturma odası halı-perde vs. kaldı. :) Sen ne yaptın canım aldın mı eşyalarını?

Günaydın kızlaaarr :)

Ohhh 9 mayısta kınamız var desene :) Fiyatı da iyiymiş, ikram dahil mi bunun içine?

oy canım geçmiş olsun gripmi..inşallah çabucak atlatırsın

iyiyim bende kuzum napayım, okul, düğün telaşı falan
uyur gezer gibi bişi oldum
canım çok teşekkür ederim. Atlattım artık. Gayet iyiyim, bu aralar kpss ile uğraşıyorum. Kazanabilirsem güzel olacak.

Günaydın kuzucuklarrrrrr.....
Çok ama çok ama çooooooookkkk mutluyum ben bu aralar... Hayatımda hiç olmadığım kadar hem de.. O kadar kısa zamanda o kadar çok şey değişti ki hayatımda hâla gerçek olduğuna inanamıyorum..
Geçenlerde hafiften bir bahsetmiştim, ama sonra detayları anlatacak vaktim olmadı.. benim adıma çok mutlu olduğunuzu da yazmışsınız kuzularım.. hepinize çok çok teşekkür ederim.. biliyorum zor zamanlarımda nasıl yanımda olduysanız, mutlu zamanlarımda da benimle olduğunuzu.. iyi ki varsınız bebişlerimmmm... hepinizi çok seviyorumm...

tanışalı henüz bir ay bile olmadı aslında ama biz evlilik kararımızı aldık çoktan.. hatta birkaç gün önce aileler bile tanıştı :)) şaka gibi biliyorum, biliyoruz daha doğrusu ama ikimiz de inanılmaz memnunuz bu durumdan.. sanki yıllardır birbirimizi bekliyormuşuz.. beklediğimiz, hayal ettiğimiz kişiler şimdi çıkmış işte karşımıza.. o kadar farklı bir duygu ki.. ben daha önce hiç aşık olmamışım diyorum.. hiç sevmemişim.. hiç sevilmemişim... ilk kez hissettiğim duyguları yaşıyorum şuanda...
ağustos ayında evlenmeyi düşünüyoruz... düğün mekanlarını gezdik dolaştık, beğendiklerimizi belirledik.. zaten aileleri tanıştırma olayını hızlandırmamız da biraz bundan oldu, boş gün kalmıyor diye beğendiğimiz yerlerde.. bu arada aileler birbirini sevdi, anlaştı, iki aile de çok memnun.. :) annesi çok tatlı, çok heyecanlıydı o gün.. en az benim kadar heyecanlı olduğuna emindim annesinin de.. değer verildiğini hissetmek de çok güzel bir duyguymuş.. sana hakettiğin değeri vermek, özenmek.. ailesi de bunu hissettirdi sağolsunlar..
mart ya da nisan ayı içerisinde (uzakta olduğum için bana bağlı olarak olacak biraz) nişanlanacağız galliba.. ağustosta da düğün inşallah..
böyle yani.. şimdi bir panik olmuş durumdayımm.. o akşam anneler bile yatak yorgan muhabbetine girdiler inanamadım resmen :))))
çok çok yoğun bir 6 ay bizi bekliyor yani kuzular...

Bir solukta okudum hepsini :)))) Hakettiğin kişiyle hakettiğin hayatı yaşayacağın için çok mutluyum canım arkadaşım. O kadar sevindim ki ilk duyduğumda ve sonrasında... Burada koşturulacak bir şeyler olursa desteğe hazırım kuzucum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…