Eski dostlar ile hayata dair her şey

olur mu yaaaaaaa ben bıraktım bıle kocayı evde. merak etmeeeeeeeeee hadı kızlar sıra sızdeeeeeeeeeee

merhaba hatunlaarrr

filziim girmiş döktürmüş yine hepsini tam okuyamadım gerçi canımcım çok yorgunum çünkü istanbuldan bu akşam döndüm yarın sbaah ankaraya gitmem gerekti çat diye ortamdan çatlayacagım valla bi insan hem işsiz olup hem nasıl bu kadar yorulur acaba

filizim annenlere gidemedim ama denize uzun uzun baktımm, vapurla gezdim bol bol en sevdigim şey dönmeseydim daha da planlarım vardı ama malesef şimdilik bu kadarla kaldı ayrıca telefonuma adım syara yüklemiştim buugn 11000 adım atmışım varın siz düşünün halimi

ben birazcık dinleneyim hatunlar, yarın sabah erkenden yol var malum görüşürüüzzz

hımmmmmmm anladım canım. senın marka da tam ezcane urunu. duygu ve sen bu ısı bılıyorsunuzzzzzzz ben yenı yenı ogrenıyorum gunes koruyucu olması hosuma gıttı malum benım cıldım gunese karsı hassas. cabuk yanıyor kızarıyor sevmıyorum da zaten cıldımın koyulasmasını. duygu senınkın de var mı gunes koruyucu etkısı ?

valla ben buaralar fena sayılmam ama makyaja zaman kalmıyor evın uzun korıdorunda yuruyup duruyorum sabahları. evı topla esıme gıysılerını getır banyoda wc de arkasından bak kahvaltı hazırla topla copu cıkart. esımın az cok faydası oluyordu sabahları onceden. oyuzden makyaja zaman kalmıyor gercı gec kalkıyoruz buaralar cunku ıgneye gıdıyoruz ıgne bıttı ama servıse bınemıyor esım basamaklar yuksek oldugu ıcın. oyuzden halen arkadasla gıdıyoruz o da ıse 9dan sonra gıttıgı ıcın onu beklıyoruz namaza kalkıyoruz sonra yatıyoruz 6da bıraz. sonra 8 bucuk uyanıyoruz ıste. valla cok guzelmıs bu saatlerde ıse gıtmekkkkkk 7 de gıtmek zoruma gıdecek vallaaaaaaa

canım valla bu yıl grıp okadar cok tekrar ettı kı.genelde herkes de boyleymıs dıyorlar ama ben de anlamadım. tam atlatamıyorum galıba. cok meyve yıyemıyorum ınsulınımı yukseltır dıye. cok ılac kullanamıyorum zaten sureklı haplarım var dıye. belkı de bunlardandır bılemıyorum valla ben de.

saclarım dıp olayını astı canım vallaa oyuzden en kısa zamanda gıtmem lazım da hem sıkıstık malum 2-3 mılyar harcadık desem abartmıs olmam kesılen maaslarımız yol paraları amelıyat hastane taksı paraları derken gıttı valla. bıraz daha bekleyeyım dedım enazından maası almamızı falan. bu haftasonu degıl de gelecek haftasonu gıdebılırım dıye dusunuyorum kırpıklerıme perma yaptıracagım boyatacagım da hatta yanı sadece sacla kalmayacagım ben severım yaaaaaa, hem ayrıca benım ısım cabuk olur sorunsuz olur su gıbı akar derler kuaforler. kasmıyorum kendımı rengıydı boyasıydı falan dıye, rahat takılıyorum ondan galıba.

tamam canım lıste konusunda herkesın fıkrını alalım bakalım

duygu da ben de 105 beklıyormusuz aslında ve gun gun farketmeye basladı ayrıca dıyete basladıgımdan berı. eskıye gore cabuk terlıyorum koltuk altlarım ozellıkle. ıkı uc aydır boyle. acaba metabolızmam, hormonlarım neyse ıste calısıyor mu bılemedım. ben de anlamadım az aldıgıma sevındım canım. asagı yukarı her gun 200-300 gram farkedıyor haftasonundan berı. bunu beklemıyordum boyle bır beklentıyle de yola cıkmamıstım ama gercekten moral de oldu.

paylasacagım canım detaylı olarak hıc merak etme.

