Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

halledersin sen kuzum stres yapma, final de neymiş hıhhh!! )
ben de bu yıl finallere hem hoca hem öğrenci olarak gireceğim, haydi hayırlısı bakalım :))

Canımmsınnn
İnşallah Atlatacağım
Başka başka görevlerde aldm şu sıra okulda koşuşturmalar hat safhada.
Gerçi birşey yapamıyorum, yetki var ama destekleyen yok
Hayırlısı olsun canım benim, asıl sen gelirsin hepsinin üstesinden
Bende gözetmen hocaların yerinde olmak isterdim

iyiyim canım iyi teşekkürlerr
hadi iyi dersler sana görüşürzz

Sağolasın Canım Benim

Sağolasın canım
Evet Eda'm ya hayatta gitmem, gitmeyeceğim gibi evede almam
Ama balayına gidersek olurda 2015 e kayarsak :18: İşte o zaman mecburen annemlere uğrayacağım

kızlar kızlar bir sorum daha olacakk:44:

fırın için aspiratör sizcede kız tarafına düşmüyomu? yani sonuçta fırını kız tarafı alıyo..
yani o kadar kime ne düşer meselesini sevmem ben ama sağ olsun ailem pek severler adetleri

erkek alırmış benim aileme göre, ve bana çok saçma geldi.. size bir sorayım dedim:44:

Nehirim biz deneyelim bizden sonrakiler rahat etsin madem:)

Ebisim sizi göndermeye çok meraklıyım kızmıyon dimi Sizin iyiliginiz için valla
kuzucum bosch iiyi ama pahalı

Kuzum ben gri serisini takip ediyorum yeni çıkmamış modelleri uygun aslında planıma göre 8000 bin civarında mikrodalga hariç bulaşık,çamaşır,fırın,ocak,davlumbaz,buzdolabı alınıyor düşün birde buzdolabı en pahalısından hesapladım buzdolabına kıyıp vericem o kadar parayı sanırım 3000 civarında yani dahada uygunu olabilir

Kuzulaaar nasılsınız napmaktasınız? Çok gelemiyorum buraya farkındayım, oysa o kadaaar çook özledim ki sizleri, sohbetinizi
Sadece birazcık zor zamanlar geçiriyorum biraz bu yüzden yazacak gücüm olmuyor, bakınıp çıkıyorum. Dualarınızda yer verirseniz çok çok sevinirim canlar.

Tutkucum beyaz eşyalarınızı almışsınız hayırlı olsuuuuunn.. Mutlulukla kullanın inşallah.
Geçen yarim de bakmış nasıl sevindim düşünmesine Ama fiyatlar çok pahalı dedi:26:
Bi de bence dediğin şeyi alabilir kız tarafı, fırınla bağlantılı sonuçta. Keşke böyle sorun etmeseler aileler

Ebiiiisss balayı için yerler de seçilirmiş oy oy oy.. Sanki zaman çabuk geçmiş gibi geldi şu an Düğün ne zamana tam olarak?
Nasıl gidiyor her şey

Envyme
canım kopamamanız çok normal ama böyle de oldukça yıpranııyorsunuzdur.Şu kararı ver diyemem ama gönlünü ferah tutup bolca dua et canım. Birbiriniz için hayırlıysanız eğer bitmesin diyelim kuzum Ama üzülmee tamam mıı

Edaa hangi otele gitceksiniiiiz. Ah biz bir otel gördük bayıldım ben yaa..Moralmen keyifli olduğum bir dönemde bakıvermiştik de... Alanya Adenya çok çok güzeldi. Bizim için de daha uygun olacağını düşündük ama fiyatlar pek öyle demiyor Erken rezarvasyon da yapamayız nişan bile yok ki daha Hem en son ne zaman olur erken rezarvasyon?

Pericik, sınavlarında başarılar kuzum... Beyaz eşya ile ilgili önerilerin süper, aklımda inşallah.

