Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Kızlar Bu arada Beyaz Eşya Konusuna Bende Giriş Yapayım :KK42:

Bizimde Samsung Beyaz Eşyalarımız :nazar:
Biz Paketten Aldık, Tanıdık bir yer diye paket içeriğinide değiştirdik.

Buzdolabı
Eda'mında dediği gibi 77Cm Buzdolabım :) Edam dediğine kadar fark etmemiştim, anneme de dediğimde sorun olmaz ona göre ev bakılır dedi bakacağız artık.
Samsung'un Buzdolapları biraz garip. (Bizim Beğendiğimiz 3-4 Model Arasında)
Garip derken eni küçük olanların boyu yüksek ve garip bir oranla iç hacmi küçük.
Eni Geniş olanların Boyu daha küçük ve iç hacmi yüksek :KK1: Şekil a Bizimki :)

Bulaşık Makinesi
6 Programlı... Benim için en önemlisi 30 Dakika Programının Olmasıydı.
1 Koca bulaşık makinesi yerleştir yıkasın kaldır 45 dk da tamamdır iş :)

Çamaşır Makinesi
6 Kilo 1000 Devir
Benim İçin Önemli Olan 15 Dakika programıydı.
Evdeki makinemizden de biliyorum gerçekten işte yarıyor.
Ne olursa olsun 15 dakika olsun.

:KK42:

yazdım bi kenaraaa :KK6::KK6::KK6:

oo sen al demişsin eda almaa demiş kafam karıştıı :111::111::111::111:
*
gelinliğim ımmmm :kk77::kk77::kk77::kk77:
düşes kıyafetleri gibiii :KK17::KK17::KK17:

samsung bosch siemens arasındayız biz de canımm
gerçi aynı fabrikanın markaları amaa bakcazz:KK53::KK53:

bilmem ki kuzum,yinede durumlar size bağlı,siz daha iyi bilirsiniz.
Ben nizim durumlara göre değerlendirdim:KK17:

tutkucum evet ne çook zaman oldu görüşmeyeli.. beyaz eşyaların alınmış, hayırlı olsun canımm.. güle güle kullan inşallah..

sağol canımbenim inşallah..
daha güzelleri sizin olsun inşallah:KK16:

nasılsın ne var ne yok,

Heyecanıda çok güzeldir canım ya bende en çok beyaz eşyalarım için heyecanlanırım herhalde :KK17:

seninde heyecanlarını görücez inşallah burda canım:nazar::KK16:

kzlar ben çıkayım, şifayı kapmışım yine:2:

sen dün 4 bardak colayı iç iç.. sonunda:2:

İyiyim canım, 1 saat içinde çıkmam lazım ki şuan hazırlanma belirtim yok :KK17:
Finaller geliyorrr, stres ve bunalım var :KK25: :KK24: :KK1:

halledersin sen kuzum stres yapma, final de neymiş hıhhh!! :KK66:)
ben de bu yıl finallere hem hoca hem öğrenci olarak gireceğim, haydi hayırlısı bakalım :))

sağol canımbenim inşallah..
daha güzelleri sizin olsun inşallah:KK16:

nasılsın ne var ne yok,

sağol kuzum.. hayırlısıyla inşallah...
iyiyim demek istiyrm ama çok iyi değilim kuzum.. çok kötü de değilim çok şükür.. alışmaya çalışıyorum..
hatırlıyor musun bilmiyrm ama nişan günü ayrıldık biz :KK43: 3 ayı geçti yani ayrılalı.. o arada bir görüştük bir görüşmedik bi görüştük bi görüşmedik.. öyle geçti.. hala da öyle gibi, anca birbirimize eziyet ediyrz bu şekilde galiba.. aileler zaten istemiyor artık, biz de aslında istemiyrz ama tuhaf bir şekilde kopamıyoruz da.. görüşürken iyi hoş mutluyum ama içim buruk, görüşmeyince de kötü oluyrm.. yani çok karmaşık kuzum.. oluru yok hiçbir şekilde, kopmamız lazım.. ama yapamıyrz :KK43:

ben de bu yıl finallere hem hoca hem öğrenci olarak gireceğim, haydi hayırlısı bakalım :))

iyiyim demek istiyrm ama çok iyi değilim kuzum.. çok kötü de değilim çok şükür.. alışmaya çalışıyorum..
hatırlıyor musun bilmiyrm ama nişan günü ayrıldık biz :KK43: 3 ayı geçti yani ayrılalı.. o arada bir görüştük bir görüşmedik bi görüştük bi görüşmedik.. öyle geçti.. hala da öyle gibi, anca birbirimize eziyet ediyrz bu şekilde galiba.. aileler zaten istemiyor artık, biz de aslında istemiyrz ama tuhaf bir şekilde kopamıyoruz da.. görüşürken iyi hoş mutluyum ama içim buruk, görüşmeyince de kötü oluyrm.. yani çok karmaşık kuzum.. oluru yok hiçbir şekilde, kopmamız lazım.. ama yapamıyrz :KK43:

evet canım hatırlıyorum:KK31:
kopulamazki kuzum ya,insan sevince karşındaki nasılda hata yapsa yok işte,hep birlikte kalmak için bahane aranıyor.
sizi zaten birbirinize yazdıysa Rabbim,elbet huzura kavuşacaksınız.. eğer kaderin oysa belki böyle bir sınavdan geçmeniz gerek kuzum..

Çok iyi düşünmen lazım,Rabbim sabır versin size inşallah:KK31:

ailelere gelince bir yandan onlarda haklı,ama hiç bir zaman gençlerin,sevenlerin içinde ne fırtınalar kopuyor bilmiyolarki:KK31:

evet canım hatırlıyorum:KK31:
kopulamazki kuzum ya,insan sevince karşındaki nasılda hata yapsa yok işte,hep birlikte kalmak için bahane aranıyor.
sizi zaten birbirinize yazdıysa Rabbim,elbet huzura kavuşacaksınız.. eğer kaderin oysa belki böyle bir sınavdan geçmeniz gerek kuzum..

Çok iyi düşünmen lazım,Rabbim sabır versin size inşallah:KK31:

ailelere gelince bir yandan onlarda haklı,ama hiç bir zaman gençlerin,sevenlerin içinde ne fırtınalar kopuyor bilmiyolarki:KK31:

Amin kuzucum, amin inşallah..
Sadece dua edebiliyorum, elimden gelen başka bir şey yok zaten artık.. Rabbim hayırlısını versin inşallah, kaderimde o varsa bir şekilde kavuştursun, yoksa da bir an önce birbirimizden uzaklaştırsın bizi inşallah.. böyle sadece zarar veriyoruz birbirimize, kendimize..
Sen de dua et kuzum..
Allah hepimiz için en hayırlısını nasip etsin inşallah..

Al kuzum al ben eve göre alma dedim standart al her eve uysun :KK9:
samsunglar keske genis olmasa işte :KK14:normal olması gereken en 70 samsung 77 mi neydi :KK31:
bu arada canım dün sevdigim soruyodu bende telde hic bişey sormadım bu otele neler dahildi :KK52: hic sormadım ben direk fiyat :KK9: bide aydın soguk olursa mayıs ayında diyo denize girilmezse diyo :KK31:

owwww kuzum gercekten bizi asar ama sevdigim anlamıyo olsa olsa 2000 olacak sizinkinde neler oluyo :KK31: o oteli istemesinin bi sesbide dasarı cıkar gezeriz ve mayısda %100 sıcak olur orası denize girilir diyo :KK31:

edoşum biz tam sezonunda gittiğimiz için o kadar pahalı, ama mayısta daha ucuzdur fiyatları, bi bak bence etsden falan. Bizimki ulrta her şey dahil. Bir de balayı paketi benim hoşuma gitti. kendini özel hissetmeni sağlayacaklar bence. Zaten bir kaç yorum okudum, balayı çiftleri çok memnun kalmış. Mayıs için Didim hala ısınmamış olur kuzum yaa, Akdeniz daha çabuk ısınıyor zaten. Deniz falan buz gibi olur. Ama ikinizin içine hangisi siniyorsa o olsun tabi.

