Eski dostlar ile hayata dair her şey

Bu arada Doğa kettle sormuş, bende de Esse'ninki var, 6-7 yıl oldu galiba, memnunum ben de. Benimki o dönem bir kampanya vardı, belli bir miktar alışveriş yaparsan hediye kazanıyordun, dolayısıyla bedavaya gelmişti bana. Duygu da paylaşmış zaten, küçük ev aletlerinde ben gözüm kapalı philips öneririm. Neredeyse bütün küçük aletlerim philips ve hepsinden memnunum, daha hiç arıza çıkaran olmadı. Tabi elektronik biraz da şans işi ama yine de bazı markalar daha dayanıklı.
Bu arada menülerini bu şekilde paylaşman güzel olmuş, ne düzenli kızsın sen maşallah:nazar:
Bir gün protein, bir gün karbonhidrat ilginç geldi bana, yine sağlıklı menüler, ben beğendim valla senin listeleri:KK16:

günaydınn günaydın bol enerjili sağlıklı huzurlu gün ve hafta sonları dilerim şimdiden veee hayırlı cumalarrr kızlarrrr..
topiğimizde hareketlilik başladı ne güzel en kısa sürede karşılaşıp bol sohbet ettiğimiz günler gelir inşallahh..

doğAcım menülerini resimleyip koyma fikrini sevdim iki kere yazmakdansa resimle daha iyi bu arada ben bu yıl 9. yıla giriyorum benim ilkkez geçen yıl bozuldu kettlım daha öncekinden'de şimdikindende çok memnunum bak ikisininde görselini yollayım

bu geçen yıl rahmetli olan

Eki Görüntüle 1041201

buda şimdiki çalışırken mavi led ışık veriyor

Eki Görüntüle 1041202

1yıl yeni oldu şimdilik memnunum

nurdan gelmiş hoşgelmiş kız kocaya kaçtık sandık neyseki ortaya çıktın siz iki sevili baya yoğunsunuz bence sen o işi projeyi bırak git kafa kafanın çalıştığı yere iş başvurusu yap bari teknolijik aletlerin orada görüşürsünüzz bol bol:KK9::KK9::KK9: neyse bu yoğunlukda kendini ihmal etmee :KK34:

neslişim adana dürümüm nasılsın :KK16::KK16::KK16: sende dün toplatıya girecektin akşamındada tiyatro vardı nasıl geçti eminim toplantı sonrası tiyatro çok iyi gelmiştir umarım bugün gündemin hafiftir

duyguşumm mukemmel bir fikir vermişsin sen banaaa :KK53::KK53: emrah la beraber çalışmak çok eglenceli olabilir :KK53: ama evlendikten sonra bırakırım, herifimi 24 saat görmeye gelemem ben arada ayrılık lazım özlemek lazım ne o öyle dip dibe :KK33:

inşallah yarın görüşecegiz gerçi bu hiddetim birazcık sönebilir o zaman :nazar::KK17: gerçi bu haftasonu da indirimleri var izni iptal olmuş olabilir ama azmettim sormayacagım, yarın sabah işe giderse eğer seyreyleyin gümbürtüyü :KK47::KK47: koca kafasını öyle bir şiddetle patlatacagım kii taaa izmirden sesini duyacaksınız :KK47::KK47:

kızlar gecikmeli oldu ama sözümü tuttum albüme evimin resimlerini paylaştım aslında çok oldu çekeli resimleri ama yüklemek ancak nasip oldu:KK34:

ben baktım ki hepsineee :KK16::KK16: çok da güzelmiş çok da begendimm :KK16: inşallah bigun bende o mutfak kasasında kısır yerim duyguşum :KK17:

Günaydın kızlar, haftanın son günü geldi bile. Bugün biraz enerjim düşük, dün toplantımız vardı, gergin geçti, yapılacak çok iş var yetişmiyor, bir de ülkedeki olaylar eklenince, kolum kanadım kırık gibi hissediyorum...
Akşam tiyatro güzeldi, iyi geldi, oyundan önce sahilde yürüdük o daha da iyi geldi. Dün fırsat bulsaydım alıntı yapacaktım geçmişten ama nerdeeee.. Doğacım, canım arkadaşım, kötü birkaç gün geçirmişsin, çok normal kuzum, yaşadığın şeyler çok zor, ilaçlarını ihmal etme ne olur, bak Nurdan da yazmış, ben de yazayım, antidepresan ilaçları kendi kendine bırakmamalısın, dengeni bozar, ben de kullanmıştım, doktor bırak diyene kadar ihmal etme. Sen İzmir'e gel hele, Duygu da ben de antidepresan işlevi göreceğiz sana bak:KK16: İple çekiyoruz valla, ne olur bir aksilik olmasın:KK16::KK16:
Nurdanım gelmiş, koşturma devam ediyor göründüğü kadarıyla. Cemrem sınava hazırlanıyor galiba. Duyguşum sabah açılışı yapmış, görünce pek bir hoş oldum:KK16: Ayrıca foroğraf haberini alınca da ekstra sevindim, hemen bakıyorum:KK16::KK16::KK16:

ülkedeki olaylar benm de çok fazla canımı sıkıyor neslicim malesef :KK50: kazasız belasız kavgasız şu seçimi atlatmak en büyük temennim. gerçi seçimden sonra olacaklardan da çok korkuyorum, seçilen sçeilemeyen herkes birbirine girecek gibi geliyor ama umarım yanılırım :KK50::KK50: sonumuz hayır olsun inşallahh :44:

Merhaba forumun birbirinden güzel hatunları:KK16::KK16::KK16: Yine yoğun bir gün, öğleden önce bir sürü iş hallettim, birazdan da toplantım var, bu arada gireyim dedim. Ben kendi kendime nazar verdim galiba:KK1: kilo almadım dedim ama iki gündür 67.7-67.8 kg çıkıyorum, yani geçen haftanın acısı anca mı çıkıyor bilmiyorum ama pazartesi günkü kiloma göre neredeyse 1 kg fazla görünüyor. Anlamadım durumu, takılmıyorum da şimdilik, listeye tam olarak uymuyorum ama dikkat ediyorum, bu hafta adım atmaya da çalışıyorum bolca, geçici bir durumdur inşallah:KK8:
cnm bence sen direnç modundasın vucudun vermek istiyor ama bi yerde artı gibi çıkıyorsun evet takılma bu kilonda kalamyacak nasılsa:KK34:
canım tebrık ederım senı. aylardır sıkı dıyet yapıyorsun oyuzden ınan ben kacamak olarak gormedım ve 70 lere gule gule demıssınnnnnnnn:KK16:

resmını sabırsızlıkla beklıyorummm:KK16:
:KK54::KK54:sağol güzelim evettt gördümm 6 lı rakamları ne güzellermiş:KK9::KK9:
hımmmmm anladım canım. bence de dogru karar vermıssınız en saglıklı ve dogru zamanda tedavıye baslamak onemlı kesınlıkle. sen de buarada hem esının hem kendı psıkolojını ıyı tutmaya sakın olmaya stresı en aza ındırmeye calıs emı. malum cok onemlı. hakkınızda hayırlısı olsun ınsaallah canım, bu bahar cok guzel bır haber vereceksın ınsaallah :KK16:

sen bu asamayı gec de benım senden ogreneceklerım var ben 1 yıllık evlıydım oyuzden rapor mumkun degıldı o yuzden herseyı ozelden yaptırdım ılacları rapor ıle karsılasam super olur tabıkı bu kez. oyuzden nasıl bır prosedur ızlenıyor senden ogrenırım gıtmeye karar verınce.
her zaman yanındayım arkadaşım ne istersen sor yardımcı olurum:KK19:
kızlar merhabaaaaaaaaaa

nasılsınız haftasonundan berı gıremedım kusura bakmayın. cok yogun bır hafta yasıyorum ısler cok yogun. ALLAHTAN esım burda. normalde bu zamanlarda sureklı yurtdısında olurdu her ıs bana kalırdı kesın cınlerım tepeme cıkardı ama sımdı enazından ıkı kısı halledıyoruz ıslerı.

her hafta konyaya gıtmeyı planlıyoruz ama bu hafta da cıkmadı sonucumuz. sonrakı haftaya kaldı bızım doktor kontrolu. bu hafta burdayız.

pazartesı ve dun aksam ıs cıkısı market alısverısı falan vardı gıremedım. ufak tefek camasır, gıysı dolabı ısım falan oldu. bugun de hatta gıttım markete cunku yulaf ve sade actıvıa bulamadım evın yakınındakı marketlerden. yerel hypermarketler cok yakın. evın altında bım de var ama bulamadım. buarada evımın altında etlı ekmekcı ve pızzacı da varrrrrrrrrr:KK37:

ay kızlar evım demısken dua edın bıze de su ıslerımız ıyı olsun da bu evı alalım. ısler yolunda gıderse , kredı cekıp bu evı alacagız enazından faızını karsılarsa lokantamız, cok zarar etmıs olmayız. nekadar az ceksek o kadar ıyı sonucta.

kocum cok begendı lıstemı de psıkolojık odevlrımı de. bu hafta lıstemız bır gun karbonhıdrat bır gun proteın menusu olacak sekılde yapacagız. bırazdan eklerım sıze. bu hafta ılk kez yulaf yıyecegımmmm:KK37:

dun ılk kez 10 yıl sonra baya topuklu bır ayakkabı gıydım. once garıp geldı ama alıstım cok sık oluyor ya topuklu bu bır gercek :KK34:

cumartesı gununden berı namaz kılmıyordum :44:sacımın fonu bozulmasın dıye :KK37:akıl ıste. ama bugun kılmaya basladım yenıden. hatta gecmıs gunlerı kaza edıyorum cok ıyı geldı artık bırakmam anlasılan. bu kez tam alısmısım namaza. sadece dısarda bır yerdeysem nasıl kılacam onu bılemıyorum o da zamanla oturur dıye dusunuyorum

kacaklarımız, taze annelerımzı derken karabıber, suna, serap gelmısler hosgelmıslerrrrrrrrrrrrr:KK16: sultan da dogumdan sonra gelır galıba. berıvanla gorusemıyorum artık skype cok yazdım ama cevap alamadım .

nurdan nerelerdesın kızzzzzz. koca kafayla kactın mı yoksaaaaaa:KK16: hem sana panık atak ıle ılgılı uzun uzun soracaklarım var. gel de azıcık konusak yaa:nazar::13:

duygusum mısafır, temızlık, kuzey derken yogun gecıyor gunlerı. neslısımın ıslerı yogun buaralar. neyse az kaldı yavru kuslarrrrr. gelecegım sıze.:KK16: sık sık tarıh planlaması yapsam da, esımın ıs seyahatı vs olacak olsa da ınsaallah buyuk bır manı olmadıkca 18 nısan aksamı yola cıkıp 19 nısan cumartesı sabah 8 de tombul kusunuz ızmır otogarına konmus olacak :KK1:

bırazdan eskı menulerımızı yayınlayacagım

sonra da kocun bu hafta verdıgı lısteyı.

