Eski dostlar ile hayata dair her şey

Bu arada Doğa kettle sormuş, bende de Esse'ninki var, 6-7 yıl oldu galiba, memnunum ben de. Benimki o dönem bir kampanya vardı, belli bir miktar alışveriş yaparsan hediye kazanıyordun, dolayısıyla bedavaya gelmişti bana. Duygu da paylaşmış zaten, küçük ev aletlerinde ben gözüm kapalı philips öneririm. Neredeyse bütün küçük aletlerim philips ve hepsinden memnunum, daha hiç arıza çıkaran olmadı. Tabi elektronik biraz da şans işi ama yine de bazı markalar daha dayanıklı.
Bu arada menülerini bu şekilde paylaşman güzel olmuş, ne düzenli kızsın sen maşallah
Bir gün protein, bir gün karbonhidrat ilginç geldi bana, yine sağlıklı menüler, ben beğendim valla senin listeleri

duyguşumm mukemmel bir fikir vermişsin sen banaaa emrah la beraber çalışmak çok eglenceli olabilir ama evlendikten sonra bırakırım, herifimi 24 saat görmeye gelemem ben arada ayrılık lazım özlemek lazım ne o öyle dip dibe

inşallah yarın görüşecegiz gerçi bu hiddetim birazcık sönebilir o zaman gerçi bu haftasonu da indirimleri var izni iptal olmuş olabilir ama azmettim sormayacagım, yarın sabah işe giderse eğer seyreyleyin gümbürtüyü koca kafasını öyle bir şiddetle patlatacagım kii taaa izmirden sesini duyacaksınız

kızlar gecikmeli oldu ama sözümü tuttum albüme evimin resimlerini paylaştım aslında çok oldu çekeli resimleri ama yüklemek ancak nasip oldu

ben baktım ki hepsineee çok da güzelmiş çok da begendimm inşallah bigun bende o mutfak kasasında kısır yerim duyguşum

ülkedeki olaylar benm de çok fazla canımı sıkıyor neslicim malesef kazasız belasız kavgasız şu seçimi atlatmak en büyük temennim. gerçi seçimden sonra olacaklardan da çok korkuyorum, seçilen sçeilemeyen herkes birbirine girecek gibi geliyor ama umarım yanılırım sonumuz hayır olsun inşallahh :44:

cnm bence sen direnç modundasın vucudun vermek istiyor ama bi yerde artı gibi çıkıyorsun evet takılma bu kilonda kalamyacak nasılsa
canım tebrık ederım senı. aylardır sıkı dıyet yapıyorsun oyuzden ınan ben kacamak olarak gormedım ve 70 lere gule gule demıssınnnnnnnn

resmını sabırsızlıkla beklıyorummm
sağol güzelim evettt gördümm 6 lı rakamları ne güzellermiş
her zaman yanındayım arkadaşım ne istersen sor yardımcı olurum

öncelikle tebrikler topuklu yakışmıştır çok iyi yapmışsın cnm bazen böyle değişiklikler iyi geliyor

güzelim neden böyle oldun sen ilaçalrını dr. kontrolünde bırak cnm sen bu zor zamanalrı atlatırsın bundan sonra daha da sağlam duracağına eminim ben senin

tatlım yaşam koçunun verdiği listeleri alıntılamadım ama okudum çok güzeller ve listelerinde harika sen bu düzenle herşeyi halledersin
hoşgeldin güzel bak ya 2 hafta bayağı uzun bi zaman umarım bugün görürsün sevdiceğini
cemrecim senin sınav vardı nasıl geçti kuzum? neyse kızlarr gideyim güzel bir kahvaltı yapayım keyifli günlerr
sağol cnm iyi geçti evet artık hafta da bir sınavlar başlıyor :26: ara sırada olsa girip yazışmak güzel oluyor sizinle

ay ne guzel denk gelmıs canım senın kettle. fıkır verdıgın ıcın de cok sagol canım. bır arastırma yapayım ona gore bırlıkte karar verırız.

