Eski dostlar ile hayata dair her şey

rüyanda bile tarzımı korumuşum saçlar desen benle klasik olmuş artık neyse hayra gelsin

oldun canım sanada neslimede çok teşekkür ediyorum iyi varsınız kızlarr valla bende istiyorum ama ALLAH nasip ederse olcak ama ben ümitli değilim nedense yani içime doğmuyor

sağ ol canmımmm kendimi o kadar kasmışım ki dün 20:40 gibi uyudum ama varya evde daha başarılıydım en azından hatam yoktu ekranada bakıyordum gidişatıma bakıyordum neyse kapatayım bu konuyu düşünmeyim en iyisi
ay öğlen marulu 45 adet görünce şok oldum :))) tabi 4-5 adet olduğunu biliyorum menün genel olarak gayet iyi canım
canım menün genel olarak güzel ama ben akşamı sevmedim tabi bu benim düşüncem
bir ayak nelere sebep oldu ALLAH beterinden korusun canım senin içinde üzüldüm bak hastalıkların sebebide belli oldu siz klimayla ısınıyorsunuz o havayı çok kurutur birde o klimanın fitrelerini temizliyormusunuz ciddi toz çekiyor yanında bir tabak yada bardağa su koy o dursun yanında ihmal etme
haftalık menuyu de sonunda eklıyorummmmmm

Eki Görüntüle 1011749

daha öncede söyledim bu liste çok başarılı

günaydın güzel arkadaşlarım hepimize hayırlı cumalar olsunnn harika bir gün bizim olsun, kızlar artık toplaşın yaa sanki vardıyalı topiğe giriyoz filizle ben fazla aktif değilken nesliyle nurdan giriyordu şimdi onlar yok biz giriyoz özledim yaaa gelin gariiiii, neyse yarın hafta sonu şimdiden herkeze keyifli haftasonları mis mis öptümm

Doğacım seni tekrar buralarda görmek çoooook güzel BB krem ben de çok sevdim, belli belirsiz bir krem, kışın özellikle güneş koruyucu etkisi de yeterli, yazın benim cildime yetmez tabi ama kışın iyi. Duyguşum da yazmış zaten, aynen imzamı atıyorum, bu tür ürünlerde eczane markalarını tercih edersen daha iyi olur.
Diyete dönmüş olmana da çok sevindim canım, yaşam koçu sana çok iyi geldi kesinlikle En kısa zamanda da işler tam yoluna girer inşallah canım, zor günler atlattınız, her gecenin bir sabahı vardır

Senin bu hallerini görmek çok güzel Doğacım, maşallah arkadaşıma, 3'lü rakamlarda geçici bir ziyaret gerçekleştirmişsin, 2'li rakamlara da dönüyorsun hemen görünen

Menülerini çok beğendim canım, çok dengeli ve sağlıklı görünüyor, porsiyonlar da gayet iyi Çok da güzel uygulamışsın, tebrik ederim canım Kilocuklar gitsin, sağlıklı bir yaşam gelsin inaşşallah hem sana, hem hepimize

nesli pabucu yarım çık dışarıya oynuyalımmmmmmmmmmmmm
nesli ben çok heyecanlıyımm bugünnnnnnnnnnnnnnnn mulakatım var bana güzel enerjini yolla heyecandan şuracıkda bayılcam

Oyyyyy kıyamam ben kardeşime, burada mesajını görür görmez mesaj attım zaten sana, hayırlısı nasılsa öyle sonuçlansın canım. Stresli bir mülakatmış gerçekten, ayrıca da öyle bir ortamda söylenenleri hem hızlı, hem doğru bir şekilde yazmak ta iyice zor. Bence gayet te başarılıymışsın, ben kendimi düşünemiyorum bile Elinden geleni yapmışsın, bundan sonrası nasip artık. Sen kafaya koyduktan sonra, bu iş olmasa da mutlaka seveceğin, rahat edeceğin bir iş bulacaksın bence

Ben de özledim canım yaaa, bu ara çok yoğun hakikaten, kendimi yorgun hissediyorum çoooook Ben biraz dinazor kaldım galiba, whatsup falan nedir yaaa, duymuşluğum var da hiç kullanmadım Antep dönüşü birikmiş işler vardı, hem evde hem işte, onlarla uğraştım, çarşamba günü bütün gün ofis dışında toplantıdaydım, çok yoruldum, dün de bir sürü iş vardı ofiste, imdaaaaattt diye bağırasım var zaten Seninle konuşmak bana da iyi geldi canım, özlemişim sesini. Pozitif enerjin bana da yansıdı ayrıca

