Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

yazdım bi kenaraaa

bilmem ki kuzum,yinede durumlar size bağlı,siz daha iyi bilirsiniz.
Ben nizim durumlara göre değerlendirdim

tutkucum evet ne çook zaman oldu görüşmeyeli.. beyaz eşyaların alınmış, hayırlı olsun canımm.. güle güle kullan inşallah..

sağol canımbenim inşallah..
daha güzelleri sizin olsun inşallah

nasılsın ne var ne yok,

Heyecanıda çok güzeldir canım ya bende en çok beyaz eşyalarım için heyecanlanırım herhalde

seninde heyecanlarını görücez inşallah burda canım

kzlar ben çıkayım, şifayı kapmışım yine:2:

sen dün 4 bardak colayı iç iç.. sonunda:2:

İyiyim canım, 1 saat içinde çıkmam lazım ki şuan hazırlanma belirtim yok
Finaller geliyorrr, stres ve bunalım var

halledersin sen kuzum stres yapma, final de neymiş hıhhh!! )
ben de bu yıl finallere hem hoca hem öğrenci olarak gireceğim, haydi hayırlısı bakalım :))

sağol canımbenim inşallah..
daha güzelleri sizin olsun inşallah

nasılsın ne var ne yok,

sağol kuzum.. hayırlısıyla inşallah...
iyiyim demek istiyrm ama çok iyi değilim kuzum.. çok kötü de değilim çok şükür.. alışmaya çalışıyorum..
hatırlıyor musun bilmiyrm ama nişan günü ayrıldık biz 3 ayı geçti yani ayrılalı.. o arada bir görüştük bir görüşmedik bi görüştük bi görüşmedik.. öyle geçti.. hala da öyle gibi, anca birbirimize eziyet ediyrz bu şekilde galiba.. aileler zaten istemiyor artık, biz de aslında istemiyrz ama tuhaf bir şekilde kopamıyoruz da.. görüşürken iyi hoş mutluyum ama içim buruk, görüşmeyince de kötü oluyrm.. yani çok karmaşık kuzum.. oluru yok hiçbir şekilde, kopmamız lazım.. ama yapamıyrz

evet canım hatırlıyorum
kopulamazki kuzum ya,insan sevince karşındaki nasılda hata yapsa yok işte,hep birlikte kalmak için bahane aranıyor.
sizi zaten birbirinize yazdıysa Rabbim,elbet huzura kavuşacaksınız.. eğer kaderin oysa belki böyle bir sınavdan geçmeniz gerek kuzum..

Çok iyi düşünmen lazım,Rabbim sabır versin size inşallah

ailelere gelince bir yandan onlarda haklı,ama hiç bir zaman gençlerin,sevenlerin içinde ne fırtınalar kopuyor bilmiyolarki

Amin kuzucum, amin inşallah..
Sadece dua edebiliyorum, elimden gelen başka bir şey yok zaten artık.. Rabbim hayırlısını versin inşallah, kaderimde o varsa bir şekilde kavuştursun, yoksa da bir an önce birbirimizden uzaklaştırsın bizi inşallah.. böyle sadece zarar veriyoruz birbirimize, kendimize..
Sen de dua et kuzum..
Allah hepimiz için en hayırlısını nasip etsin inşallah..

edoşum biz tam sezonunda gittiğimiz için o kadar pahalı, ama mayısta daha ucuzdur fiyatları, bi bak bence etsden falan. Bizimki ulrta her şey dahil. Bir de balayı paketi benim hoşuma gitti. kendini özel hissetmeni sağlayacaklar bence. Zaten bir kaç yorum okudum, balayı çiftleri çok memnun kalmış. Mayıs için Didim hala ısınmamış olur kuzum yaa, Akdeniz daha çabuk ısınıyor zaten. Deniz falan buz gibi olur. Ama ikinizin içine hangisi siniyorsa o olsun tabi.

envymem Yine de güzel yani :)

Nehirim biz deneyelim bizden sonrakiler rahat etsin madem:)

Envymemmm Canım senin için en iyisini sen bilirsin, daha önce de söylemiştim. Sadece gönlünü sıkma, Herşey olacağına varıyor en sonunda arkadaşım.

envymem Yine de güzel yani :)

Envymemmm Canım senin için en iyisini sen bilirsin, daha önce de söylemiştim. Sadece gönlünü sıkma, Herşey olacağına varıyor en sonunda arkadaşım.

tabi güzell.. hem de çok güzel kuzumm...

haklısın kuzucum.. evet söyledin, hem de kaç kere canımmm.. ama ah bir söz geçirsem kendime..
bu kez kararlıyım ama, 2014 e girmeden bitecek bu iş! inşallah yani

herşey dahil canım paketee
yeme içme aktiviteler flnn
aslında ets de fln nelerin dahil olduğu net olarak belirtiliyo canım yanlış bilgi vermiim ordan bak istersenn
bakayım bakalım offf sevdigime kalsa marttan sonra karar veririz diyo :44:benim gitmemek daha cok işime geliyo ama gideceksekte halletmek lazım

Heee şimdi anladım
canım benimmm dikkat et kendine bak ya
işte bende onu diyorum 1 haftayı bence evde gecirmek daha iyi gibi tabi b i yandanda hersey önüne gelecek yedigin önünde yemedigin arkanda gez toz eglennn bide oraya gidince kimse gelmez aramaz sormaz ama burada ne olacagı belli olmaz bize gelin diye beklerler

kuzucum bosch iiyi ama pahalı

çok iyi oldu tabi canım ya baska kim vr bizden hala siteye giripte konuya bakmayan :44:

Kuzular, çeyiz topiğiini açsam mı artık. sadece cam ve nevresimim var,mutfak malzemelerim var:26:

ac ac ac ac acccc

heh işte o zaman sevdigim haklı sıcak olsun tabi zaten ben yüzme bilmiyorum durdugum yerdede donuyorum denizde :18:zaten dedigim gibi ben sadece o istiyo diye gitmek istiyorum o yüzden o en cok nereyi isterse o olsun ama biraz uygun olsun ya 1 hafta tatil yapıcagımıza ben 1 yıl calısmııyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…