Eski dostlar ile hayata dair her şey

cuma gunu:

mıdem kotuydu kahvaltı yapmadım evde

08:00 bır bıtkı cayı karısık, bır nane lımon

10:00 acık sekersız cay, bır pogaca, 500 ml su

11:30 yesıl elma ( meyve yedım dayanamadım malum cok sevıyorum meyve)

oglene kadar 1 lt su.

oglen: bır kase mercımek corbası, bır bardak ayran suzme yogurttan, 4 dılım ınce etlı ekmek ( elım kadar yanı kucuk &#61514:KK66:,

aksama kadar 2,5 lt su, 1 bardak yesıl cay

ısten gec cıktım 18:00 uc cevız yedım

20:00 aksam yemegı satım oldu mecburen

Ikı bardak ayran, 6 kasık kurutulmus bıber ve kurutulmus kabaktan fırında kavurma yemek az yag ıle yapılmıs ve domates soslu, ıkı kasık esmer bulgur pılavı yesıl mercımeklı, yarım domates bır salatalık

toplam suyum 3,5 lt

ara yapmadım

Cumartesı gunu

ac karnına ıkı bardak su

09:00 kahvaltı
Ikı dılım kızartılmıs ekmek
Bır tatlı kasıgı tereyag
Bır tatlı kasıgı recel
Bır kk suzme peynır

ara yok mısafırım vardı, oglen de yok onlar ıle bırlıkte

5 kasık bol marullu yesıl mercımek koftesı yedım, bol sarımsak, baharat ve yogurt ıle yapılmıs bır dılım ekmek, bır kakolu kurabıye

aksam 18:30

bır kase yogurt corbası ev yapımı, bır buyuk kase salata

ara: 20:00

yarım muz, bır kıvı

toplam suyum 2 lt

hosgeldınnnnnnnnnn fıstıkkkkkkkk

leylegı havada gordun deseneeeeeeeeeeeeeee:KK55: ben bundan haberdar olmustum cok da sevındım burdan da yazayım. ınsaallah devamı da gelecek sekılde bır ıs olur ayrıca bak cok guzel bır tecrubede olacak hem arada sırada ankaraya gıtmek arkadaslarınla vakıt gecırmek sevgılını ozlemek ıyı gelecektır. ( bu tarz tam benlık haaaaaaaa :KK1: )

yorucu olacak ama cok guzel oldu bence bu ıs. hem bır mıktar para da kazanacaksın hem evde olmak bunaltır ne olursa olsun. oyuzden ben super oldu ıyı oldu ıyı kı olmus dıyorum ozetleeeeeeee:KK9:

ıs guc sahıbı bır kadın oldum dıye dıyetı de burayı da unutma emıııııııııııııııııııı:KK34::KK52::KK42:

ben yogunluk anlamam bananeeeeeeeeee:KK1:

hiçç ihmal eder miyim filizimm benim işim bilgisayar başında zaten, bi gözüm her burda :KK53::KK53:

valla leylegi havada mı gördüm bilmem ama şu ankara dan kurtulamadıgım kesin :KK1: düzen kurulana kadar mecbur devam edecek bakalım, hayırlısını versin Allah :KK34::KK16:

kızz emrahı özlemme için ankaraya gitmeme gerek yokki biz aynı şehir de hasretleri oynuyoruz resmen :KK14: bu hafta da izin yapmadı yine :KK14: geçen pazardan beri görmüyorum yani :KK14: sanırım vatan bilgisaayarı o kurtaracak adama izin verdikleri yok :KK37: bazen işgilennmiyor değilim hani buna izin veriyorlar da bana mı haber vermiyor die :KK37: ben mızıldandıgım zamanda ben evlenmek için çalışıyorum deyip lafı agzıma tıkıyor, 1 sene oldu bi hasretimiz bitmedi yaa :84: :84:

benden böyle yanı canımcım, senin de keyifler iyiymiş sanırım, Rabbim daim etsin :KK16: :KK16::KK16:

Oyyyyy kıyamam ben kardeşime, burada mesajını görür görmez mesaj attım zaten sana, hayırlısı nasılsa öyle sonuçlansın canım. Stresli bir mülakatmış gerçekten, ayrıca da öyle bir ortamda söylenenleri hem hızlı, hem doğru bir şekilde yazmak ta iyice zor. Bence gayet te başarılıymışsın, ben kendimi düşünemiyorum bile:KK35: Elinden geleni yapmışsın, bundan sonrası nasip artık. Sen kafaya koyduktan sonra, bu iş olmasa da mutlaka seveceğin, rahat edeceğin bir iş bulacaksın bence:KK16::KK16::KK16:
ay bu ne güzel bir giriş bak ağzım yine fiyonk olduu :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:mesajın beni çok mutlu etti çağrılmayı beklerken gördüm ağzım fiyonk oldu yine :KK16::KK16::KK16: umarım dediğin gibi olur bu işi çok istememdeki sebep evime yürüyerek 10 dk birde özel sektörün acımazlığı yok en azından giriş çıkış saatleri belli ama dediğin gibi nasip beklicez görcezzz ama çok istiyorum olmasını :KK50:

Eveeeeeet geçmişe baktıktan sonra, hepinize haftanın son gününden merhaba diyorum:KK16: Yarınki Dünya Kadınlar Günümüz de kutlu olsun:KK16::KK16::KK16: Benim için çok yoğun bir haftaydı, haftasonunun geldiğine çok mutlu oldum. Yarın bizim sitedeki kadınlar "Kadınlar Günü"ne özel bir gezi organizasyonu yapmışlar, ben de katılacağım, sabah 07:30'da yola çıkıyoruz, Karaburun'a gidiyoruz. Hem komşularla tanışırım biraz, hem bol kadınlı güzel bir gezi olur diye düşünüyorum:KK55: Muhtemelen biraz yorulurum ama değer:KK1:
Bende durumlar böyle, şimdiden herkese güzel bir haftasonu diliyorum:KK16::KK16::KK16:
seninde ve tüm güzel arkadaşlarımında kadınlar günü kutlu olsun,ay ne güzel gezi organizasyonu yapmışsınız umarım çok eğlenmişsindir düşünüpde organize edenin aklına sağlık çok hoşuma gitti sanada keyifli pazarlar canımmmmm:KK16:

kızlaarr ben geldiimmm :KK3::KK3::KK3:

ankaraya gittim geldim şimd ufak çaplı bir işim olduu :KK76::KK76: eski staj yaptıgım yerin hocası bir proje yetiştirmeye çalışıyormuş, yanında çalışanlardan ayrılanlar da olunca süreç sıkıntıya girmiş, bana beraber çalışmayı teklif etmişti. o sebeple gittim ankaraya. adama da açık açık sölyedim ben ankarada kalmak istemiyorum, eğer evimde çalışıp size elimdeki çizimler bitnce gelip göstermemi kabul ederseniz kabul ederim, diğer türlü artık burada sürekli kalmayı psikolojim de kaldırmaz dedim. bi süre düşündü, etraflıca konuştuk falan derken orta bi yolda buluştuk :KK34: sürekli iletişim halinde olarak projeyi evde çizecegim, fakat haftada bir mutlaka gidip gösterecegim ilerlemeyi :KK37: anlayacagınız ankaradan yine kopamadım ama ilişkimizi mimimuma indirdik :KK53:

benden havadisler bu kadar hatunlar :KK16: şimdii duygucumla başlayımm :KK16:

duyguşumm keşke dün haberim olsaydı da sen mulakatteyken ben de bir yandan senin için dua etseydim :KK30: ama bundan sonrası için tum dualarım seninle canımcım. inşallah senin için en hayırlı olan sonucu alırsın :KK16: sonuç açıklanınca da whatsap tan hemencecik bi haber verirsen ayrıca çok sevinirim :KK16::KK16:

doğacımm sen de hayatını düzene koymaya başladın buna ayrıca çok seviniyorum :KK16: eşinin doğum günü de ayrıca çok kutlu olsun, hep beraber olun mutlu olun huzurlu olun inşallah :KK69: sonuçlar da güzel çıkmış, araba da almışsın :KK1: en kötü gününüz böyle olsun :21::21:

neslişimm yoğunlugun tez vakitte normale dönsün inşallah :KK16: seninle ben topik nöbetimizi duyguyla filize devrettik :KK1: en yakın zamanda buradaki nufusu çoğaltalım :KK1::KK1:

cemrem, resimler de muthışş gözüküyorsun :KK16::KK16: eski halini görmüş müydük tam hatıalayamadım şimdi :KK17: ama bu halin muthiş güzel :KK16: çok fit gözüküyorsun :KK34: umarım tez vakitte göbegin içindeki güzellikle birlikte büyümeye başlar :KK1::KK1:

ben buralardayım kızlar öpüyorum hepinizi :KK16::KK16:
ohh yeni projen hayırlı olsun canım eminim harika işler başarcaksın hemde evinde çalışcaksın sana kolay gelsinnn, canım benimm valla heyecandan özelden haber veremedim aklım başımda olsaydı özelden haber verirdim dualarını almak için ama olsun geç olsun güç olmasın sen şimdi dua et hayırlısıysa kabul edileyim diye yani geç kalmış değilsin bol duaya ihtiyacım var :KK34::KK34::KK34: kızzzzzzzzzzz bugün tv8 de gökhan türkmen vardı haber vercektim ama belki kacakafanla birliktesin diye olası bir romantizmin büyüsünü bozmayım dedimm ama yine döktürdü gökhan canlı dinlemek ayrı bir keyiff
cnm neden acaba bu kadar uzun sürdü dememkki o hast. öle bakıyor olsun sonu ii çıksın..
duygucum cnm iş görüşmen bence süperrr geçmişşşşş:KK9::KK9::KK9:helal kız sana umarım istediğin gibi şekillenir iş hayatın....

bilmemki bende çok şaşkınım ama bu haftada çıkmazsa elimdeki 4 sonuçla gitcemm artık umarım doktor diyetisyene yönlendirir
canım benim çok teşekkür ederim umarım bu yıl hepimizin hayatı hayırlı bir şekilde gönlümüzdeki gibi şekilllenir..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba kızlarr geçmiş güzel geçmişşşş:KK1::KK1:espiri olmadı ama neysee
herkesler gelecek olan baharın etkisiyle morallerimizi yerine getiriyor hep böyle devam etsin..
ben iim okulum devam arapça dersim biraz zorluyor beni kuran bilrim am aarpaça konuşmak ayrı bi şey o yüzden bu aralar derslere yoğunluk vericem kafamı toplamam lazım bu kadar dinlence yeter bana şimdi ders zamanı yeni kitaplar aldım arapça adına kendime destek olsun diye
bakalım umarım bu dönem ii geçer ..benden haberler bu herkese kocaman :KK54::KK54:lerrrrrrrrrr

