Eski dostlar ile hayata dair her şey

Canim senin durumun farkli.hakikaten annen digru demus senin meslekte maasin memurkufa girw yuksrk olur ayrica kwndi isinin patronu olma durumun da var sonucta

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nurdancigim yanlis anlamadin degil mi senin vesilenle konu acildi oyizden anlatrim genel toplumumuzun kurallari aliskanliklarimiz yasam tarzimi gibisinden yoksa evlilik konusunda orneklwndirme senin uzerinden yapmadim yani canim. Amannn yasasin ozgurluk yasasin yasasin diyip konuyi kapatiyorum.

Senin dogumguni benden onceymis.ben 31 oluyorum ya sen.gecen yil cok paniktim 30 yas ciddi takintimdi ama neslinin yasam ve dusunce tarzi benim her yasin guzelligi oldugu konusunda yeni bir bakis acisi kazanmami sagladi otuzlu yaslar ile baristim cok ilginc ama oyle oldu

Sen ankarada guzel bir eglen bence digumguninde. Tamam.proje icin son gunlet ama dogumgununu es gecme

Dun bitkisel tatlandirico aldim kahveyi sekersiz alisamadim bir surw boyle iceyin dedim karabugday cok methedildi aldim. İngiliz karbonati duygudan duydum ozellikle. Yesil kahveyi de izmirden aldim iyi bir aktarcidan. Hepsini deniyorum yavas yavas. Kilo mu odem mi bilmesrm de fena artidayim

Nurdan yesil kahve ben cok sevdim sadece onu ictigim gun az su ictim.anlamadim susamadim ayrica siskindim devam edecem ama

Ooo demek ofis acma planlarin var ins olur nutdancigim. Patroniceeeeeee

patroniçe deme kızz utanıyorummm :KK17::KK17: en geç bikaç sene içerisinde açarım sanırım ofisi, yani umarım :nazar: ama ondan öncesi ne olur bakalım, bu da hayırlısı :KK1:

Emrah konusunda haklisin uzun sure oldu sanki seni fisekliyor gibi olmak istemedim canim. Hassas donemler bu zamanlat
.

yok canım fişeklemek olarak düşünmüyorum zaten :KK34: ben herkesle konuşur yorum alırım ama en sonunda kendi kararımı kimseden etkilenmeden kendim veririm yine :26: bakış açılarınız çok degerli benim içöin :KK34:

Canim senin durumun farkli.hakikaten annen digru demus senin meslekte maasin memurkufa girw yuksrk olur ayrica kwndi isinin patronu olma durumun da var sonucta

inşallah başarabilirsem bakalım cnaım ofis açma işini rahat ederim, olmadı deneye yanıla bulacagız bizde yolumuzu :KK34:

Nurdancigim yanlis anlamadin degil mi senin vesilenle konu acildi oyizden anlatrim genel toplumumuzun kurallari aliskanliklarimiz yasam tarzimi gibisinden yoksa evlilik konusunda orneklwndirme senin uzerinden yapmadim yani canim. Amannn yasasin ozgurluk yasasin yasasin diyip konuyi kapatiyorum.

yok canımcım neden yanlış anlayayayım :KK1::KK1: tabiki yaşasın özgürlük En Büyük KK evli de olsak bekar da olsak neticede bireyiz ve özügr olmak en büyük hakkımız :KK34:

Senin dogumguni benden onceymis.ben 31 oluyorum ya sen.gecen yil cok paniktim 30 yas ciddi takintimdi ama neslinin yasam ve dusunce tarzi benim her yasin guzelligi oldugu konusunda yeni bir bakis acisi kazanmami sagladi otuzlu yaslar ile baristim cok ilginc ama oyle oldu
.

ben 1985 doğumluyum filizim yani 29 olacagım sanırım doğum günümde :26: ama ben soranlara hala 28.5 diyorum :KK53:

Sen ankarada guzel bir eglen bence digumguninde. Tamam.proje icin son gunlet ama dogumgununu es gecme

doğum günüm benim milli bayramımdır asla es geçmem :KK53: tabi arkadaşlarım surpriz parti hazırlarlarsa :KK53: sürekli lafını ediyorum onlara gerçi, çenemden bıkıp yapabilirler :KK53:

Kizlar dun sabah bir kaza atlattim lavabo acici kullandim lavabo tikanmizti hem de yolculuktan dondugum gun o yorgunlugun ustune. Dun sabah posete koydum tost yapip.sonra meyve ve ceviz de alayim dedim alusveris posetinden aldim hepsini ona bosalttim ceviz yerken deterjanimsi ve yakici bir tat oldu hemen agzimi yikadim falan.posete bir baktim.dibi deterjan.agzi acik kalmis demek ki lacabo acicin alisveris esnasonda.dudagim ucuklafdi yara oldu cok rahatsiz oldum dun.surekli aci oldu aksama kadar

Dun bitkisel tatlandirico aldim kahveyi sekersiz alisamadim bir surw boyle iceyin dedim karabugday cok methedildi aldim. İngiliz karbonati duygudan duydum ozellikle. Yesil kahveyi de izmirden aldim iyi bir aktarcidan. Hepsini deniyorum yavas yavas. Kilo mu odem mi bilmesrm de fena artidayim
.

bugun karabugday detoksu yapıyorum bende :26: adetimin de ilk gününe denk geldi gerçi ama dünden hazırlamıştım ondan vazgeçmedim :26: ve tadını çok sevdim :KK16: açlık da hissetmiyorum oyle çok fazla :26: bakalım yarın sabah ne kadar katkısı olacak :KK8:

Nurdan yesil kahve ben cok sevdim sadece onu ictigim gun az su ictim.anlamadim susamadim ayrica siskindim devam edecem ama

filizcim yeşil kahve i,çin de kara bugday için de onları kullanıyorsan mutlaka suyu çok tüketmen lazım :KK53::KK53: her ikisi de metabolizmayı hızlandıran şeyler ve metabolizmamızdaki atıklaırn vucudumuzdan çıkması sıvılarla beraber oluyor :KK53: lütfen ihmal etme su içmeyi :KK50:

ben yeşil kahveyi sabah ve akşam genelde aç karnına içiyorum. bazen sabah geç kalktıysam tok karnına da olabiliyor ama baya alıştım :26: bugun bide karabugdayla da birleşti diye sanırım, sürekli küçük tuvaletime gidiyorum :KK55:

Kizlar burda hizli yazamiyorum.el yazim ile gule gule demek istedim sizlere

Eklentiler

• $1398433106559.jpg
    $1398433106559.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 91
  • $1398433131990.jpg
    $1398433131990.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 58
  • $1398433154409.jpg
    $1398433154409.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 80
Kizlar diye baslayan ilk sayfa. Adina diye yazan ikinci sayfa. Sekilde yazan ucuncu sayfa.kusura bakmayin telden ekledim ancak boyle oldu

sadece üzüldüğümü söylüyorum başka da yorum yapmıyrum filizcigim. umarım senin için hayırlısı olur

mrb kızlar ben gene geldim nasılsınız hepiniz iyisinizdir inşallah ben aynı devam taşınacağım ev arıyorum bu ayın 15 inde spor salonuna gidiyorum bebekle vaki falan nasıl geçiyor ben anlamıyorum bile sıkılmaya vaktim olmuyor :KK52::KK52::KK52::KK52: rejimde devam gibi dikkat ediyorum 62 de takılı kaldım 60 ı bir görseydim gerisi kolay zaten ama doğumdan önceki bütün kıyafetlerime kotlarıma giriyorum sporun sayesinde galibaa....
kızlar benim bu ara işim çok evi toparlıyorum bir yandan istanbula anneme gidecem peşinden taşınıcaz sonra iskenderuna eşimin memlekeine gidecez sonra ordan tatile gidecez ....eee sonrada ramazan geliyorr geçen sene tutamadım bu sene fire vermeyecem inşallah ..bebekle nasıl olcak bilmiyorum emzirmiyorum ama yorgunluğu fenaa..çok konuştum galiba öpüyorum hepinizi çookkk:KK16::KK16::KK16::KK16:

Cemrem okumadigin belli ya.az da olsa yazmis demissin benim icin.pes dogrysu hastanede yolculukta iste heryerde yazan benim.her gun duzenli girip uzun uzun yaxiyorum kendimden bahsefiyorum diyet vs bahsediyorum haber aldigim bir arkadasiniz varsa ondan bahsediyorum topik canli olsun diye kendimi yirtiyorum sen az diyosun pesss.uzuluyum mu kizayim mi bilemedim ben cok cene yapiyorum herseyi taziyorum kafa sisiriyoeum dite dusunup az yazayim.diyip vazgeciyorum sonra. Cunku burda hareketlilik olsun diye dusunuyorum

cnm cevabına ne desem bilemedim ben sana
ama yazına şok oldum:KK53: az da olsa yazmış lafın nesine üzülüp kızıyayım mı dedin ben senin ve diğer kızların yazısını okuyorum okumasam hiç girmem kendimden yazıp çıkarım şekerim..
neyse o kelime yani hiç değilse yazıyor anlamında buluşup yazışma sakta diye idi boşver sen istediğin gibi anla bana farketmez
sağol misafirlerle uğraşıp durdum bugün yeni geldim eve pazar günü bana gene o yollar göründü misafirler için ne yapayım offfff:KK19::KK19:

cnm yazını kaç kere okudum yazmayacaktım ama yazmak istedim neden gidiyorsun ne oldu benim yazımdan mı kırıldın dicem olamaz çünki ben hayatta kimseyi kırıcı kelimeler kullaman ama eğer sebeb o ise ben kırılırım gerçekten yok sebeb diye yazmışsın da benim yazıma kızıp ardından yazınca öle algıladım. az da olsak kişi olARAK yazışmalarımız güzeldi her zamana ben sonradan geldim aranıza ama çabuk alıştım..
neyse cnm kararına saygım sonsuzdur.. kendine iyi bak allaha emanet ol.

Kimsecikler girmemiş....bir merhaba ben diyeyim dedim..doğacım veda etmişsin üzüldüm canım..arada birde olsa gelip selam veriyodum..telefonda görüşüyoruz ama burası farklıydı...Kararına saygım var...accık dinlen belki tekrardan toplaşırız belki eski günlere de tekrardan geri döneriz...
ben kısaca benden özet geçeyim... 23 nisan itibariyle diyete başladım ama aşırı derece kendimi kasmıyorum..oğlan emiyo çünkü.gerçi diyete başladım diye sütümde azalma olmadı aynı şekilde götürmeye çalışıyorum..84.300 ile diyetime başladım...başlamasaydım yoksa büyük bir azimle yukarı doğru gidiyordum..dur demem lazımdı..dün itibariyle 7 i rakamları gördüm.17 günde 5 kilo gitmiş...günde en az 13000 adım atmaya çalışıyorum..dün rekorumu kırıp 17000 attım...bu şekilde devam edecek kızlar...bana şans dileyin ve dua edin devamı gelsin...
:KK16:

sizlerde ne var ne yok..giremesem bile arada okuyup bakıyorum..zannetmeyin ki sero gelmiyor...

Son düzenleme:
Hu hu ben geldimmm iste duygularim dusuncelerimmmm

Eklentiler

• $1400141008608.jpg
    $1400141008608.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 52
  • $1400141025349.jpg
    $1400141025349.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 59
  • $1400141035259.jpg
    $1400141035259.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 50
  • $1400141045287.jpg
    $1400141045287.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 79
  • $1400141055375.jpg
    $1400141055375.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 70
Serapcigim aramana cok sevindim guzel haberler verdin burda da yazmissin maasallah ne guzel patir patir kilo veriyorsun ha maasallah guzel ogretmenimize guzel annemize.opuyorum canim seni.dedigim gibi destek olmaya hazirim

Sunacik mrb nasilsin ev isin ne oldu tasindin mi serap ile face arkadasmissiniz selam.yolladim sana.seraptan haber aliriz artik. İns ev isin kolayca cozulur tasinmak cok zor omrum tasinmakla gecti kolay gelsin senin tatil seyahat planlari cokmus kolay gelsin iyi eglenceler canim. Kendini unutturma opt

X