günaydın kuzucuklar..:KK16:

ne güzel oldu böyle bir arada yine,:nazar: o kadar mutlu oldum ki :KK16::KK16:

hoşbulduk edosumm..

perimm, gelecek sonbahar, hem de o kadar çabuk gelecek ki, şaşırıp kalacağız.. az kaldı yetişemiyorum diyeceksin o zaman :KK66:)

tutkucum evet ne çook zaman oldu görüşmeyeli.. beyaz eşyaların alınmış, hayırlı olsun canımm.. güle güle kullan inşallah..

ebisimmm, düşündüğünüz otel çok güzel görünüyor, yeşillikler ortasında.. gerçi sevdiceğinle başbaşa olduktan sonra gidince gözün otel filan da görmez bence :))
ben önceden çok takıktım bu konulara ama şimdi, 'sanki ne fark eder ki' moduna girdim galiba biraz.. yaşlandım galiba :KK1:

envymem :KK17:Yine de güzel yani :)

Nasılsın canım hayırlı olsun hiç giden yok yakınlarımdan ama güzel bir yere benziyor:KK12:Sen gittiginde bize fikir olacaksın ne hainim ya:KK53:

Heyecanıda çok güzeldir canım ya bende en çok beyaz eşyalarım için heyecanlanırım herhalde :KK17:

Canım hayırlı olsun nasıl gelinligin merak ettim şimdi :KK17:çok yakışmıştır eminim ama:KK12:

Kuzum bende beyaz eşyada bosch düşünüyorum belki sanada fikir olur bir bak derim boscha
:KK23:

Nehirim biz deneyelim bizden sonrakiler rahat etsin madem:)

Envymemmm Canım senin için en iyisini sen bilirsin, daha önce de söylemiştim. Sadece gönlünü sıkma, Herşey olacağına varıyor en sonunda arkadaşım.

Envymemmm Canım senin için en iyisini sen bilirsin, daha önce de söylemiştim. Sadece gönlünü sıkma, Herşey olacağına varıyor en sonunda arkadaşım.

tabi güzell.. hem de çok güzel kuzumm...

haklısın kuzucum.. evet söyledin, hem de kaç kere canımmm.. ama ah bir söz geçirsem kendime..
bu kez kararlıyım ama, 2014 e girmeden bitecek bu iş! inşallah yani :KK66:

herşey dahil canım paketee :KK34::KK34:
yeme içme aktiviteler flnn
aslında ets de fln nelerin dahil olduğu net olarak belirtiliyo canım yanlış bilgi vermiim ordan bak istersenn :KK34:
bakayım bakalım offf sevdigime kalsa marttan sonra karar veririz diyo :44:benim gitmemek daha cok işime geliyo ama gideceksekte halletmek lazım :KK31:

Canım Ne zaman Olmuş :KK17:
Canım Bardakları Çeyize atınca evde kalmadı :)
Canm dün giremedim Çok özür dilerim.
Biliyorsun dün biraz canm sıkkındı, dışarı çıktık 1 saatliğine :)
Sonra bir geldim ağrıdan duramadım ilaçlar falan, hala kötüyüm inan bardak tutamıyorum şimdi alabildim bilgisayarı elime.
Günaydınlarr :KK16:
Günaydın Canm :KK16:
Balayı Yeriniz şimdiden hayırlı olsun :)
Biz hiç düşünmüyoruz, Eğer gerçekten Kasım olursa soğukta zaten nereyee :KK53:
Birde bir yere girebilirsem çalışıyor olursam 1 yılı doldurmadan 1 hafta anca izin alabilirim,
onda da koşuşturma yapmak istemiyorum açıkçası.