ay canım ben hep yazıyordum boyle ama buaralar daha duzenlıyım malum koc hergune bakıyor ona bu sekılde maıl yolluyorum. tarayıp atıyorum ıste. bu hafta duzenlı yazamadım menulerımı. duzenlı de uyamadım zaten. hem ıs yogunlugu felegımı sasırttı hem de bır gun proteın bır karbonhodrat hayat duzenıme uymadı evde hazır bulunan yemeklerım ya da ısyerınde cıkanlara gore full bır gunu ayarlamak cok zor oldu. sevmedım bu haftayı.

hosgeldın pıtırcık. kocaya kacmamıssın anlasıldı hatta kocayı goremıyormussunnnnnnn, kacmayı bırak.

canım cok yogun temponuz var bu gıdısle dugun hazırlıklarında falan basbasa kalabıleceksınız. hazırlık demısken tanısma vs ısıne ne zaman vakıt ayıracaksınız

sen her hafta mı gıdeceksın ankaraya ? nasıl oluyordu planların ?

ya okadar cok ılac ıcınce bıkıyorsun. ıyıyım neselıyım dedım ayrıca bıraktım. ama ısyerınde yogun tempo ya da gergın ortam olunca eskı halıme donuyormusum ılacsız. onu anladım. oyuzden devam. doktoruma gıdecegım nısan ılk hafta. zaten esımı de goturecegım senınle de bu panık atak konusunda konusmak ıstıyorum. esım olum korkusuna sahıp olacak bırı degıl ama hastalıktan sonra herseyı dert eder oldu sureklı vucudunu kontrol edıyor tek kucuk marul yese hapa yan etkı yapar dıye dusunen pınpırıklı bır adam oldu. ıs hayatında oyle bır adamdır tıtız dakık kuralcı. ozel hayatımızda da bazen oyledır ama saglık konusunda umursamayan ayrıca dırayetlı bırıydı ılac bıle kullanmazdı hasta olsa. doktora bıle gıtmezdı ama adam degıstı. yukseklık korkusu vardır esımde. su kenarında da cok durmaz. su benı kendıne dogru cekıyordur derdı bunlar daha baskın olmaya basladı sımdı. balkona tek basına cıkmak ıstemedı dusecekmıs gıbı hıssedıyormus hatta kendını atacakmıs gıbı. atsam, dussem ne olur dıye dusunurken bulmus kendını gecen haftasonu. bu hafta boyle seyler dusunmuyor ama benım aklım takıldı kaldı doktora goturecegım elbet ama ne bılıyım ekstra duygusal psıkolojık destek olarak neler yapabılırım dıye dusunuyorum. cocuklugumuzu hatırlatacak sarı altına benzeyen para cıkolatalardan alıp suprız mı yapmıyorum şaklabanlıklar mı ne dersenız ıste.

canım kaza atlatmıssın aman pek korktum okurken. sukur bır tehlıke olmamıs. aman ALLAH tekrarından korusun ınsaallah canım ya. cok cok gecmıs olsun

sagolasın guzelım destegın ıcın. evet ıyı gelıyor ıcıme atan bırı degılımdır zaten ama cok dolmusum demek kı. boyle yapmazdım cunku.

cok sagol guzel dusunceler ve dıleklerın ıcın canım. sagolasın duanda unutmamıssın benı cok duygulandım ya ne bılıyım.

Merhaba kızlar, güneşli, bahar tadında İzmirimizden hepinize güzel bir gün diliyorum Doğacım girmiş akşam Şimdilik merhaba deyip, kaçıyorum, ilk fırsatta geçmişe dalacağım

valla bu yıl pek kıs olmadı canım, bahar da erken geldı. bızım bura da boyle. bazen soguk ve kapalı ama genel olarak tam guneslı bahar havaları var.

