Eski dostlar ile hayata dair her şey

Gunaydin kizlarr biz gene 12 de kalktikk bizim emir emmeyi birakti sutum var ama sevmiyor bir aydir falan sagmaktanda yara oldu kesstik anlayacaginiz
Kahvaltimi yazayim
2 KB peynir
6 zeytin
Domates
1 bardak bitki cayi bu ara hic istahim yok mevsimsel heraldee

Sabah kilom 62.8 di herkeze güzel haftalar kizlar neslicimm neden lahana suyunu onermiyosunuz zaralimi kansere bile birebirmis 7 haftakibir kurr

selam kızlar biz geldik...bugün itibariyle kendimi silkeleme kararı aldım..ve bugün itibariyle diyete başlamış bulunuyorum..sıkı bir diyet olacak mecburum yaza kadar vermem gereken çoooookkkkça birkilo yapıştı kaldı yakama...uzun zaman oldu girmeyeli geçen hafta doğayla konuştuk..şu an neredeyse doğuma gittiğim kiloma ulaştım..nasıl becerdim bende bilmiyorum..bugün çıktım bir sürü alış veriş yaptım..
gelelim bizden havadislere..oğluş 15 gündür rahatsız öksürük grip nezle derken çok şükür atlattık gitti..ama dün kuzum bizi çok korkuttu..nasıl oldu halen daha anlamış değilim..yataktan yere düşüverdi...öldüm bittim o an.elim ayağım titredi..bir bakışı vardı sanki sebebi sensin der gibi baktı o an içim parçalandı...dün hastanedeydik tomografi röntgen derken çok şükür bişi çıkmadı..bende ise ayağım çok kötü kızlar dr. ye gittim ilaçsız geçmez diyo ama ilaç içemiyorum sütten çocuğa geçiyo..sonu ameliyat gibi görünüyo..zaten kilo almamdaki en büyük etken de yürüyemem..bugün o ağrıya rağmen çıktım bir buçuk saat oğluşla dolaştım durdum...bu arada göreve başladım..ayrı bir ekşın da girdi hayatıma..öğlene kadar okul öğlenden sonra çocuk derken yatağa nasıl yattığımı bilmiyorum..bazen bir yerde sızıpkaldığım oluyor...

benden şimdilik bu kadar..zaman buldukça inşallah gireceğim..şimdi şöyle bir geçmişe göz atayım..neler olmuş neler bitmiş bi bakayım...

cnm ikimizde ekim annesiyiz bebişler artık hareketklii emirde fırfır sağa sola kıçının üstünde gidio dönüo bişeyler yapıyo dikkat et cnm aman ....bebişine bişey olmamış şükür bende geçen yere koyarken kafası çarptı pat diye bir ağladı kendimi çok suçlu hissettim tabiki isteyerek yapmıyoruz ama dikktsizliğe gelmio bu çocuk işi vallaha ben anne olduktan sonra Allah korkusu ney anladımm....diyete gelelim bende bayadır saldım doğuma 73 ile gidip 68 le dönmüştüm 62.8 im şimdi ben emzirmiyorumda emmiyor bu ara dikkat edip 58 e düşmem gerek tatile gidecez zira karınım çatlak dolu mayoyla kapatırım ama göbeği eritmem gerek cnm biz destek oluruz birbirimize ben artık aktifim arkadaşlar tecrübeli kim tutar bizi gitsin kilocuklar kilon kaçtı bu arada

akşam yemeğim
1 palamut ızgara
marul salatası
1 bardak şekersiz vişne suyu
4 kaşık kapuska

şimdi 3 bardak çay içecem

1 elma yerim
gecede yeşil çay ve lahana suyumla günü kapatırımm inşllah

aynen canım bu kadar erken hareketleneceğini düşünemedim..zaten nasıl döndü yatakta düştü halen daha anlayamadım..3 takla atması lazım ki yataktan düşebilmes,..neyse bitti gitt...bir şey çıkmadı çok şükür...ben doğum 87 ile gittim canım şu an 84 kiloyum
..bu sabah 84ü gördüm tartıda...76 ile doğumdan geldim...sırf emziriyorum diye süt azalmasın diye ilk başlarda yedim..ama inanın okullar açılduktan sonra düzgün kahvaltı bile etmiyorum ama nasıl kilo alıyorum bende anlamış değilim...tiroidden şüphelenmeye başladım.dr.ye gitcem bakalım ne çıkacak..nisan 15i bekliyorum diyetisyen yolu da görünüyo..ay ne bileyim canım gitmesi gerekiyo..evlenmeden önce 70i görmeyen ben 80lere çıktım

cnm bugünün sendromu üzerinden atmışsındır ve seni tebrik ederim o kadar çikolata yemene rağmen kilonu korumuşsun az az da olsa vermek güzel evet cnm ya alalha şükür bende 60 lara geldim devamı gelir umarım :26:
cnm sende ii gidiyorsun bende fikrirmi söyleyim bana görede ters lahana suyu sarması olsa neyse bence de o pek sağlıklı değil bi de emziriyorsun gene de sen bilirsin:26:
cnm hoşgeldin aylar sonra seni burda görmek güzel çok çok geçmiş olsun bebeğine alalhım melekleri korur şükür bişey olmamış kuzucuğa
sanada geçmiş olsun umarım ameliyatsız çözüm bulunabilir ayağına kilon fazla olsada bundan sonra dikkat edip eski haline dönersinn

