Eski dostlar ile hayata dair her şey

Cemrecigim kuzucuk eve donmus iyilesmis oh ne guzel haber canim ins tamamen ve hemencik iyilesir kisa zamanda. Sana da dersletinde sinavlarinda basarilar diliyorum canim kolay gelsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
sağol güzelim evet evine döndü şükür herşey yavaşça yoluna giriyor sınavları da atlatsam tmm dır :26:
duygucum sende sağol güzelim bana başarılar dilemişsin :KK54:
yasasın pc,laptop turevı herseyyyyyyyyyyyy:KK1:

oh be telefondan pek zor oluyor hem ustelık smileys falan da yok kelımeler yetersız kalıyor benım ıcın boyleeee:KK37:

sevgılı arkadaslarım nasılsınız bakalım sanırım hepınız ıyısınız cok sukur. hep ıyı, daha ıyı, hep bomba gıbı olalım ınsaallahhhhhhhhh:KK16:

hayırlı cumalar hepımıze, ıyı bır haftasonumuz olsun ınsaallah ohhhhhhhhh:KK16::KK16:

bız normalde konyada olacaktık ama sonuc cıkmadıgı ıcın bekleyecegız bıraz daha. ben malum regl olamıyorum bır de boynumdakı kırenclenme ve kemık duzlesmesı dedıklerı sey bu hafta baya sıkıntı yarattıgı ıcın hem beyın ve sınır cerrahı doktoruna hem kadın dogumcuya gorunecegım yarın cok erken kalkıp gıdıp oglene kadar yetıstırmeye calısacagım. baya yorgunum ıkı haftadır aslında uyku guzel olurdu ama saglık yanı ıhmal edemem. ogleden sonra da terzı, banka, kuafor derken aksam olur ıslerım var. kardesımın bana ıkı hedıyesı var maas hedıyesı alamamıs da kac aydır. bırı sırketıne gelen ozel bır kampanya. hatta fıkrınızı alacagım ıstanbula gıdınce secım yapacagım. bırı de kuafor hedıyesı oldu bu ay erteledım dedıydım dur benım hedıyem olsun dedı saclarım fena durumda boya olarak. boyatacagım yarın. hem ıyı gelır dıye dusundum.

ıkı gundur ısler cok yogun, haftaya cok daha fazla yogun olacak.

sureklı evle ugrastım buaralar. catı katını falan bıle duzenledım dolaplar. verılecek ya da atılacak kıyafetler. vs derken ıkı gundur aksamları sakınım. dun gercı market yaptım bır gun once de esımın arkadası geldı ama yorucu degıldı sakınım yanı aksamları artık, kızmayın banaaa:KK37:

dıyet gayet ıyı gıdıyor. menulerı yazamayacagım cunku defterımı taramam lazım. bırara hallederım muhakkak.

bu hafta menumuz farklıydı unlu hıcbırsey yoktu sut yogurt peynır yoktu.

Sabah : 2 yumurta
4-5 ceviz
1 por meyve

Ara:1 avuç kuruyemis

Öğle : ızgara et tavuk veya balık veya baklagil
Sebze yemeği
Salata
1 patates veya 4 yk pilav veya 1 kase çorba

Ara : 1 avuç kuruyemis ve 1 yeşil elma

Aksam : öğlenin aynısı

Ara : 1 avuç kuruyemis yanında 1 yeşil elma

Gun icinde 3 bardak karbonatli su

2 litre su enaz gunluk

ac karnına ıkı bardak su, bır bardagı karbonatlı olabılır
gunluk keyıf verıcı seyler odevı
hayal kurma odevı, Hayal kurma istediğin hayatı bedeni hayal etme istediğin zaman yapabilirsin
Bu hafta ekmek yok un içeren yiyecekler yok ; o yüzden dogal karbonhidratlar var
Meyve olarak sadece yeşil elma var

Pılav oncelık bulgur ama cok zorda kalınırsa pırınc de olur. Un kesınlıkle yok

Egzersız her turlu olur
cnm yoğun bi gün seni bekliyor herşey olay olsun senin için :KK16::KK16:evet dr. u ihmal etme sağlık öncedir hep umarım çok sıkıntılı bi gün olmaz senin için...

https://www.momento.com.tr/Hediye/Essi-3328.html

https://www.momento.com.tr/Hediye/Miramar+Day+Spa-3557.html

kızlar bahsettıgım hedıye bu. sızce hangısını seceyım. beles olmus kardesıme.o da bana hedıye ettı :KK16:
tatlım cilt bakımı da güzel de ne bilim beni spa çekti ben olsam spa yı seçerim hem ruhen hem bedenen sakinlik sana ii gelicektir :KK16::KK16:
kızlar bunlar son zamanlarda kocun bana verdıgı odevler arasında olan seyler. bazılarını da kendım bulup uyguladım ya da okudum. cok uzun ama faydası olur dıye ekledım sıze de.
yazıların çok güzel cnm hepsini dikakte almak lazım aslında...

arkadaslarımla çok geziyorum ya neslicim ondan bu kadar enerjik oluyorum galiba ben ankaradan dönünce :KK1::KK1: ben ankaradayken bu kadar görüşmüyorduk nerdeyse şimdi her dakka birileriyle beraberim :KK53: iyi oldu iyi de işte bi de yorgunluk olmasa daha iyi olacak :KK33:

valla ben hepinizin zevkine çokça güvendigim içinm hepinizi ayrı ayrı durtmeyi planlıyorum neslişim :KK1::KK1: 2 gramcık fazlalıklarımdan bi kurtulayım daa :KK52::KK52: o zaman hep beraber uğraşacaksınız benimle :KK33::KK33:

sen çok katı diyetleri genelde yapamıyorsun sanırım neslicim, bende de o var uzun sureli yasaklara hiç gelemiyrum :KK50: regl inde varmış bide azıcık esnetsen bişeycik olmaz sanki :KK34: ayy çok kötü akıl veriyorum beennn susayım en iyisiiii :18::18:

bu arada tiyatro planlarını da çok sevdim neslicim, uzun zamandır gitmedim ben adapazarına da pek oyun gelmiyor sanırım, ankaraya gittigim bir akşam için plan yapayım ben en iyisi arkadaşları da ayarlayıp, iyi aklıma getirdin bak :KK1::KK1:

Aynen Nurdanım, şimdiye kadar iyi bile idare ettim:KK1: Bol yasaklı listeler hiç bana göre değil:KK19: Sadece bu programa başlamadan önce kilo veremediğim bir dönem olmuştu, onu kırmak için iyi oldu açıkçası. Şimdi de listelere tam anlamıyla uyamıyorum açıkçası ama eskiye göre yine de kaçamaklarım çok az. Benim ana problemim akşam yemekten sonra yediklerimdi, o konuda büyük ilerleme kaydettim:KK9: Şimdilik o alışkanlığı kazanmam bile iyi bir şey. Yoksa gayet esnetme modundayım bu ara emin ol:KK1:
Tiyatroya git tabi kuzum yaaa, burada tiyatro festivali var, o yüzden ünlü oyuncuları da nispeten makul fiyatlara izleyebileceğiz. Ankara'da devlet tiyatrosunun oyuncuları ve oyunları çok başarılı bence. Ben Ankara'ya iş için kısa süreliğine gittiğimde bile tiyatro ayarlamaya çalışırım, sana da tavsiye ederim, sonra küçük şehirde bulamayacağın güzel bir imkan bu:KK34:

herkese hayırlı akşamlar
hepinizle yazışmayı özledim ama birimiz gelse diğerimiz olmuyor olsun haberlerimizi alıp veriyoruz genede:KK9:
kızlar kardeşimin oğlu hamdolsun ki bugün eve taburcu oldu .dr. öksürüğü devam ediyor ama o kadar korkulacak gibi değil evde devam ederiz tedaviye demiş ve yeğenim geldi evine kardeşimde mutlu bende ailecek hepimizin içi bir ohh dedi:KK16::KK16:nerde hasta varsa hepsi şifasını bulsun
bana gelirsek salı arapçadan sınavım var bugün kuran dersini verdim evde yoğun çalışıp duruyorum derslere:KK9::KK9:
bu hafat güzel gidiyor dietim ama hafta sonu görümcemin torununun doğum günü var veee acayip kalori demektir bu ebnde umarım duygu gibi yapabilirim:26::26:ama kayınvaldemde orda olucak herkes ye ye deyip durur ufff pazarteside tartı günümüz inşlh 60 lar gelmiyorum demez :18::18:artık bekleyip yaşayıp görücem:26::26:benden haberler böyle iyi geceler herkeseeeeeeeee:KK54::KK54:

Cemrem denk gelemiyoruz bir türlü hakikaten ama yine de burası sayesinde uzun uzun, detaylı olarak haberlerimizi alıyoruz:KK16: Yeğeninin eve çıkmasına çok sevindim canım, en kısa zamanda tamamen iyileşir inşallah, acil şifalar dilerim canım:KK16: Sınavında da başarılar dilerim, arapça da zor dillerden biri, anlamını bilerek öğrenmek çok güzel bir şey:KK16: Doğum günü davetinden başarıyla çıkacağından eminim, orada fazla kaçırsan bile evde dengelersin. Ayrıca 6'lı rakamlara ne kaldı şurada, maşallah neredeyse hiç takılmadan her hafta kilo veriyorsun, bu hafta olmasa bile haftaya kesin gözüyle bakıyorum ben:KK34:

canlarr hayırlı cumalarr keyifli ve sağlıklı günler bizim olun umarım hepiniz iyisinizdir şimdiden huzurlu,mutlu hafta sonlarııı aklımda kalan alıntılara geçeyim;

neslişim alkışların için tşk.ler kilo verme işine adapte olduğumda büyük irade göstere biliyorum sanırımm,bu arada tiyotro biletleri alınmış ne güzel yaaa en kısa sürede bende oğlumu tanıştırcam tiyatroyla güzel bi çocuk oyununa götürmek istiyorum sana şimdiden iyi seyirler arkadaşımm bu aradaa gezi planının yeme içme organizatörü sen ol ozaman :KK34: canım benim sana bol enerjiler kolaylıklar dilerim öptümmmm:KK16::KK16::KK16:

cemrem,bebişin düzelmesine sevindim ALLAH o meleği nazarlardan korusun sanada sınavında başarılar dilerimm haa birdee misafirlik sınavındada başarılar dilerimm yenilme güçlü ol tat ama kaptırmaa:KK34::KK34::KK34::KK34:

nurdancımm sana kolaylıklar dilerim ve güzel arkadaşlarıma katılıyorum sen güzel bir kızsın kimse için değil kendin ve sağlığın için zayıfla bu arada sana ciciler baktımmgeçen gün kaydettim ama açamadım yine bakcam yeterki düşünceni paylaş kısamı uzunmu darmı bolmu sademi abiye abiyemi istiyorsun

ha bu arada doğa da çok yoğun bu aralar o yüzden fırsat bulamıyorrr bilginize hadi bakalım kimse olmadığına göre duygu kaçarrr

Duyguşum senin iradeni eskiden biliyoruz zaten, maşallah arkadaşıma, alkışları sonuna kadar hak ediyorsun:KK9::KK9::KK9::KK9:
Oğlunu tiyatroyla tanıştır bence de canım, çok güzel çocuk oyunları var, dans gösterileri var, çok sevecektir eminim:emir_bebek:
Gezi planında bol yeme içme düşünmemin sebebi bu ara gözümün aç olması galiba:KK1: o zamana kadar düzelirim diye düşünüyorum:KK53: Ama ya Reyhan'da ya Sevinç'te cheesecake yiyelim derim ben:KK53:

Neslicigim canim benim uzun uzun umut dolu yazmissin sagol canim benim cok iyi geldi valla. Eskiye gore rakam yikmiyor yani takintimi hallettim ama halen rakam merak eden tartilmadan duramayan bir tipom. Seytan durttu tartildim ama sonra tartilmadim merak etme canim. Senin liste cok disiplinli cok zor canim helal olsun vall sana. Ben uyamazdim acikca soyleyim o yuzden yalakalik ya da gazlama yapmityorum gercekten cok istikrarlisin canim bravooo

Doğacım ne demek canım benim, azıcık bile destek olabiliyorsam ne mutlu:KK16::KK16::KK16: Ben disiplini epey esnettim zaten bu hafta, sana da bahsetmiştim ya çikolataya sardım fena:KK17: Ben de kendimden bu kadar disiplin beklemezdim açıkçası, tekrar 71 olmak ve bir süre verememek beni motive etti galiba, kırılma noktası yaşadım bir nevi:KK1:

Neslicigim sorma buara enerjin gucum cok iyi. Maasallah. Jeyif de aliyorum. Spor olmus da oluyor resim ekleyecem bu aksam dun. Girdim dun gece ama ismim de sorun vardi oyuzden yazmadan ciktim bir gun once de bakimdaydi kk zaten. Trenckot pardesu tarzi bir sey canim o. Akp konusunda ben de yorum yapmayim esim ve solcu ailem herkese gicik oluyorum hepsi kor ve fanatik cunku. Hirsizlik benim de oldu canim. Son siniftayken ogrenci evimize dusun. Cok kotu. Allah kimseye yasatmasin onlem aldik baya. İns olmaz birsey

Maşallah canım, enerjin hep yüksek olsun inşallah:KK16::KK16::KK16: Anladım canım dediğin kıyafeti, İzmir'e gelirken giyersen de uygulamalı görmüş oluruz:KK16:

Neslicigim yogunim yorgun diyosun ama evin herseyini kendin hallediyorsun seni cok takdir ediyorum valla oldum olasi. Ellerine saglik canim. Yorma kendini emi cinku bu ara zaten islerin cok.

Aynen canım, zaten yorgunluğun bir sebebi de o belki. Aslında "kadınlar günğ gezisinde" tanıştığım komşulardan birine gelen kadını uygun olduğumda çağıracağım. İlk seferinde evde bulunmam lazım, onu ayarlamak ta çok zor bu ara, biliyorsun işyerinde işler fena yoğun, e kadını da haftasonu çağıramam eşim de evde, haftaiçi bir gün izin almam lazım. Geçen hafta iyi kötü temizlik yaptım, bu hafta da ütü işini halledersem iyi olacak. Kadın cam, kapı, dolap temizliği için lazım kesinlikle.