:KK9::KK9:öncelikle tebrikler topuklu yakışmıştır çok iyi yapmışsın cnm bazen böyle değişiklikler iyi geliyor

kızlar kapanışı yaparken söylemek ıstedıgım bırsey daha var. ben salı gunu cok kotu bır gun gecırdım cok gergındım ıse gıttıgımde. bır arkadaşıma resmen fena sekılde çattım ve bozdum cok da haklı sayılmam ustelık bu davranışımda. gunboyu gergndım. aksam bu konu uzerınde esımle konuşurken kendımız de tartıştık ben cok bunaldım ustume geldı suçladı dıye baya ağladım dışarı çıkmak ıstedım resmen boğuluyorum hıssettım sonra evdekı bırcok seyı devırdım ama ozellıkle hedef aldığım seyler bebeklere benzeyen suslerdı. ufak çaplı sınır krızıydı sanırım. sebebe gelınce salı gunu hapları aldım bır baktınm boynumdaki kırenclenme ve duzlesme ıcın günlük 10 tane hap ıcıyor oluşum oldu. zaten ekstra ılaclarım var malum. bunları görünce kendımı cok kotu hıssettım hapların yan etkısı, kılo vermeye engelı, kendımı cok hasta hissetmek vs derken ben bır cokus yasadım ıste. az hap ıcmek ıcın antıdepresanımı duzenlı ıcmıyordum belkı de bu etken oldu bılmıyorum sabahtan ıtıbaren ıyı degıldım cunku. artık duzenlı ıcıyorum daha ıyıyım. toparlandım sukur. dualarınızı esırgemeyın benden. hersey ustume geliyor gıbı bır psıkolojıdeyım. kırılgan bır dongudeyım eskısı gıbı degılım herseye karsı ofkelıyım yorgunum.
güzelim neden böyle oldun sen ilaçalrını dr. kontrolünde bırak cnm sen bu zor zamanalrı atlatırsın bundan sonra daha da sağlam duracağına eminim ben senin

tatlım yaşam koçunun verdiği listeleri alıntılamadım ama okudum çok güzeller ve listelerinde harika sen bu düzenle herşeyi halledersin:KK54:
ben geldddiiimmmmmm :KK52::KK52:

salı sabah ankaraya gidip çarşamba akşam döndüm hanımlar :KK1: bide tehlikeli bir yolculuk oldu dün :KK53: otobanda tekerimiz patladı, ama resmen ggüümmmmmmm etti teker :KK53: şöför Allahtan ki ani fren yapmadı, yavaş avaş durdurdu o arabayı ama o panikle anlamadım ne oldugunu da deprem oluyor sandım çok korktum :KK17: neyse ki geç de olsa varabildim evime :KK16: bu ara çok sıkı çalışmam lazım valla, önümüzdeki haftaya kadar yapmam gereken çok şey var :KK30:

yani filizcigim koca kafamla kaçmadım :KK1::KK1: ama istemiyor da değilim hani, aynı şehirde adamla 2 hafta oldu yaaa :KK47: dün akşam gelecekti beni terminalden almaya ne güzel plan yapmıştık, hem de fikir ondan gelmişti :nazar: ancakk teker patlayınca annem panik olup babamı yolladı beni almaya :KK47: bide zaten çok geç vardım, o saatten sonra beni alsa da ancak eve bırakabilirdi yine pek görüşemezdik ki babam gelince zaten gelemedi :KK14: cumartesi izinliymiş dee bi aksilik olmazsa o gün tüm gün yapışacagım yakasına :KK53: yetti gayrı bu hasret :KK53:

eskiler dönmeye başlamış yeniden hepinizi sevgiyle kucaklıyorum canım arkadaşlarım :KK19:

herkesin keyfi ve saglıgı da yerindeymiş sanırım, serapcıgımın bebecigi düşmüş ama şükür ki bişey olmamış paşaya :KK16: emir bebekcim de iyiymiş :emir_bebek: herkesin keyifler de yerinde :KK16: bitek filizimin sıkıntıları varmış :KK53: her türlü sorumla her zaman emrindeyim canımm :KK34: ama çekecem kulagını ilaçlarını kullanmadıgın için :KK22: o kadar ilaç kullanıyorsun da bi antidepresanın mı fazla geldi de ihmal ettin ilacını :KK20: ki o kadar dedim daha önce de eşin için konuşurken de sakın ilacını doktor kontrolu olmadan bırakmasın etkileri çok kötü olur diye :KK20: neysee ben özel olarak atacam sana fırçamı yırtamazsın buralardan :KK19:

öyle yanii şekerparelerimm :KK16: filizime fırçamı attıgıma göre biraz internette bakınıp işlerime dönebilirim :KK1: öpüyorum herkesii :KK16::KK16:
hoşgeldin güzel bak ya 2 hafta bayağı uzun bi zaman umarım bugün görürsün sevdiceğini:KK16:
cemrecim senin sınav vardı nasıl geçti kuzum? neyse kızlarr gideyim güzel bir kahvaltı yapayım keyifli günlerr
sağol cnm iyi geçti evet artık hafta da bir sınavlar başlıyor :26: ara sırada olsa girip yazışmak güzel oluyor sizinle:KK16::KK16:

Bu arada Doğa kettle sormuş, bende de Esse'ninki var, 6-7 yıl oldu galiba, memnunum ben de. Benimki o dönem bir kampanya vardı, belli bir miktar alışveriş yaparsan hediye kazanıyordun, dolayısıyla bedavaya gelmişti bana. Duygu da paylaşmış zaten, küçük ev aletlerinde ben gözüm kapalı philips öneririm. Neredeyse bütün küçük aletlerim philips ve hepsinden memnunum, daha hiç arıza çıkaran olmadı. Tabi elektronik biraz da şans işi ama yine de bazı markalar daha dayanıklı.
Bu arada menülerini bu şekilde paylaşman güzel olmuş, ne düzenli kızsın sen maşallah:nazar:
Bir gün protein, bir gün karbonhidrat ilginç geldi bana, yine sağlıklı menüler, ben beğendim valla senin listeleri:KK16:

ay ne guzel denk gelmıs canım senın kettle. fıkır verdıgın ıcın de cok sagol canım. bır arastırma yapayım ona gore bırlıkte karar verırız.

ay canım ben hep yazıyordum boyle ama buaralar daha duzenlıyım malum koc hergune bakıyor ona bu sekılde maıl yolluyorum. tarayıp atıyorum ıste. bu hafta duzenlı yazamadım menulerımı. duzenlı de uyamadım zaten. hem ıs yogunlugu felegımı sasırttı hem de bır gun proteın bır karbonhodrat hayat duzenıme uymadı evde hazır bulunan yemeklerım ya da ısyerınde cıkanlara gore full bır gunu ayarlamak cok zor oldu. sevmedım bu haftayı.