karabiber sende hoşgeldin cnm

gelmedim ama aklım sizlerdeydi arada geldim saklı saklı okudum gizlenerek...sağol canım dileklerin için..evet Rabbim korurmuş ama insan kötü oluyor daha dikkat etmek gerekiyor bazı şeylere..ayağım aynı canım aralık ayından beri çekiyorum epeyde bir çekeceğe benziyorum...yürüyüşüm değişti...bu şekilde kalmasından da korkuyorum...yaza kalır büyük bir ihtimal idare etcez yaza kadar...eski halime dönmem lazım bu halimi hiç beğenmiyorum ben

yağmurlu izmir sabahından günaydın günaydınn arkadaşlarımm nasılsınızzz bakim geçmişe söyle bir baktım serap,karabiberim gelmiş hoşgelmişlerr cemrem 6 lı rakamlara kavuşmuş çok sevindimmmmmmmmmmm tebrik ederim seni resminede baktım harika görünüyorsun canım maşallah.. neslişim canım benim dün msj.attın bende hemen cvp yazdım sonra akşam oldu tekrar bakayım dedim gitmemiş msj.hakkım bitmiş meger kusura bakma emi, doğacım girmış bol bol yararlı bilgiler paylaşmış eline emeğine sağlık canımm atladıklarım varsa af ola

neyse kızlarrr biraz internette dolanayım arada bakcam birileri gelsede iki laf etsek yaaa

ayağına üzüldüm cnm ya uf umarım en kısa zamanda çaresini bulursun hallısın insan bide o önünü düşünmeden edemez ayağım hep öle mi kalır diye ama olmaz üzülme kendine eziyet etme hepsi geçicek cnm dönersin sen bebekle daha da çabuk dönersin hele seninki bi başlasın ayaklanmaya inceci,k kalırsın onun peşinden koşmaktan
teşekkür edrim duyguşşşş cnm benim evet şükür kavuşturana 60 lar bana merhaba dediiiiiiii artık devamı daha sağlıklı günlereeeeeeee hepimiz içinde tabikiiiii

slmmm kızlar biz pazara gittik geldik bütün sebzeleri topladım vallaha ıspanak yapacam akşama yoğurtlu 2 tabak yiyorum bol boll ohh miss

Selam kızlar, topiğmiz hareketlenmiş bakıyorum biraz Serap ta gelmiş hoşgelmiş, kayıp arkadaşlar ortaya çıkıyor yavaş yavaş Aklımda kaldığınca alıntı yapayım, Sunacım lahana suyunu niye önermediğimizi sormuşsun, tek tip şeyler sağlıklı olmadığı için denemiyoruz o tür şeyleri, ama anladığım kadarıyla sen ek olarak lahana suyu içiyorsun, yani bir öğünde sadece bunu içmiyorsun, öyleyse denemende sakınca yok tabi, süte etkisini bilmiyorum ama oğlun emmeyi bırakmış galiba zaten. Benim çocuğum yok, durumu bilemem ama hazır sütün de varken emse çok faydalı aslında. Sen güzel kilo vermişsin, şu an boyuna göre kilon fazla değil, kafana takma bence fazla, istediğin kiloya ulaşmanın çok zor olmadığını görüyorsun nasılsa, yavaş olsun, sağlıklı olsun
Serap ayağına ne oldu, ben kaçırdım galiba, ya da unuttum kusura bakma, çok çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim. Ayağın düzelmeden fazla zorlama derim ben, sağlık en önemlisi. Oğluna da geçmiş olsun, olur böyle şeyler, eskiler boşa dememişler "çocuk düşe kalka büyür" diye İşle beraber bebek büyütmek çok zordur diye düşünüyorum, bebeğe kim bakıyor? Soru yağmuru gibi oldu ama olur o kadar Hoşgeldin tekrardan aramıza
Doğacım girememiş dün, haftasonu epey yoğundu, bu hafta da işleri yoğun olacaktı galiba ama inşallah arada fırsat bulup gelir
Nurdancık Ankara'da galiba, tam emin değilim, kafam karıştı hangi günler vardı, hangi günler yoktu:44:
Duyguşum gelmiş sabah, ben tahmin ettim zaten mj'daki sorunu, olur öyle şeyler bugün iletişimin yolunu bulduk çok şükür
Cemremde de durumlar güzel gidiyor, hep böyle devam etsin inşallah ben bugün daha iyiyim canım, sadece iş yoğunluğu devam ediyor, biraz azalsa iyi olacak Sen de hem 60'lı rakamlara indin, hem tüp bebek hazırlıkları içindesin, herşey yolunda gitsin ve bebeğin en uygun zamanda gelsin inşallah Fotoğraf eklemişsin, hemen girip bakıyorum
Doğacım benden de fotoğraf istemişti ama bu ara boşladım biraz, en kısa zamanda çekip koyacağım ben de

tekrardan hoşbulduk canlar..nesli ayağım baş parmagımda sıkıntı var...batık değil ama iltihaplanma oluyo...krem sürüyorum ama fayda etmiyo...ilaç kullanmam gerekiyo ama ilaçta kullanamıyorum...yasütü kescem ya ilacı...bekleyeceğim birazda yadaameliyat dedi dr..cemrem inş düzelirhem ayağım hem yürüyüşüm..