Neslicigim demek tiyatroya gideceksiniz beni de alsana yaaa boguluyirum bu kucuk antisosyal sehirde. İyi eglenceler sana canim

Gel kuşum ne demek, ne güzel olurdu valla:KK16::KK16::KK16: Nisanda geldiğinde zor ama ikinci gelişinde ayarlarım belki bir oyun:KK16:

Neslicigim menu konusunda da o gin cok gec yedim carsidayken en masum seyi secmeyw calistim muzlu sut. Sodaya gelonce normal limon koydum canim sodaya. Sorin yok yani cicim

Tamam canım, ayyy kusuruma bakmıyorsun inşallah, biliyorsun bu tarz ürünlerde hassasım biraz. Dışarda olduğunu bilsem yazmazdım zaten, dışarda en sağlıklı şeyi seçmişsin hatta, ben eve aldın diye düşünmüştüm:KK17:

yasasın pc,laptop turevı herseyyyyyyyyyyyy:KK1:

oh be telefondan pek zor oluyor hem ustelık smileys falan da yok kelımeler yetersız kalıyor benım ıcın boyleeee:KK37:

sevgılı arkadaslarım nasılsınız bakalım sanırım hepınız ıyısınız cok sukur. hep ıyı, daha ıyı, hep bomba gıbı olalım ınsaallahhhhhhhhh:KK16:

hayırlı cumalar hepımıze, ıyı bır haftasonumuz olsun ınsaallah ohhhhhhhhh:KK16::KK16:

bız normalde konyada olacaktık ama sonuc cıkmadıgı ıcın bekleyecegız bıraz daha. ben malum regl olamıyorum bır de boynumdakı kırenclenme ve kemık duzlesmesı dedıklerı sey bu hafta baya sıkıntı yarattıgı ıcın hem beyın ve sınır cerrahı doktoruna hem kadın dogumcuya gorunecegım yarın cok erken kalkıp gıdıp oglene kadar yetıstırmeye calısacagım. baya yorgunum ıkı haftadır aslında uyku guzel olurdu ama saglık yanı ıhmal edemem. ogleden sonra da terzı, banka, kuafor derken aksam olur ıslerım var. kardesımın bana ıkı hedıyesı var maas hedıyesı alamamıs da kac aydır. bırı sırketıne gelen ozel bır kampanya. hatta fıkrınızı alacagım ıstanbula gıdınce secım yapacagım. bırı de kuafor hedıyesı oldu bu ay erteledım dedıydım dur benım hedıyem olsun dedı saclarım fena durumda boya olarak. boyatacagım yarın. hem ıyı gelır dıye dusundum.

ıkı gundur ısler cok yogun, haftaya cok daha fazla yogun olacak.

sureklı evle ugrastım buaralar. catı katını falan bıle duzenledım dolaplar. verılecek ya da atılacak kıyafetler. vs derken ıkı gundur aksamları sakınım. dun gercı market yaptım bır gun once de esımın arkadası geldı ama yorucu degıldı sakınım yanı aksamları artık, kızmayın banaaa:KK37:

dıyet gayet ıyı gıdıyor. menulerı yazamayacagım cunku defterımı taramam lazım. bırara hallederım muhakkak.

bu hafta menumuz farklıydı unlu hıcbırsey yoktu sut yogurt peynır yoktu.

Sabah : 2 yumurta
4-5 ceviz
1 por meyve

Ara:1 avuç kuruyemis

Öğle : ızgara et tavuk veya balık veya baklagil
Sebze yemeği
Salata
1 patates veya 4 yk pilav veya 1 kase çorba

Ara : 1 avuç kuruyemis ve 1 yeşil elma

Aksam : öğlenin aynısı

Ara : 1 avuç kuruyemis yanında 1 yeşil elma

Gun icinde 3 bardak karbonatli su

2 litre su enaz gunluk

ac karnına ıkı bardak su, bır bardagı karbonatlı olabılır
gunluk keyıf verıcı seyler odevı
hayal kurma odevı, Hayal kurma istediğin hayatı bedeni hayal etme istediğin zaman yapabilirsin
Bu hafta ekmek yok un içeren yiyecekler yok ; o yüzden dogal karbonhidratlar var
Meyve olarak sadece yeşil elma var

Pılav oncelık bulgur ama cok zorda kalınırsa pırınc de olur. Un kesınlıkle yok

Egzersız her turlu olur

Oooo senin de bu hafta listen çok kolay değilmiş canım, kesinlikle yine çok sağlıklı ve dengeli görünüyor, çok beğendim ben. Bugün de yoğunsun, doktor görüşmen güzel geçer inşallah, kuaför, terzi işleri zaten keyif verir sana biliyorum:KK16::KK16::KK16: Kuaförün kardeş hediyesi olması da ekstra güzel tabi:KK16: Allah bol ve hayırlı kazanç versin kardeşine:KK16:

https://www.momento.com.tr/Hediye/Essi-3328.html

https://www.momento.com.tr/Hediye/Miramar+Day+Spa-3557.html

kızlar bahsettıgım hedıye bu. sızce hangısını seceyım. beles olmus kardesıme.o da bana hedıye ettı :KK16:

Ayy canım, hiçbir fikrim yok bu konuda, malum ben de fena cahilim bu konularda, pası Duygu'ya atıyorum:KK1:

kızlar bunlar son zamanlarda kocun bana verdıgı odevler arasında olan seyler. bazılarını da kendım bulup uyguladım ya da okudum. cok uzun ama faydası olur dıye ekledım sıze de.

Kesinlikle iyi yapmışsın canım, hızlıca okudum, çok faydalı yazılar, paylaşımın için teşekkür ederim canım:KK16::KK16::KK16:

neslı bunu tesadufen gordum tam senın evlık bır kose ve renkkkkkkkkkkk:KK16:

Eki Görüntüle 1031995

:KK9::KK9::KK9::KK9: Kesinlikle tam benlik :KK9::KK9::KK9::KK9: çok beğendim, bir de o piyanoyu çalan biri olsa, tam süper olur ama böyle bir köşem olsun öğrenirim ne olacak:KK24:

kızlar carsamba gunu sanırım serap ıle gorustuk. hepınıze cok selamı var arada gırıp okumus zor olsa da bulmus yenı topıgı. bu donem hem okul hem bebıs olunca cok yoruluyormus zaman sorunu oluyormus bır de tırnagında sorun olmus gecmemıs rahatsızmıs bebısı de usutmus hastaymıs hepsı bırlesınce modu dusuk ve zaman sorunu da derken ortalıkta yokmus. ayrıca doguma gıttıgım kıloma cıktım dıyor 10 kılo oldum hamılelıkte ama sımdı halen 85 ım. dogumda bu kılodaydım dıyor ustelık abartmadım da hıc dıyor. nasıl oluyor anlamıyordum dedı tadı kacmıs ıste . sut azalıyormus bu sebeple 6.ay dolar dolmaz dıyete baslayacakmıs dıyetısyene gıdecekmıs pılatas topu falan almıs yenı. hafıf spor yapmaya calısıyormus. daha cok gelmek ıstıyormus ama ozellıkle bunun ıcın lıste ısını de rıca ettı guzel motve edıyordu dedı. ne dersınız ? yapalım mı ? hepınızın olumlu olumsuz fıkırlerını almak ısterım.

