Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Perii tatlı bir akşam geçirmişsiniz kuzum çok sevindim.
İş konusuna gelince evet insan bir an önce işi olsun, maaşı da iyi olsun diyo ama yoğunluğu, koşulları da önemli kuzum. İnsan işin içine girince anlıyor. Bir bayan olarak, ev, iş, ilerde de çocuk yapabilcek misin o tempo, o yğunluk seni mutlu edecek mi? Kendine bunu sor, bazı insanlar bunu sever ve çok rahat üstesinden gelir ama bazı insanlar daha rahat koşullarda çalışmak ister. Sadece maaşı düşünme, huzur, mutluluk en en önemlisi.

Son düzenleme:
Günaydın güzeller:)
Bugün ders çalışmam lazım, o yüzden sizi ihmal edebilirim diye sabah girip rapor veriyim dedim. Hepiniz iyisinizdir umarım kuzulaaarr :)

nihancım ben oyumu 1. den yana kullanıyorum. O daha zarif duruyor.

Günaydın canım.

Kafana takma hiç bişeyi, hepsi olur Allah'ın izniyle.

Herşeyden çok sizin mutluluğunuz önemli.

Birinci daha zarif druyor evet canım. Çok sağ ol fikrin için

ni dimek ama bana kalırsa senin kendi elbisen gayet güzel

heeee et et ihmal et sen bizi çalışkan kız senii

Günaydın canım.

Kafana takma hiç bişeyi, hepsi olur Allah'ın izniyle.

Herşeyden çok sizin mutluluğunuz önemli.

Öyle canım zaten bunlarda aslında bizim mutlulugumuz için törenler detaylar ama bizi bize bırakmıyorlar
bu arada nişanda ve sevgiliyklen cekilen toplam 262 fotografı cıkarttırdım hemde nişan fotolarımızı ceken kaliteli bi yer olsun diye orada cıkarttırdım..renkleri biraz solgun ama cok canlı durmuyor bizim makinenin (arkadasımın) flashı patladıgı için mi renkler beyaz gibi cıkmıs anlamadım gerci sevgiliyken olanlarda koyu degil renkler acık..bide çok kızdım sinir oldum fotograflar yaklasarak cıkmıs aradım kız ebatlar kücük olunca birazcık yaklasır gibi bisey dedi dogru olabilir :44: ama napmıslar biliyomnusun sanırım atıyorum 10 tanesi toplu cıkmıs ve kendilerimi kesmişler anlam veremedim bilmiyorum altında yanında beyaz şeritler kalmıs kiminde var kiminde yok yaklasık 200 tanesinde garanti var ve altında fotografın numarası yazıyo mesela ds164652.jpg gibi yazının yarısı kesik yarısı degil ve yine kendilerinin kestiklerini kanıtlayan 2 tane çöp var içinde kestikleri parcadan..aksam aradım hakan bey burada olacak yarın getirin ded bu aksam gidicem uff napıcam ben ya bu kadar mı özensiz koyulur insan hic mi kontrol etmez ne yapılmıs ne edilmiş

Teşekkürler ebişim Kolay gelsin sana da

Edam evet benim elbisem çok güzel ama fotoğraflara bakıyorum aynı gibi ya resmen. O yüzden çook istesem de giyemiycem sanırım

Teşekkürler ebişim Kolay gelsin sana da

Edam evet benim elbisem çok güzel ama fotoğraflara bakıyorum aynı gibi ya resmen. O yüzden çook istesem de giyemiycem sanırım

nihan 1. elbise çok güzel. bende onu çok begenmiştim.
arkadaşımın düğünü için alacaktım. ama fiyatı fazla geldiği için alamamıştım.
bide arkadaşım beyaz giyecek bende krem giymek istemedim.

bu elbise için bide fizik önemli bence biraz seni bilmiyorum ama oda aklında olsun
diğer baktığımız elbiseden neden vazgeçtin:44:

Son düzenleme:
günaydın güzeL gelin adaylarıııı
hepimize hayırLı cumalarr

nihanımm kesinlikle kesinlikle buu
çook beğendim hatta bayıldııımm:106:

tutkucum beğenmen beni çok mutlu etti gerçekten. Kime sorsam bu diyor, beni tek endişelendiren kısmı yakışır mı ve rengi çok mu açık?

