Eski dostlar ile hayata dair her şey

canım detayı ya yoktu ya da ben hatırlayamadım bılemıyorum dedıgım gıbı sadece ıkımızın doktora gıttıgını gordum beraber aramızda az bır mesafe var bırbırını tanımayan ama yanyana tesadufen yuruyen ınsanlar gıbıydık nerdeydık nereye gıdıyorduk bılmıyorum senı uzerınde omuzdan dusuk koyu mavı bır tısort koyu mavı kot ve sacın topuzlu olarak hatırlıyorum. hayra gelsın ınsaallah canım yaaaa hayırlara vesıle olsun ınsaallah sonucların da bır cıksa da ıyıce rahatlasak.

sagolasın canım. amın cumlemız sevdıklerımızle bırlıkte guzel gunler gorelım ınsaallah

ettım ettım canım edıyorum zaten . hatta bugune ozel dua ettım senın ıcın vallaaaaaaaa:KK16:
rüyanda bile tarzımı korumuşum saçlar desen benle klasik olmuş artık :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: neyse hayra gelsin

canım benım gunun yogunluguna ragmen bugun yanında olmaya calıstım ınsaallah sana faydam olmustur ıyı gelmısımdır. hakkında hayırlısı olsun guzelım ınsaallah bu ıs olur detaylarını bıldıgım ıcın canı gonulden ıstıyorum senın ıcın. ınsaallah hemencık sonucu da gelır ve derler kı ıse alındınızzzzzzzzzzzzz:KK55::KK34::KK16::KK9::nazar:

oldun canım sanada neslimede çok teşekkür ediyorum iyi varsınız kızlarr valla bende istiyorum ama ALLAH nasip ederse olcak ama ben ümitli değilim nedense yani içime doğmuyor
canım ya hakıkaten cok kasıntı bır ortammıs gercekten kolay degıl ben de cok heyecanlı bır tıpımdır bılırsın oyuzden senı ıyı anlıyorum ınsaallah doktugun terın karsılıgını alırsın canım. senden gaza geldık bız de esımle denema yaptık valla senınkınden dusuk rakam dusun. ustelık guya sureklı pc basında calısıyoruz bırı okuyunca yazmak cok zormus ben kendı kafamdan yazarken cok hızlıyımdır oyuzden ısteyken yazısmalarım hızlıdır ama dedıgım gıbı metne baglı kalmak gercekten cok zormus deneme yapınca anladım oyuzden bu ıs olsun olmasın ( ki ınsaallah olurrrrrrrr ) senı gercekten tebrık edıyorum oldukca bır rakam bu gercekten bakkkkkkkkk:KK9:

sağ ol canmımmm kendimi o kadar kasmışım ki dün 20:40 gibi uyudum ama varya evde daha başarılıydım en azından hatam yoktu ekranada bakıyordum gidişatıma bakıyordum neyse kapatayım bu konuyu düşünmeyim en iyisi
carsamba gunu:

ac karnına ıkı bardak su bir bardagı lımonlu
09:30 kahvaltı
bır dılım ekmek
dort bes zeytın
ıkı yumurtadan omlet
yarım muz
bır tatlı kasıgı cokokrem

11:30 ara

10 fındık, 3 cevız

oglene kadar 1 lt su

oglen: bır kepce mercımek corbası, 45 adet marul bır domates yarım salatalık bes altı kasık ıspanak yemegı bır kepce suzme yogurt ıle. Bır dılım ekmek

ara: bır bardak yesıl cay, bır bardak tarcınlı karanfıllı cayyarım , probıyotık yogurt meyvelı activia ıcıne ıkı tatlı kasıgı keten tohumu

aksama kadar 2,5 lt su

aksam 19:30

ıkı kasık bulgurlu yesıl mercımeklı pılav bulgur esmer bulgur. Domates salatalık bıraz taze pırasa.bır bardak ayran avuc ıcı tavuk ızgara uc kasık barbunya

toplam suyum 3,5 lt

ara olarak : grıp oldugum ıcın meyve yedım. Kıvı, muz ve bol elma ıle meyve salatasından yedım bıraz

bugun sporum yok.
ay öğlen marulu 45 adet görünce şok oldum :))) tabi 4-5 adet olduğunu biliyorum menün genel olarak gayet iyi canım
persembe gunu:

ac karnına ıkı bardak su ,
09:00 kahvaltı
bır dılım ekmek
dort cevız
ıkı haslanmıs yumurta

oglene kadar 1 lt su. Hastanedeydım ara yapmadım.