Serap'ın kilo almasına şaşırdım açıkçası, sağlığı yerindeymiş en azından, o da kafaya koyarsa verir, çok azimliydi. Doğacım, liste işine sen karar ver canım, bizim için önemli değil, olursa iyi olur, olmazsa da problem değil biliyorsun. Senin olumsuz etkilenmeni istemeyiz. Bu konuda hepimiz sana destek olmak istiyoruz, sen iyice düşün, tart, ona göre karar ver canım. Ben ne karar alınırsa uyarım:KK8:

neslıcıgım evı ekleyemedım cunku vıdeo cekmıstım yenı hatırladım bunu :KK37: soz haftasonu resım cekecem. bak bakalım yenı halı daha modern ve kullanıslı olmus mu :KK34:

ama baska resımler ekledım. bos durmadım gonlunu almak ıcın :KK16:

Eveeeettttt, yaşasın fotoğraflar, hemen bakıyorum hemen:KK16::KK16::KK16:

kızlar ben kacıyorum camasır katlayacagım, dus alacagım. yarın doktor randevum var cok erken kalkacagım. yayıldım bayaaaaaaaa

opuyorum hepınızıııııııııııı

Tekrardan bugünkü işlerinde kolaylıklar diliyorum canım, ben de birazdan kalkıp çamaşır katlayacağım, makineye çamaşır atacağım, duruma göre ütüye de başlayabilirim, daha tam karar vermedim:44:

Eveeettt bol miktarda alıntı yaptıktan sonra herkese merhaba diyorum :KK16::KK16::KK16: Güzel bir haftasonu olsun hepimize inşallah:KK16::KK16::KK16: Ben bugün geç kalktım biraz, gece kötü rüyalar gördüm, o yüzden kendime gelmem zaman aldı biraz. Bugün çamaşır katlayacağım, makineye çamaşır atacağım ve biraz ütü yapmayı planlıyorum ama yarına da kalabilir tabi:KK1: Akşamüstü eşimin bir arkadaşı gelecek şehir dışından, onu yemeğe çıkaracağız, bizim için de iyi olacak açıkçası, hem evde yorgunluk ta olmayacak:KK1: Şimdi Doğacığımın fotoğraflarına bakayım, sonra da işlere dalayım biraz. Yarın giremezsem pazartesi görüşmek üzere diyorum:KK16::KK16::KK16:

Aynen Nurdanım, şimdiye kadar iyi bile idare ettim:KK1: Bol yasaklı listeler hiç bana göre değil:KK19: Sadece bu programa başlamadan önce kilo veremediğim bir dönem olmuştu, onu kırmak için iyi oldu açıkçası. Şimdi de listelere tam anlamıyla uyamıyorum açıkçası ama eskiye göre yine de kaçamaklarım çok az. Benim ana problemim akşam yemekten sonra yediklerimdi, o konuda büyük ilerleme kaydettim:KK9: Şimdilik o alışkanlığı kazanmam bile iyi bir şey. Yoksa gayet esnetme modundayım bu ara emin ol:KK1:
Tiyatroya git tabi kuzum yaaa, burada tiyatro festivali var, o yüzden ünlü oyuncuları da nispeten makul fiyatlara izleyebileceğiz. Ankara'da devlet tiyatrosunun oyuncuları ve oyunları çok başarılı bence. Ben Ankara'ya iş için kısa süreliğine gittiğimde bile tiyatro ayarlamaya çalışırım, sana da tavsiye ederim, sonra küçük şehirde bulamayacağın güzel bir imkan bu:KK34:

yasaklar bana göre de değil yaa, ne zaman kahvaltıda bugun diyet yapıyorum ona göre diye otursam gün içerisinde sürekli aklıma yemek takılıyor :KK53: o yuzden aklımdan o düşünceyi çıkarmaya karar verdim. sevdigim şeyleri yiyerek ama az yiyerek zayıflamanın bi yolunu bulacagım, şimdiye kadar kimse bulamadı ama ben bulacagım :KK53::KK53: şimdi mesela canım çilek istedi, ama öğle yemegi vakti, bende düşündüm ve çilekleri doğrayıp üstüne yoğurt koyup kendime öğle yemegi hazırlaıdm :KK56: bakalım 1 hafta falan böyle bir deneyim de sonuç ne olacak :KK37:

tiyatro fikri çok iyi bi fikir kesinlikle ben bunu arkadaşlarımla konuşup halledegim aklınla bin yaşa sen :KK16: hatta bi konser falan da denk gelse ne güzel olur yaa :KK31: ama benim arkadaşlarımla muzik zevkim uyuşmuyor pek konser konusunda yalnız kalabilirim sanırım :26: neyse ben birtaz bu konulara eğileyim :KK1::KK1:

Cemrem denk gelemiyoruz bir türlü hakikaten ama yine de burası sayesinde uzun uzun, detaylı olarak haberlerimizi alıyoruz:KK16: Yeğeninin eve çıkmasına çok sevindim canım, en kısa zamanda tamamen iyileşir inşallah, acil şifalar dilerim canım:KK16: Sınavında da başarılar dilerim, arapça da zor dillerden biri, anlamını bilerek öğrenmek çok güzel bir şey:KK16: Doğum günü davetinden başarıyla çıkacağından eminim, orada fazla kaçırsan bile evde dengelersin. Ayrıca 6'lı rakamlara ne kaldı şurada, maşallah neredeyse hiç takılmadan her hafta kilo veriyorsun, bu hafta olmasa bile haftaya kesin gözüyle bakıyorum ben:KK34:

Duyguşum senin iradeni eskiden biliyoruz zaten, maşallah arkadaşıma, alkışları sonuna kadar hak ediyorsun:KK9::KK9::KK9::KK9:
Oğlunu tiyatroyla tanıştır bence de canım, çok güzel çocuk oyunları var, dans gösterileri var, çok sevecektir eminim:emir_bebek:
Gezi planında bol yeme içme düşünmemin sebebi bu ara gözümün aç olması galiba:KK1: o zamana kadar düzelirim diye düşünüyorum:KK53: Ama ya Reyhan'da ya Sevinç'te cheesecake yiyelim derim ben:KK53:

Doğacım ne demek canım benim, azıcık bile destek olabiliyorsam ne mutlu:KK16::KK16::KK16: Ben disiplini epey esnettim zaten bu hafta, sana da bahsetmiştim ya çikolataya sardım fena:KK17: Ben de kendimden bu kadar disiplin beklemezdim açıkçası, tekrar 71 olmak ve bir süre verememek beni motive etti galiba, kırılma noktası yaşadım bir nevi:KK1:

Maşallah canım, enerjin hep yüksek olsun inşallah:KK16::KK16::KK16: Anladım canım dediğin kıyafeti, İzmir'e gelirken giyersen de uygulamalı görmüş oluruz:KK16:

Aynen canım, zaten yorgunluğun bir sebebi de o belki. Aslında "kadınlar günğ gezisinde" tanıştığım komşulardan birine gelen kadını uygun olduğumda çağıracağım. İlk seferinde evde bulunmam lazım, onu ayarlamak ta çok zor bu ara, biliyorsun işyerinde işler fena yoğun, e kadını da haftasonu çağıramam eşim de evde, haftaiçi bir gün izin almam lazım. Geçen hafta iyi kötü temizlik yaptım, bu hafta da ütü işini halledersem iyi olacak. Kadın cam, kapı, dolap temizliği için lazım kesinlikle.