ıgrenc bır espırı yapayım mı

havalar nasıl olursa olsun , bızım havamız yerımızde olsunnnnnn

vallaha bilemedim bu yediklerimden biraz fazla yesem hemen kilo alıyorum ewttt uykuya bayılıyorum benim oğlan gece 3 te uyuyo 12 de anca uyanıozz

canım az yemege alıstırdın vucudunu. ben dıyete ılk basladıgımda cok az yedım vucut bu konuda dırenc sagladı oyuzden kılo vermem zorlastı sporu cok abarttım cok uzun yuruyusler yaptım ne oldu bu konuda da aynısını yaptı. hem az yemek cozum olsaydı doktorlar da oyle verırdı lıstelerı. cemremın lıstesı, benım lıstem goruyorsun .

abooooo uce kadar uyumuyor mu nhıc, yoksa uyuyup uyanıyor mu

anladım canım aman dıkkatlı ol emı zayıflamak ıcın her duydugunu da yapma. sen de o potansıyelı goruyorum cunku sıfa olsun ıns

cemrem dualarında benı de unutma canım. sagolasın. vucudum dırenıyor sureklı zaten. ben de anlamadım.

evet evet guzel ,şık oldu. resım ekleyecegım yarın. bugun vaktım yok.

menulere de bakmıssın canım tskler yorumun ıcın.

sınavların nasıl canım ? kolaylıklar ve basarılar dılıyorum

sagolasın canım, sen bır annıs ol da ben de senden ogrenecegım ıns o asamaları. cok tsk ederım destegın ıcın

ah canım bu hafta yormustu senı zaten, tam son gunu hem yormus hem uzmus. ınsaallah haftasonu ıyıce atarsın bu kotu duyguları uzerınden. bu hafta ben de kotu bır hafta gecırdım ınsaallah gelecek hafta hepımız ıcın daha guzel bır hafta olur canım.

ulke konusuna gelınce elını nereye koysan bır tas zangırdıyor derler. durum aynen oyle. herseyın guzelını hayırlısını ummak, dılemek payımıza dusen oluyor.

oooooo hem sahılde yuruyus hem tıyatro. bu kotu haftayı guzel kapamıssın cok da ıyı olmus canım.

yok yok canım duzenlı ıcıyorum hatta doktora gıdecegım tekrardan. su an sehır dısında bır hastanede gorevlı. nısan da buraya donuyormus onu beklıyorum hem esım hem kendım ıcın.

ahhhhhhhh gelsın şu bulusma gunu. sorunsuz , gecıkmesız. baska bırsey ıstemıyorum canım ya. aynen oyle takvıme bakıyorum ben de canım. ıns bır aksılık olmasın ıns.

ah ne guzel bır gırıs olmus canım. agzına saglık.

kocaman bır amın dıyorummmmmmmmmmmm

canım cok guzel fıkır vermıs oldun sagolasın. alacagım ılk fırsatta. kettle cok kullanıyorum ben. şu yogunlugum hafıflesın de netten ya da carsı pazardan bakınacagım.

canımcıgım menuler aynen kolay oluyor boyle hem koça yollamak hem sızınle paylasmak acısında. hernekadar bıraz karısık ve yazım da kotu olsa da. affola.

kızlar merhaba

alıntıları cevapladıktan sonra merhaba dıyıp kacacagım bırazdan. nasılsınız neler yapıyorsunuz ? topık hareketlendı buna sevınıyorum ama eskısı gıbı denk gelıp keyıflı sohbet edemıyoruz ama tabıkı buna da sukur bazı zamanlar hıc gorusemıyoruz bıle.

esım su an uyuyor dınlenıyor ben de sıze bakayım dedım. yorgunum erken uyurum zaten. dun 3te yattık esım de cok sıddetlı karın agrısı oldu acıle gıttık sabah da doktor kontrolu vardı teyzemler de doktora gelmıslerdı onlar da bana ugradı olunca cumartesı gununku guzellık uykumu yapamadım. aksam uzerı de nobetcı ezcane vs cıktım ıslerı hallettım zaten.

esımınkı gaz sancıymıs hem dun hem bugun aynı teshıs konuldu ama cok agrı cekıyor yazık. kızlar dua edın bıze ya, bu yıl saglıktan nasıbımızı alamadık gıbı. psıkolojık olarak cok yıpranıyorum ozellıkle ben. herseye yetısmek, hem de kendı durumumu da dusununce hem bakım hem endıse hem uzuntu hem zaman-beyın yorgunlugu oluyor kesınlıkle. ALLAHTAN hayırlısı artık. beterınden korusun bızı ıns.