canım sana okulunda başarılar dişerim ALLAH zihin açıklığı versin
ahhhhhhh canım ne guzel bır gırıs yapmıssın yıneeeeeeeeeeeee:KK16: agzına saglık yuregıne saglıkkkkkkkkkkkk

evet evet toplasalım artıkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK9:
sağ ol canımmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: yetti gari toplaşalım artıkkkk
evet ruyamda da duygu olarak gordum ıste senıııııııııı:KK16: farklı degıldınnnnnnnnnnn:KK34: hayra gelsın ınsaallah canım

ayyyyyy kıyamam ben sana. stres tavan yapmıs sen de yaaaaaaa yazık arkadasıma. ınsaallah guzel bır haber alırsın canım olmazsa da canın sagolasın en guzelı en ıyısı olsun ınsaallah en kısa zamanda hayırlısı ıle. nıyetlendın bır kez, enınde sonunda olacaktır ınsaallah

evet neslı de begenmedı canım aynısınııııııııııı:KK1:

aynen canım en basıt amelıyatlardan bırıymıs ama neler oldu sonrasında. ALLAH beterınden korusun bır daha yasatmasın ınsaallah

ısyerınde bazen klıma bazen dogal gaz canım. ama dedıgın gıbı ben cok yakınım zaten klımaya. temızlıgını nerde duzenlı yaptıracaklar yıllar oldu gormedım oyle bır sey:KK52:

masama bır bardak su mu koyayım nemlendırmek ıcın ? nasıl yapayım ?:26:
dediğin gibi inşallah güzel bir haber alırım alamasamda dediğin gibi hayırlısı artıkkk ama varya gözüm telefondaa haber gelcek diye beklemekde...
ayyyy canım benim o klima hasta ediyor sizi belli oldu kız o fitreler ayda bir yıkanması lazım düşünki bir masa bile silmesen 2 günde tozlanır onun içi toz pislik içindedir canım onu sen bile yaparsın kapağı kaldır ve filtreyi çıkar çeşmede bir güzel yıka kurusun tak yine neyse yanınada bir bardak su koy mutlaka ...
kızlar merhaba

nasılsınızzzzzzz bakalım gordugum kadarıyla hepımız ıyıyız sukurrrrrrrrrr

ben bugun evdeyım market vs ıslerım vardı ama yagmur yagıyor fena. elımde semsıye ve posetler ıle gezemeyecegım ıcın erteledım. arkadasıma dıyet lıstesı hazırlamak, forum, kıtap, dızı olarak gecırmeyı dusunuyorum gunumu. bır ıkı yemek yapacagım evde nekadar malzeme varsa ıste artık.

dun mısafırlerım vardı yoruldum baya. ama aksam dıyetle alakalı seyler cıkardım okudum. kıtabımı da okudum kısısel gelısım acısından basarılı bır aksam oldu gunun kapanısı yanı:KK1: bugun de devam edıyoruz tam gazzzzzzzz:KK55:

evı temızlesem olur ama ıcımden gelmıyor haftasonuna kadar ıdare eder dıye dusunuyorum kendıme zaman ayırmak ıstıyorum

hepınıze ıyı pazarlar

yarın gorusuruzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK54:
merhaba tatlımmm yavaş yavaş sakin günlerine dönüyorsun farkındaysan yine misafirin var ama dinlenme ve kitap için fırsat bulmuşsun valla buna en çok sevinenlerdenimm bol bol dinlen keyifli günler canımmm:KK16::KK16::KK16::KK16:
cuma gunu:

oglene kadar 1 lt su.

oglen: bır kase mercımek corbası, bır bardak ayran suzme yogurttan, 4 dılım ınce etlı ekmek ( elım kadar yanı kucuk &#61514:KK66:,

Ikı bardak ayran, 6 kasık kurutulmus bıber ve kurutulmus kabaktan fırında kavurma yemek az yag ıle yapılmıs ve domates soslu, ıkı kasık esmer bulgur pılavı yesıl mercımeklı, yarım domates bır salatalık

toplam suyum 3,5 lt

ara yapmadım

Cumartesı gunu

ac karnına ıkı bardak su

09:00 kahvaltı
Ikı dılım kızartılmıs ekmek
Bır tatlı kasıgı tereyag
Bır tatlı kasıgı recel
Bır kk suzme peynır

ara yok mısafırım vardı, oglen de yok onlar ıle bırlıkte

5 kasık bol marullu yesıl mercımek koftesı yedım, bol sarımsak, baharat ve yogurt ıle yapılmıs bır dılım ekmek, bır kakolu kurabıye

aksam 18:30

bır kase yogurt corbası ev yapımı, bır buyuk kase salata

ara: 20:00

yarım muz, bır kıvı

toplam suyum 2 lt

menülerin gayet güzel canımmm :KK34::KK34::KK34:

ohh yeni projen hayırlı olsun canım eminim harika işler başarcaksın hemde evinde çalışcaksın sana kolay gelsinnn, canım benimm valla heyecandan özelden haber veremedim aklım başımda olsaydı özelden haber verirdim dualarını almak için ama olsun geç olsun güç olmasın sen şimdi dua et hayırlısıysa kabul edileyim diye yani geç kalmış değilsin bol duaya ihtiyacım var :KK34::KK34::KK34: kızzzzzzzzzzz bugün tv8 de gökhan türkmen vardı haber vercektim ama belki kacakafanla birliktesin diye olası bir romantizmin büyüsünü bozmayım dedimm ama yine döktürdü gökhan canlı dinlemek ayrı bir keyiff