Gel kuşum ne demek, ne güzel olurdu valla:KK16::KK16::KK16: Nisanda geldiğinde zor ama ikinci gelişinde ayarlarım belki bir oyun:KK16:

Tamam canım, ayyy kusuruma bakmıyorsun inşallah, biliyorsun bu tarz ürünlerde hassasım biraz. Dışarda olduğunu bilsem yazmazdım zaten, dışarda en sağlıklı şeyi seçmişsin hatta, ben eve aldın diye düşünmüştüm:KK17:

Oooo senin de bu hafta listen çok kolay değilmiş canım, kesinlikle yine çok sağlıklı ve dengeli görünüyor, çok beğendim ben. Bugün de yoğunsun, doktor görüşmen güzel geçer inşallah, kuaför, terzi işleri zaten keyif verir sana biliyorum:KK16::KK16::KK16: Kuaförün kardeş hediyesi olması da ekstra güzel tabi:KK16: Allah bol ve hayırlı kazanç versin kardeşine:KK16:

Ayy canım, hiçbir fikrim yok bu konuda, malum ben de fena cahilim bu konularda, pası Duygu'ya atıyorum:KK1:

Kesinlikle iyi yapmışsın canım, hızlıca okudum, çok faydalı yazılar, paylaşımın için teşekkür ederim canım:KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9: Kesinlikle tam benlik :KK9::KK9::KK9::KK9: çok beğendim, bir de o piyanoyu çalan biri olsa, tam süper olur ama böyle bir köşem olsun öğrenirim ne olacak:KK24:

Serap'ın kilo almasına şaşırdım açıkçası, sağlığı yerindeymiş en azından, o da kafaya koyarsa verir, çok azimliydi. Doğacım, liste işine sen karar ver canım, bizim için önemli değil, olursa iyi olur, olmazsa da problem değil biliyorsun. Senin olumsuz etkilenmeni istemeyiz. Bu konuda hepimiz sana destek olmak istiyoruz, sen iyice düşün, tart, ona göre karar ver canım. Ben ne karar alınırsa uyarım:KK8:

Eveeeettttt, yaşasın fotoğraflar, hemen bakıyorum hemen:KK16::KK16::KK16:

Tekrardan bugünkü işlerinde kolaylıklar diliyorum canım, ben de birazdan kalkıp çamaşır katlayacağım, makineye çamaşır atacağım, duruma göre ütüye de başlayabilirim, daha tam karar vermedim:44:

canım cok sagol tsk ederım sana da her turlu ev ısınde basarılar dılıyorum :KK37: projelerde de guzelım. kendını lutfen dınlendır ne kadar yogun olsan da.

fotograf sozum vardı sana ozellıkle. oyuzden ekledım canım. agzına saglık cok guzel seyler yazmıssın hepsıne de bakmıssın benım ınce arkadasım.

aman ben nerdeyse her gun camasır lafı eder oldum cunku uc gunde ancak kuruyor odanın ıcınde. onlar kuruyuncaya kadar yıne camasır cıkıyor onları katla , tekrar yenı yıka ve as derken boyle bır surec devam edıyor :KK37: utu hıc deme, yuz parca oldu sanırım. kesın yardım almaya karar verdım hafta ıcı. ben yırttım sen de yırtarsın ınsaallah canım :KK9::KK16:

paylasım ıcın rıca ederım canım. faydası olursa ne mutlu bana. hem hepımıze yarayacagını dusundum ve paylasmak ıstedım

serap evet cok dısıplınlı bırı oyuzden ben de sasırdım ama cok azımlıydı her zaman. oyuzden cabucak verır emınım. lıste ısını de yarın ıyıce dusunmek ıstıyorum canım. hem duygus da kararını fıkrını soylesın merak edıyorum. tlfda sormadım ona. gorunce yorum yapar. benım kafam karısık, henuz net degıl fıkrım.

ya tam senlık kesınlıkle. gorur gormez aklıma geldınnnn:KK16: ah ahhhhh bır de calan olsa dedıgın gıbı. ama var ya durusu bıle yeter, çok şık cok havalı. cok sade

canım o ne demek. her zaman destekcısın her zaman faydan oluyor

buarada su kadın ısıne cok sevındım :KK9: ıslerın cok yogun buara. bence de destek al canım dısardan.

canım benım ne kusuru. ınce ınce kontrol etmıssın bu benım ıcın cok kıymetlı ve yanlıs gorduklerını yazmıssın lafı bıle olmaz.

evet ınsaallah bır dahakı sefere fasıl tarzı bıryerlere gıderız, tıyatroya da gıderız farklı seyler yaparız.

bu kez sahılde ve vapurda sımıt, guzel bır kahve ve sohbet en guzelıııııııııııııı:KK16:

valla dun harclık verdıgım cocuk bugun hedıye yolluyor vs cok garıp gelıyor. ıtalyaya gıdınce de canta falan almıs bana. pek guzel oluyor yaaaaaa. gururlanıyorum da. o benım cocugum gıbı malummmm:KK16: sagolasın canım benım senın kardesın ve aılen ıcın de ben en guzel seyı dılıyorum canı gonulden. mutlu saglıklı huzurlu ve bol paralı gunler ıns :KK16:

canım doktor pek parlak gecmedı ama guzel eglencelı bır gun gecırdım uzun uzun anlatırım sımdı

Eveeettt bol miktarda alıntı yaptıktan sonra herkese merhaba diyorum :KK16::KK16::KK16: Güzel bir haftasonu olsun hepimize inşallah:KK16::KK16::KK16: Ben bugün geç kalktım biraz, gece kötü rüyalar gördüm, o yüzden kendime gelmem zaman aldı biraz. Bugün çamaşır katlayacağım, makineye çamaşır atacağım ve biraz ütü yapmayı planlıyorum ama yarına da kalabilir tabi:KK1: Akşamüstü eşimin bir arkadaşı gelecek şehir dışından, onu yemeğe çıkaracağız, bizim için de iyi olacak açıkçası, hem evde yorgunluk ta olmayacak:KK1: Şimdi Doğacığımın fotoğraflarına bakayım, sonra da işlere dalayım biraz. Yarın giremezsem pazartesi görüşmek üzere diyorum:KK16::KK16::KK16:

oooooooooo alıntıların sebebı benımmmmmmmmm:KK37:

canım hayırdır nıye oyle kotu bır uyku ve gece gecırdın. ALLAH hayra getırsın canım. ıcını ferah tut guzel seyler dusun emı.

