Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Sag ol tutkucum insallaaahhh.Babam damadını tanıdıktan sonra duruldu sanki :) :)

içinde aşk olduktan sonra çok güzel gececek kiii bak bizim hayırlısıyla 3 ay kaldı

Cok az kaldi sizin de kuzum bizim de belli olsa hayırlısıyla

Ooo Nişan olmuş Tebrik Ederim canım ,
İnşallah Bu heyecanınız mutluluğunuz daim olsun

Pericim evet görüsemedik.Cok sükür nisanımız oldu.Darısı basınıza insallah tatlım.

Ebisim Allah razı olsun evet cok sükür her sey icime sindi.İnsallah donrası da böyle olur. Sana da cok gecmis olsun canim dikkat et kendine.

Berfincim evet cok bekledik Allah'a cok sükür nasip oldu.Yesili almıstım ama cok dar geldi geri gönderdim.Bordomu giydim ve iyi ki onu giymissin dedi herkes.Darısı hayırlısıyla basınıza kuzum. Ya fotograf konusunda nisanlim( sükürler olsun :) ) hassas istemiyor eklememi kuzum Tepsimi, bohcamı filan yükleyebilirim ancak.

hani nasıllar bakıyım canımm

tüm beğendilerim yokki deryam sitesinde
ben bunu çok beğendim ama sevdicek beğenmedi.

canlı canlı bakınca nette beğenilmeyen şeyler bile beğeniliyor.
mesela şu an benimde o kadar hoşuma gitmedi ama orda bayılmıştım

ama diğerlerine bakış burdakileri daha çok beğendim..inşallah nasip olur

canım buna benzer bir model annemin arkadasının oglunun evinde vardı anamm ne uzun oldu güzel duruyor bence..ve cok haklısın resimde güzel olanlar yakından kötü kötü olanlar güzel cıkıyor ben anlamadım bu işi bence güzel canım rahatada benziyor

Günaydınlar

Yeni ciciler ekledim çeyiz topiğime beklerim

geliyorum kiiiiiiiiiii

Berfincim özel mesaj atamıyorum sana telden

hım öylemi. iyi bakalım. napalım bizde görmeyi veririz
neden atamıyorsunki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…