Heee şimdi anladım :KK9:
canım benimmm dikkat et kendine bak ya :KK50:
işte bende onu diyorum 1 haftayı bence evde gecirmek daha iyi gibi tabi b i yandanda hersey önüne gelecek yedigin önünde yemedigin arkanda gez toz eglennn bide oraya gidince kimse gelmez aramaz sormaz ama burada ne olacagı belli olmaz bize gelin diye beklerler :KK31:

Nasılsın canım hayırlı olsun hiç giden yok yakınlarımdan ama güzel bir yere benziyor:KK12:Sen gittiginde bize fikir olacaksın ne hainim ya:KK53:

Canım hayırlı olsun nasıl gelinligin merak ettim şimdi :KK17:çok yakışmıştır eminim ama:KK12:

Kuzum bende beyaz eşyada bosch düşünüyorum belki sanada fikir olur bir bak derim boscha
:KK23:

kuzucum bosch iiyi ama pahalı :KK50:
günaydın kuzucuklar..:KK16:

ne güzel oldu böyle bir arada yine,:nazar: o kadar mutlu oldum ki :KK16::KK16:

hoşbulduk edosumm..

perimm, gelecek sonbahar, hem de o kadar çabuk gelecek ki, şaşırıp kalacağız.. az kaldı yetişemiyorum diyeceksin o zaman :KK66:)

ebisimmm, düşündüğünüz otel çok güzel görünüyor, yeşillikler ortasında.. gerçi sevdiceğinle başbaşa olduktan sonra gidince gözün otel filan da görmez bence :))
ben önceden çok takıktım bu konulara ama şimdi, 'sanki ne fark eder ki' moduna girdim galiba biraz.. yaşlandım galiba :KK1:

çok iyi oldu tabi canım ya baska kim vr bizden hala siteye giripte konuya bakmayan :44:

Kuzular, çeyiz topiğiini açsam mı artık. sadece cam ve nevresimim var,mutfak malzemelerim var:26:

ac ac ac ac acccc :KK52::KK52:

edoşum biz tam sezonunda gittiğimiz için o kadar pahalı, ama mayısta daha ucuzdur fiyatları, bi bak bence etsden falan. Bizimki ulrta her şey dahil. Bir de balayı paketi benim hoşuma gitti. kendini özel hissetmeni sağlayacaklar bence. Zaten bir kaç yorum okudum, balayı çiftleri çok memnun kalmış. Mayıs için Didim hala ısınmamış olur kuzum yaa, Akdeniz daha çabuk ısınıyor zaten. Deniz falan buz gibi olur. Ama ikinizin içine hangisi siniyorsa o olsun tabi.

Nehirim biz deneyelim bizden sonrakiler rahat etsin madem:)

heh işte o zaman sevdigim haklı sıcak olsun tabi zaten ben yüzme bilmiyorum durdugum yerdede donuyorum denizde :18:zaten dedigim gibi ben sadece o istiyo diye gitmek istiyorum o yüzden o en cok nereyi isterse o olsun ama biraz uygun olsun ya :KK14:1 hafta tatil yapıcagımıza ben 1 yıl calısmııyım :KK14:

bakayım bakalım offf sevdigime kalsa marttan sonra karar veririz diyo :44:benim gitmemek daha cok işime geliyo ama gideceksekte halletmek lazım :KK31:

Heee şimdi anladım :KK9:
canım benimmm dikkat et kendine bak ya :KK50:
işte bende onu diyorum 1 haftayı bence evde gecirmek daha iyi gibi tabi b i yandanda hersey önüne gelecek yedigin önünde yemedigin arkanda gez toz eglennn bide oraya gidince kimse gelmez aramaz sormaz ama burada ne olacagı belli olmaz bize gelin diye beklerler :KK31:

kuzucum bosch iiyi ama pahalı :KK50:

çok iyi oldu tabi canım ya baska kim vr bizden hala siteye giripte konuya bakmayan :44:

ac ac ac ac acccc :KK52::KK52:

:KK14:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X