ben geldddiiimmmmmm :KK52::KK52:

salı sabah ankaraya gidip çarşamba akşam döndüm hanımlar :KK1: bide tehlikeli bir yolculuk oldu dün :KK53: otobanda tekerimiz patladı, ama resmen ggüümmmmmmm etti teker :KK53: şöför Allahtan ki ani fren yapmadı, yavaş avaş durdurdu o arabayı ama o panikle anlamadım ne oldugunu da deprem oluyor sandım çok korktum :KK17: neyse ki geç de olsa varabildim evime :KK16: bu ara çok sıkı çalışmam lazım valla, önümüzdeki haftaya kadar yapmam gereken çok şey var :KK30:

yani filizcigim koca kafamla kaçmadım :KK1::KK1: ama istemiyor da değilim hani, aynı şehirde adamla 2 hafta oldu yaaa :KK47: dün akşam gelecekti beni terminalden almaya ne güzel plan yapmıştık, hem de fikir ondan gelmişti :nazar: ancakk teker patlayınca annem panik olup babamı yolladı beni almaya :KK47: bide zaten çok geç vardım, o saatten sonra beni alsa da ancak eve bırakabilirdi yine pek görüşemezdik ki babam gelince zaten gelemedi :KK14: cumartesi izinliymiş dee bi aksilik olmazsa o gün tüm gün yapışacagım yakasına :KK53: yetti gayrı bu hasret :KK53:

eskiler dönmeye başlamış yeniden hepinizi sevgiyle kucaklıyorum canım arkadaşlarım :KK19:

herkesin keyfi ve saglıgı da yerindeymiş sanırım, serapcıgımın bebecigi düşmüş ama şükür ki bişey olmamış paşaya :KK16: emir bebekcim de iyiymiş :emir_bebek: herkesin keyifler de yerinde :KK16: bitek filizimin sıkıntıları varmış :KK53: her türlü sorumla her zaman emrindeyim canımm :KK34: ama çekecem kulagını ilaçlarını kullanmadıgın için :KK22: o kadar ilaç kullanıyorsun da bi antidepresanın mı fazla geldi de ihmal ettin ilacını :KK20: ki o kadar dedim daha önce de eşin için konuşurken de sakın ilacını doktor kontrolu olmadan bırakmasın etkileri çok kötü olur diye :KK20: neysee ben özel olarak atacam sana fırçamı yırtamazsın buralardan :KK19:

öyle yanii şekerparelerimm :KK16: filizime fırçamı attıgıma göre biraz internette bakınıp işlerime dönebilirim :KK1: öpüyorum herkesii :KK16::KK16:

hosgeldın pıtırcık. kocaya kacmamıssın anlasıldı hatta kocayı goremıyormussunnnnnnn, kacmayı bırak.

canım cok yogun temponuz var bu gıdısle dugun hazırlıklarında falan basbasa kalabıleceksınız. hazırlık demısken tanısma vs ısıne ne zaman vakıt ayıracaksınız

sen her hafta mı gıdeceksın ankaraya ? nasıl oluyordu planların ?

ya okadar cok ılac ıcınce bıkıyorsun. ıyıyım neselıyım dedım ayrıca bıraktım. ama ısyerınde yogun tempo ya da gergın ortam olunca eskı halıme donuyormusum ılacsız. onu anladım. oyuzden devam. doktoruma gıdecegım nısan ılk hafta. zaten esımı de goturecegım senınle de bu panık atak konusunda konusmak ıstıyorum. esım olum korkusuna sahıp olacak bırı degıl ama hastalıktan sonra herseyı dert eder oldu sureklı vucudunu kontrol edıyor tek kucuk marul yese hapa yan etkı yapar dıye dusunen pınpırıklı bır adam oldu. ıs hayatında oyle bır adamdır tıtız dakık kuralcı. ozel hayatımızda da bazen oyledır ama saglık konusunda umursamayan ayrıca dırayetlı bırıydı ılac bıle kullanmazdı hasta olsa. doktora bıle gıtmezdı ama adam degıstı. yukseklık korkusu vardır esımde. su kenarında da cok durmaz. su benı kendıne dogru cekıyordur derdı bunlar daha baskın olmaya basladı sımdı. balkona tek basına cıkmak ıstemedı dusecekmıs gıbı hıssedıyormus hatta kendını atacakmıs gıbı. atsam, dussem ne olur dıye dusunurken bulmus kendını gecen haftasonu. bu hafta boyle seyler dusunmuyor ama benım aklım takıldı kaldı doktora goturecegım elbet ama ne bılıyım ekstra duygusal psıkolojık destek olarak neler yapabılırım dıye dusunuyorum. cocuklugumuzu hatırlatacak sarı altına benzeyen para cıkolatalardan alıp suprız mı yapmıyorum şaklabanlıklar mı ne dersenız ıste.

canım kaza atlatmıssın aman pek korktum okurken. sukur bır tehlıke olmamıs. aman ALLAH tekrarından korusun ınsaallah canım ya. cok cok gecmıs olsun

canım arkadaşım benim hem arkadaşınla hem eşinle tartışman kötü olmuşş...haplarında yan etkisi agresiflik olabilir...bilemedim birşeyleri fırlatmak rahatlatmıştır seni sıkma canını böyle durumlar cidedden kötü insanın eşide destek olmayınca çok yoruyorr....kendini kötü hissetme bence herşey bizim için ...pozitif birisin dahada olmaya çalış cnm sana dua edecem lohusaykende etmiştim bir an önce kendini toparlaman dileğiyle çok öpüyorum güzel yanaklarındann :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

sagolasın guzelım destegın ıcın. evet ıyı gelıyor ıcıme atan bırı degılımdır zaten ama cok dolmusum demek kı. boyle yapmazdım cunku.

cok sagol guzel dusunceler ve dıleklerın ıcın canım. sagolasın duanda unutmamıssın benı cok duygulandım ya ne bılıyım.