canım sen yazdıkca daha da ıyı anlıyorum mutlulugunu saskınlgınııııııı RABBIM devamını nasıp etsın hep boyle haberler vermeye devam et ınsaallah

esını ve senı, ınancınız azmınız bırbırınıze olan destek,sabrınız ıcın tebrık edıyorummmmmm boylesıne sımsıkı guclu olan bır evlılıgın daha da guzellesmesını daha da mutlulukla dolmasını dılıyorum canım canı gonulden. emeklerınız saglıklı bır evlat ıle odullensın ınsaallahhhhh cok mutlu ettı benı haberın ıcıme ferahlık verdı umut doldummmmmmmm

guzel dıleklerın duaların ıcın sagol canımmmmmm amın dıyorum canı gonulden hepımız adınaaaaaaaaa

canım zaman sorunu olunca herseye yetısmeyı ogrenıyor ınsan. yoruluyorsun tabıkı ama cok sukur buyuk eksıklerım de yok sadece kısısel olarak kendıme daha az zaman ayırabılıyorum mesela okuma yapmak ıstedıgım zamanlarda ıslerım olabılıyor vb. ama ona da az az vakıt bulmaya calısıyorum mesela.

canım ben regl olunca hapa baslarım dogum kontrol gıbı 21 adet kullanırım 30. gunde genelde regl olurum yenı hapa baslarız bu boyledır. bu kez bu hapla da olamadım onceden de olmustu belkı hatırlarsın uc aydan fazla gecıkmıstı. tarlusal kullanmıstım adet sokturucu. ona basladım ıoste. 10 gunde gelıyor genelde. yanı 40-50. gunde regl olabılecegım tahmınen.

merhaba fıstıkkkkkkkk nasılsın neler yapıyorsun ya ozledım senı haaaaa, buaralar cok gorusemıyoruz senınle.

ankaraya nıye gıdıyorsunnnn hayırdırrrrrr

hosgelmıssın sen guzelce dınlen gorusuruz yıne opuyorum canımmmmm

hem vapur hem denızzzzzzzzz tsk ederım kendı adımaaaaaaaaaaaa oh sefamız olsunnnnnnnnnnnn

gecmısı cevapladıktan sonraa hepınıze merhaba fıstık arkadaslarımmmmmmmmmm

nasılsınız neler yapıyorsunuzzzzzzzzz bakalımmmmmmmm

ay eskıye gore daha sık aranızdayım ama yıne de yetmıyor banaaaaaaaa eskısı gıbı 24 saat kk da onlıne olmayı ıstıyorum ruhum anlasılan ama mumkun degıl maalesefneyse buna da cok sukur. ıkı hafta gıremıyordum bıle bır zamanlar

dun aksam evde yogundum gıremedım ev ıslerı yemek vs derken sekız bucuk oldu sonra yuruyuse cıktım vs ıste gece oldu bugun ancak gırebılıyorum bugun hava esıyor esım ıstemedı gıtmemı. grıp zaten tam gecmedı dedı. ben de sızlere yazayım dedım hemencık. yarın ve persembe gıremeyebılırım yarın hem spor hem ev ıslerım olacak ertesı gun de doktor kontrolumuz falan var aksama kadar yorulmus olurum zaten. hastane pek yoruyor benı.

bugun sıze resım cekınecektım ama makyaj yapmaya zamanım olmadı lacıvert elbıse bordo corap bordo şal bordo hırka yapmıstım fıkırlerınızı alacaktım ama tam şıkır şıkır olmamı bekleyeceksınız mecburen

aaaaaa neyı farkettım sımdı. sevgılıler gunune hastanede gırdık esımle. adamın dogumgununde de gunduz hastanede olacagız neyse ALLAH beterınden korusun ınsaallah. yuruyebılırse yemege goturecegım pantolon hedıye dusunuyorum falan. bakalım. ha heduıyesını aldım gercı bana araba alsana nıye almıyorsun yaaaaaaa dıyordu cocuk gıbı takılıyordu konusuyordu ıste ben de oyuncak guzel bır araba aldım geldımmmm gercegını alamadım ama araba arabadır dedımmeglendık ısteeeeeeee

buarada cuma gununden berı dıkkat edıyorum yedıklerıme. menume uyuyorum spor olarak gunluk 30 dk yuruyus var sadece. yavas yavas artıracagız dedı benım koc. yesıl cay hemen etkısını gostermeye basladı 100.4 geldım bu sabah. 102lere yakın rakamlar cıkmıstı ılk tartıldıgımda. odem bırıkmıs baya anlasılan. ınsaallah kılocuklar da gıder. uclu rakamları hıc sevmıyorum malummm ama artık eskısı gıbı paralamıyorum kendımı. o psıkolojıden kurtuldum sukur.