Canım sen nerden ve kaça sordun? Ben bu adı yazan yere sordum güvenemedim ya cevap filan vermiyorlar, diktrecek yer arıyorum.
Evet fizik önemli. Çok kilolu değilim, korseyle filan da toplarım. ama işte boy yok, topuklu giyerim artık el mahkum Çok dar yaptırmasam diyorum. Bi de buna başka ne renk gider sizce?
Diğer elbiseyi denemiş bir arkadaş soğudum sanki

Kuzum o elbise de çok güzel ama istemede de o modele benzer bi şey giymiştim. Aynı tarz olmasın dedim

denemiş derken anlamadım :26:
facebookta kütic tasarım diye bir yer var ordan. şimdi baktım indirimdeymiş. 220 TL imiş:) fiyatı iyi geldi bak şimdi bana

denemiş derken anlamadım :26:
facebookta kütic tasarım diye bir yer var ordan. şimdi baktım indirimdeymiş. 220 TL imiş:) fiyatı iyi geldi bak şimdi bana

Şu fuşya ve pudra elbise vardı ya canım üstü sarı güpürlü.. elbiseler yani.. İşte onu arkadaş giyip denedi fotosuna filan baktım... Pek sinmedi içime. ki o daha boylu poslu güzel.
Oraya ben de sordum cevap bile vermediler
Hünnep de hiçbir değişiklik yapmayız demişti 285ti fiyatı. Ama bi cevap veriyolar sonra diktircem desem bile tık yok sinir oldum güvenemedim.

bunu asıl yapan yer kutic tasarım..
evet zor cvb veriyorlar. numara bulmaya çalış..
şuan indirimdymiş şok şok yazıyor falan..

pınar şemsleri bende çok begenmedim

buda çok güzel..
nihan bu kadar bakıpta kafanı karıştırma bence:26::26: zaten kararsızsın ne kadar çok bakarsan o kadar çok kararsız olursun..

Sorma kuzum artık bıktırdım herkesi ben de dahil Ne tarz istiyorum bilmiyorum ki... Şık, zarif ama şeker olayım istiyorum. Üçü bir arada olmuyor

Sorma kuzum artık bıktırdım herkesi ben de dahil Ne tarz istiyorum bilmiyorum ki... Şık, zarif ama şeker olayım istiyorum. Üçü bir arada olmuyor

ciddi diyorum bak kafanı çok karıştırcak.
senin şuan tarih vs belli deil.
belli olduğunda da muhtemelen pat diye olacak. modelin falan kafanda belli olsun..
mesela bunlar siparişi 2 3 haftada anca veriyorlar

bunu asıl yapan yer kutic tasarım..
evet zor cvb veriyorlar. numara bulmaya çalış..
şuan indirimdymiş şok şok yazıyor falan..

pınar şemsleri bende çok begenmedim

Yaaa acaba değişiklik de yapıyorlar mı mesela kızın oturduğu fotoğrafta renk harika ama gerçekte krem rengi. Ben işte bi tık koyu istiyorum beyaz tenliyim, krem güzel olur muu? Bir daha yazayım şu kutice

Yaaa acaba değişiklik de yapıyorlar mı mesela kızın oturduğu fotoğrafta renk harika ama gerçekte krem rengi. Ben işte bi tık koyu istiyorum beyaz tenliyim, krem güzel olur muu? Bir daha yazayım şu kutice

bende beyaz tenliyim sor bakalım

ciddi diyorum bak kafanı çok karıştırcak.
senin şuan tarih vs belli deil.
belli olduğunda da muhtemelen pat diye olacak. modelin falan kafanda belli olsun..
mesela bunlar siparişi 2 3 haftada anca veriyorlar

Doğru söylüyosun kuzum zaten ben de ondan şubattan önce halletmek istiyorum. Yani bizim iş olsa olsa şubatta olur Allah bi mani vermezse yoksa yaza kalır Şimdiden o çıksın aradan bari diyorum çünkü dediğin gibi her şey pat diye 1-2 günde olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…