güzel dileklerin için saol duyguşumm :KK16::KK16:

ahh koca kafamı görmeye görmeye unuttum ben 1 hafta oldu bugun :KK14::KK14: taktik deniyo galiba hain ben onu çok özleyim de biran önce evlenelim die :KK19: hem sen bana istedigin zaman msj atabilirsin arayabilirsin, koca kafada neymiş peehh :KK15: tekrarını bulayım da izleyim bari gökhan cıgımımnn :KK16::KK16: ne muhteşem şarkıları var ya resmen başka bir dünyaya götürüyor beni :KK31:

dualarım hep seninle duygucumm :KK16: inşallah en yakın zamanda güzel haberlerini bekliyoruz :KK16::KK16:

Günaydın kızlar, yeni hafta hepimize güzellikler getirsin inşallah:KK16::KK16::KK16: Cumartesi günü gezideydim, güzeldi ama yorucuydu, pazar günü de dinlendim, yapılacak işler vardı ama salladım:KK1: Bugün de iş çok, pazartesi sendromu var:KK53: İşler fazla yoğunlaşmadan gireyim dedim. İlk fırsatta da tekrar girip haftasonu ne kaynatmışsınız bakayım:KK1:

günaydın canlarımm cigerlerimmm :KK16::KK16:

enn güzel haftanız bu hafta olsunn, en gzel günleriniz bu günler olsun, hava yagmurlu olsa bile sizin içinizdeki güneş hiç kaybolmasınn :KK16::KK16:

bendeniz yarın sabah ankaraya gidip çarşamba akşamı dönecem canlar, o sbeeple şuan projeye yogunlaşıyorum beni burada görmek isteyen olursa bi dürtsün yeter :KK1::KK1: öpüyorum hepiniziii :KK16::KK16:

Günaydın kızlar, yeni hafta hepimize güzellikler getirsin inşallah:KK16::KK16::KK16: Cumartesi günü gezideydim, güzeldi ama yorucuydu, pazar günü de dinlendim, yapılacak işler vardı ama salladım:KK1: Bugün de iş çok, pazartesi sendromu var:KK53: İşler fazla yoğunlaşmadan gireyim dedim. İlk fırsatta da tekrar girip haftasonu ne kaynatmışsınız bakayım:KK1:

aynı anda gelmişiz neslicimm :KK53::KK53: günaydıınnn :KK16: ne güzel bir haftasonu geçirmişsin öyle maşalahh :nazar:

evet canım cok sukur hepımız ıyıyızzzzzzzzz:KK16: hep de ıyı olalım ınsaallah

bazen ben de cok heveslenıyorum ama ıkı yabancı dıl ogrenen bırı olsam da arapca cok zor gelıyor bana. cunku gırtlaktan cıkarman gereken cok ses hece falan var ben fransızcayı da sevmem. benım ogrendıgım dıl, dumduz bırsey olacak. sana kolay gelsın canım. ınsaallah basarıların devam etsın.
evet cnm başak dil öğrenmek zor ama eğlenceli geliyor bana nedense:KK9:arapçaya allahtan dilim yatkın kuran biliyorum bide yarı hafızlık yapmıştım o yüzden zorlanmıyorum sadece ingilizce gibi cümle yazılışı aynı türkçe gibi değil sağol güzelim bu yola başladım inşlh sonuna kadar giderim:26::26:
cuma gunu:

oglene kadar 1 lt su.

toplam suyum 3,5 lt

ara yapmadım
cnm ara öğün yapman ii ama dr.un ne diyor ara öğün yapılamdığı zaman :26:

duygu nesli nurdan hepinize güzel bi hafta dilerm
duygucum umarım dietisyene yönlendiririler seni bu sonuç yoksa hata mı olduda bu kadar süre çıkmadı
nesli işin yoğunluğuna dalmış kolay gele
nurdan cnm ohh ankara yolalrı gözükmüş güle güle git gel balım:KK16::KK16:

iyi akşamlar hepi,nize :KK3::KK3:
ben bugün babamlara gittim eşimle o taraflarda işimiz vardı ordaydım günüm güzel geçti ,:KK16:
tartıldım sabah bu hafta 71.000 çıktım:nazar: bu hafta regly dim ama genede vermişim giden 400 gr olsun az az da olsa 60 lara yaklaşıyorum umarım herkes bugün tartıdan memnundur..

Ben bugün babamlara gittim eşimle o taraflarda işimiz vardı ordaydım günüm güzel geçti ,:KK16:
Tartıldım sabah bu hafta 71.000 çıktım:nazar: Bu hafta regly dim ama genede vermişim giden 400 gr olsun az az da olsa 60 lara yaklaşıyorum umarım herkes bugün tartıdan memnundur..

oh ne guzel olmus canım. Muhabbet, eglence, hasret gıdermeeeeeeeeeee. Ay benım de gıdesım geldı. Yaklasık ıkı ay oldu ıkı uc ayda bır gıdıyorum zamanım gelmıs gercı bır de son gıdısımde telas kosturmadan bırsey anlayamadım sonrasında da esımın durumu derken daha yanlız hıssettım belkı de kendımı. Sanırım bunaldım kı bana cok uzun sure oldu gıbı geldıııııı:KK16:

Maasallah ya, regl bıle sana sökmuyor vallaaaaaa:KK1: Vermıssın , her hafta her hafta maasallah canım.

