Eski dostlar ile hayata dair her şey

Nurdancigim devam olarak sen evlilige de haxur degilsin bak kariywr planlarin var evlilik hatta duzenli iliski gibi ibsani kisitliyor cok iyi bir burs kazansan gitmezsin yurtdisina. Ozgur bir kadin egitim ve kariyer yolunda da ozgur oluyor ha neslinin esi gibi olur egitimden kariyerden anlar desek ancak. Kaldi ki uzun zamandir ogrencilik hayati aile ile yasam derken ev gecimi ev duzeni konusunda pratigin yok pat diye yaza evlendin emrah gibi biriyle evlilik ailesi ile alt ust oturmak tipik gelinlik modu is hayati ev isleri.bunlara hazir musin kaldurabilirmisin bunlari cok iyi dusun. Ben hazir olmadini dusinuyorum ve buyul bir sevgi bile olsa bu sana bu konuda fayda saglamayacak bedenen ve beynen yorgun sinirleri yipranmis birine donusrbilirsib sorumluluklaein agir gelmesinden dolayi. İyice dusun ozgur ruhlu bir insansin evlilige hazir da degilsin hele ki emrah ve icli disli bir yasam tarzi aile ile. Senin tarzin degil

Konusmak istersen 24 saat whatsupdayim canim.

yaşamadan hiç bir konuda yorum yapamıyorum şuan canım, emrah ın ailesini de bilmiyorum vs. ama az önce de yazdım sana evlilik konusunu emrahla yada başkasıyla en azından 1 sene erteliyorum. acele bi karar vermek niyetinde degilim yani. bide filizim daha kariyer yapabilirsin diyorsun da artık 30 yaşındayım ben yaa :KK50: burs imkanı şu bu olsa bunu gençlere verirler bana neden versinler ki :KK34: o yuzden benim gözüm o kadar yükseklerde degil. benim öncelikli niyetim aldıgım sorumlulugu hakkınca halledip projeyi teslim etmek, sonrasını sonra düşünecegim :KK34: ama büyük hedeflerim yok yani. ev düzeni konsuunda da ben emraha da söylemiştim harikalar yaratmamı bekleyecekse benden hayal kırıklıgına uğrar die. hala da aynısı geçerli. daha beceriklisini istiyorsa herkes bulmak da özgür :KK34:

altlı üstlü oturma konusunda da emrah benim şartlarımı kabul eder ve devam edecek olursak eğer, ailesini tanımadan yorum yapamıyorum bu konuda. valla ancak dua ediyorum doğru yolu bulabileyim diye

CAnim ben kisliklarin cogunu kaldirmistim az bisey kalmisti onlari kaldirdim eski yeni bir suru sey cikarttim.bu vesile ile. Kimini attim kimini verdim birine. Universiteden kalma nevresim takimim bornozum bile duruyormus dusun. Ev tasima yerlesme zamani cop posetleriyle dolu dolu bir suru sey cikti ama bu kez tam temizlik olmus olduuu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ahh keske arasaydin cok eglenceli olurdu ama neyse dert etme.buaralar kafan cok dolu.cok normal canim unutmus olman.

Nurdancigim.bu yil benim de kpss planim var hem is hem ev hem diyet gazirligi varken cok az kisitli bir zamanjm olacak ama gunluk yarim saat bir saat calissam.bile kar diye dusunwrek baslatacagim sen de cok iyi yapmissin memurluk cann valla. Ben yirmi yasindan beri ozeldeyim canim cikti yaslandirdi bu ozel sektor sartlari. İns basarili olursun canim.ben cok guzel kitaplar aldim ins ya bismillah ditecegim hafrata.

Her insan her iliski sansu hakeder canim.sen haklisin tamamen. Ama hatasini anlarsa pismanlik olursa ve tekrarinin olmayacagi konusunda guven saglarsa neden tekrar denemeyeceksin tabiki.ve ben katiliyorum sana. Asla yapmam asla affettmem vb cumleler ve kararlar anlik cikiyor buyuk konusmamak hizli kRar vermemek lazim. Zamana birak bakalim ne olacak yasayip gorecegiz cNim.hayirlisi olsun mutlu ol da gerisi bos.

Benim dogumgunimden bir gun once proje teslimin var demek.kolay gelsin canim. 45 gun var asagi yukari. Sonra ne olacak isyeri yeni proje mi verecek senin dogum tarihin neydi 11 haziran kuzeyin de dogum tarihi galiba. Ya da onu. Aklima geldi

Yasam.kocu ilk bir ay psikolojik olRak cok iyi geldi ama artik gucluyun bu acidan.ayrixa gram kilo vermedim iki ay.her ay ev kredusi oder gibi bes yuz odeyip karsilik da alnamak cok sacma geldi. Ayrica son haftalarda diyet programim dahil herseyi ihmal etti kocum. Boylesi iyi oldu aslinda inan.