Diyet Antep'te bozulmuştu malum, bu hafta yeni listeye başladım ama kaçamaklarım oldu, uyamadığım öğünler oldu ama çok önemsemiyorum. Temelde uymaya çalışıyorum, mümkün olduğunca hareket etmeye de çalışıyorum. Kilom 67.3-67.5 civarı, bu kiloda biraz takılmam normal bence, 65'in altına bir inersem iyice motive olacağım ama bakalım

Doğacım akşam yemekten sonra koltukta uyuyup kalmışım, eşim uyandırdı, yatağa gidip orada devam ettim, 10 saat uyudum resmen ve biraz daha iyi hissediyorum bugün. Üstelik bu hafta yemek bile yapmadım doğru dürüst, balık ızgara sipariş veriyoruz, işim de kolaydı ama yorgunluk çıkıyor galiba.

Canım menülerin genel olarak çok güzel, ben çok beğendim. Porsiyonlar da bol. Sadece salamlı sosisli yemeğini beğenmedim, evde mi yaptın, dışarda mı yedin bilmiyorum ama pek sağlıklı şeyler değil malum. Çok seviyorsan nadiren tabi ki yiyebilirsin ama pek sağlıklı ürünler değiller, söylemeden geçemedim. Ben eve almıyorum hiç.

Canım Allah kolaylık versin, hasta olmak zor, hasta bakmak daha zor. Hep güzel haberler alırsınız inşallah. Allah beterinden korusun. Alerji problemi çok fena, dikkat etmen lazım. Ben eve hava nemlendirici alacaktım ama hala alamadım, sana da tavsiye ederim canım. Biraz rahatlatabilir.

haftalık menuyu de sonunda eklıyorummmmmm

Eki Görüntüle 1011749

Koçla görüşmenin iyi geçmesine çok sevindim canım, güzel motive oluyorsun, azmin daim ve bulaşıcı olsun inşallah Menüyü de çok beğendim, senin yaşam koşullarına ve şartlarına göre özenle hazırlanmış, faydasını da görüyorsun zaten

Eveeeeeet geçmişe baktıktan sonra, hepinize haftanın son gününden merhaba diyorum Yarınki Dünya Kadınlar Günümüz de kutlu olsun Benim için çok yoğun bir haftaydı, haftasonunun geldiğine çok mutlu oldum. Yarın bizim sitedeki kadınlar "Kadınlar Günü"ne özel bir gezi organizasyonu yapmışlar, ben de katılacağım, sabah 07:30'da yola çıkıyoruz, Karaburun'a gidiyoruz. Hem komşularla tanışırım biraz, hem bol kadınlı güzel bir gezi olur diye düşünüyorum Muhtemelen biraz yorulurum ama değer
Bende durumlar böyle, şimdiden herkese güzel bir haftasonu diliyorum

kızlaarr ben geldiimmm

ankaraya gittim geldim şimd ufak çaplı bir işim olduu eski staj yaptıgım yerin hocası bir proje yetiştirmeye çalışıyormuş, yanında çalışanlardan ayrılanlar da olunca süreç sıkıntıya girmiş, bana beraber çalışmayı teklif etmişti. o sebeple gittim ankaraya. adama da açık açık sölyedim ben ankarada kalmak istemiyorum, eğer evimde çalışıp size elimdeki çizimler bitnce gelip göstermemi kabul ederseniz kabul ederim, diğer türlü artık burada sürekli kalmayı psikolojim de kaldırmaz dedim. bi süre düşündü, etraflıca konuştuk falan derken orta bi yolda buluştuk sürekli iletişim halinde olarak projeyi evde çizecegim, fakat haftada bir mutlaka gidip gösterecegim ilerlemeyi anlayacagınız ankaradan yine kopamadım ama ilişkimizi mimimuma indirdik