mrb neslicim nasılsın iisindir umarım evet ben lahana çorbası içmiyorum sabah uyanınca bide gece yatarken yeşilçay gibi suyunu içiyorum 5 gün içilecek sonra üçgün ara verilip günde 1 bardak sonra gene 3 gün ara 2 günde bir ender saraç demişti kışbiterken yaparsanız vücudunuzda kışta oluşan selülitler gider toksinleri atar temizler diyee evt wc ye çıkarıyoo valla ben 2 gün oldu içiyorumm ....kilom normal evet ama normal yemeye başlayınca hooooppp geri alıyorum ben anlamadım bu işi ..neden böyle oluyor geçen sene sizinle 65 ten 55 e düşmüştüm düğüne gittim geldim 1 ay içinde 61 oldum geri ki o kiloyu yiyerek çok sağlıklı vermiştim..ben hemen geri alıyorum anlamadımm

Geçmiş olsun Serap, zor bir şey, bende de daha önceden tırnak batması olmuştu, tahmin edebiliyorum, Doğa'da da olmuştu, hatta o mini bir ameliyat olmuştu hatırladığım kadarıyla. Acil şifalar diliyorum sana.

Anladım canım, böyle içmenin bir zararı olmaz diye düşünüyorum. Lahananın ödem attırıcı etkisini de duymuştum, faydalı bir şey. Dolma olarak da aynı faydayı gösterse ne güzel olurdu
Bu kadar hızlı kilo alman garip geldi bana. Yani hızlı vermek te almak ta pek olası değil, arkada başka bir şey vardır. Vücutta yağ birikmesi veya varolan yağı yakmak o kadar kolay değil. 1 kg yağ 7000 kalori düz hesap. 1 haftada 1 kilo almak için normal yediğinden 7000 kalori fazla alman lazım. 1 kg yağ yakmak için de 7000 kalori az alman lazım. Yani ortalama günde 1000 kalori, bu da hiç az değil. 1 ayda 6 kg almak için daha da fazlası Vücudunu az yemeğe alıştırmış olabilirsin, bu yüzden biraz normal yediğinde depolamaya kalkışıyor olabilir, ilk aklıma gelen bu. Yediklerini fazla azaltma, kontrollü bir şekilde artır hatta, biraz da sporla daha sağlıklı kilo verebilirsin diye düşünüyorum.

Merhaba forumun birbirinden güzel hatunları Yine yoğun bir gün, öğleden önce bir sürü iş hallettim, birazdan da toplantım var, bu arada gireyim dedim. Ben kendi kendime nazar verdim galiba kilo almadım dedim ama iki gündür 67.7-67.8 kg çıkıyorum, yani geçen haftanın acısı anca mı çıkıyor bilmiyorum ama pazartesi günkü kiloma göre neredeyse 1 kg fazla görünüyor. Anlamadım durumu, takılmıyorum da şimdilik, listeye tam olarak uymuyorum ama dikkat ediyorum, bu hafta adım atmaya da çalışıyorum bolca, geçici bir durumdur inşallah

canım tebrık ederım senı. aylardır sıkı dıyet yapıyorsun oyuzden ınan ben kacamak olarak gormedım ve 70 lere gule gule demıssınnnnnnnn

resmını sabırsızlıkla beklıyorummm

hımmmmm anladım canım. bence de dogru karar vermıssınız en saglıklı ve dogru zamanda tedavıye baslamak onemlı kesınlıkle. sen de buarada hem esının hem kendı psıkolojını ıyı tutmaya sakın olmaya stresı en aza ındırmeye calıs emı. malum cok onemlı. hakkınızda hayırlısı olsun ınsaallah canım, bu bahar cok guzel bır haber vereceksın ınsaallah

sen bu asamayı gec de benım senden ogreneceklerım var ben 1 yıllık evlıydım oyuzden rapor mumkun degıldı o yuzden herseyı ozelden yaptırdım ılacları rapor ıle karsılasam super olur tabıkı bu kez. oyuzden nasıl bır prosedur ızlenıyor senden ogrenırım gıtmeye karar verınce.

suna sen emzırıyor musun ?

emzırıyorsan eger aksamları sadece corba ıcmek kesınlıkle cok yanlıs.

ayrıca lahana corbası da aynı sekılde kesınlıkle uymayacaktır sana, emzırıyorsan.

ben buarada lahana corbasını yaptım 4 kılo verdım dıye gosterdı ıkı gun sonra eskı kılomdaydım ustelık dıyetteydım halen. kaybedılen su demekkı, tekrar eskı kıloda olmanın tek mantıklı acıklaması bu olsa gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…