Ailesi konusunda haklisin yasamadan bilinmez ama iste bu fikir bile onyargi olusturuyor insanda. İns biz yaniliriz ben es ailesi olRak cok sansliyimdir esten daha buyik sans var bu konuda. İns seninkiler de iyi denk gelir canim

Canim yas konusuna takma lutfen.ben bejar olsam ooo neler yapatdim evlilik zaman ve maddi acidan insanin bireysrl olmasini engelliyor hele bir de cocuk olunca. Teyzem otuz bes yasinda doktor.evlilik dusunmuyor yurtdisina gidecek cunku.planlari bozulsun istemiyor cok mutlu guzel bir gayati da var. Atanir atanmaz arabasini aldi biz de dugun borcu oderiz mesela

Ablamiz var bir tane.hemsire otuz sekiz yasinda.duzenli spor salonu konser tiyTro geziler.ic mimari ikinci universite su an.gece nobet gunduz okul
Cok da mutlu. Erkek.evlilik. x
Cocuk.biz bunlari zorunlu bisey olarak goruyoruz maalesef.ah ben bekar olaydim gor bak ne planlar yapardim. Evlenmeden once de boyleydim su anda ayni. Sorunlu bir evliligim var diyw boyle konusmuyorim yani. Neysr bu konu uzar gider valla.

Mrb kizlar nasilsiniz ben iyiyim sukur. İsteyim.ama calisasim.yok bugun. Daha digrysu bu hafta oyle..enerjim full maasallah uc haftadur full yolculuk hic dinlenmedim ustine bir suru yuruyus ev isleti ama gayet iyiyim sadece is hevesim yok demek ki. Neslis istanbul sefasinda duygus boyun agrisiyla ugrasiyor peki kalanimiz nasil

Dun aksam.itibari ile isletim.bitti utum kalmisti bitirdim onu da.cumartesi kuzenle alisveris pazar gunu hafralik yemek var sadece..kitap film yiruyus bol uyku ile gecirecegin ins herkese hayirli cumalar guzel bir haftasonu olsun ins laptopdan girerim tekrar o zamam size ekleyecegim cok sey olacak opuyorumm

Dun aksam kuzenim.geldi girgir samata.srvgili icin hazirlanma kardesine asket cantadi kargosu hazirlama ile gecti yapmadigim.bir bu kalmusti boxerin belini azucik krsip hafiza karti saklayip geri diktik paralari esofmana diktik nasil amaaaaaa

herkese hayırlı cumalar nurdan gelmiş doğacım az da olsa yazıp çıkıyor yeni kararlar almış yaşam kocunu bırakmış sen kendini iyi hiset yeter ki gerisi olur nurdan cnm sende hayatında hep güzel gelişmeler olsun ..
duygucum geçmiş olsun çok sana....
nesli iş yoğunluğunda bende aynı tas aynı hamam devam kayınvaldeme köyden misafir gelmiş oraya gidicem şi,mdi benden haberler böle görüşmek üzre....:KK54:

Benim dogumgunimden bir gun once proje teslimin var demek.kolay gelsin canim. 45 gun var asagi yukari. Sonra ne olacak isyeri yeni proje mi verecek senin dogum tarihin neydi 11 haziran kuzeyin de dogum tarihi galiba. Ya da onu. Aklima geldi

yok canım yeni proje almam artık o ofisten, o zamana kadar imzam da onaylanacagı için kpss ye kadar bekleyip sonrasında kendi ofisimi açma gibi bir durumum olabilir belki :26: tabi bunun için maddiyat lazım, babam destek olursa eğer ofisi açarım. olmadı bi yere girer çalışır paramı biriktirir ileride açarım ofisi :26: daha tam belli degil yani :26:

Her insan her iliski sansu hakeder canim.sen haklisin tamamen. Ama hatasini anlarsa pismanlik olursa ve tekrarinin olmayacagi konusunda guven saglarsa neden tekrar denemeyeceksin tabiki.ve ben katiliyorum sana. Asla yapmam asla affettmem vb cumleler ve kararlar anlik cikiyor buyuk konusmamak hizli kRar vermemek lazim. Zamana birak bakalim ne olacak yasayip gorecegiz cNim.hayirlisi olsun mutlu ol da gerisi bos.
.

asla demedim hiç bir zaman ama şansını zorluyor filizcim yani, zaman çok uzadı o yuzden düşünmüyrum artık. o düşünsün ben düşüneyim, anlaşabilirsek ne ala, anlaşamazsak herkes kendi yoluna gider napalım, dünyanın sonu degil ya :KK34:

Nurdancigim.bu yil benim de kpss planim var hem is hem ev hem diyet gazirligi varken cok az kisitli bir zamanjm olacak ama gunluk yarim saat bir saat calissam.bile kar diye dusunwrek baslatacagim sen de cok iyi yapmissin memurluk cann valla. Ben yirmi yasindan beri ozeldeyim canim cikti yaslandirdi bu ozel sektor sartlari. İns basarili olursun canim.ben cok guzel kitaplar aldim ins ya bismillah ditecegim hafrata.