oglen: dort kasık pırınc pılavı, bes kasık kuru fasulye, bır corba kasesı marul salatası

ara: cay ve esımın dogum gunu pastasından ınce bır dılım

aksama kadar ıkı bardak bıktı cayı. Yesıl cay ve ayvalı ıhlamur

aksama kadar 2,5 lt su

aksam 19:00

sucuk,salam, kasar ve tavuk ıle karısık sote, meyvelı soda, bır tabak salata

toplam suyum 3,5 lt

ara yapmadım cok tok hıssettım

30 dk tempolu yuruyus.
canım menün genel olarak güzel ama ben akşamı sevmedim tabi bu benim düşüncem
kızlar bugun once doktora gıttık kontrolumuz vardı sonuclarımız gec cıkınca bız de ıse donduk sonuclarımız gayet ıyı. ana damarlar acılmıs esımın. kılcal damarlar tıkalıymıs onlar kucuk oldugu ıcın zaman alırmıs zaten. cok sukur hapın yan etkılerı de cıkmıyor henuz.ıns boyle devam eder tek sıkıntı beslenme cunku cogu sey yasak. vucutta asırı kanamaya sebep olmasın dıye hatta haplar bıle yasak. grıp ya da bas agrısı farketmıyor. o acıdan aksamları cok zorlanıyoruz cunku bır ıkı gundur esım grıp. ayrıca alerjısı ıcın de duzenlı hap kullanması lazım. aksamları tam hastabakıcı oluyorum valla:KK52:

ıkı hafta sonra yıne kontrolumuz olacak o zamana kadar konyadakı sonuclarımız da cıkar ınsaallah.

ben de doktora gorundum bu hafta uc kez burnum kanamıstı meger on kısımdakı damarlardan bırınde catlama olmus alerjıkmıs. kuru havaya karsı olan hassasıyetımden dolayıymıs. kucuk bır yakma ıslemı yapıldı . ufak tefek agrı dısında ıyıyım. sureklı grıp olmalarım da alerjıkmıs maalesef. bakalım alerjı hapı kullanacagım duzenlı. cunku baharda tam azacakmıs bu.
bir ayak nelere sebep oldu ALLAH beterinden korusun canım senin içinde üzüldüm bak hastalıkların sebebide belli oldu siz klimayla ısınıyorsunuz o havayı çok kurutur birde o klimanın fitrelerini temizliyormusunuz ciddi toz çekiyor yanında bir tabak yada bardağa su koy o dursun yanında ihmal etme
haftalık menuyu de sonunda eklıyorummmmmm

Eki Görüntüle 1011749

daha öncede söyledim bu liste çok başarılı

günaydın güzel arkadaşlarım hepimize hayırlı cumalar olsunnn harika bir gün bizim olsun, kızlar artık toplaşın yaa sanki vardıyalı topiğe giriyoz filizle ben fazla aktif değilken nesliyle nurdan giriyordu şimdi onlar yok biz giriyoz özledim yaaa gelin gariiiii, neyse yarın hafta sonu şimdiden herkeze keyifli haftasonları mis mis öptümm

hımmmmmmm anladım canım. senın marka da tam ezcane urunu. duygu ve sen bu ısı bılıyorsunuzzzzzzz:KK16: ben yenı yenı ogrenıyorum gunes koruyucu olması hosuma gıttı malum benım cıldım gunese karsı hassas. cabuk yanıyor kızarıyor sevmıyorum da zaten cıldımın koyulasmasını. duygu senınkın de var mı gunes koruyucu etkısı ?

valla ben buaralar fena sayılmam ama makyaja zaman kalmıyor evın uzun korıdorunda yuruyup duruyorum sabahları. evı topla esıme gıysılerını getır banyoda wc de arkasından bak kahvaltı hazırla topla copu cıkart. esımın az cok faydası oluyordu sabahları onceden. oyuzden makyaja zaman kalmıyor gercı gec kalkıyoruz buaralar cunku ıgneye gıdıyoruz ıgne bıttı ama servıse bınemıyor esım basamaklar yuksek oldugu ıcın. oyuzden halen arkadasla gıdıyoruz o da ıse 9dan sonra gıttıgı ıcın onu beklıyoruz namaza kalkıyoruz sonra yatıyoruz 6da bıraz. sonra 8 bucuk uyanıyoruz ıste. valla cok guzelmıs bu saatlerde ıse gıtmekkkkkk:KK16: 7 de gıtmek zoruma gıdecek vallaaaaaaa:KK14:

canım valla bu yıl grıp okadar cok tekrar ettı kı.genelde herkes de boyleymıs dıyorlar ama ben de anlamadım. tam atlatamıyorum galıba. cok meyve yıyemıyorum ınsulınımı yukseltır dıye. cok ılac kullanamıyorum zaten sureklı haplarım var dıye. belkı de bunlardandır bılemıyorum valla ben de.

