Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Merhaba kızlar.. iyi akşamlar hepinize.. baya muhabbet olmuş maşallah, gelinlikler, kınalıklar.. şöyle bir göz atabildim.. Sınavlar beni felaket sarsmış durumda kaç gündür doğru dürüst uyuyamadım.. neyse ki yarın son bir sınav kaldı.. bir de haftaiçine son bir ödev teslimi... sonra çok şükür bitiyor bu dönem inşallah..
Bu arada, bu kargaşanın arasında yapmam gereken konuşmayı da yaptım.. yüzyüze görüştük bugun.. yine çok güzel bir gündü:KK43: sınav sonrası geldi aldı beni,oturduk, muhabbet ettik, eğlendik baya.. ama artık bir yerde dur demek zorundaydık.. açtım konuyu.. o da demiştim ya benimle aynı düşüncedeydi zaten, ''ben de sınavlarını atlat diye konuyu açmıyordum'' dedi.. ne olacak böyle dedi.. ben de dedim, böyle olmuyor, bir sonumuz yok, olmayacak da, boş yere birbirimize eziyet etmenin anlamı yok.. yani artık görüşmek istemiyorsun dedi.. görüşmek istememek değil ama doğrusu bu olacak dedim.. o da aynı fikirdeydi zaten, yeterince hata yaptık, daha fazla yapmayalım, doğru olanı yapalım dedik.. öyle yani.. Ama kızlar neredeyse 3 hafta önce kafamda artık bitti kabullendim dememe rağmen, bu konuşmayı yaparken içimden bir şeyler koptu sanki.. kalbim nasıl acıdı anlatamam.. gözyaşlarımı tutamadım yine.. sonra kapattık konuyu.. yemeğimizi yedik, kahvemizi içtik bir şey yok gibi..yine her zamanki gibi elleriyle yedirdi yine... sanki o konuşmayı hiç yapmamış gibi devam ettik günümüze..
ayrılık vakti gelince söylemek istediğin bir şey var mı son kez dedim.. hakkını helal et dedi, ne zaman ihtiyacın olursa ara mutlaka dedi.. bir de seni çok seviyorum hiç unutma dedi :KK43: ben de benzer şeyleri söyledim.. bir de hayatına biri girerse haber ver dedim.. ''sen haber verecek misin peki'' dedi, evet olursa söylerim dedim.. ihtiyacın olduğunda ara diyoruz madem birbirimize, aramak istediğimizde artık yerimizde bir başkasının olup olmadığını bilmek iyi olur bence dedim.. tekrar kendimize yenilip birbirimizi aramayalım diye telefonda engelledik birbirimizi.. sonra beni bırakacaktı, arka koltuğa geçtim oturdum, sessiz sessiz ağladım yol boyu...kafamı her kaldırdığımda aynada göz göze geldik.. belli ki içinden ağlıyordu o da.. bir şeyler söyledi ara ara, şunu yap bunu yapma,kendine dikkat et filan.. arabadan inerken elimi tuttu görüşürüz dedi.. görüşürüz mü dedim, güldüm.. ''alışkanlık işte'' dedi... sonra da el salladık birbirimize...
böyle işte... paylaşmak istedim sizlerle de... yazarken bile nasıl kalbim acıyor yine... nefes alamıyor gibi oluyrm..yeniden yaşamış gibi.. biliyorum bir süre daha acıyacak kalbim, sonra acısı azalacak inşallah yavaş yavaş... çok dua edin bana... bir an önce geçsin kalbimin acısı..

Canımmmm, kuzucum geçecek o kalp ağrıları. Böylesi ilerisi için daha iyi. Onu özlediğin zamanlarda olumsuzlukları düşünürsen daha kolay olur senin için.