Merhaba kızlar, güneşli, bahar tadında İzmirimizden hepinize güzel bir gün diliyorum:KK16::KK16::KK16: Doğacım girmiş akşam:KK16::KK16::KK16: Şimdilik merhaba deyip, kaçıyorum, ilk fırsatta geçmişe dalacağım:KK16:

valla bu yıl pek kıs olmadı canım, bahar da erken geldı. bızım bura da boyle. bazen soguk ve kapalı ama genel olarak tam guneslı bahar havaları var.

ıgrenc bır espırı yapayım mı:KK37:

havalar nasıl olursa olsun , bızım havamız yerımızde olsunnnnnn:KK16:

vallaha bilemedim bu yediklerimden biraz fazla yesem hemen kilo alıyorum ewttt uykuya bayılıyorum benim oğlan gece 3 te uyuyo 12 de anca uyanıozz

canım az yemege alıstırdın vucudunu. ben dıyete ılk basladıgımda cok az yedım vucut bu konuda dırenc sagladı oyuzden kılo vermem zorlastı sporu cok abarttım cok uzun yuruyusler yaptım ne oldu bu konuda da aynısını yaptı. hem az yemek cozum olsaydı doktorlar da oyle verırdı lıstelerı. cemremın lıstesı, benım lıstem goruyorsun .

abooooo uce kadar uyumuyor mu nhıc, yoksa uyuyup uyanıyor mu

sağol cnm nesliyede anlattım bu lahana çorbası değil lahanayı kaynatıp suyunu içiosun yeşilçay gibi ender saraç kansere toksinleri atmaya ve selülitleri yok etmeye birebir die bu kürü vermişti zararlı değil yanii

anladım canım aman dıkkatlı ol emı zayıflamak ıcın her duydugunu da yapma. sen de o potansıyelı goruyorum cunku:KK1: sıfa olsun ıns

cnm bence sen direnç modundasın vucudun vermek istiyor ama bi yerde artı gibi çıkıyorsun evet takılma bu kilonda kalamyacak nasılsa:KK34:

:KK54::KK54:sağol güzelim evettt gördümm 6 lı rakamları ne güzellermiş:KK9::KK9:

her zaman yanındayım arkadaşım ne istersen sor yardımcı olurum:KK19:

:KK9::KK9:öncelikle tebrikler topuklu yakışmıştır çok iyi yapmışsın cnm bazen böyle değişiklikler iyi geliyor

güzelim neden böyle oldun sen ilaçalrını dr. kontrolünde bırak cnm sen bu zor zamanalrı atlatırsın bundan sonra daha da sağlam duracağına eminim ben senin

tatlım yaşam koçunun verdiği listeleri alıntılamadım ama okudum çok güzeller ve listelerinde harika sen bu düzenle herşeyi halledersin:KK54:

hoşgeldin güzel bak ya 2 hafta bayağı uzun bi zaman umarım bugün görürsün sevdiceğini:KK16:

sağol cnm iyi geçti evet artık hafta da bir sınavlar başlıyor :26: ara sırada olsa girip yazışmak güzel oluyor sizinle:KK16::KK16:

cemrem dualarında benı de unutma canım. sagolasın. vucudum dırenıyor sureklı zaten. ben de anlamadım.

evet evet guzel ,şık oldu. resım ekleyecegım yarın. bugun vaktım yok.

menulere de bakmıssın canım tskler yorumun ıcın.

sınavların nasıl canım ? kolaylıklar ve basarılar dılıyorum

sagolasın canım, sen bır annıs ol da ben de senden ogrenecegım ıns o asamaları. cok tsk ederım destegın ıcın

Günaydın kızlar, haftanın son günü geldi bile. Bugün biraz enerjim düşük, dün toplantımız vardı, gergin geçti, yapılacak çok iş var yetişmiyor, bir de ülkedeki olaylar eklenince, kolum kanadım kırık gibi hissediyorum...
Akşam tiyatro güzeldi, iyi geldi, oyundan önce sahilde yürüdük o daha da iyi geldi. Dün fırsat bulsaydım alıntı yapacaktım geçmişten ama nerdeeee.. Doğacım, canım arkadaşım, kötü birkaç gün geçirmişsin, çok normal kuzum, yaşadığın şeyler çok zor, ilaçlarını ihmal etme ne olur, bak Nurdan da yazmış, ben de yazayım, antidepresan ilaçları kendi kendine bırakmamalısın, dengeni bozar, ben de kullanmıştım, doktor bırak diyene kadar ihmal etme. Sen İzmir'e gel hele, Duygu da ben de antidepresan işlevi göreceğiz sana bak:KK16: İple çekiyoruz valla, ne olur bir aksilik olmasın:KK16::KK16:
Nurdanım gelmiş, koşturma devam ediyor göründüğü kadarıyla. Cemrem sınava hazırlanıyor galiba. Duyguşum sabah açılışı yapmış, görünce pek bir hoş oldum:KK16: Ayrıca foroğraf haberini alınca da ekstra sevindim, hemen bakıyorum:KK16::KK16::KK16:

ah canım bu hafta yormustu senı zaten, tam son gunu hem yormus hem uzmus. ınsaallah haftasonu ıyıce atarsın bu kotu duyguları uzerınden. bu hafta ben de kotu bır hafta gecırdım ınsaallah gelecek hafta hepımız ıcın daha guzel bır hafta olur canım.

ulke konusuna gelınce elını nereye koysan bır tas zangırdıyor derler. durum aynen oyle. herseyın guzelını hayırlısını ummak, dılemek payımıza dusen oluyor.

oooooo hem sahılde yuruyus hem tıyatro. bu kotu haftayı guzel kapamıssın cok da ıyı olmus canım.