benden havadisler bu kadar hatunlar şimdii duygucumla başlayımm

duyguşumm keşke dün haberim olsaydı da sen mulakatteyken ben de bir yandan senin için dua etseydim ama bundan sonrası için tum dualarım seninle canımcım. inşallah senin için en hayırlı olan sonucu alırsın sonuç açıklanınca da whatsap tan hemencecik bi haber verirsen ayrıca çok sevinirim

doğacımm sen de hayatını düzene koymaya başladın buna ayrıca çok seviniyorum eşinin doğum günü de ayrıca çok kutlu olsun, hep beraber olun mutlu olun huzurlu olun inşallah sonuçlar da güzel çıkmış, araba da almışsın en kötü gününüz böyle olsun

neslişimm yoğunlugun tez vakitte normale dönsün inşallah seninle ben topik nöbetimizi duyguyla filize devrettik en yakın zamanda buradaki nufusu çoğaltalım

cemrem, resimler de muthışş gözüküyorsun eski halini görmüş müydük tam hatıalayamadım şimdi ama bu halin muthiş güzel çok fit gözüküyorsun umarım tez vakitte göbegin içindeki güzellikle birlikte büyümeye başlar

ben buralardayım kızlar öpüyorum hepinizi

cnm merhaba ne güzel gezmelere devam en güzeli zaten iş olunca yapamassın çoğu şeyi şimdi yap eğlen
süper adım yapmışsın cnm tebriklerrrrr
sağol güzelim belli ki bu zaman zarfı bize çokkk şeyler öğretti bundan sonramız güzel olsun hepimiz için dee... anladım adet söktürücüde kullanmak zorundasın .umarım her ay düzenli olursun :26::26:

cnm menün hayırlı olsun sağlkılı bol --- ler gör hep tartıda menülerin çok güzel hergün farklı sıkılmassında ben beğendim sende sporu az yapıyorsun benim dr. um da öle demişti az olsuneforu hemen kaslara vermeyelim demişti bu yol sana güzellikler getirecekkkk
Kızlarr bu arada saglık ocakları kilo sorunu olan herkeze adım sayar veriyormuş ücretsiz çevrenizde varsaa bilgilendirin
acaba istanbulda da varmı :44:
cnm neden acaba bu kadar uzun sürdü dememkki o hast. öle bakıyor olsun sonu ii çıksın..
duygucum cnm iş görüşmen bence süperrr geçmişşşşşhelal kız sana umarım istediğin gibi şekillenir iş hayatın....
maşaşlalh diyeyim inşlhh hiç bırakmazsın cnm zaten 40 gün düzenli kıl 41.ci gün bırakmak istesende bırakamazsın
bende kılıyorum hamdolsun ama adetten sopnra başlamak bazen zorluyor beniama sonra kılmaya devam ediyorum aslında rahtalama oluyor ve için huzura kavuşuyor daima kılman dileğiyleeeeee
cnm eşinin doğum günü geçmiş ama ben kutlarım inşlh bu sene size başalrda olduğu gibi değil diğer aylarda hep mutluuk getirsin....
aslında moralman ii olman dietede yansıyor senin ne güzel kendini iii hissetttikçe devamı gelir...
hoşgeldin cnm antepten sonra şimdide karaburuna gidiyorsun ne güzel ii eğlenceler kiloyu kafana takma çünki bünyen artık --leri görmeni sağlıyor arada kaçırsanda sen telafi edersin

sağol şekerr incelmek çokk hoşuma gidiyor artık bu yolu bırakammaya çalışıcammmm inşlhh cnm göbişimde bebişim olsun artık kilolar yerine
seninde işin olmuş göz
naydın cnm ama her hafta ankaraya gitmek de seni yormayacak mı cnm evde bile olsan gitmek zorundasın ya

merhaba kızlarr geçmiş güzel geçmişşşşespiri olmadı ama neysee
herkesler gelecek olan baharın etkisiyle morallerimizi yerine getiriyor hep böyle devam etsin..
ben iim okulum devam arapça dersim biraz zorluyor beni kuran bilrim am aarpaça konuşmak ayrı bi şey o yüzden bu aralar derslere yoğunluk vericem kafamı toplamam lazım bu kadar dinlence yeter bana şimdi ders zamanı yeni kitaplar aldım arapça adına kendime destek olsun diye
bakalım umarım bu dönem ii geçer ..benden haberler bu herkese kocaman lerrrrrrrrrr