dısarda yemek, evde mısafır agırlamamak en guzelı valla. :KK34: tam benlıkkkkk:KK1: sevındım senın adına. evde yorulma canım ohhhhh sukur.

moral destegin için çok teşekkür ederim duyguşumm :KK16::KK16: bu fikri kafamdan çıkarmaya çalışacagım bakalım, doğru yahuu beni begenen her halimle begensin, begenmeyen de oğluna almasın kendi keyifleri bilir :KK37: ama ben zaten zayıflamayı istiyorum, daha doğrusu toparlanmayı istiyorum. o sebeple de bugun annemn haininin yaptıkları sebebiyle biraz sekteye uğramış olsam da inşallah yarından itibaren kendime gelecegim ve devam edecegim :KK34:

bu arada elbise de bakmışsın canımcım çok teşekkür ederimm :KK17: ben de geçen link attım size onlar da açılmamış yaa :26: elbiseleri de kaydetmemişim bilgisayarıma ve linkleri şuan bende açamıyorum :26: elbise konusunda da çok kararsızım duygucum :26: önce tanışmaya gelecekler, 1 2 hafta sonrasında da isteme söz ve nişan için gelecekler. tanışma için sade dizlerde bir elbise istiyorum. ama işte söz nişan vs için kararsızım. evde olacak o sebeple şatafatlı bişey olmasa daha iyi sanki, hoş ben her konuda sadelikten yanayım zaten o da ayrı mesele :26: o yuzden bu konuda pek bi fikrim yok duygucum, bakacaz zamanla nasıl bişey olacagına :18::18: her türlü yardıma ve fikre açığım yani, :26:

emrah zaten onu hiç sallamıyorum diye çok kızgın :KK53::KK53: ben de kızarsan kız diyorum bana ne yahuu, ben keyfime bakıyorum valla, hoş gittigim her yeride söylemiyorum ona, söylesem hepten kavga çıkartacak :KK37: ayy yeni yeni huuylar ediniyor bu adamda yaa :KK47:

sunacım hoşgeldinnn :KK3::KK3: resimlerini gördüm maşallahh diyorum sana da oğluna da :nazar: çok güzel bir anne oılmuşsun tadınız hiç kaçmasın inşallah :nazar::KK16:

Allah tüm namazlarını kabul etsin inşallah filizm, bir de bana da nasip etsin inşalah :26: benm özgüvenim var aslında, yani bi şekilde seveler beni ondan eminim de insan geçmişte duyduklarını kolay atlatamıyor galiba, o yuzden durup durup aklıma geliyor o mevzular :KK43: ama atlatacagım inşallah yaa, gülüşüm yeter diyerek iyice şımarayım bari ben :KK53:

ayyy ikisi de gayet güzel canım yaa, çok kararsız kalıp günlerce düşünürdüm sanırım ben :18: tipik bir ikizler burcuyum işte :KK37:

tekrar konuşursan serap a benden çok selam söyle canım bebişini de öpsün benim için :KK16::KK16:

liste fikri olabilir benim için fark etmez de sen istiyor musun önemli olan bu sanırım :44: olumsuz etkilecek olursan başka bir çare de düşünebiliriz :44:

baktım ben baktım hepsine baktımm :KK16::KK16: sen zaten çookkk güzelsin de canım arkadaşımm, sizin doğa da çok güzel çok şirin olmuş yaa :KK16::KK16: :nazar: hayırlı kazançlarınız olsun inşallahh :KK16::KK16:

canım ısteyerek ya da ıstemeyerek zaten ılerden cogu konuyu emraha gore ayarlayacaksın oyuzden bosver sımdı bu gunlerın tadını cıkar hem ıplerı de elıne vermemıs olursun ben hata yaptım bu konudaaaaa:KK37:

amın canım ALLAH razı olsun dualarımız ıbadetlerımız kabul olsun ıns. ben kılıyorsam herkes kılar ya benım dını bılgım azdır yetıstırılme tarzım da bunlar yoktur yasadıklarımdan dolayı ıskanyarlık, ALLAH sevgısı ve ınancında azalma vs derken ben bu duruma gelıyorsam sen de gelırsın emın ol.

emrahın o yenı huyu da sahıplenme duygusundan. artık boyle devam eder gıttıkce artar buuuuuu:KK34:

aleykum selam canım soylerım selamını.

lıste konusunda da dedıgım gıbı dusunuyorum kararsızım.

sagol canım guzel dıleklerın ve duaların ıcın. cok sagol ıns hayırlı olsun bu ıs bızım ıcın sagolasın

hah soyle gecmısı gecmıste bırak canım, bak benım yenı odevlerım esımı ve annemı affetmek, kendıme kızmamak, kendımı suclamamak. affetmek, gecmısı unutmak, gecmısın kotu seylerını gerıde bırakmak ınsanın ruhunu hafıfleten ınsanın kalbını, gozunu ve beynını acan seyler kesınlıkle. oyuzden eskı nısanlın ve aılesı dahıl herseyı unut. yepyenı bır hayatın var ve herseyın guzel olacagına ınan.

ben de spa agır basıyor. malum kırenclenme romatızma sorunum var bu tur bırsey bu acıdan da ıyı gelır dıye dusunuyorum ama ben de kararsızım . gercı sneın kadar olamammmmmm:KK1:

sağol güzelim evet evine döndü şükür herşey yavaşça yoluna giriyor sınavları da atlatsam tmm dır :26:
duygucum sende sağol güzelim bana başarılar dilemişsin :KK54:

cnm yoğun bi gün seni bekliyor herşey olay olsun senin için :KK16::KK16:evet dr. u ihmal etme sağlık öncedir hep umarım çok sıkıntılı bi gün olmaz senin için...

tatlım cilt bakımı da güzel de ne bilim beni spa çekti ben olsam spa yı seçerim hem ruhen hem bedenen sakinlik sana ii gelicektir :KK16::KK16:

yazıların çok güzel cnm hepsini dikakte almak lazım aslında...

ah canım cok sukur ya. bır daha tekrarlamasın ıns. sınavları da atlatırsın sen emınım. calıskan azımlı basarılısın. bızı haberdar et emı

zamanınız oldukca bu yazılardakınden bır kacını yapmanız bıle faydalı olur bence. ben cok rahatlıyorum hepsını yapamıyorum tabıkı ama coguna dıkkat edıyorum.

aynen spa bana da agır basıyor ama kafam karısıyor

ben tup bebegı sormustum gordun mu, su ankı asama ve planınız ne ?

canım ısteyerek ya da ıstemeyerek zaten ılerden cogu konuyu emraha gore ayarlayacaksın oyuzden bosver sımdı bu gunlerın tadını cıkar hem ıplerı de elıne vermemıs olursun ben hata yaptım bu konudaaaaa:KK37:

amın canım ALLAH razı olsun dualarımız ıbadetlerımız kabul olsun ıns. ben kılıyorsam herkes kılar ya benım dını bılgım azdır yetıstırılme tarzım da bunlar yoktur yasadıklarımdan dolayı ıskanyarlık, ALLAH sevgısı ve ınancında azalma vs derken ben bu duruma gelıyorsam sen de gelırsın emın ol.