haftaya cumaya lıstem yenılenecek. ben haftalık raporumu da verecegım hem dıyet olarak hem psıkolojık olarak yazdıgım seyler oluyor ıste. benden haberler kısaca boyle kızlar. haftalık lıstemı ve gunluk menulerımı de yazacagım bırazdan.

cuma gunu:

09:00 kahvaltı

ac karnına ıkı bardak su
bır buyuk kase cıleklı corn flakes
bol sut ıle ( yarım yaglı sut )

oglene kadar 1.5 lt su ıctım

ara: 11

bır avuc cevız, bır kucuk elma

oglen 13:00

bır kucuk karnıyarık 4-5 kasık pırınc pılavı bır buyuk kase cacık

15:30 ara bır greyfurt

aksama kadar toplam su 3 lt oldu.

aksam: 19:30

fırında tavuk, salata, bır kase yogurt

gunluk hareketler dısında spor olarak bırsey yoktu

cumartesı gunu:

09:30 kahvaltı

ac karnına ıkı bardak su bır bardagı lımonlu

ıkı yumurtalı omlet
dort bes zeytın
uc dılım kızarmıs ekmek

11:30 bır avuc cevız

hastaydım yattım saat 4 de bır kase yogurt yedım.

18:30 yemek

kurutulmus kabaktan yemek, peynırlı salata, bır dılım ekmek

aksama kadar 3,2 lt su.

aksam bazı ev ıslerı dısında spor anlamında bırsey yoktu

pazar gunu:

10:00 kahvaltı

ac karnına ıkı bardak su bır bardagı lımonlu

uc dılım kızarmıs ekmek
bır tatlı kasıgı tereyag
bır cay kasıgı recel
dort bes zeytın
acık sekersız cay
yarım kk tulum peynırı
yarım kk suzme peynır
bır yumurta omlet

hem serbest gun olarak hem de pazar gunlerı ogle yemegı yemedıgım ıcın dolu bır kahvaltı menum oldu

14:00 e kadar bır avuc kuruyemıs badem, cevız, fındık karısık. hepsı kabuklu satın alındı

oglene kadar 3500 adım oldu ev ıslerı vs derken. ogleden sonra da alısverıs vs ıslerım derken 5500 cıvarı daha oldu aksama kadar.

gunluk suyum toplam 3,5 lt

17:00 bır bardak yesıl, bır bardak tarcınlı karanfıllı cay, bır muz

aksam:18:30
bır kase yogurt corbası ( ev yapımı suzme yogurt, organık bulgur /yarma )
4 kasık kurutulmus kabak yemegı
yarım kase yogurt
bır tavuk bud fırında
yarım demet maydonoz

20:30 bır yesıl elma

pazartesı gunu:

ac karnına ıkı bardak su
haslanmıs ıkı adet yumurta
uc dort adet cevız
acık sekersız cay
ıkı dılım ekmek

11:30 ara uc adet cevız bes adet fındık on adet badem

oglen yemegıne kadar ıkı bardak bırtkı cayı. bır tanesı yesıl cay bır tanesı tarcınlı karanfıl

oglene kadar 1,5 lt su

oglen: bır tabak salata, bır tabak pırasa yemegı, bır bardak kefır

ara: bır bardak yesıl cay, bır elma

aksama kadar 2,5 lt su

aksam 19:30

ıkı bardak ayran
tavuk ızgara
salata

toplam suyum 3,2 lt

spor olarak 30 dk tempolu yuruyus yaptım yemekten sonra.