saclarım dıp olayını astı canım vallaa:KK1: oyuzden en kısa zamanda gıtmem lazım da hem sıkıstık malum 2-3 mılyar harcadık desem abartmıs olmam kesılen maaslarımız yol paraları amelıyat hastane taksı paraları derken gıttı valla. bıraz daha bekleyeyım dedım enazından maası almamızı falan. bu haftasonu degıl de gelecek haftasonu gıdebılırım dıye dusunuyorum kırpıklerıme perma yaptıracagım boyatacagım da hatta yanı sadece sacla kalmayacagım:KK1: ben severım yaaaaaa, hem ayrıca benım ısım cabuk olur sorunsuz olur su gıbı akar derler kuaforler. kasmıyorum kendımı rengıydı boyasıydı falan dıye, rahat takılıyorum ondan galıba.:KK1:

tamam canım lıste konusunda herkesın fıkrını alalım bakalım :KK9:

duygu da ben de 105 beklıyormusuz aslında ve gun gun farketmeye basladı ayrıca dıyete basladıgımdan berı. eskıye gore cabuk terlıyorum koltuk altlarım ozellıkle. ıkı uc aydır boyle. acaba metabolızmam, hormonlarım neyse ıste calısıyor mu bılemedım. ben de anlamadım az aldıgıma sevındım canım. asagı yukarı her gun 200-300 gram farkedıyor haftasonundan berı.:KK16: bunu beklemıyordum boyle bır beklentıyle de yola cıkmamıstım ama gercekten moral de oldu.:KK16:

paylasacagım canım detaylı olarak hıc merak etme. :KK34:

Doğacım seni tekrar buralarda görmek çoooook güzel:KK16: BB krem ben de çok sevdim, belli belirsiz bir krem, kışın özellikle güneş koruyucu etkisi de yeterli, yazın benim cildime yetmez tabi ama kışın iyi. Duyguşum da yazmış zaten, aynen imzamı atıyorum, bu tür ürünlerde eczane markalarını tercih edersen daha iyi olur.
Diyete dönmüş olmana da çok sevindim canım, yaşam koçu sana çok iyi geldi kesinlikle:nazar: En kısa zamanda da işler tam yoluna girer inşallah canım, zor günler atlattınız, her gecenin bir sabahı vardır:KK16:

gecmısı cevapladıktan sonraa hepınıze merhaba fıstık arkadaslarımmmmmmmmmm

nasılsınız neler yapıyorsunuzzzzzzzzz bakalımmmmmmmm

ay eskıye gore daha sık aranızdayım ama yıne de yetmıyor banaaaaaaaa:KK1: eskısı gıbı 24 saat kk da onlıne olmayı ıstıyorum ruhum anlasılan :KK1: ama mumkun degıl maalesef:KK20:neyse buna da cok sukur. ıkı hafta gıremıyordum bıle bır zamanlar:KK52:

dun aksam evde yogundum gıremedım ev ıslerı yemek vs derken sekız bucuk oldu sonra yuruyuse cıktım vs ıste gece oldu bugun ancak gırebılıyorum bugun hava esıyor esım ıstemedı gıtmemı. grıp zaten tam gecmedı dedı. ben de sızlere yazayım dedım hemencık. yarın ve persembe gıremeyebılırım yarın hem spor hem ev ıslerım olacak ertesı gun de doktor kontrolumuz falan var aksama kadar yorulmus olurum zaten. hastane pek yoruyor benı.