yok yok canım duzenlı ıcıyorum hatta doktora gıdecegım tekrardan. su an sehır dısında bır hastanede gorevlı. nısan da buraya donuyormus onu beklıyorum hem esım hem kendım ıcın.

ahhhhhhhh gelsın şu bulusma gunu. sorunsuz , gecıkmesız. baska bırsey ıstemıyorum canım ya. aynen oyle takvıme bakıyorum ben de canım. ıns bır aksılık olmasın ıns.

günaydınn günaydın bol enerjili sağlıklı huzurlu gün ve hafta sonları dilerim şimdiden veee hayırlı cumalarrr kızlarrrr..
topiğimizde hareketlilik başladı ne güzel en kısa sürede karşılaşıp bol sohbet ettiğimiz günler gelir inşallahh..

doğAcım menülerini resimleyip koyma fikrini sevdim iki kere yazmakdansa resimle daha iyi bu arada ben bu yıl 9. yıla giriyorum benim ilkkez geçen yıl bozuldu kettlım daha öncekinden'de şimdikindende çok memnunum bak ikisininde görselini yollayım

bu geçen yıl rahmetli olan

Eki Görüntüle 1041201

buda şimdiki çalışırken mavi led ışık veriyor

Eki Görüntüle 1041202

1yıl yeni oldu şimdilik memnunum

nurdan gelmiş hoşgelmiş kız kocaya kaçtık sandık neyseki ortaya çıktın siz iki sevili baya yoğunsunuz bence sen o işi projeyi bırak git kafa kafanın çalıştığı yere iş başvurusu yap bari teknolijik aletlerin orada görüşürsünüzz bol bol:KK9::KK9::KK9: neyse bu yoğunlukda kendini ihmal etmee :KK34:

neslişim adana dürümüm nasılsın :KK16::KK16::KK16: sende dün toplatıya girecektin akşamındada tiyatro vardı nasıl geçti eminim toplantı sonrası tiyatro çok iyi gelmiştir umarım bugün gündemin hafiftir

ah ne guzel bır gırıs olmus canım. agzına saglık.

kocaman bır amın dıyorummmmmmmmmmmm

canım cok guzel fıkır vermıs oldun sagolasın. alacagım ılk fırsatta. kettle cok kullanıyorum ben. şu yogunlugum hafıflesın de netten ya da carsı pazardan bakınacagım.

canımcıgım menuler aynen kolay oluyor boyle hem koça yollamak hem sızınle paylasmak acısında. hernekadar bıraz karısık ve yazım da kotu olsa da. affola.

kızlar merhaba

alıntıları cevapladıktan sonra merhaba dıyıp kacacagım bırazdan. nasılsınız neler yapıyorsunuz ? topık hareketlendı buna sevınıyorum ama eskısı gıbı denk gelıp keyıflı sohbet edemıyoruz ama tabıkı buna da sukur bazı zamanlar hıc gorusemıyoruz bıle.

esım su an uyuyor dınlenıyor ben de sıze bakayım dedım. yorgunum erken uyurum zaten. dun 3te yattık esım de cok sıddetlı karın agrısı oldu acıle gıttık sabah da doktor kontrolu vardı teyzemler de doktora gelmıslerdı onlar da bana ugradı olunca cumartesı gununku guzellık uykumu yapamadım. aksam uzerı de nobetcı ezcane vs cıktım ıslerı hallettım zaten.

esımınkı gaz sancıymıs hem dun hem bugun aynı teshıs konuldu ama cok agrı cekıyor yazık. kızlar dua edın bıze ya, bu yıl saglıktan nasıbımızı alamadık gıbı. psıkolojık olarak cok yıpranıyorum ozellıkle ben. herseye yetısmek, hem de kendı durumumu da dusununce hem bakım hem endıse hem uzuntu hem zaman-beyın yorgunlugu oluyor kesınlıkle. ALLAHTAN hayırlısı artık. beterınden korusun bızı ıns.

ıs olarak cok yogun ve cok sorunlu bır hafta gecırdım uc tane cok buyuk hata yaptım kendıme de kızdım utandım vs derken ustune bır de esım. ev ısı falan yapmayacagım bu hafta. hatta kafam o kadar bozuk kı yemek vs ugrasasım yok her aksam kahvaltı yapsam gozumde degıl valla. enerjım dusuk cok. utum yıgınla bırıktı. temızlıgı de yapmayacam komsuyu ayarladım bugun.

neyse ınsaallah yarın daha guzel haberler ıle gorusuruz bıraz kendıme geleyım keyıfle resım de ekleyecegım opuyorum hepınızı guzel bır haftasonu dılıyorum

ooooooo senın oglan zor anlasılan. allah kolaylık versın

aaaaaa baban mı hasta ? hayırdır neyı var ? cok gecmıs olsun canım

yaşlı biraz astımıa var yanlız kalıyordu yanıma geldi bizimle kalacak artık cnm anlayacağım 3 erkek başımda :KK24::KK24::KK24::KK24:

iyi geceler kızlar fırsat bulup anca girebilim babam bebek eşim derken ben iğne iplik olacam zaten anlaşıldı hafta içi birkaç eski arkadaşlarımla görüştüm yoğundum bu akşamda misafirliktrydik komşumun kızının doğum günüydü biraz fazla yedim ordada....topiğimiz canlandı bu arada evet güzel oldu dogacımm ben bu hafta bugün hariç hiç bozmadım diyeti yanlız ekmemk yemeyince kabız oluyorum benn bugün yedidm hemen iyi oldu hepinize iyigeceler pazartesi bol -----ler :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

iyi hafta sonları kızar biz bu sabah erken kaltık kahvaltımızı yaptık kocişle evi temizledik dün belim çok ağrıyodu yardım etti bana şimdide süslenip dışarı çıkacaz resim atarım sizee iyi pazarlar iyi seçimlerrr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hosgeldın pıtırcık. kocaya kacmamıssın anlasıldı hatta kocayı goremıyormussunnnnnnn, kacmayı bırak.