evet cnm başak dil öğrenmek zor ama eğlenceli geliyor bana nedense:KK9:arapçaya allahtan dilim yatkın kuran biliyorum bide yarı hafızlık yapmıştım o yüzden zorlanmıyorum sadece ingilizce gibi cümle yazılışı aynı türkçe gibi değil sağol güzelim bu yola başladım inşlh sonuna kadar giderim:26::26:

Cnm ara öğün yapman ii ama dr.un ne diyor ara öğün yapılamdığı zaman :26:

Duygu nesli nurdan hepinize güzel bi hafta dilerm
duygucum umarım dietisyene yönlendiririler seni bu sonuç yoksa hata mı olduda bu kadar süre çıkmadı
nesli işin yoğunluğuna dalmış kolay gele
nurdan cnm ohh ankara yolalrı gözükmüş güle güle git gel balım:KK16::KK16:

yok yok arapca gercekten zor. Dılım donmuyor valla benım ama ınsaallah az cok duaları duzgun okuyacak kadar bıle ogrenırım ınsaallah. Bıraz daha odaklanayım da hızlı gonzalez ben ona da el atmayı dusunuyorummmmm:KK1:

Canım oncelık psıkolojım bılıyorsun bu yasam kocunun tarzı bu. Anormal bırsey olmadıkca olumsuz yorum bıle yapmadı bıraz benı ozgur bırakıyor zaten dıyete de o basla demedı ben hazır hıssedıyorum dedım yoksa ona kalsa bekleyecektık daha. Cunku psıkolojık olarak hazırlık ve toparlanma onun oncelıgı. Gercek basarı daha dogrusu sabrımın tukenmemesı ıcın benı alttan hazırlıyor. Kendımı cok tok hıssettıgımde ara yapmıyorum dedım ok dedı. Ustelık yemeklerı de gec yıyorum dedım bu aralar gec yatıyorum ama belkı ıkı hafta sonra eskı duzenıme donerım 10 bucuk 11 yatmam gerekır dedım cunku ıse eskısı gıbı erken gıdecegım dedım oyuzden ara ogune alısmadıgım da ıyı aslında.

Sen cok basarılı olacaksın ınsaallah buna ınanıyor ve canı gonulden desteklıyorum. Maasallah hafızlıgında varmıs :KK9:

hiçç ihmal eder miyim filizimm benim işim bilgisayar başında zaten, bi gözüm her burda :KK53::KK53:

Valla leylegi havada mı gördüm bilmem ama şu ankara dan kurtulamadıgım kesin :KK1: Düzen kurulana kadar mecbur devam edecek bakalım, hayırlısını versin allah :KK34::KK16:

Kızz emrahı özlemme için ankaraya gitmeme gerek yokki biz aynı şehir de hasretleri oynuyoruz resmen :KK14: Bu hafta da izin yapmadı yine :KK14: Geçen pazardan beri görmüyorum yani :KK14: Sanırım vatan bilgisaayarı o kurtaracak adama izin verdikleri yok :KK37: Bazen işgilennmiyor değilim hani buna izin veriyorlar da bana mı haber vermiyor die :KK37: Ben mızıldandıgım zamanda ben evlenmek için çalışıyorum deyip lafı agzıma tıkıyor, 1 sene oldu bi hasretimiz bitmedi yaa :84: :84:

Benden böyle yanı canımcım, senin de keyifler iyiymiş sanırım, rabbim daim etsin :KK16: :KK16::KK16:

yok yok ıhmal etme zatennnnnn, sımdıden ıhmal edersın ev, ıs, koca derken ıyıce unutursun valla bızıııııııııı:KK52:

Bazen ıstemedıgın sey burnundan dıbınde bıter ıste. Ben aksaraydan nefret ederdım aılem de dahıl ama aksarayda yasamak nasıp oldu ustelık esım buralı degıl dusun yanı. Sırf ısın ıcın tasınmıs bır adamdır o da hıc sevmez. Aılem konyalıları sevmez ben koyalı bırı ıle evlendımmmm

yanı ankaradan kacıyorsun kacıyorsun senı buluyorsa bunda da vardır bır hayr. Cok da ınatlasma ıgrenme beeeeeee, bır bakarsın yasamak zorunda kalırsınnnn:KK52:

Demek aynı sehırde de hasretlık var uzuldum canım ya ama ne yapacaksın adam calısıyor ıste ne yapsın. Hem o mesgul olsun kı sen de bu vesıle ıle ısıne odaklan. Onun cok bos vaktı olsa, ona zaman ayıramıyorum dıye kendını yerdınnnn:KK14:

günaydın canlarımm cigerlerimmm :KK16::KK16:

Enn güzel haftanız bu hafta olsunn, en gzel günleriniz bu günler olsun, hava yagmurlu olsa bile sizin içinizdeki güneş hiç kaybolmasınn :KK16::KK16:

Bendeniz yarın sabah ankaraya gidip çarşamba akşamı dönecem canlar, o sbeeple şuan projeye yogunlaşıyorum beni burada görmek isteyen olursa bi dürtsün yeter :KK1::KK1: öpüyorum hepiniziii :KK16::KK16:

ooooooooooo yıne yolculuk haaaaaaaaa, hayırlı yolculuklar canım. Buralar bol yagıslı ona gore tedbır al emı. Nısan sonu mayıs basında ankarada olursan senı gorebılırım kardesımı doktora goturecegım yıllık kontrolu var annem lokantayı bırakamaz ben gıdecegım.