ıs olarak cok yogun ve cok sorunlu bır hafta gecırdım uc tane cok buyuk hata yaptım kendıme de kızdım utandım vs derken ustune bır de esım. ev ısı falan yapmayacagım bu hafta. hatta kafam o kadar bozuk kı yemek vs ugrasasım yok her aksam kahvaltı yapsam gozumde degıl valla. enerjım dusuk cok. utum yıgınla bırıktı. temızlıgı de yapmayacam komsuyu ayarladım bugun.

neyse ınsaallah yarın daha guzel haberler ıle gorusuruz bıraz kendıme geleyım keyıfle resım de ekleyecegım opuyorum hepınızı guzel bır haftasonu dılıyorum

ooooooo senın oglan zor anlasılan. allah kolaylık versın

aaaaaa baban mı hasta ? hayırdır neyı var ? cok gecmıs olsun canım

yaşlı biraz astımıa var yanlız kalıyordu yanıma geldi bizimle kalacak artık cnm anlayacağım 3 erkek başımda

iyi geceler kızlar fırsat bulup anca girebilim babam bebek eşim derken ben iğne iplik olacam zaten anlaşıldı hafta içi birkaç eski arkadaşlarımla görüştüm yoğundum bu akşamda misafirliktrydik komşumun kızının doğum günüydü biraz fazla yedim ordada....topiğimiz canlandı bu arada evet güzel oldu dogacımm ben bu hafta bugün hariç hiç bozmadım diyeti yanlız ekmemk yemeyince kabız oluyorum benn bugün yedidm hemen iyi oldu hepinize iyigeceler pazartesi bol -----ler

iyi hafta sonları kızar biz bu sabah erken kaltık kahvaltımızı yaptık kocişle evi temizledik dün belim çok ağrıyodu yardım etti bana şimdide süslenip dışarı çıkacaz resim atarım sizee iyi pazarlar iyi seçimlerrr

sırayla başlıyorum sorularını cevaplamaya filizim

valla emrah da bu tempo oldugu sürece biz ancak evlendikten sonra görürürz birbirimizi o zamana kadar biraz zor, ama istedigimiz gibi olursa herşey haziran ın ortasında tanışma olacak, sonunda da isteme söz nişan hepsi birden çıkacak o zamana kadar hem benim bu git geller yüzünden hem de emrahların maddiyat mevzusu yüzünden bekleyecegiz yani. benim de bu durum işime geliyor, bazen çok bunalıp ayrılayım şundan çekilmez bu adam diyorum , o zamana kadar hiç olmazsa kafamı toplar kesin kararımı veririm

ankarada benim salı çarşamba günleri görüşmem oluyor. o yuzden salı sabahı 6 arabasıyla gidiyorum, çarşamba akşam 6 arabasıyla dönüyorum. 1.5 günde işlerimi halletmiş oluyorum yani. gündüzleri işlerimi hallediyorum akşamları geziyorum daha doğrusu tabi bu gezmelerin yarısından emrahın haberi olmuyor :26: ona kalsa 9 10 gibi dön ordu evine dönüyor benim dönüş saati 12 1 o adapazarı gibi zannediyor ankarayaı saat 10 dan sonra kimse olmaz başına bişey gelir diyor da denedim anlatmayı orası ankara bişey olmaz die baktım anlamıyor, ben de söylemiyorum, onun keyfiyle uğraşamam valla

şimdi gelelim en önemli konuya yani ilaç konusunaa valla daha önce de yazdım şimdi de yazıyorum filizcim. insanın beden saglıgı kadar hatta belki daha da önemlisi ruh saglıgı.. senin o ilaçları dakika bile aksatmadan kullanman lazım, senin tahmin ettiginden çok daha fazla faydası var o ilaçların sana. nasıl ki gribin iyileşmeden ilaç içmeyi bırakırsan içtigin ilaçlar boşa gider ve hastalıgın tekrarlar, aynı durum anti depresanlar için de geçerli.. ASLAA ama ASLAAAA ilaçları doktorunla konuşmadan kafana göre azaltma ya da bırakma gibi bir duruma girişme..