ben özelde çalışsam bile maksimum 2 3 sene oluri kendi paramı biriktirip ofis açana kadar yani. sürekli çalışamam sanırm :26: ama memurluk da kafamı kurcalıyor bu ara. çalışma şartları çok iyi, izin derdi yok. verdikleri para da iyi :26: gerçi dün annemle konuştuk o da diyor ki, sen memurlukta hep aynı maaşı alacaksın, ama ofisi açtıgın zaman aylık maaşını bi imza karşılıgında alacasın diyor :26: o da mantıklı, o yuzden hayırlısı bakalım. şimdilik kpss ye bi gireyim de neler olacak görecewgiz :KK31:

Ailesi konusunda haklisin yasamadan bilinmez ama iste bu fikir bile onyargi olusturuyor insanda. İns biz yaniliriz ben es ailesi olRak cok sansliyimdir esten daha buyik sans var bu konuda. İns seninkiler de iyi denk gelir canim
.

bu konuda da hayırlısı diyebiliyorum sadece :KK1: daha emrahla ne olacagımız bile belli degil, ailesinin durumu belli degil. bakalım kısmet :KK31:

Ablamiz var bir tane.hemsire otuz sekiz yasinda.duzenli spor salonu konser tiyTro geziler.ic mimari ikinci universite su an.gece nobet gunduz okul
Cok da mutlu. Erkek.evlilik. x
Cocuk.biz bunlari zorunlu bisey olarak goruyoruz maalesef.ah ben bekar olaydim gor bak ne planlar yapardim. Evlenmeden once de boyleydim su anda ayni. Sorunlu bir evliligim var diyw boyle konusmuyorim yani. Neysr bu konu uzar gider valla.
.

evlenmek asla birinci önceligim olmadı benim filizim, hee çocuk sahibi olabilmek için evlenmek isterim doğru. ama içinde aşk olmayan bir ev çocuk içinde iyi olmaz o yuzden sevmeden mutlu olacagıma inanmadan evlenmem yani :KK34: ee teyzem de 40 yaşında çocuk sahibi oldu, o yuzden daha çok zamanım var bekleyip de bekarlıgın tadını da çıkarabilirim yani :KK1:

dün babam da anneme diyor ki, " çeyiz alıyoruz biz bu kıza sürekli de tam maaşa baglanacak evlenecek, ne kendi paranın tadına bakabilecek ne de biz " :KK53: dedim ben sana her ay para yollarım, 10 sene de bitirdim okulu bununn karşılıgını alırsın baba merak etme :KK53: iyi bari diyo yaa :KK37::KK37:

herkese hayırlı cumalar nurdan gelmiş doğacım az da olsa yazıp çıkıyor yeni kararlar almış yaşam kocunu bırakmış sen kendini iyi hiset yeter ki gerisi olur nurdan cnm sende hayatında hep güzel gelişmeler olsun ..
duygucum geçmiş olsun çok sana....
nesli iş yoğunluğunda bende aynı tas aynı hamam devam kayınvaldeme köyden misafir gelmiş oraya gidicem şi,mdi benden haberler böle görüşmek üzre....:KK54:

cemrem sana iyi gezmeler :KK16::KK16: diyete de ara vermişsin iyi yapmışsın :KK34: ben de bugun itibarıyla başladım bakalım, devam ettirebilirim inşallah En Büyük KK

sizlerle daha iyi hissediyorum kendimi canımcım daha da iyi oluruz inşalah hep beraber :KK16::KK16:

filizim bu arada unutmuşum yazmayı, benim doğum günüm 6 haziran canım :KK34: teslimden önceki en sıkışık zmana geliyor yani. büyük ihtimale ankarada oalcagım :KK53: arkadaşlarıma da şimdiden söylüyorum büyük bir parti vermeyen seneye yüzüme bakmasın diye :KK19: :KK33::KK33: :KK53:

Cemrem okumadigin belli ya.az da olsa yazmis demissin benim icin.pes dogrysu hastanede yolculukta iste heryerde yazan benim.her gun duzenli girip uzun uzun yaxiyorum kendimden bahsefiyorum diyet vs bahsediyorum haber aldigim bir arkadasiniz varsa ondan bahsediyorum topik canli olsun diye kendimi yirtiyorum sen az diyosun pesss.uzuluyum mu kizayim mi bilemedim ben cok cene yapiyorum herseyi taziyorum kafa sisiriyoeum dite dusunup az yazayim.diyip vazgeciyorum sonra. Cunku burda hareketlilik olsun diye dusunuyorum

Emrah konusunda haklisin uzun sure oldu sanki seni fisekliyor gibi olmak istemedim canim. Hassas donemler bu zamanlat

X