günaydın kızlar, yeni hafta hepimize güzellikler getirsin inşallah:KK16::KK16::KK16: Cumartesi günü gezideydim, güzeldi ama yorucuydu, pazar günü de dinlendim, yapılacak işler vardı ama salladım:KK1: Bugün de iş çok, pazartesi sendromu var:KK53: Işler fazla yoğunlaşmadan gireyim dedim. Ilk fırsatta da tekrar girip haftasonu ne kaynatmışsınız bakayım:KK1:

gunaydın canım keyıflı ama yorucu bır haftasonu olmus en ıyısını yapmıssın pazar dınlenerek de. Ben de pazar gunu kendımı cok kasmadım amannnnnnnnnnn:KK1:

Pazartesı sendromum olmadı da benım, ust uste pek cok ıs geldı. Sukur gunu kapattık yarına yarınlara allah kerımmmmm:KK1:

ay bu ne güzel bir giriş bak ağzım yine fiyonk olduu :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:mesajın beni çok mutlu etti çağrılmayı beklerken gördüm ağzım fiyonk oldu yine :KK16::KK16::KK16: Umarım dediğin gibi olur bu işi çok istememdeki sebep evime yürüyerek 10 dk birde özel sektörün acımazlığı yok en azından giriş çıkış saatleri belli ama dediğin gibi nasip beklicez görcezzz ama çok istiyorum olmasını :KK50:

Seninde ve tüm güzel arkadaşlarımında kadınlar günü kutlu olsun,ay ne güzel gezi organizasyonu yapmışsınız umarım çok eğlenmişsindir düşünüpde organize edenin aklına sağlık çok hoşuma gitti sanada keyifli pazarlar canımmmmm:KK16:

Ohh yeni projen hayırlı olsun canım eminim harika işler başarcaksın hemde evinde çalışcaksın sana kolay gelsinnn, canım benimm valla heyecandan özelden haber veremedim aklım başımda olsaydı özelden haber verirdim dualarını almak için ama olsun geç olsun güç olmasın sen şimdi dua et hayırlısıysa kabul edileyim diye yani geç kalmış değilsin bol duaya ihtiyacım var :KK34::KK34::KK34: Kızzzzzzzzzzz bugün tv8 de gökhan türkmen vardı haber vercektim ama belki kacakafanla birliktesin diye olası bir romantizmin büyüsünü bozmayım dedimm ama yine döktürdü gökhan canlı dinlemek ayrı bir keyiff

bilmemki bende çok şaşkınım ama bu haftada çıkmazsa elimdeki 4 sonuçla gitcemm artık umarım doktor diyetisyene yönlendirir
canım benim çok teşekkür ederim umarım bu yıl hepimizin hayatı hayırlı bir şekilde gönlümüzdeki gibi şekilllenir..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Canım sana okulunda başarılar dişerim allah zihin açıklığı versin

sağ ol canımmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: Yetti gari toplaşalım artıkkkk

dediğin gibi inşallah güzel bir haber alırım alamasamda dediğin gibi hayırlısı artıkkk ama varya gözüm telefondaa haber gelcek diye beklemekde...
Ayyyy canım benim o klima hasta ediyor sizi belli oldu kız o fitreler ayda bir yıkanması lazım düşünki bir masa bile silmesen 2 günde tozlanır onun içi toz pislik içindedir canım onu sen bile yaparsın kapağı kaldır ve filtreyi çıkar çeşmede bir güzel yıka kurusun tak yine neyse yanınada bir bardak su koy mutlaka ...

Merhaba tatlımmm yavaş yavaş sakin günlerine dönüyorsun farkındaysan yine misafirin var ama dinlenme ve kitap için fırsat bulmuşsun valla buna en çok sevinenlerdenimm bol bol dinlen keyifli günler canımmm:KK16::KK16::KK16::KK16:

Menülerin gayet güzel canımmm :KK34::KK34::KK34:

canım benım sagolasın elımden geldıgınce ozenıyorum eskının tecrubesı yenı seylerın ogrenmenın ve eklemenın de keyfıyle ıyı gıdıyor bakalım. Kılo verırsem ıste o zaman keyfıme dıyecek olmaz. Gozum gormez bır seyı. Bılıyorsun ben ruzgar ve fırtına ıle calısan ucaklar gıbıyım:KK55: Evet sukur yavas yavas eskı gunlerıme de dondum bu gunlere cok sukur. Hayatımız daha sakın ve duzenlı. Mısafır arada sırada olacak normal tabıkı ben sosyal gorunsem de cok ozgur bırıyım keyfıme cok duskunum apartman ya da cogu
komsu ıle gorusmuyorum valla. Evde ozgur gıyınmek, ozgurce kendıme vakıt ayırmak benım ıcın cok onemlı seyler. Cogu kısıye kapı acmadıgımı, evde olmayacagım yalanını soyledıgımı bılırımmm:KK1:

Kıtaplarım, odevımım sayılır canım. Okumam gereken kıtaplar var ayrıca bana ıyı de gelıyor hem ben eskıden zaten cok okurdum okula gıtmeyıp yurtta ranzadan kalmadan aksama kadar kıtap okurdum ya da evde pazar gunu kapanırdım aksam yemegıne kadar. Ogrencılık ve sonrakı yıllarım boyleydı.