emrahın o yenı huyu da sahıplenme duygusundan. artık boyle devam eder gıttıkce artar buuuuuu:KK34:

aleykum selam canım soylerım selamını.

lıste konusunda da dedıgım gıbı dusunuyorum kararsızım.

sagol canım guzel dıleklerın ve duaların ıcın. cok sagol ıns hayırlı olsun bu ıs bızım ıcın sagolasın

hah soyle gecmısı gecmıste bırak canım, bak benım yenı odevlerım esımı ve annemı affetmek, kendıme kızmamak, kendımı suclamamak. affetmek, gecmısı unutmak, gecmısın kotu seylerını gerıde bırakmak ınsanın ruhunu hafıfleten ınsanın kalbını, gozunu ve beynını acan seyler kesınlıkle. oyuzden eskı nısanlın ve aılesı dahıl herseyı unut. yepyenı bır hayatın var ve herseyın guzel olacagına ınan.

ben de spa agır basıyor. malum kırenclenme romatızma sorunum var bu tur bırsey bu acıdan da ıyı gelır dıye dusunuyorum ama ben de kararsızım . gercı sneın kadar olamammmmmm:KK1:

ahaaaa yetiştişmişim galiba snaaaa :KK52::KK52:

sondan başlayım sana laf yetiştirmeye :KK1: kararsızlık konusunda evet biraz problemliyim :KK1: sabahtan beri markafoniyi kurcalıyorum spor ayakkabı türü bişey alacagım die, tek tek bütün markaları gezdim, milyonlarca elemenin sonunda seçenekleri 4 e indirdim :KK53: şimdi sabaha kadar düşünecegim bakalım, gece ruyamda hangisini görürsem sabha onu alacagım :KK37: bu kadar da mantıklıyım yani düşün :KK53:

benim aklımda eski nişanlımla olan hiç bişey yok, onunla ilgili en ufak bi hissim yada en ufak bi kafa karışıklıgım vs. ama işte ailesiyle ilgili olanları çıkartamıyorum aklımdan. kötü söz duymadım, beana sövmediler dövmediler ama işte o inceden dokundurulmuş laflar var ya, samimiyet maskesinde gizlenen, şimdi şimdi acısı çıkıyor benden, resmen içime oturuyor düşündükçe. aklıma da çok takmamaya çalışıyorum ama sanırım emrah ın ailesiyle tanışana kadar böyle gidecek bu durum :26: tanıştıktan sonra onların daha farklı oldugunu görüp rahatlarım umarım :26: gerçi gelen gideni aratır demişler umarım bende öyle bişey olmaz :KK53:

yaa been emraha göre hiçbişeyimi ayarlamıyorum ki :KK53: normalde hiç de takmazdı hatta geçen bi kızdım bile ona. ben arkadaşlarımla dışarıdayım o da biliyor, adam saat 10 da uyuyakaldı :KK53: dedim insan merak eder yaa dışarıdaydı noldu öldü mü kaldı mı ne kadar rahatsın die :KK53: sanırım fazla ayar vermişim, bu sefer gündüz vakti dışarı çıktık, yanımızda erkek vardı bide gittigimiz mekan alkolluydu die vıdı vıdı yapacak oldu, agzına tıktım bütün lafları :KK47: zaten o çok karışacak oldugu zaman bana diyorum parmagımda henuz yok o halkayı tak ondan sonra karar veririz bu konuda yorum yapıp yapamayacagına diye :KK53::KK53: ben kısıtlanmaya gelemem de azıcık da sahiplenmesi lazım çok boşvermiş de olmasın :KK34: işte yavaş yavaş bu konuyu da hallederiz diye düşünüyorum :KK17:

aslında namaz konusuna eğilmeyi bende çok istiyorum, ama ankaraya gt geller engelliyor şuan beni, ordu evinde kalıyorum ben orda mescıt falan yok :KK50: gerçi senelerdir hep bir bahane de buldum o ayrı mesele ama sen dua et filizim namaz kılarken nurdana da nasip et die :KK50:

Nurdancigim cok dusunme guzelim hersey olacagina variyor aslinda bakarsan. Sadece en guzeli en hayirlisi olsun diye dua etmek dilemek elimizden gelir canim. Namaz konusunda ayniyiz hep bahane ama buna uzulme xunku gercekten hazir olunca zaten baslarsin

İkizler kararsizdir da sen tavan yapmissin bu konuda valla:)

Canim kk surekli takiliyordu ben de kapattim pc. Kusura bakma denk gelemedik

İyi geceler gece kusunuz geldi kocaml film izlerken telden gireyim dedim nasilsiniz kizlar haftasonunuz nasil geciyor ben yogun ve keyifliyim doktor randevum vardi erkwbden ama erken muayene olamadim el tarama sistemi bozukmus bir saat bekledim ama kadim dogumcu full doluymus bir ise yaramadi bu bekleme eziyeti. Beyin sinir cerrahi gorundun boyun kemigimdeki duzlesme ilerlemis egzersiz ve ilac verdi bir haftaya kontrolum var ayni gun kadin dogumciya da giderim gun ortasindan aksama kadR magaza gezdim gozlukcu terzi kitapci kuafor derken aksam oldu saclarimi boyattim resim eklerim yarin da islerim var keyifli haftasonlari dilerim kizlar opuyorum

NE KURBAN BAYRAMI TOPİĞİ NE 2013 TOPİĞİ BİZE YARAMADI DOSTLUKLARIMIZ DISINDA. KALDI KI 2013 OZELLIKLE COGUMUZ ICIN KOTU GECTI YA DA KOTU BITTI. MADEM KI YENI BIR YILDAYIZ MADEM KI DOSTLUKLARIMIZ DEVAM EDIYOR MADEM KI 2013 GERIDE KALDI MADEM KI KILOLARIMIZDAN KURTULAMADIK MADEM KI DIYET PSIKOLOJISI BIZE IYI GELMIYOR BELKI MADEM KI BIZ BERABER DIYET YAPIYOR OLMAKTAN DAHA COK, UZAKTA AMA YANYANA HAYATLARIMIZI YASIYOR, BIRBIRIMIZI TANIYORUZZZZZZZ. EEEEE TABI KI BENIM GERIZEKALI PATRONUMUN BENIM PAYLASTIGIM SEYLERI OKUDUGUNU OGRENDIK EEEEEEE TUM BUNLARDAN NE ANLADIM NE ANLADIK DERSEK, BIZE YENI BIR BASLANGIC LAZIM AMA KEYIF DOLU VE STRESSIZ. BASKININ OLMADIGI, BASKI ALTINDA OLMADIGIMIZ. SANKI EGLENEREK, HAYATLA VE HERSEYLE DALGA GECIYOR GIBI OLABILDIGIMIZ BIR YER BELKI. EEEEEEE O ZAMAN DOGRU YERDEYIZ. DIYETTEN DE KONUSACAGIZ EVE ALINACAK ESYADAN DA, SACLARIMINIZDAN DA , KOCALARIMIZDAN DA, COCUKLARIMIZDAN DA.........