günaydın cemremm

ben inanıyorum ve umut ediyorum ki göbüşte bebiş de olacak cemrem az daha bekle bakalım en sevdigim ay nisan ayı sana en büyük mutlulukları getirecek inşallah

gezme bi yandan iş bi yandan hepsi bir arada çıkıveriyor işte ankaraya gidip gelmek de yorucu olacak belki ama sürekli orda olmaktan daha iyi be canım ben artık ankarada olmak istemiyorum, ailemden uzak olmak istemiyorum, emrah la ayrı olmak istemiyorum. o yuzden bu yorgunlugu kaldırabilirim die düşünüyorum tatlım umarım yanılmam

herkese günaydın hatunlaarr mutlu haftasonları

bendeniz bugun evdeyim, patronum dün çizimleri göndemriş yapmam gerekenleri de söyledi bugun onlara başlayacam artık çalışmak lazım :126: hepinizi kocaman öpüyoruummm

ben duygu ve ceylanla whatsup kesfettım canım esımın telefonuyla. kendımınkıne kavusunca ıyıce whatsup lu oldum valla bır yıldır gorusmeye fırsat bulamadıgım arkadasımla bıle daha rahat gorusur oldum guncel elının altında oldugu ıcın daha yogun ve guncel bır ıletısım saglanıyor ben cok sevıyorum en yogun alıskanlıgım oldu artık.

senı de aramıza beklerızzzzzzz sen dınazor olamazsın bu zeka, egıtım ve akıl ıleeeeee yaaaaaa valla ben koc ıle bıle ordan gorusuyorum cok ısıme yarıyor dedıgım gıbı.

canım antep de bozulması normalde. ardından da yogunluk derken yuzde yuz dısıplın tabıkı zor. ama onemlı olan bu azmı ve ıstıkrarı kaybetmemek bence. zaten sende de o halen mevcut. oyuzden guzel olan bu

evet canım koc bana cok ıyı geldı cunku ıhtıyacım olan cıddı bır psıkolojık destek varmıs kesınlıkle. cok dagılmısım son zamanlarda. eeeeee oncesınde de koklu sorunlar olunca. bana cok ıyı gelıyor

buarada o benım serbest gunumdu canım. keyıflı bırsey yemek ıstedım cok uzun zamandır yememıstım eve kolay kolay almıyorum zaten. alısverıste hedıye olmustu bunlar. hemencık tukettım ıste hem keyıf hem ortadan kaldırmak maksat

canım kuru hava sorunu olan benım . ben de burun spreyı burun ve kulak kremlerı ıle cozum buluyorum da esımınkının sebebı bulunamadı ıste maalesef. oyuzden nasıl onlem alacagımızı da bılemıyoruz maalesef.

evet canım cok sukur hepımız ıyıyızzzzzzzzz hep de ıyı olalım ınsaallah

bazen ben de cok heveslenıyorum ama ıkı yabancı dıl ogrenen bırı olsam da arapca cok zor gelıyor bana. cunku gırtlaktan cıkarman gereken cok ses hece falan var ben fransızcayı da sevmem. benım ogrendıgım dıl, dumduz bırsey olacak. sana kolay gelsın canım. ınsaallah basarıların devam etsın.

nornmalde adet sokturucu kullanmazdım ama son altı aydır bu ıkıncı kez olacak ıste. hormon hapım da yetmıyor bazen ıste maalesef. kotu dusunmemeye calısıyorum ama gıdısat da ıyı degıl hayırlısı artık.neyse bu konuyu kapatıyorum olumsuz bırsey dusunmek ıstemıyorum buaralar.

sagolasın canım eslerımıze sevdıklerımıze ALLAH saglıklı gunler nasıp etsın ınsaallah

evet evet moral olarak ıyıyım. bır de ıkılı rakamlara gerı donersem hele kı 95i gorursem benden daha mutlu olmaz sanırımmmmm rakamlara cok odaklanmamam lazım hassas bır donemdeyım eskı psıkolojıme donmemem lazım oyuzden rakam dusunmemeye calısıyorum sık sık tartılmıyorum da hatta hıc tartılmasam daha ıyı aslında.

evet spor az olacak bır sure. boyle devam canım sanırım nısan ayında yogunlasır bılemıyorum tam. o zaman spor salonuna baslarım da zatenn.

tamam cıcısler. eczaneden alacagım artık, bıtsın de bu krem.