Canım hem sonucların cıksın hem de guzel cıksın ınsaallah bu hafta. Hem de ınsaallah ıs gorusmesınden olumlu bır cevap alırsın tam super ballı kaymak olur vallllllllll:KK16: Hakkında hayırlısı olsun en ıyısı olsun ınsaallah tatlım.

Canım valla ugrasmam o klımayla. Bozulsa, ben bozdum dıye bılırler. 10 yıllık klıma kıymete bıner sonra. Hem ayrıca bır kez yaparsam temızlıkcı mısalı hep beklerler bunlar benden. ıyı tanıyorum bunları. Ben su buundurmaya calısayım mecbur.

ıyı haftalar kızlarrrrrrrrrrrr

nasılsınız bakalım

uyumadan bır sıze bakayım dedım hepınız ıyısınız sukur aman ıyı olun hep. Ben bugun yogun bır gun gecırdım aksam gelınce yemekten sonra yayıldım kahve ve dızı keyfı yaptım ıkı bolum arka arkaya sevdıgım dızıyı ızledım ıyı oldu kafa bosalttım resmen. Zaten bır garıbım bugun. Yorgun duygusal haldeyım regl oluyorum sandım ama yıne ara kanama gıbı sanırım hem namazlar gıttı hazır alısma donemınde ıyı olmuyor boyle kopmalar hem de uzuldum yıne olmadı dıye hayırlısı artık.

Benden haberler boyle. Dıyet defterım ısyerınde kalmıs menulerımı de yazarım sanırım yarın gırerım aksam.

Buarada ayın seklınden dolayı odem olurmus 15ınden sonra daha ıyı rakamlar gormek mumkunmus ben de sabah parmaklarım sısmıstı yuzuk sıkıyordu sımdı daha ıyıyım bakalım nasıl cıkacak kılom. Sabah 101 cıktı. Dıyete ılk basladıgımda 100.4 cıkıyordum ama sonra hep 101-101,5 arası rakamlar gordum anlamadım ıste .

Hepınıze ıyı geceler opuldunuzzzzzzzzzzz

herkese iyi geceler hatunlar :KK14: ben bugunu milli yas ilan ettim :KK14: teyzemin kızı telefonumu balık fanusuna düşürdü, servise bıraktım ama yapılır mı yapılmaz mı, kaç para tutacak nolacak hiç belli değil :KK14: şimdilik annemin eski tel ini aldım, yarın sabahın köründe de ankaraya gidecem zaten off offff :KK14::KK14::KK14: neyse perşembeye kadar gelemem canlarım, filizim sende whatsap tan ulaşamayabilirsin haberin olsun canım :KK14: yarın akşam görürsün sanırım bu yazdıklarımı da :KK14: ayy durup durup ağlayasım geliyo yaa :84:

neyse ben uyuyayım bari, sabah erkenden yola çıkacam :KK14: herkese mutlu günler hatunlarr :KK14::KK14::KK14:

oh ne guzel olmus canım. Muhabbet, eglence, hasret gıdermeeeeeeeeeee. Ay benım de gıdesım geldı. Yaklasık ıkı ay oldu ıkı uc ayda bır gıdıyorum zamanım gelmıs gercı bır de son gıdısımde telas kosturmadan bırsey anlayamadım sonrasında da esımın durumu derken daha yanlız hıssettım belkı de kendımı. Sanırım bunaldım kı bana cok uzun sure oldu gıbı geldıııııı:KK16:

Maasallah ya, regl bıle sana sökmuyor vallaaaaaa:KK1: Vermıssın , her hafta her hafta maasallah canım.
evet süper oldu muhabbet eğlence ii geldi bide oo zayıflamışsın gene demeleri beni benden aldı bayıldım mutluluktan:KK9::KK9:
sende en kısa zamanda görürsün aileni insan özlemez mi ya ne güzel oluyor bazen buluşmak ii geliyor insana:KK16:
yok yok arapca gercekten zor. Dılım donmuyor valla benım ama ınsaallah az cok duaları duzgun okuyacak kadar bıle ogrenırım ınsaallah. Bıraz daha odaklanayım da hızlı gonzalez ben ona da el atmayı dusunuyorummmmm:KK1:

Canım oncelık psıkolojım bılıyorsun bu yasam kocunun tarzı bu. Anormal bırsey olmadıkca olumsuz yorum bıle yapmadı bıraz benı ozgur bırakıyor zaten dıyete de o basla demedı ben hazır hıssedıyorum dedım yoksa ona kalsa bekleyecektık daha. Cunku psıkolojık olarak hazırlık ve toparlanma onun oncelıgı. Gercek basarı daha dogrusu sabrımın tukenmemesı ıcın benı alttan hazırlıyor. Kendımı cok tok hıssettıgımde ara yapmıyorum dedım ok dedı. Ustelık yemeklerı de gec yıyorum dedım bu aralar gec yatıyorum ama belkı ıkı hafta sonra eskı duzenıme donerım 10 bucuk 11 yatmam gerekır dedım cunku ıse eskısı gıbı erken gıdecegım dedım oyuzden ara ogune alısmadıgım da ıyı aslında.

