Eski dostlar ile hayata dair her şey

Ay kizlar bir gun aksama kadar uyusam ancak kendime gelecem bahar fena carpiyor beni.hep boyle oluyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
kıyamam sana cnm keşke uyusan ama iş güç olunca zor :26: şeker olsun kızlarla buluşunca bütün bahar yorgunluğu gider:KK19:

Cemrecigim ben kopmadim canim merak etme.son yazismamizdan bu tarafa da hep yazdin topigimize canim. Sen nasilsin neler yapiyosun anlat bakem uzun uzun

Aynen benim icin de ilk olacak izmir canim.operim sarilirim ikisine de sizin icin.aaaa resimsiz olur mu ya. Milyon tane olur.kuzeyi cumartesi aksamina sakliyorum hic merak etme mincirma gidiklama hepsini yapacagim

Yolculuga son bir gun kaldi.heyecan tavan yapti.yapilacak seyleri planlama ve kosturmaca da ilave.

kızlar herkese selamlarrrr :KK3::KK3: benim durum malum ankaraya git geller, proje çizimleri bide keyifsizlik eklenince yaptıgım hiç birşeyden keyf almayan bir insan oldum :KK53: ben mi çok huysuz oldum, yoksa çevremdeki insanlar mı düşüncesiz anlamıyorum. o kadar çok kırılıyorum ki bu ara herşeye, bir gözümde sürekli yaş var sanki :KK50: bir tarafım da sürekli gülüyor :KK53: tam bir ikizler burcuyum işte. adetime de daha 1 hafta var aslında bu kadar erken başlamazdı duygusal değişimlerim ama bilemedim şimdi :26: benm nisan aylarım hep güzel geçerdi yaa, şimdi neden böyle oldum ben :KK14:

neyse bende oek hava yok o yuzden beni geçip sizlere geleyim :KK17:

filizim, ben acıbademdeki doktorun dediklerini ilk yazdıgın akşam okumuştum ama resmen sözcükler düğümlendi hiç birşey yazamadım. ertesi gün seni aramayı düşündüm ama sanki sürekli aklına getirmek gibi olacaktı o yuzden arayamadım da :26: ama gördüğüm kadarıyla toparlamış gibisin. zamanla en saglıklı en doğru kararı da vereceksin eminim :KK16: yarın izmir de olacaksın madem ben arayıp da rahatsız edeyim sizi :KK53: hem hepinizin sesini de tek te duymuş olurum ne büyük keyif olur benim için :KK16::KK16:

neslişim le geçen whatsap ta da konuştuk biz proje kardeşi olduk onunla :nazar: bu yoğunluga dayanalım neslicim hatta direnelim :KK1::KK1: #direnneslinurdan :KK37:

cemrecim de her zamanki koşturmaların da :KK50: hepimizin aynı gün boş oldugu burda bolca sohbet ettigi günler olmayacak mı artık yaa :84: bitsin bu dersler bitsin bu projeler bitsin bu koşturmalar :KK30::KK30:

duyguşum da buraya girmemiş ama dün akşam whatsap tan azıcık konuştuk onunla :KK19: daha çok konuşmak isterdim ama tam ondan önce annemle kavga etmiştim çok moralim bozuktu ve aglıyordum yine :KK14::KK14: öyle olunca konsantre olamadım konuşmaya duygucum özür dilerimm :KK17::KK17:

sunacım da spora başlamış :KK16: inşallah sonuçlarını alırsın canım tez vakitte :KK16:

ben de bugun yuruyuşe başladım. madem yememi azaltamıyorum hiç olmazsa spor, yeşil kahve ve bol su ile kilo almam, hatta çok azıcık olsa da veririm diye umut ediyorum :26:

hepinizi tek teekkk ve çokça öpüyorum kızlarrr :KK3::KK16::KK16:

herkese selamlar burası bayağı tenha oldu kimse kimseyle aynı anda çakışmıyor :KK5:
ben kendimden bahsedeyim malum okula devam derslere sınavlar 15 günde bir var uğraşııyorum..eşim test veriyor daha kaliteli çıkışlar olsun diye bende bu arada rapordaki kan tahlillerimi dr. gösterdim hepsi iyi dedi şükür hormonal bi sıkıntım yok bekliyorum mayısın ilk haftası büyük bi ihtimalle ilaçlarımı yazdırıcam ve gene bekleme moduna geçicem:26:kilom aynı 69 lardan 70 e çıkmıştım en son bu aralar vallahi bize bi hal oldu bahar bize ters tepki yaptı kilo bakımından düne kadar aylardır ne tatlı ne bişey isteyen ben deli gibi şerbetli tatlı istiyorum:KK37:tabi bunu sütlü tatlılarla bastırıyorum ama o da şekerli malum neyse bu aralar böyleyim kendime de kızmıyorum olsun bu kadarı ama bendenim aynı 42 yim kendime dün su yeşili pantolon aldım 42 beden ve çokda rahat oldu bolluk bile kaldı belimde:nazar: ama kilom şuan bi 69.500 çıkıyor bi 70.00 çıkıyor ortadayım anlıcanız<...sıra geldi sizlere
çeşmi cnm bu aralar sııntılı dönemdesin galiba boşver sen kendin herkesten değerlisin hep öyle düşün hayatta önce can sonra canan tatlım :KK54:
neslicim sende iş güç derken bu dönem yoğun olanlardansın işiinde kolaylıklar kilona takılma sen süpersinnn:KK34:
serap ve suna sizlerde umarım iisinizdir serap ayağın nasıl oldu..
duygu cnm sen hep başarmışsın kaç kilolardan nerelere gelmişsin bunu da başarırısın üzme tatlı canını..
doğaa doğaaaa kaçtın gittin izmire helal olsun sana:KK9::KK9::KK9:süper bir moral süper bir destek ve süper güzel günler geçirmişsindir sen şimdi umarım bundan sonra herşey sana çok iii gelsin:KK54::KK54:

Yorgun yogun ama pazartesi sendromu yasamadigim bir sabahta size gunaydin demek istedim kizlar.nasilsiniz bakalim buralari biraz yanliz biraktim tamamen duygu ve nesliye odaklandim. Sex and city kizlari gibiydik :p:KK66: alisveris merkezleri , kahve keyfi bol kahkaha bol cene araba turlari.... cok guzel bir gezi ve ani oldu bilirsiniz gezmwyi cok severim yolculuk cok kotu oldu sansina ama aksama kadar full enerji ile eglendim izmire bayildim sade yalin nezih insani yormayan bir buyuk sehir. Cok ilginc geldi bu acidan. Bu sabah indim iste. İse geldim diyet sifir diyetti ben dahil hepimiz hoplettik :sly::sly::sly: bol bol kuzeyi sevdin kucagimda uyidu hatta kuzum ya.maasallah dunya tatlisi.inanin ozledim:confused::confused: nurdan face den gordu resimleri. Buraya ekleriz telden olmuyor

Bir doga klasigi olarak alisveris de yaptim :KK70::KK70: benim.koca beni bosayacak :cool::cool: sansima indirimli seyler denk geldi evime banyo paspasi kendime ayakkabi aldim yesil kahve aldim diyete super donus yapacagin kilo az verdim ben ama cok SlKlLastim o yuzden tam gaz devam edecegim yilmak yok pes etmeyecegim biraz dinleneyim basliyorum hemen. Hem kizlar ile bulusmadan once hem bulustyktan sonraki konusnalarimiza istinaden coj guzel plan yaptim her konuda.

Cok konustuk gulduk hatta agladik ama burd da soylemek istedim. Hayatimi guzellestiren bana cok sey katan bir cok ozelliginden feyz aldigin gozlerimin perdelerini acan ufkumu genisleten eglendiren olgunlastiran dinginlestiren dunya tatlisi iki arkadasimi yakindan gormek dolu dolu gun gecirmek harikaydi esiniz cocugunuz isiniz her seyi kenara iterek ayirdiginiz zaman harcadiginjz enerji yorgunlugunuz hediyeleriniz hediye demisken korler sagirlar birbirini agirlar modumuz da cok komikti :p:p:p:p hersey icin cok cok cok tsk ederim hayatimdaki cok guzel anilardan biri oldum hayatimi uzaktan paylastigim yaklasik iki yildir hayatimda ve gonlumde olan iki insan ile yan yana hayatin icinde olmak bu gerceklik ve keyif harikaydi sizleri cok seviyorum iyi ki varsiniz iyi ki boylesiniz iyi ki bulmussunuz beni. İyi ki gelmisim gormusum