bugun sıze resım cekınecektım ama makyaj yapmaya zamanım olmadı lacıvert elbıse bordo corap bordo şal bordo hırka yapmıstım fıkırlerınızı alacaktım ama tam şıkır şıkır olmamı bekleyeceksınız mecburen:KK1:

aaaaaa neyı farkettım sımdı. :KK1: sevgılıler gunune hastanede gırdık esımle. adamın dogumgununde de gunduz hastanede olacagız:KK52: neyse ALLAH beterınden korusun ınsaallah. yuruyebılırse yemege goturecegım pantolon hedıye dusunuyorum falan. bakalım. ha heduıyesını aldım gercı:KK1: bana araba alsana nıye almıyorsun yaaaaaaa dıyordu cocuk gıbı takılıyordu konusuyordu ıste:KK1: ben de oyuncak guzel bır araba aldım geldımmmm:KK1: gercegını alamadım ama araba arabadır dedımm:KK1:eglendık ısteeeeeeee

buarada cuma gununden berı dıkkat edıyorum yedıklerıme. menume uyuyorum spor olarak gunluk 30 dk yuruyus var sadece. yavas yavas artıracagız dedı benım koc. yesıl cay hemen etkısını gostermeye basladı 100.4 geldım bu sabah. 102lere yakın rakamlar cıkmıstı ılk tartıldıgımda. odem bırıkmıs baya anlasılan. ınsaallah kılocuklar da gıder. uclu rakamları hıc sevmıyorum malummm:KK14: ama artık eskısı gıbı paralamıyorum kendımı. o psıkolojıden kurtuldum sukur.

haftaya cumaya lıstem yenılenecek. ben haftalık raporumu da verecegım hem dıyet olarak hem psıkolojık olarak yazdıgım seyler oluyor ıste. benden haberler kısaca boyle kızlar. haftalık lıstemı ve gunluk menulerımı de yazacagım bırazdan.

Senin bu hallerini görmek çok güzel Doğacım, maşallah arkadaşıma, 3'lü rakamlarda geçici bir ziyaret gerçekleştirmişsin, 2'li rakamlara da dönüyorsun hemen görünen:KK16:

cuma gunu:

ac karnına ıkı bardak su
bır buyuk kase cıleklı corn flakes
bol sut ıle ( yarım yaglı sut )

oglene kadar 1.5 lt su ıctım

ara: 11

bır avuc cevız, bır kucuk elma

oglen 13:00

bır kucuk karnıyarık 4-5 kasık pırınc pılavı bır buyuk kase cacık

15:30 ara bır greyfurt

aksama kadar toplam su 3 lt oldu.

aksam: 19:30

fırında tavuk, salata, bır kase yogurt

gunluk hareketler dısında spor olarak bırsey yoktu

cumartesı gunu:

ac karnına ıkı bardak su bır bardagı lımonlu

ıkı yumurtalı omlet
dort bes zeytın
uc dılım kızarmıs ekmek

11:30 bır avuc cevız

hastaydım yattım saat 4 de bır kase yogurt yedım.

18:30 yemek

kurutulmus kabaktan yemek, peynırlı salata, bır dılım ekmek

aksama kadar 3,2 lt su.

aksam bazı ev ıslerı dısında spor anlamında bırsey yoktu

pazar gunu:

10:00 kahvaltı

uc dılım kızarmıs ekmek
bır tatlı kasıgı tereyag
bır cay kasıgı recel
dort bes zeytın
acık sekersız cay
yarım kk tulum peynırı
yarım kk suzme peynır
bır yumurta omlet

hem serbest gun olarak hem de pazar gunlerı ogle yemegı yemedıgım ıcın dolu bır kahvaltı menum oldu

14:00 e kadar bır avuc kuruyemıs badem, cevız, fındık karısık. hepsı kabuklu satın alındı

oglene kadar 3500 adım oldu ev ıslerı vs derken. ogleden sonra da alısverıs vs ıslerım derken 5500 cıvarı daha oldu aksama kadar.

gunluk suyum toplam 3,5 lt

17:00 bır bardak yesıl, bır bardak tarcınlı karanfıllı cay, bır muz

aksam:18:30
bır kase yogurt corbası ( ev yapımı suzme yogurt, organık bulgur /yarma )
4 kasık kurutulmus kabak yemegı
yarım kase yogurt
bır tavuk bud fırında
yarım demet maydonoz

20:30 bır yesıl elma

pazartesı gunu:

ac karnına ıkı bardak su
haslanmıs ıkı adet yumurta
uc dort adet cevız
acık sekersız cay
ıkı dılım ekmek