Sen cok basarılı olacaksın ınsaallah buna ınanıyor ve canı gonulden desteklıyorum. Maasallah hafızlıgında varmıs :KK9:
anladım cnm ben merakımdan sordum en iisi çünki zaten moralin düzene girdikçe sende düzene girersin o yüzden kocun fazla baskı yapmamışsana bırakmış

nasılsınız bakalım

uyumadan bır sıze bakayım dedım hepınız ıyısınız sukur aman ıyı olun hep. Ben bugun yogun bır gun gecırdım aksam gelınce yemekten sonra yayıldım kahve ve dızı keyfı yaptım ıkı bolum arka arkaya sevdıgım dızıyı ızledım ıyı oldu kafa bosalttım resmen. Zaten bır garıbım bugun. Yorgun duygusal haldeyım regl oluyorum sandım ama yıne ara kanama gıbı sanırım hem namazlar gıttı hazır alısma donemınde ıyı olmuyor boyle kopmalar hem de uzuldum yıne olmadı dıye hayırlısı artık.

Benden haberler boyle. Dıyet defterım ısyerınde kalmıs menulerımı de yazarım sanırım yarın gırerım aksam.

Buarada ayın seklınden dolayı odem olurmus 15ınden sonra daha ıyı rakamlar gormek mumkunmus ben de sabah parmaklarım sısmıstı yuzuk sıkıyordu sımdı daha ıyıyım bakalım nasıl cıkacak kılom. Sabah 101 cıktı. Dıyete ılk basladıgımda 100.4 cıkıyordum ama sonra hep 101-101,5 arası rakamlar gordum anlamadım ıste .

ödem hep oluyor cnm diet yapsan da yapmasan da takılma sen güzel kilolar verip daha da sağlıklı zayıflayacaksın
haklısın namaza bi engel çıkınca devam etmek zor oluyor bazen şeytan dürtüyo insanı:KK47:inşlh adetin düzene girer de sende namazına devam edersin :KK34:
herkese iyi geceler hatunlar :KK14: ben bugunu milli yas ilan ettim :KK14: teyzemin kızı telefonumu balık fanusuna düşürdü, servise bıraktım ama yapılır mı yapılmaz mı, kaç para tutacak nolacak hiç belli değil :KK14: şimdilik annemin eski tel ini aldım, yarın sabahın köründe de ankaraya gidecem zaten off offff :KK14::KK14::KK14: neyse perşembeye kadar gelemem canlarım, filizim sende whatsap tan ulaşamayabilirsin haberin olsun canım :KK14: yarın akşam görürsün sanırım bu yazdıklarımı da :KK14: ayy durup durup ağlayasım geliyo yaa :84:

neyse ben uyuyayım bari, sabah erkenden yola çıkacam :KK14: herkese mutlu günler hatunlarr :KK14::KK14::KK14:

cnm üzüldüm inan ki yas tutulacak bi durum olmuş :KK5::KK5:
umarım eskisi gibi olur telefonun:26::26:

ben bugün babamlara gittim eşimle o taraflarda işimiz vardı ordaydım günüm güzel geçti ,:KK16:
tartıldım sabah bu hafta 71.000 çıktım:nazar: bu hafta regly dim ama genede vermişim giden 400 gr olsun az az da olsa 60 lara yaklaşıyorum umarım herkes bugün tartıdan memnundur..

Cemrem tebrik ederim canım:KK9::nazar: Hiç boş geçirmiyorsun haftayı:nazar: az kaldı 6'lı rakamlara:KK16: Ben de dün giremedim iş yoğunluğundan, bugün de anca nefes alabildim, hemen kendimi foruma attım, birazdan kilomu yazarım:KK34:

nasılsınız bakalım

Doğacım, arka arkaya sevdiğin diziyi iki bölüm izlemek gibisi yok valla:KK1: Hatta bazen 3 bile olabilir:KK53: Regl konusunda sıkıntın olması biraz stresten de olabilir canım. Senin durumunu biliyorum ama son zamanlarda zor günler geçirdin eşinin rahatsızlığı nedeniyle, belki o yüzden de böyle oluyor olabilir. Öncesinde bir ara ilaçsız geliyordu diye hatırlıyorum sanki. En kısa zamanda yine ilaçsız gelir inşallah canım:KK16:
Rakamlara fazla takılma canım, koçun da söylüyordur zaten, tartı oyun oynuyor bazen, hiç dikkate alma. Regl sıkıntın varmış, ödem olmuştur, o yüzden fazla çıkmıştır, bu hafta böyle çıkar, haftaya küt diye düşer, hiç belli olmaz. Benim programda da tartılmayın diyor Mehtap Hanım bu yüzden, kilo verdim diye boşuna sevinmeyin, aldım diye boşuna üzülmeyin diyor. Ben de dayanamıyorum tabi, hatta günlük tartıya çıkıyorum, eşim de çıkıyor, tahmin yapıyoruz hatta bazen:KK1: Ben eskiye göre pek takılmıyorum rakama, bir gün yüksek çıkıp ertesi gün düşük çıkabiliyor çünkü. Biraz oyun gibi görmek lazım galiba:KK8:

Anaaaaammm geçmiş olsun kuzucuk yaaa. Hay Allah, inşallah tamir olur. Sen daha 1-2 hafta önce sigortalatmaktan falan bahsediyordun yanılmıyorsam, içine mi doğmuş kız acaba:44: Allah daha beter sıkıntı vermesin, çok takmamaya çalış. Ankara için iyi yolculuklar, daha önce yazamamıştım yeni işin hayırlı uğurlu olsun canım, haftada bir günlük seyahat iyi gelir sana, değişiklik olur, evde oturmak pek senin tarzın değil, hep birlikte gördük:KK1: Güzel işler yaparsınız inşallah, daha güzel, tam istediğin gibi işlerin başlangıcı olsun bu:KK16: Perşembe günü güzel haberlerle dönersin inşallah:KK16:

X