Canım benim bildiğim kız tarafı alır. Hatta fırın aspiratör ocak setleri olur 3lü hep kız tarafı alır :44:

Canımm Çoook Teşekkür Ederimmmm

Simge'mmi de çok Özledimm
Grubumuz Toplanmışken Oda Gelse Keşke

Neden ugrayacaksın ki gidersen canım ?

canım farketmez ama hmmm valla kararsız kaldım :44:erkek alsın aman kız onca ceyiz alıyo zaten

çok kararsızım hatta bu kouda cahilim

kuzum karar veremedik hala bakalım ya zamana bıraktık

günaydın canlarrrr

oda burada
oo market büyükse gayet zevkli bi tur

süpermişşşş... şimdi gördüm onu da :)))
yok büyük değildi canım.. ama yanyana dizilmiş a101,bim ve bir de bir market daha vardı, hepsine sırayla girdim çıktım :) a101 de belki bir şeyler kalmıştır umudum vardı ama, hiçbir şeycik kalmamış.. ben de mutfak alışverişimi yaptım döndüm..

inşallah kuzum, bir şekilde atlatılacak bakalım..
koşuşturma bedenen yoruyor insanı ama, diğer taraftan boş kalmamak iyi, boş kalınca psikolojim bozuluyor benim..
evet sınavlarda hoca olma kısmı güzel

ne güzel sen de buradasın canım..
aynen öyle sadece yıpranıyoruz.. artık gerçekten bitsin, kopalım istiyorum ama söyleyemiyorum... bu konuyu açınca kavga etmekten korkuyorum.. kavga etmekten o kadar yoruldum ki.. ve bitirirken kavgalı bitirmek istemiyorum, birbirimize kinle, hırsla bitmesin, güzel bitsin ki güzel analım istiyrm birbirimizi... ama yapamıyrm.. dua et sen de kuzumm...

kuzum neden bir kere daha sans vermek istemiyorsun bak kopamıyorsunuz belkide hayırlısı böyledir
şuan sevgili yada nişanlı gibimisiniz nasılsınız
birde o nasıl olmasından yana devam mı yoksa bitsin mi istiyor

öyle bir şansımız yok ki aileler hiçbir şekilde istemiyor artık.. ve en önemlisi biz de birbirimize güvenemiyoruz..
konuşmalarımız sevgili gibi şuanda ama değiliz de biliyoruz
o da benimle aynı durumda.. görüşürken iyi hoş mutluyuz ama bir yandan içimiz buruk, görüşmeyince de kötü oluyrz.. :/

canım ben senin yerinde olmus olsaydım eger aileleri bir kenara atardım..her evlilikte aileleer anlasacak yada isteyecek diye bir kural yok kimse için sevdiginden vazgecme bu ailende olsa..düşün tasın belki hersey düzelir

canım ben senin yerinde olmus olsaydım eger aileleri bir kenara atardım..her evlilikte aileleer anlasacak yada isteyecek diye bir kural yok kimse için sevdiginden vazgecme bu ailende olsa..düşün tasın belki hersey düzelir

karşındaki atmıyorsa peki? ve ailem senden önemli diyorsa?

Merhaba kızlar Nasılsınız? Pek uğrayamıyorum ama takip etmeye çalışıyorum:) Geçmişi okudum biraz.
Edacım,nişan fotoğraflarına bayıldım her şey istediğin gibi olsun inşallah
Pericim sende beyaz eşyalarınızı güle güle kullanın canım ama çamaşır makinesini küçük almışsın bence. Ben sırf battaniye falan atayım diye büyük aldım 8kg aldım keşke büyük alsaydın ama yine de ağız tadıyla kullan
Envyme canım senin yerine kendimi koyup düşündüm bir an ama sevdiğin adamla o kadar şey paylaşıp nişanın eşiğinden döndükten sonra bende sevdiğim insandan kopamazdım herhalde. Her şeyi akışına bırak kuzum hakkında hayırlısı olsun inşallah
Kızlar bu arada bende albüm yapmak istiyorum nişan için nasıl yapıyoruz? Edacım özelden anlatır mısın bana:) sayfayı doldurmayalım

Amin kuzum inşallah hakkımızda hayırlısı olur.. çok teşekkür ederim.. akışına bırakmaya çalışacağım bakalım... inşallah başarabilirim..

edosss ben de görmek istiyorumm nişan fotograflarınıı

Son düzenleme:
karşındaki atmıyorsa peki? ve ailem senden önemli diyorsa?

işte o zaman olmaz kuzum o büyük sorun..ona gitmek yerine arkamı döner bende aileme dönerim

canım benim cokk sagol ama dur anlatyım burada

sayfanın en üstünde pembe bölümde yan yana bunlar yazıyor ya ben orada albümleri tıkladım sonra yeni albüm olustur yazıyor hemen onu tıkladım albüm ismini yazdım ve sadece arkadaslarım secenegini işaretleyip resimleri sectimm kolay bende bilmiyodum ama orayı tıklayınca gerisi geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…