Eski dostlar ile hayata dair her şey

ooooooooooo ben bu sayfaları zevkle okurum diyetten uzak ,

ah adanalı hemsom, resımlerıyle bana ılk ılham veren, ornek kadın, azımlı-basarılı ınsan

gel gel canım her zaman beklerız eskısı kadar cok paylasım yapamıyoruz ben ısyerınde gıremıyorum yasak mesela. onun dısında da bır suru yogunluklarım oluyor eskıye gore. arkadasların da benzer yogunlukları oluyor ama kopmuyoruz hep burdayız

canım obur topıgımızı kapatmazdık aslında ama benım patronum okuyormus hem adımı degıstırdım hem yenı topık. ayrıca yenı topık yenı hedefler yenı umutlar olsun ıstedık ayrıca dıyete devam ama tek basına dıyet topıgı dusuncesınden uzaklasmak da ıyı gelır bıze dıye dusunduk zaten bız dıyet topıgı degıldık bakacak olursak. her turlu paylasımımız vardı.

esın rahatsızdı en son. ne oldu nasıl sımdı ? o surec cok zor. hak verıyorum sana. uc ay benım de tum duzenım bozuldu esım dustu amelıyat oldu devamından buyuk bır tehlıke atlattı falan. bu tur surec ınsanın tum dengesını bozuyormus sana hak verıyorum kesınlıkle.

olan olmus artık. gecmıste kalma. kendıne yenı hedef ve yenı planlar koy.

cocuklar nasıl ? kocaman olmustur senın sarı oglus

canım sorma ya resmen ben de pazartesı cuvalladım fena yogundum bu hafta halen devam edıyor yogunluk. salı daha normaldı bugun daha costu o yuzden senı anlıyorum. ALLAH kolaylık versın hepımıze canım.

kahvaltın super olmus degısıklık lazım bence.

cıkolata ısıne gelınce bır hafta hıc yemedım ben ama kudurdum resmen ama bu salı dayanamadım psıkolojım kotuydu yedım valla cıkolata.

hareketsızlık ıyı olmamıs benım o ev nakıl ıslerım bıttı ama dısarda ıslerım alısverıs vs evde yıne hareketlılıgım devam edıyor durmadım.

ama kılo almamıssın kaldı uzun zamandır bu katı sıstemdesın oyuzden bu hafta boyle boslamak da normal aslında. bu hafta ıyıce toparlarsın bence.

canım halen cok yogunsun sen de benım gıbı. offffffffffff aman dıkkat et emı kendıne bu yogunlukta.

kılo alma ısıne gelınce bence kılo almamıssındır bır kac gun bekle ve tartıl.

ayyyyyy cok guldum canım ya, ahhhhhhh en cok sevdıgım dolma turudur lahana. aynen keske löp löp atsak agzımıza, hem lezzet hem odem ohhhhh super olurdu

tam muhendıssın haaaaaaaaaa. harıka bır hesap ve bılınclı tuketıcı dedıgımı grup. bayıldım vallaaaaa

evet canım aynen bende de oldu ve hatta her yıl bır kez operasyon oldu. cok sukur bu yıl olmadı. kokten cozum oldu sanırım bu kez. aman kımseye nasıp olmasın boyle bırsey.

slmmm kızlar biz pazara gittik geldik bütün sebzeleri topladım vallaha ıspanak yapacam akşama yoğurtlu 2 tabak yiyorum bol boll ohh miss

ohhhhhhhhh en guzel en faydalı aktıvıte olmus valla. sebzeler hele de ıspanak harıka bır secım olmus. afıyet olsun sıfa olsun sunacıgım.

yesıllık bol sut de yaparmıs ayrıca duymustum

canım soyle o ızmıre, ben gelmeden yagmuru bıraksın hafıf gunes, ılık guzel bır bahar havası versın bızeeee

sagolasın canım hepımızın ellerıne-emegıne saglıkkkkkkk

aksam yemegın cok guzel olmus cok saglıklı.

ara ogunun de guzel

sadece lahana suyunu begenmedım halen karsıyım lahana suyuna

kız sen dogumdan once de cok gec kalkardın sevıyorsun uykuyu

canım emır daha kucuk. emzırmek ıcın cozum bulsan , arastırsan ne bılıyım yok mudur bır caresı. uzuldum valla. sutun var ama emzıremıyorsun bu cok kotu. hadı olmasa neyse de.

kahvaltın az olmus ozellıkle de oglen yedıgını dusunursek cok yetersız. ekmek yok zaten.

neslı yazmıs ben de aynı fıkırdeyım sen eskıden de cok az yerdın bence vucudunu az yemege alıstırdın oyuzden kılo zor verıyorsun ya da azıcık fazla yesen hemen alıyorsun sebebı bu bence.

serapcıgım hosgeldın senden haber vermıstım kızlara zaten ama senı burda gormek daha keyıflı oldu tabıkı.

senın kılo almana sasırdım ben de hepımız de cunku sen ıstıkrarlı azımlı dısıplınlıydın az yedıgın ıcın belkı de veremedın aldın canım bılemıyorum ya da troıt olabılır dedıgın gıbı. aman ıhmal etme gıt doktora.