eşinin durumuna gelince de, kendimi onun yerine koydum da adamın yaşadıgı korkular çok haklı be filizim düşün ki bi anda o farkında olmadan bi pıhtı oluşsa vucudunda gece yattıgında sabah uyanamayabilirdi böle açıkça yazmak çok hoşuma gitmedi benm de ama gerçek bu, dolayısıyla ölüm korkusuna kapılmış olması çok normal. ama tabi ki saglıklı değil. bunu doktorla açık açık konuşsun, ama o korkuyu aşacak olan yine kendisi. gerçi genel olarak psikolojik tüm rahatsızlıklarda olay tamamen kişinin kendisinde bitiyor. eşinin bu durumdan rahatsız olması ve bu durumu aşmayı kabullenmesi lazım. tabi ki sana da çok büyük destek olmak düşüyor ama kendisi istemedigi sürece çevresinde kimin ne yaptıgınun önemi olmaz en çok kendisi istemeli. umarım bunu da en yakın zamanda atlatırsınız

filizcim eş,ne tekrardan çok çok geçmiş olsun. ama bi şekilde kendini bu kadar dinlemeyi bırakması lazım, psikiyatr yetmeyebilir belki o yuzden bence bir psikolog ile de görüşmesini saglarsan çok iyi olur bu arada da lütfen kendini ihmal etme. sen saglıklı olasın ki eşinle evinle işinle ilgilenebilesin, sen saglıklı olmazsan bütün bunlar da aksar bunu unutma lütfen kendini asla ihmal etmee :26:

teşekkürler şeker verdikçe içim umut doluyor
sınavlar yoğun ve devam sende çok güzel anniş olucan heee
cnm hayırıdr bu sene başı sağlık sizi sarstı ama inan ki bu günler geçer çünki yaradanım kulunu sıkarmış bakalım ne kadar dayanıp isyan edecek mi diye arada isyan değil ama bazen ne zaman biter bu sıkıntı diyoruz ama sen tevekkül et inan ki bak bu günleri gerisi çok ama çokk güzel günlerin geleceğinin habercisi olacak

vee gelelim bana bu hafat ben resmen sapıttım pasta vedim börek yedim şaşırdım kafam gitti reglym geç geldi 3 gün gecikti tabi ben gene klasik heveslendim test yaptım evde negatif bile bile yaptım o idrar testtiniama bu hafat dietisyenime de gittim çok ama çokkk beğendi beni bravo dedi artık bana ihtiyacın kalmamış senin sen bundan sonra yolunu her türlü düzene sokarsın dedi..
kaçamaklarımı söyleyince telafi etmesini artık biliyorsun diye ekledi
bi kaç gündür ara öğünüm yetmiyordu bana onu söyledim hemen dedi ki sen öğünlerinde neyi atlıyorsun dedi bende sabah kahvaltıda bazen süt yerine çay içiyorum deyince tmm ne olursa olsun o sütü sabah içmediysen arada muhakkak onu iç dedi sebebimi çözdük.. artık sabah çay içsem de ara öğünümde o bi bardak sütü içiyorum hakikaten de ara öğünüm artık skisi gibi yeter oldu bana.. ide dr. senin bünyen bu aralar sapıtabilir dedi çünki 60 ları gördü artık savaşın son deminde her an sana aman bunu ye nasılsa 60 ları gördün herhalukarda verirsin der deyince bende ooo bikaç gündür ben o iç sesimi duyar oldum dedimaman dikakt et dedi regly dönemim diye haftanın ilk günleri yaptım o pasatyı böreği yedim ama sonra topladım şuan iim devam listeme he bu arada listemi değiştirmedi böyle devam et dedi bende tüp bebek zamanına kadar gitmicem tüp bebek yapıp transferde bebeğim bana tutunursa hamiş olunca hamilelik dönemi için gidicem dietisyenime...vee şimdi kiloma geldi sıra geçen haftayla bu hafta arsında sadece
100 gr vermişim olsun zaten regl ym şuan bide hafta başı kaçamak larımıda sayarsak bayağı ii sayılırbende yarınraporum için tekrar kan vericem diğer tahllerimin 6 aylık süresi dolmuş kan verip raporumu alıp en kısa zamanda tüp bebek ilaçlarımı yazdırıp beklemeye devam edicem.. benden haberler böyle bol --li bi hafta herkeseeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…