Evet canım dogru hatırladın :) iyiyim sagol sen nasılsın :KK16:
Hayırlısyla olsun inşallah canım benim :KK16:

canım masallah sen süper almıssın dün annemle bunu tartıstık ben senin gibi bi gelinlik olsa alırım acıkcası temizse benim için sorun yok ama annem illa giyilmemiş gelinlik olmalı diyip duruyo :KK19:aman kuzum bosver zorlasada ne kadar zorlar zaten fotograflarda güzel hem :21:bide ne biliyim ya hic gelinlik denemedim ben farklı bir duygu olmalı :KK17:

ne hikmetse aradıgımı fatihte bulamayacagımı düşünüyorum aslında kuzum ama yinede gidebilirm..İnşallah nişan elbisesi gibi hemen görür begenirim diger türlü cok gezince hem benim hevesim kacıyo hemde direk alalımda gidelim moduna giriyo insan kafa karısmasıda ayrı olay :44:çok çok irdelermyim bilmiyorum aynaya baktıgımda kendimi mutlu hissedersem tamamdır hatta sevdigim begendigimi direk gülmelerimden anlıyomus eger begenirsem cocuk gibi mutlu olup sırıtıyomusum :KK9:

Kuzum tam anlamıyla yok yani ister istemez fikirler degişiyo ve bide kimsenin etkisinde kalmak istemiyorum mesela ben begenirim ama o begenmez sonra aklımda şüphe kalır bide gelinligimi alınca herkese göstermemeyi düşünüyorum iyi yada kötü yorum yapmasınlar dügün günününe kadar :KK16: he ama kalite hakkında bilgisi olan ve sadece kalitesi hakkında fikir sunan biri olsa işte o kişiyi yanımda götürürüm :KK16:böyle biri aranmaktadır :44::KK1:

Günaydın canımm nasılsın :KK16: kızlar gelinlik bakmak için gec kaldın diyolar :18:yarın bakmayı düşünüyoruım ama hic içimden gelmiyo nişandan sonra saldım yine kilo aldım sanki vermem lazım onları annem verip öyle git 1 ay sonra diyo ama bizim kızlarda gec olur diyo bilmiyorum :KK31: bide bu durumda hazır gelinlk alamam sanırım kilo verdigimde oynama yapamazlar sadece dikimde yapılır sanırım yani öylemi olur :44:sen ne düşünüyorsun :44:
canım görünce hiçte giyilmiş demezsin zaten ben sıfır sandım. ki çok güzel ve değişik model olduğu için vitrinde duruyordu ona rağmen sıfır gibiydi. bir kaç gelinlikçi denemiştim bundan önce. ve gerçekten tarif edilemez bir duygu. üzerime giyince anladım ki gerçekten evleniyorum...Allah isteyen her kıza yaşatsın bu duyguyu. annemler falan sadece fotoğraftan görüp çok beğendiler zaten ertesi gün hep beraber gidip aldık. onların gözündeki mutluluk gözyaşı, nişanlımmın resmi görünce yaptığı o hayranlık dolu yorum...hepsi öyle güzelkii. hem düğünüm bir an önce olsun istiyorum hemde bu tatlı heyecanlar bitmesin istiyorum.
bu arada birçok model her bedene uyacak cinsten. o yüzden kilonu dert etme. benim gelinliğim 38 bedendi ama 40-42 bedenede olabilirdi tahminimce. git bak hem fikrin olur. çünkü üzerine giyince fikir değişiyor. benim gelinliğim hayalimdekinden çok çok farklı bir model
Merhaba kızlar.. iyi akşamlar hepinize.. baya muhabbet olmuş maşallah, gelinlikler, kınalıklar.. şöyle bir göz atabildim.. Sınavlar beni felaket sarsmış durumda kaç gündür doğru dürüst uyuyamadım.. neyse ki yarın son bir sınav kaldı.. bir de haftaiçine son bir ödev teslimi... sonra çok şükür bitiyor bu dönem inşallah..
Bu arada, bu kargaşanın arasında yapmam gereken konuşmayı da yaptım.. yüzyüze görüştük bugun.. yine çok güzel bir gündü:KK43: sınav sonrası geldi aldı beni,oturduk, muhabbet ettik, eğlendik baya.. ama artık bir yerde dur demek zorundaydık.. açtım konuyu.. o da demiştim ya benimle aynı düşüncedeydi zaten, ''ben de sınavlarını atlat diye konuyu açmıyordum'' dedi.. ne olacak böyle dedi.. ben de dedim, böyle olmuyor, bir sonumuz yok, olmayacak da, boş yere birbirimize eziyet etmenin anlamı yok.. yani artık görüşmek istemiyorsun dedi.. görüşmek istememek değil ama doğrusu bu olacak dedim.. o da aynı fikirdeydi zaten, yeterince hata yaptık, daha fazla yapmayalım, doğru olanı yapalım dedik.. öyle yani.. Ama kızlar neredeyse 3 hafta önce kafamda artık bitti kabullendim dememe rağmen, bu konuşmayı yaparken içimden bir şeyler koptu sanki.. kalbim nasıl acıdı anlatamam.. gözyaşlarımı tutamadım yine.. sonra kapattık konuyu.. yemeğimizi yedik, kahvemizi içtik bir şey yok gibi..yine her zamanki gibi elleriyle yedirdi yine... sanki o konuşmayı hiç yapmamış gibi devam ettik günümüze..
ayrılık vakti gelince söylemek istediğin bir şey var mı son kez dedim.. hakkını helal et dedi, ne zaman ihtiyacın olursa ara mutlaka dedi.. bir de seni çok seviyorum hiç unutma dedi :KK43: ben de benzer şeyleri söyledim.. bir de hayatına biri girerse haber ver dedim.. ''sen haber verecek misin peki'' dedi, evet olursa söylerim dedim.. ihtiyacın olduğunda ara diyoruz madem birbirimize, aramak istediğimizde artık yerimizde bir başkasının olup olmadığını bilmek iyi olur bence dedim.. tekrar kendimize yenilip birbirimizi aramayalım diye telefonda engelledik birbirimizi.. sonra beni bırakacaktı, arka koltuğa geçtim oturdum, sessiz sessiz ağladım yol boyu...kafamı her kaldırdığımda aynada göz göze geldik.. belli ki içinden ağlıyordu o da.. bir şeyler söyledi ara ara, şunu yap bunu yapma,kendine dikkat et filan.. arabadan inerken elimi tuttu görüşürüz dedi.. görüşürüz mü dedim, güldüm.. ''alışkanlık işte'' dedi... sonra da el salladık birbirimize...
böyle işte... paylaşmak istedim sizlerle de... yazarken bile nasıl kalbim acıyor yine... nefes alamıyor gibi oluyrm..yeniden yaşamış gibi.. biliyorum bir süre daha acıyacak kalbim, sonra acısı azalacak inşallah yavaş yavaş... çok dua edin bana... bir an önce geçsin kalbimin acısı..
canım ne yaşadın neden böyle oldu bilmiyorum ama öylesine hissettim ki acını...gözlerim doldu... Allah'ım bir an önce ikinizinde yüreğine ferahlık versin. çabuk atlatırsınız inşallah. bundan sonrası çok daha güzel olacak sizin için çünkü her büyük acı beraberinde büyük mutluluklar getirir ben hep buna inanırım