ınsaallah canım hem guzel sabahlarımız olsun ınsaallhhhhhhhhhh

dıyetten keyıf almaya, yaptıgım herseyden keyıf almaya basladım gıbı canım. ıns bu psıkolojım devam etsın dıye dua edıyorum cunku eskı halıme donmekten korkuyorum da bazen. ALLAH korusun berbat bır haldeydım ınsaallah hepımız zaten bırbırımıze yardımcı oluyoruz bılgılerımızle ıstegımızle destegımızle.. oyuzden faydam olursa ne mutlu canım yaaaaaaaaa

ahhhhhhh canım ne guzel bır gırıs yapmıssın yıneeeeeeeeeeeee agzına saglık yuregıne saglıkkkkkkkkkkkk

evet evet toplasalım artıkkkkkkkkkkkkkkkkk

evet ruyamda da duygu olarak gordum ıste senıııııııııı farklı degıldınnnnnnnnnnn hayra gelsın ınsaallah canım

ayyyyyy kıyamam ben sana. stres tavan yapmıs sen de yaaaaaaa yazık arkadasıma. ınsaallah guzel bır haber alırsın canım olmazsa da canın sagolasın en guzelı en ıyısı olsun ınsaallah en kısa zamanda hayırlısı ıle. nıyetlendın bır kez, enınde sonunda olacaktır ınsaallah

evet neslı de begenmedı canım aynısınııııııııııı

aynen canım en basıt amelıyatlardan bırıymıs ama neler oldu sonrasında. ALLAH beterınden korusun bır daha yasatmasın ınsaallah

ısyerınde bazen klıma bazen dogal gaz canım. ama dedıgın gıbı ben cok yakınım zaten klımaya. temızlıgını nerde duzenlı yaptıracaklar yıllar oldu gormedım oyle bır sey

masama bır bardak su mu koyayım nemlendırmek ıcın ? nasıl yapayım ?:26:

canım benım senın de kadınlar gunun kutlu olsun umarım keyıflı eglencelı bır gun olmustur senın ıcınnnnnnnnnnnn

ama bugun dınlenırsın umarımmmmmmm

hosgeldınnnnnnnnnn fıstıkkkkkkkk

leylegı havada gordun deseneeeeeeeeeeeeeee ben bundan haberdar olmustum cok da sevındım burdan da yazayım. ınsaallah devamı da gelecek sekılde bır ıs olur ayrıca bak cok guzel bır tecrubede olacak hem arada sırada ankaraya gıtmek arkadaslarınla vakıt gecırmek sevgılını ozlemek ıyı gelecektır. ( bu tarz tam benlık haaaaaaaa )

yorucu olacak ama cok guzel oldu bence bu ıs. hem bır mıktar para da kazanacaksın hem evde olmak bunaltır ne olursa olsun. oyuzden ben super oldu ıyı oldu ıyı kı olmus dıyorum ozetleeeeeeee

ıs guc sahıbı bır kadın oldum dıye dıyetı de burayı da unutma emıııııııııııııııııııı

ben yogunluk anlamam bananeeeeeeeeee

kızlar merhaba

nasılsınızzzzzzz bakalım gordugum kadarıyla hepımız ıyıyız sukurrrrrrrrrr

ben bugun evdeyım market vs ıslerım vardı ama yagmur yagıyor fena. elımde semsıye ve posetler ıle gezemeyecegım ıcın erteledım. arkadasıma dıyet lıstesı hazırlamak, forum, kıtap, dızı olarak gecırmeyı dusunuyorum gunumu. bır ıkı yemek yapacagım evde nekadar malzeme varsa ıste artık.

dun mısafırlerım vardı yoruldum baya. ama aksam dıyetle alakalı seyler cıkardım okudum. kıtabımı da okudum kısısel gelısım acısından basarılı bır aksam oldu gunun kapanısı yanı bugun de devam edıyoruz tam gazzzzzzzz

evı temızlesem olur ama ıcımden gelmıyor haftasonuna kadar ıdare eder dıye dusunuyorum kendıme zaman ayırmak ıstıyorum

hepınıze ıyı pazarlar

yarın gorusuruzzzzzzzzzzzzzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…