Cemrecigin sinavlarinda basarilar kolayliklar diliyorum canim. Kulaklarini cinlattik egitim icin ugras vermen annelik konusundaki sabir ve azmin kilo verme konusundaki istikrarin. Supersin canim gercekten. Hayatin da basarilarin artarak cogalsin ins. Sonuclari bize haber ver oldu mu. Diywte gelibce hayatonda ilk kez istikrarli diyet yaptin arada duraklama direncin kirilmasi sabredememe olacaktir bu cok dogal. Kendine bu kadar yuklenme. Ben artik hix birsey icin kendimi suclamama karari aldim

Nurdancigima gelecek olursak modu en dusuk kisilerden biri oldu elbette kolay degil canim ama goruyorsun bak ne buyuk sorunlarim.kayiplarim oluyor sarsiliyorum yikiliyorum ama ayaga kalkiyorum sen de oyle yap. Diyelim ki emrah ile tamamen bitti bu senin hatan ya da basarisizligin olmayacak olmasi gerektigi icin olacak herseyde bir hayr oldugu icin olacak hayati ve kendini zamana birak bir erkek ne mutluluk ne bir kacis ne de huzur kaynagi olmuyabiliyor evlilik mutlulugun resmini cizdirmiyoe maalesef herkese. O yizden niyeleri birak. İkizleri bilirim kendi suclamak son treni kacirdim dusincesi allahim ben niye bu jadar sansizim cumleleri hic kurma. Sorunlu olmayan bir insandim sorunlu bir iliskim yoktu ama evliligim cok sorunlu oldu iyi dusun herkesten fikir al onceligin emrah ya da evlilik olmasin oncelik mutlu huzurlu bir iliski. İns mayis cok daha iyi gelir hepimiz icin.

Merhaba kızlar, hepimize güzel bir hafta olsun inşallah:KK16: Ben çok güzel bir haftasonu geçirdiğim için, bugüne de sendromsuz başladım:KK1: Haftasonu malum dünya tatlısı, pamuk şeker bir misafirimiz vardı:KK16: Maşallah yolculuk sonrası girmiş yazmış zaten buraya da:KK16: Topiğimizin ilk buluşmasını gerçekleştirdik böylece, açılışı yaptık, devamı da gelir artık :KK9: İlk buluşma değil gibiydi, sanki daha önceden tanışmış, buluşmuş gibiydik:KK16: Duygucuğumun güzel, huzurlu yuvasını gördük, dünya tatlısı Kuzeyi gördük, tabi ben Doğa kadar kaynaşamadım ama ilerleyen zamanlarda farkı kapatırız diye düşünüyorum:KK34:
Gezi detaylarını misafirimiz anlatır diye düşünüyorum, ben sadece çoooook ama çooookkk keyifli olduğunu, en kısa zamanda tekrarlamak istediğimi söylemekle yetiniyorum:KK16:
Cemrem de bahardan kaynaklı iştah yoğunluğu yaşıyor anlaşılan. Yalnız değilsin canım, hepimiz öyleyiz:KK56: Geçici bir durumdur diye düşünüyorum. Haftasonu biz diyet falan unuttuk gitti, hatta kızlar bana öyle gaz verdiler ki ben diyeti komple unuttum diyebilirim artık:KK1:
Nurdancım, hem yolculuk, hem proje işleri devam ediyor senin de, Allah kolaylık versin canım. Proje demişken, geçen hafta o kadar uğraşıp teslim ettiğim projede değişiklik olacak diye bu sabah bildirdiler, sistem de çalışmıyor o değişikliği yapmak için, bitti diye rahatladığım bir işin eksik kalması tarif edilemez:KK53:
Çarşamba günü İstanbul yolcusuyum:KK8: pazar günü döneceğim. Olabildiğince bol gezmeye çalışacağım. Mutlaka git diyeceğiniz yer önerileri varsa değerlendirmeye açığım:KK34:

Mrb kizlar nasilsiniz dan once nerdesiniz yahu mu desem.bilemedim :sly::eek::confused::rolleyes::what::KK43:

Yavru ceylanlar nasilsiniz neler yapiyorusuniz iyimisiniz hepiniz. Keyfli olunca simarik olan arkadasiniz opuyor sizleri :p:cool::cool: hic calisasim.yok bugun. Moda girmem lazim. Bir kahve icip kendine geleyim aska da ins :p:KK43::KK66::KK66:

Dun baya yorgunluk coktu. Uc haftadir yolculuk olunca carpti beni ama aksama dogru acildim valizi bosaltma evi toplama uc camadsir makina camasir yikama gayet vasarili hallettim koftem vardi yemek isi kolay oldu corba salata ilavesi ile. Hersey iyiydi aksama kadat esimle izmir evlilik hayat konustuk planlar yaptim hem anlattim hem yaziya doktum hayatimi saat saat resmen planladim haftasonindan itibaren tam uygulayacagim ins. Hersey iyiydi de aksam mutfak lavabosu tikandi her yer batti kap kacak yikadim pis su doldu diye. Esim tamir isini de yapti ins bir daha tekrar ekmez. Bahceden nane kopardik ben sofra hazirlarken o dikti saksilara. Eve guzrl koku versin diye. Zaten yesil olan herseyi cok seviyor cicekler ile genelde o ilgilenir

Kizlar cok dagildik nasil toparlanacagiz kendi kendime konusuyor gibi hissediyorum artik burda

Eve geldim yarina yemek yaptim is cikisi market yapacagiz oyizden vakit yok bolca ceviz kirdim ara ogunum icin.camasirlarimi katladim simdi oturup film izlerken biraz utu yapmayi dusunuyorum sabah namaza kalkinca da dus ve wc banyo temizligi. Aksama da ev temizligi. Esim yardim edecrk oyle anlastik cok guzel plan yaptim saatlik gaftalik . Benim gibi mesai saati yogun birine sart. Bajalim ins kalici olur.sizler ile de paylasirim duygu gordu cok begendi.nesli yazmis gibi dusundum dedi demek ki buram buram duzen kokuyordu haftasonu esimle yuriyisler kitap okuma kpss calisma film keyfi kuzenimle mezuniyet elbisesi bakma haftalik yemek yapma olacak planlarim.bu yizden ev isi biraknayacagim haftasonuna. Bundan sinra da oyle dusunuyorum bu plani.

Neslicigim evet krsinlikle fistil gibisin. Dusundugumden gordugumden daha minyon citirsin.fistiksin.sadece korumak adina duzenli olabilirsin canim. Geziye dair zaten cokca sey yazdim canim.kendi kendime nazar etmenek icin daha fazla ballandirmayayim diyorum :eek::cool::KK66: ya da gormemis izmirw gitmis olmasin :p:KK70::KK66: canim iyi yolculuklar iyi eglenceler uzun ve yorucu oldu tempon buaralar.oyizden ilac gibi gelecektir sana. Opuyorum cok. Adres ilk olarak aklima gelen doga ev yemekleri bakirkoy :KK66::p:KK70::) firsatin olursa git anamin elinden hem lezzetli hem.ikram mammis ye tatlim. Bunun yani sira adalara gitmediysen baharda adalarda bisiklet turu ne guzel olur hayal et ve uygula diyorum canimm

Yavru ceylanlar nasilsiniz neler yapiyorusuniz iyimisiniz hepiniz. Keyfli olunca simarik olan arkadasiniz opuyor sizleri :p:cool::cool: hic calisasim.yok bugun. Moda girmem lazim. Bir kahve icip kendine geleyim aska da ins

ben kendi adıma diyeyim canım..bugün tartıda 85i gördüm ve şok oldum bu ne dedim...ve yarın itibariyle sıkı bir diyete başlıyorum...mayıs 5 e kadar ne misafir alıyorum ne misafirliğe gidiyrum..okul okul sonrası yürüyüş..bakalım 10 günde ne kadar verebileceğim...7li rakamlara alışamamışken 8leri gördük korkum 9ları görmek...

sizler nasılsınız? ara ara giriyorum ama okuyorum desem yalan oluyo tam giriyorum yazayım sonra okuayım diyorum hooopppp birşey çıkıyr..dün yine girdim okuyayım dedim geçmişi oğlan sonses ağladı kapadım çıktım...bir aksilik çıkmazsa göz atayım...

X