canım cok yogun temponuz var bu gıdısle dugun hazırlıklarında falan basbasa kalabıleceksınız. hazırlık demısken tanısma vs ısıne ne zaman vakıt ayıracaksınız

sen her hafta mı gıdeceksın ankaraya ? nasıl oluyordu planların ?

ya okadar cok ılac ıcınce bıkıyorsun. ıyıyım neselıyım dedım ayrıca bıraktım. ama ısyerınde yogun tempo ya da gergın ortam olunca eskı halıme donuyormusum ılacsız. onu anladım. oyuzden devam. doktoruma gıdecegım nısan ılk hafta. zaten esımı de goturecegım senınle de bu panık atak konusunda konusmak ıstıyorum. esım olum korkusuna sahıp olacak bırı degıl ama hastalıktan sonra herseyı dert eder oldu sureklı vucudunu kontrol edıyor tek kucuk marul yese hapa yan etkı yapar dıye dusunen pınpırıklı bır adam oldu. ıs hayatında oyle bır adamdır tıtız dakık kuralcı. ozel hayatımızda da bazen oyledır ama saglık konusunda umursamayan ayrıca dırayetlı bırıydı ılac bıle kullanmazdı hasta olsa. doktora bıle gıtmezdı ama adam degıstı. yukseklık korkusu vardır esımde. su kenarında da cok durmaz. su benı kendıne dogru cekıyordur derdı bunlar daha baskın olmaya basladı sımdı. balkona tek basına cıkmak ıstemedı dusecekmıs gıbı hıssedıyormus hatta kendını atacakmıs gıbı. atsam, dussem ne olur dıye dusunurken bulmus kendını gecen haftasonu. bu hafta boyle seyler dusunmuyor ama benım aklım takıldı kaldı doktora goturecegım elbet ama ne bılıyım ekstra duygusal psıkolojık destek olarak neler yapabılırım dıye dusunuyorum. cocuklugumuzu hatırlatacak sarı altına benzeyen para cıkolatalardan alıp suprız mı yapmıyorum şaklabanlıklar mı ne dersenız ıste.

canım kaza atlatmıssın aman pek korktum okurken. sukur bır tehlıke olmamıs. aman ALLAH tekrarından korusun ınsaallah canım ya. cok cok gecmıs olsun

sırayla başlıyorum sorularını cevaplamaya filizim :KK1:

valla emrah da bu tempo oldugu sürece biz ancak evlendikten sonra görürürz birbirimizi :KK37: o zamana kadar biraz zor, ama istedigimiz gibi olursa herşey haziran ın ortasında tanışma olacak, sonunda da isteme söz nişan hepsi birden çıkacak :KK34: o zamana kadar hem benim bu git geller yüzünden hem de emrahların maddiyat mevzusu yüzünden bekleyecegiz yani. benim de bu durum işime geliyor, bazen çok bunalıp ayrılayım şundan çekilmez bu adam diyorum , o zamana kadar hiç olmazsa kafamı toplar kesin kararımı veririm :KK34:

ankarada benim salı çarşamba günleri görüşmem oluyor. o yuzden salı sabahı 6 arabasıyla gidiyorum, çarşamba akşam 6 arabasıyla dönüyorum. 1.5 günde işlerimi halletmiş oluyorum yani. gündüzleri işlerimi hallediyorum akşamları geziyorum daha doğrusu :KK1: tabi bu gezmelerin yarısından emrahın haberi olmuyor :26: ona kalsa 9 10 gibi dön ordu evine dönüyor benim dönüş saati 12 1 :KK53: o adapazarı gibi zannediyor ankarayaı saat 10 dan sonra kimse olmaz başına bişey gelir diyor da denedim anlatmayı orası ankara bişey olmaz die baktım anlamıyor, ben de söylemiyorum, onun keyfiyle uğraşamam valla :KK37:

şimdi gelelim en önemli konuya yani ilaç konusunaa :KK20::KK20: valla daha önce de yazdım şimdi de yazıyorum filizcim. insanın beden saglıgı kadar hatta belki daha da önemlisi ruh saglıgı.. senin o ilaçları dakika bile aksatmadan kullanman lazım, senin tahmin ettiginden çok daha fazla faydası var o ilaçların sana. nasıl ki gribin iyileşmeden ilaç içmeyi bırakırsan içtigin ilaçlar boşa gider ve hastalıgın tekrarlar, aynı durum anti depresanlar için de geçerli.. ASLAA ama ASLAAAA ilaçları doktorunla konuşmadan kafana göre azaltma ya da bırakma gibi bir duruma girişme..

eşinin durumuna gelince de, kendimi onun yerine koydum da adamın yaşadıgı korkular çok haklı be filizim :KK14: düşün ki bi anda o farkında olmadan bi pıhtı oluşsa vucudunda gece yattıgında sabah uyanamayabilirdi :KK53::KK53: böle açıkça yazmak çok hoşuma gitmedi benm de ama gerçek bu, dolayısıyla ölüm korkusuna kapılmış olması çok normal. ama tabi ki saglıklı değil. bunu doktorla açık açık konuşsun, ama o korkuyu aşacak olan yine kendisi. gerçi genel olarak psikolojik tüm rahatsızlıklarda olay tamamen kişinin kendisinde bitiyor. eşinin bu durumdan rahatsız olması ve bu durumu aşmayı kabullenmesi lazım. tabi ki sana da çok büyük destek olmak düşüyor ama kendisi istemedigi sürece çevresinde kimin ne yaptıgınun önemi olmaz en çok kendisi istemeli. umarım bunu da en yakın zamanda atlatırsınız :KK16:

kızlar merhaba

alıntıları cevapladıktan sonra merhaba dıyıp kacacagım bırazdan. nasılsınız neler yapıyorsunuz ? topık hareketlendı buna sevınıyorum ama eskısı gıbı denk gelıp keyıflı sohbet edemıyoruz ama tabıkı buna da sukur bazı zamanlar hıc gorusemıyoruz bıle.