KAYBETTIKLERIMIZLE, KAZANDIKLARIMIZLAAAAAA, YINE HEP BIRLIKTE DOSTLAR ILE BURDA BULUSMAK DILEGIYLEEEEEEEEEEE.......

HOSGELDINIZ SEFALAR GETIRDINIZZZZZZZZZZZ DOSTLARIMMMMMM

:nazar::KK16::KK42::KK66::KK19::KK64::KK62::KK71::KK70::81::79::118::119::124:
Canımm benim yaaa nasıl sevindimm böyle bir topik açtığın içinn
eet diyetolarak bende başarılı olamadım az kalmıştıkii hedefime ben batırdım herşeyi ve senin sayfandan iyice koptum.Şidide yeniden toparlanmaya çalışıyorum,kardeşimin düğününde 68 kiloya kadar indim ve geri 11 kilo aldım:KK43:

Yavrucugum senı uzun zaman sonra buralarda gormek ne guzelllllllllllllllll

agzım fıyonk oldu senın deyımınleeeeeeeeeeeeee:KK54:

Hosgeldın canımmmmm hem bıze hosgeldın hem yenı topıgımıze

ısım anası sensınnnnnnnnn begeneceksın tabı kııııııııııı:KK9: Kızlara da tek tek her ısmı sordum onlar da bunu begendılerrrrrrr:KK16:

Hepımıze hayırlı olsun ınsaallahhhhhhhhhhhhhhhhh:KK16:
bende çok beğendim başlığıı
Yuppi yeni baslangiclar insallah yeni baslangiclar bize güzel seyler getirir.
aminnn duygucumm selammm canımm nasılsınn faceboktan takip ediyorumm kuziyle seniii
Ya bu foruma ne oldu yıne yaaaaaa

begen tusu degısmıs. Ayrıca kım mesajınızı alıntılarsa, o mesaj olarak sızın ozel mesaj kutunuza dusuyor cok sacma olmus yaaaaaaa

evet bende beğenmedim böyle yorumları beğenesim geliyor ama beğenemiyorummm

canlar iyi geceler ben bebek sallıyorumm naapayımm ya bişey soracam bu lahana suyunu içen varmı fayda gören ben başladımda sabah akşam içecem bu bbir haftadır boşladım diyeti ama gene 62.8 lerde falanımdırr.....

ah canım cok sukur ya. bır daha tekrarlamasın ıns. sınavları da atlatırsın sen emınım. calıskan azımlı basarılısın. bızı haberdar et emı

zamanınız oldukca bu yazılardakınden bır kacını yapmanız bıle faydalı olur bence. ben cok rahatlıyorum hepsını yapamıyorum tabıkı ama coguna dıkkat edıyorum.

aynen spa bana da agır basıyor ama kafam karısıyor

ben tup bebegı sormustum gordun mu, su ankı asama ve planınız ne ?
cnm yazını okudum ama cvb yazmayı unuttum şimdi eşimle beklemedeyiz emriyolog 1000 tane var ama içinde kaçı sperm kaçı spermatit bilmiyorum tüp bebekte riske atmamak için bi kaç ay daha bekleyin dedi tabii eşimde hemen olur dedi bana da mantıklı geldi hani o kadar iğne yapıcam kendime zaten bide kan pıhtılaşması çıktı bende de doğuma kadar bide kendim hergün iğne yapıcam bunları göz önünde bulundurup eşim bi kaç ay beklememizin ii olucanı düşünüyor bende elim mahkum tmm dedim şimdi eşim kardeşiyle birlikte çalışıyor kaynım yurt dışına gitti o geldikten sonra tekrar eşim ara ara sperm testti vericek daha kaliteli bulunur ve dr. da bunlarla deneme yapalım derse hemen koşa koşa tüp bebeğe başlıcam :26:şimdi benim raporumm vardı biz onu dondurmuştuk zeyenep kamilde aradım dedim şimdi alsam alabilirmiyim diye onlarda raporun tahlillerindeki süre dolmuş ( 6 aylıkdı ) ve yeniden kan vermeniz gerek dedi bende adetimi bekliyorum ikinci günü gidip kan vericem ondan sonra 15 güne kadar raporumu alıcam o zaman dek de kaynım gelir yurtdışından gider dr.uma ilaçlarımı yazdırırım ve zamanımı beklerim şuan ki planlarımız bu tabii herşey dediğimiz gibi olmuyor inşlh en kısa zamanda başlarım bende.....:26:

evet kzılar yeni haftadan merhaba
biliyorsunuz dün doğum günündeydim ama kaçırmamaya gayret ettim 2 sigara böreği bi dilim pasta bi bardak kola içtim:KK17::KK17:bu kaçırmamış halim:KK9::KK9::KK9:ama tartıda beni genede memnun etti
:nazar::nazar:bugün 69.600 çıktımmmmmmmmmmmmmmmmm 60 lar geldiiiiiiiiiiiiiiii:119::119::119::119::119: vay beee bende bu günleri gördüm yaaa 700 gr vermişim geçen haftadan bu yana dememki dün kaçırmasam garanti bi kilo verirmişim aman olsun oda önemli değil o kadar hadi kızlar sizlerde bol --li güne merhaba dersinizzzzzzzzzzzzzzzz:KK52::KK52::KK52:bu arada bugün resim eklicem bi tane bakın ne kadar fark etmiş:nazar:

Günaydın kızlar, yeni hafta hepimize güzellikler getirsin inşallah:KK16: Ben tam olarak pazartesi sendromu yaşıyorum, kendime gelemedim nedense:KK19: Bugün kahvaltıyı da ofiste yapıyorum, evde canım istemedi, simit-peynirli kahvaltı yapıyorum:KK56: Bir yandan da foruma gireyim dedim, sabah kuşlarından birini yakalarım belki diye:KK1: Duyguşum gelmemiş henüz, Cemrem gelmiş gitmiş. Cemremi gönülden tebrik ediyorum, maşallah canım, çok güzel kilo vermeye devam ediyorsun, 6'lı rakamlara hoşgeldin, bir daha 7'li rakamlara sadece hamilelikte çıkasın:KK16::KK16::KK16: Benim kilomda değişme yok, 66.9 kg, ben biraz daha yavaştan gidiyorum:KK1: Vücudumu kabullendim böyle, zor alıyorum, zor veriyorum:KK8: Bu hafta kilo almamış olmak bile başarı benim için aslında, hem listeye uyamadım, hem de her akşam çikolata yedim, zincirimden boşalmış gibiydim nedense:KK1: Bir de hareketsizlik eklenince kilo verememem çok normal yani.
Suna uğramış haftasonu, lahana suyu falan sormuşsun da gülüm bizim bu konudaki düşüncelerimizi biliyorsun, ben aramızdan öneren kimsenin çıkacağını sanmam.
Karabiberim gelmiş, hoşgelmiş, çok uzun zaman olmuştu, iyi olmana sevindim:KK16:
Doğacımla iletişim halindeydik, haftasonu benzer modlardaydık:KK53: Duyguşumu özledimm, haberleşemedik te, haftasonu güzel geçmiştir inşallah:KK16::KK16::KK16:

X