cumartesi gecesi hiç üşenmeden geçmişe gittim okudum tek tek yazdıkların yaşadıklaırn süreç zorluklar senin dik duruşuna çok şaşırdım herşeye rağmen sırf ailesine laf gitmesin diye dik durmuşsun yaa bravo karşındaki ise büyük bir dengesizlik örneiği göstermiş ki sen affedecekkken senden af dilediği halde nişan boyunca sana çektirmiş inan kültür farkı önemsiz diyoruz gönüller bir olsun diyoruz ama çok önemliymiş kız kardeşlerinin oturması bile gözlerine batıyorsa ben daha bişi diyemiorum mesela yetiştirme tarzı bende otururum işimide yaparım ama kimse benden ekstra iş beklemez alışmamışım bizde kızlar el üstünde tutulmuş şimdi iş yapmayan el üstünde tutulmuyor çıkmasın ama bu aman kızımı yormayayım mantığı ben o mantıkla büyüdüm bazı insnalar benim içinde söylediler bu lafı ben hiç umursamadım

sen napsan ne etsen haklısın ama yazdıklaırn içime işlediyse hala aşıksın aşkınıza sahip çıkın yaşanılanları unutacak gücün varsa birdaha açmayacaksınız bence sahip çıkın bu dönüp gitme çok acıklı olmuş ve birşeyler bitmemiş gibi canım

merhaba kızlarrr :KK3::KK3:
*
envymecim ne için bu duruma geldiniz bilmiyorum ama
içini ferah tut canımm
hakkınızda hayırlısı olur inşallah
umarım en kısa zamanda geçer içinin yangını :26:

Günaydın kızlar:KK3: Nasılsınız?? Ben 1 haftadır hastayım yeni iyileştim sayılır sizleri de çok özledim. Geçmişi okuyamadım kusura bakmayın ama okuyacağım inşallah:) Ben gelinlik baktım kızlar 4'ü arasında kararsız kaldım fikirlerinize ihtiyacım var..
$p17n2oleff16idhfb1tbn88e1uib2.jpg Eki Görüntüle 930481 Eki Görüntüle 930482 Eki Görüntüle 930483

Yardım edin bana:KK34: Aslında en çok birisini beğendim ama fiyatı pahalı geldi biraz:KK50:

Günaydın kızlar:KK3: Nasılsınız?? Ben 1 haftadır hastayım yeni iyileştim sayılır sizleri de çok özledim. Geçmişi okuyamadım kusura bakmayın ama okuyacağım inşallah:) Ben gelinlik baktım kızlar 4'ü arasında kararsız kaldım fikirlerinize ihtiyacım var..
Eki Görüntüle 930480 Eki Görüntüle 930481 Eki Görüntüle 930482 Eki Görüntüle 930483

Yardım edin bana:KK34: Aslında en çok birisini beğendim ama fiyatı pahalı geldi biraz:KK50:

Merhaba canım tünaydın:KK19: Sanırım ben olsan 4. gelinliği seçerdim çok hoşuma gitti:KK16:

Eki Görüntüle 930480 Eki Görüntüle 930481 Eki Görüntüle 930482 Eki Görüntüle 930483

geçmiş olsun bu aradaa:KK19:

Merhaba canım tünaydın:KK19: Sanırım ben olsan 4. gelinliği seçerdim çok hoşuma gitti:KK16:

Tünaydın balım:KK34: Ben en çok ikinciyi beğendim aklımda hep o var ama 2850 tl:KK43: Diktirmeye kalksam aynısını dikebilirler mi bilmiyorum:KK50: Geçmiş olsun dileklerin içinde teşekkür ederim canım:)

Son düzenleme:
ay alıntı yapınca mesaj gidiyo yaa rahatsız etmiim :KK9::KK9:
*
bugün sendrom hisseetmiyorum iyiyimm ben dee :KK1::KK1:
umarım tüm hafta böyle geçerr :KK53::KK53:

Tünaydın balım:KK34: Ben en çok ikinciyi beğendim aklımda hep o var ama 2850 tl:KK43: Diktirmeye kalksam aynısını dikebilirler mi bilmiyorum:KK50: Geçmiş olsun dileklerin içinde teşekkür ederim canım:)

Ya ikincisi de güzel ama sanki bele oturmayınca kilolu gösterir olduğundan o yüzden dedim tatlım.:26:

ay alıntı yapınca mesaj gidiyo yaa rahatsız etmiim :KK9::KK9:
*
bugün sendrom hisseetmiyorum iyiyimm ben dee :KK1::KK1:
umarım tüm hafta böyle geçerr :KK53::KK53:

Yok canım ne rahatsızlığı :KK19::KK19: Ohh ne güzel inş güzel bi hafta olsunn. Yarın nikah işlemleri için tahilleri filan yaptırcaz onun heycanıyla çabucak geçer bu hafta:KK16::KK16:

Ya ikincisi de güzel ama sanki bele oturmayınca kilolu gösterir olduğundan o yüzden dedim tatlım.:26:

Bilemiyorum işte canım ya:KK43: Ben hep çok kabarık istemiyorum:KK50: Rahat edeyim rahat rahat oynayım diyorum:):) Bakalım biraz düşüneyim düğüne kadar fikrim değişir belki:KK34: Teşekkür ederim canım benim:KK54:

Tünaydın canım nasılsınn:KK19:

Kötüyüm canım hastayım öksürügüm geçmiyor sen nasılsın:KK16:

Geçmiş olsun canım bende hastayım geçmedi :2:Hepsinin farklı bir güzelligi var ama straplez sevmedigim halde 4.model çok hoş geldi gözüme daha farklı güzel duruyor:KK12:

X