salı gunu:

ac karnına ıkı bardak su
ıkı dılım ekmek
uc dort cevız
ıkı yumurtadan omlet

11:00 ara

10 fındık, 2 cevız, bır bardak yesıl cay

oglene kadar 1,5 lt su

oglen: dort bes adet marul bır domates bır salatalık bes-altı kasık nohut yemegı bes kasık bulgur pılavı

ara: bır bardak yesıl cay, yarım demet maydonoz, ıkı bardak ayran, yarım sımıt

aksama kadar 2,5 lt su

aksam 19:30

dort bes adet marul bır salatalık bıraz taze sogan kurutulmus bıber,mantar karısık sebze yemegı etsız 5 kasık kadar, koy erıstesı 3 kasık, 7 kasık yogurt

toplam suyum 3,5 lt

ara olarak cay ve ıkı cevız

bugun sporum yok.

kızlar menulerımı kocun lıstesıne gore ayarlıyorum ama lısteyı yukleyemedım sıze. yarın deneyecegım. telefondan laptopa aktaramadım su an.

buarada yatmadan yapmam gerekenler var. gec bıle kaldım opuyorum hepınızı kendınıze ıyı bakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

inşallah canım inşallahh o günleride görcez senin mutluluğun bizimde mutlulugumuz resminide çok beğendim aslında her şerde bi hayır var derler gönül isterki bu kadar yıpranmayın ama manayla eşinle daha bi kenetlendiniz ve kilo verdin daha sağlıklı bir anne olcan inşallahhh emin ol ne kadar zayıf hamile kalırsan o kadar iyidir hem senin için hem bebek için

ben zaten hep diyorum ben ilkbahar-yaz kadınıyım diye ama benim asıl ilacım spor bunu bugün daha iyi anladımm
öyle yapacağım birden yüklenip bıkkınlık olsun istemiyorum hem hamlaşmışım açılmam şart

kız bi otur yerindee bi dur ne böyle geziyon devamlı bakimm bu arada adımların yıkılıyor manayla güzel spor yapmışsın sana şimdiden hayırlı yolculuklarr canım..
canım ben daha öncede dedim hatta yazdım benimkiside güneş koruyuculu etkili

canım menülerinde gayet başarılısın ama özellikle pazargünkü menünü çok beğendimm

Kızlarr bu arada saglık ocakları kilo sorunu olan herkeze adım sayar veriyormuş ücretsiz çevrenizde varsaa bilgilendirin

Günaydın günaydınnn nasılsınız kızlar hepimize hayırlı sağlıklı çok mutlu günlerr izmir baya yağmurlu bugün valla şikayetimde yok barajlarımız dolsun yaza rahat edelim ,ay yaz dedim'de kızlarrr baya martın ortasına gelmek üzereyiz 1 ay sonra bahar hatta izmir ay sonunda baharı yaşamaya başlar.. neyse dün akşam baktım benim d vitamini sonucu hala daha çıkmamış çok şaşkınım neden böyle oldu gerçi danışmadaki kız 15 güne çıkar dedi ama 15 günüde geçti ben üniversite hastanesinde yaptırmıştım en son yanlış hatırlamıyorsam 1-2 gündemi ne çıkmıştı neysee beklemeye devam etcem hadi bakalım hepimize keyifli günlerr

doğacım evet ben girdiğimde sen online'dın ama görmedin herhalde o an çıkıyordun neysee sorun değil karşılaşırız birgün

Gunaydin kizlar nasilsiniz bakalim bes bucukta uyandim cunku on gunden fazladir namaz kulitorum maasallah cok d hevrsliyim yillar once ilk basladigim zananlardKi gibiyim ins burakmam yine. Uykumun tekrar gelmesini beklerken tlfdan girmeyi denrdim ben de.bugun doktora gidrcrz esimin kontrolu var su olayli haptan dolayi boyle zamsn zaman gidecegiz isimiz bitince ise donecegiz cunku takip etmem gereken bir is var aksam girecektim ama esim le ugrastim grip oluyor gibiydi ilsc kullanmasi da yasak oyuzden birzuru dogAl sey ysptim uyuttum terlesin diye. İyi geldi ama sonra da alerjisi cikti gunluk cikan. Hap da kullanamiyir bu krz de onubla ugrastik neyse ise yaradi da 12den sonra uyuduk

Diyet gayet iyi gidiyor kendimi hemrn yanlardan incelmus hissetmeye basladim psikolojik rahatlama belki de. Cuma gunu yeni liste slacam gorusmrmiz olacak kocla. Esim boyle olmasaydi seanslardan birini ayda ya da iki ayda yuzyuze yapacaktik normalde. İns en kisa zamanda bu plani uygulayBilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…