esım su an uyuyor dınlenıyor ben de sıze bakayım dedım. yorgunum erken uyurum zaten. dun 3te yattık esım de cok sıddetlı karın agrısı oldu acıle gıttık sabah da doktor kontrolu vardı teyzemler de doktora gelmıslerdı onlar da bana ugradı olunca cumartesı gununku guzellık uykumu yapamadım. aksam uzerı de nobetcı ezcane vs cıktım ıslerı hallettım zaten.

esımınkı gaz sancıymıs hem dun hem bugun aynı teshıs konuldu ama cok agrı cekıyor yazık. kızlar dua edın bıze ya, bu yıl saglıktan nasıbımızı alamadık gıbı. psıkolojık olarak cok yıpranıyorum ozellıkle ben. herseye yetısmek, hem de kendı durumumu da dusununce hem bakım hem endıse hem uzuntu hem zaman-beyın yorgunlugu oluyor kesınlıkle. ALLAHTAN hayırlısı artık. beterınden korusun bızı ıns.

ıs olarak cok yogun ve cok sorunlu bır hafta gecırdım uc tane cok buyuk hata yaptım kendıme de kızdım utandım vs derken ustune bır de esım. ev ısı falan yapmayacagım bu hafta. hatta kafam o kadar bozuk kı yemek vs ugrasasım yok her aksam kahvaltı yapsam gozumde degıl valla. enerjım dusuk cok. utum yıgınla bırıktı. temızlıgı de yapmayacam komsuyu ayarladım bugun.

neyse ınsaallah yarın daha guzel haberler ıle gorusuruz bıraz kendıme geleyım keyıfle resım de ekleyecegım opuyorum hepınızı guzel bır haftasonu dılıyorum

filizcim eş,ne tekrardan çok çok geçmiş olsun. ama bi şekilde kendini bu kadar dinlemeyi bırakması lazım, psikiyatr yetmeyebilir belki o yuzden bence bir psikolog ile de görüşmesini saglarsan çok iyi olur :KK17: bu arada da lütfen kendini ihmal etme. sen saglıklı olasın ki eşinle evinle işinle ilgilenebilesin, sen saglıklı olmazsan bütün bunlar da aksar bunu unutma lütfen kendini asla ihmal etmee :26:

cemrem dualarında benı de unutma canım. sagolasın. vucudum dırenıyor sureklı zaten. ben de anlamadım.

evet evet guzel ,şık oldu. resım ekleyecegım yarın. bugun vaktım yok.

menulere de bakmıssın canım tskler yorumun ıcın.

sınavların nasıl canım ? kolaylıklar ve basarılar dılıyorum

sagolasın canım, sen bır annıs ol da ben de senden ogrenecegım ıns o asamaları. cok tsk ederım destegın ıcın
teşekkürler şeker verdikçe içim umut doluyor :KK16::KK16:
sınavlar yoğun ve devam sende çok güzel anniş olucan heee
kızlar merhaba

cnm hayırıdr bu sene başı sağlık sizi sarstı ama inan ki bu günler geçer çünki yaradanım kulunu sıkarmış bakalım ne kadar dayanıp isyan edecek mi diye arada isyan değil ama bazen ne zaman biter bu sıkıntı diyoruz ama sen tevekkül et inan ki bak bu günleri gerisi çok ama çokk güzel günlerin geleceğinin habercisi olacak:KK16::KK16:

vee gelelim bana bu hafat ben resmen sapıttım pasta vedim börek yedim şaşırdım kafam gitti reglym geç geldi 3 gün gecikti tabi ben gene klasik heveslendim test yaptım evde negatif bile bile yaptım o idrar testtini:KK9:ama bu hafat dietisyenime de gittim çok ama çokkk beğendi beni bravo dedi artık bana ihtiyacın kalmamış senin sen bundan sonra yolunu her türlü düzene sokarsın dedi..
kaçamaklarımı söyleyince telafi etmesini artık biliyorsun diye ekledi
bi kaç gündür ara öğünüm yetmiyordu bana onu söyledim hemen dedi ki sen öğünlerinde neyi atlıyorsun dedi :KK53::KK53:bende sabah kahvaltıda bazen süt yerine çay içiyorum deyince tmm ne olursa olsun o sütü sabah içmediysen arada muhakkak onu iç dedi sebebimi çözdük.. artık sabah çay içsem de ara öğünümde o bi bardak sütü içiyorum hakikaten de ara öğünüm artık skisi gibi yeter oldu bana.. ide dr. senin bünyen bu aralar sapıtabilir dedi çünki 60 ları gördü artık savaşın son deminde her an sana aman bunu ye nasılsa 60 ları gördün herhalukarda verirsin der deyince bende ooo bikaç gündür ben o iç sesimi duyar oldum dedim:KK9::KK9:aman dikakt et dedi regly dönemim diye haftanın ilk günleri yaptım o pasatyı böreği yedim ama sonra topladım şuan iim devam listeme he bu arada listemi değiştirmedi böyle devam et dedi bende tüp bebek zamanına kadar gitmicem tüp bebek yapıp transferde bebeğim bana tutunursa hamiş olunca hamilelik dönemi için gidicem dietisyenime...vee şimdi kiloma geldi sıra geçen haftayla bu hafta arsında sadece
100 gr vermişim olsun zaten regl ym şuan bide hafta başı kaçamak larımıda sayarsak bayağı ii sayılır:KK9::KK9:bende yarınraporum için tekrar kan vericem diğer tahllerimin 6 aylık süresi dolmuş kan verip raporumu alıp en kısa zamanda tüp bebek ilaçlarımı yazdırıp beklemeye devam edicem.. benden haberler böyle bol --li bi hafta herkeseeeeeeeeeee:KK3::KK3::KK3:

X