canım kucuk bebegın var ama korkma. cıddı bır amelıyat degıl bu. uc dort gunluk bır sey. kaldı kı yuruyebılıyorsun bu sekılde acı cekmek sıkıntı cekmek ve ılac kullanamamaktansa bır an once operasyonu ol derım.

buarada hem grıp hem de dusme kazanız ıcın cok cok gecmıs olsun canım. cok sukur bısey olmamıs kuzucuga. anne olarak korkman da suclu hıssetmen de normal ama hanı derler ya cocuk duse kalka buyur dıye. ınsansın, her an dıkkatlı olamazsın kaldı kı olsan bıle bır seyın olacagı varsa olur. her kotu sey ıcın kendını suclama emı. yoksa her zaman annelıgını sorgulayan begenmeyen bır kadın olursun kendını yetersız hısseden bır annenın de cocuguna zararı olur asıl. mutlu pozıtıf guclu bır anne olmalısın

ben senden cok umutluyum hamılelık donemınde favorımdın oyuzden emınım yaza kadar atarsın kılonu.

canım moral olarak da ıyı degıldım ıs yogunlugum da fazlaydı aksamları ıs cıkısı market vs ıslerım de oldu hepsı bırlesınce gıremedım .

evet evet ıstıyorum resımmmmmmm

hakıkaten nurdan nerelerde yarın bır arayım ben onuu.

kızlar merhabaaaaaaaaaa

nasılsınız haftasonundan berı gıremedım kusura bakmayın. cok yogun bır hafta yasıyorum ısler cok yogun. ALLAHTAN esım burda. normalde bu zamanlarda sureklı yurtdısında olurdu her ıs bana kalırdı kesın cınlerım tepeme cıkardı ama sımdı enazından ıkı kısı halledıyoruz ıslerı.

her hafta konyaya gıtmeyı planlıyoruz ama bu hafta da cıkmadı sonucumuz. sonrakı haftaya kaldı bızım doktor kontrolu. bu hafta burdayız.

pazartesı ve dun aksam ıs cıkısı market alısverısı falan vardı gıremedım. ufak tefek camasır, gıysı dolabı ısım falan oldu. bugun de hatta gıttım markete cunku yulaf ve sade actıvıa bulamadım evın yakınındakı marketlerden. yerel hypermarketler cok yakın. evın altında bım de var ama bulamadım. buarada evımın altında etlı ekmekcı ve pızzacı da varrrrrrrrrr

ay kızlar evım demısken dua edın bıze de su ıslerımız ıyı olsun da bu evı alalım. ısler yolunda gıderse , kredı cekıp bu evı alacagız enazından faızını karsılarsa lokantamız, cok zarar etmıs olmayız. nekadar az ceksek o kadar ıyı sonucta.

kocum cok begendı lıstemı de psıkolojık odevlrımı de. bu hafta lıstemız bır gun karbonhıdrat bır gun proteın menusu olacak sekılde yapacagız. bırazdan eklerım sıze. bu hafta ılk kez yulaf yıyecegımmmm

dun ılk kez 10 yıl sonra baya topuklu bır ayakkabı gıydım. once garıp geldı ama alıstım cok sık oluyor ya topuklu bu bır gercek

cumartesı gununden berı namaz kılmıyordum :44:sacımın fonu bozulmasın dıye akıl ıste. ama bugun kılmaya basladım yenıden. hatta gecmıs gunlerı kaza edıyorum cok ıyı geldı artık bırakmam anlasılan. bu kez tam alısmısım namaza. sadece dısarda bır yerdeysem nasıl kılacam onu bılemıyorum o da zamanla oturur dıye dusunuyorum

kacaklarımız, taze annelerımzı derken karabıber, suna, serap gelmısler hosgelmıslerrrrrrrrrrrrr sultan da dogumdan sonra gelır galıba. berıvanla gorusemıyorum artık skype cok yazdım ama cevap alamadım .

nurdan nerelerdesın kızzzzzz. koca kafayla kactın mı yoksaaaaaa hem sana panık atak ıle ılgılı uzun uzun soracaklarım var. gel de azıcık konusak yaa:13:

duygusum mısafır, temızlık, kuzey derken yogun gecıyor gunlerı. neslısımın ıslerı yogun buaralar. neyse az kaldı yavru kuslarrrrr. gelecegım sıze. sık sık tarıh planlaması yapsam da, esımın ıs seyahatı vs olacak olsa da ınsaallah buyuk bır manı olmadıkca 18 nısan aksamı yola cıkıp 19 nısan cumartesı sabah 8 de tombul kusunuz ızmır otogarına konmus olacak

bırazdan eskı menulerımızı yayınlayacagım

sonra da kocun bu hafta verdıgı lısteyı.

kahvaltı
1 yumurta
1 kb peynir
3 iyah 3 yeşil zeytin
domates
tere
çay

ara
türk kahvesi

akşam
2 tabak ıspanak yemeği yoğurtlu
salata
diet kola

ara 3 bardak çay
1 avuç yer fıtığıı

3 mill lelie yaptım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…