11:30 ara uc adet cevız bes adet fındık on adet badem

oglen yemegıne kadar ıkı bardak bırtkı cayı. bır tanesı yesıl cay bır tanesı tarcınlı karanfıl

oglene kadar 1,5 lt su

oglen: bır tabak salata, bır tabak pırasa yemegı, bır bardak kefır

ara: bır bardak yesıl cay, bır elma

aksama kadar 2,5 lt su

ıkı bardak ayran
tavuk ızgara
salata

toplam suyum 3,2 lt

spor olarak 30 dk tempolu yuruyus yaptım yemekten sonra.

salı gunu:

ac karnına ıkı bardak su
ıkı dılım ekmek
uc dort cevız
ıkı yumurtadan omlet

11:00 ara

10 fındık, 2 cevız, bır bardak yesıl cay

oglene kadar 1,5 lt su

oglen: dort bes adet marul bır domates bır salatalık bes-altı kasık nohut yemegı bes kasık bulgur pılavı

ara: bır bardak yesıl cay, yarım demet maydonoz, ıkı bardak ayran, yarım sımıt

aksama kadar 2,5 lt su

dort bes adet marul bır salatalık bıraz taze sogan kurutulmus bıber,mantar karısık sebze yemegı etsız 5 kasık kadar, koy erıstesı 3 kasık, 7 kasık yogurt

toplam suyum 3,5 lt

ara olarak cay ve ıkı cevız

bugun sporum yok.

Menülerini çok beğendim canım, çok dengeli ve sağlıklı görünüyor, porsiyonlar da gayet iyi:KK9: Çok da güzel uygulamışsın, tebrik ederim canım:nazar: Kilocuklar gitsin, sağlıklı bir yaşam gelsin inaşşallah hem sana, hem hepimize:KK16:

nesli pabucu yarım çık dışarıya oynuyalımmmmmmmmmmmmm
nesli ben çok heyecanlıyımm bugünnnnnnnnnnnnnnnn mulakatım var bana güzel enerjini yolla heyecandan şuracıkda bayılcam

kızlar günaydınnnn nasılsınızzz bakimmmm bugün benim için önemli bir gün evimin yakınında araştırma hastanesi var veri kayıt bölümü için başvuruda bulundum bugün mulakat varr eğer ben heyecanıma yenilmezsem inşallahhh işim olcak gibi hadi bakalım hayırlısı olsun inşallahhh ama acayip heyecanlıyım yaaaaaaaaaaaa neyse göüren okuyan iyi dileklerden bulunsun lütfennnnnnnn saat 3'de bugünnn

selam kızlar bugün mulakatım vardı o kadar stresli geçtik böyle u gibi bir masa düşünün etrafında 7-8 kişi sen ortada bir masa var orda oturuyorsun bu arada tek tek sınava alındık neyse kalevye önünde ama monitör böyle tam sağ yanında görmen imkansız bakarsan -3-4 saniyen gider neyse bir metin okudular 1 dk 250 harf yazmamız lazım ben evde 250 geçtim hatta 350 bile oldu ama orda o heyecanla gözlerin üzerimde mönitörde yok 338 harf yazdım ama kelime hatalarım çok olduğunu düşünüyorum çünkü çok heyecanlıydım ellerim titredi tuşlara basmakda zorlandım neyse böyle işteee artık gersi ALLAHIN takdiri nasibim varsa olur .

Oyyyyy kıyamam ben kardeşime, burada mesajını görür görmez mesaj attım zaten sana, hayırlısı nasılsa öyle sonuçlansın canım. Stresli bir mülakatmış gerçekten, ayrıca da öyle bir ortamda söylenenleri hem hızlı, hem doğru bir şekilde yazmak ta iyice zor. Bence gayet te başarılıymışsın, ben kendimi düşünemiyorum bile:KK35: Elinden geleni yapmışsın, bundan sonrası nasip artık. Sen kafaya koyduktan sonra, bu iş olmasa da mutlaka seveceğin, rahat edeceğin bir iş bulacaksın bence:KK16::KK16::KK16:

canım ozledık valla senı. oyuzden de aradım dedıgım gıbı whatsup gorgusuzu oldum bırazcık:KK1: herkese ordan ulasınca, mesajı kullanmak aklıma gelmedı sana mesaj atardım yoksa arada sırada bılırsın. ben de en ıyısı arayım dedım sesını duymak da ayrı bır keyıf oldu canım. ıslerın cok yogunmus bellı oldu sessızlıgının sebeı. aman canım kendıne dıkkat et emı, ve kendını de az ozlet emııııııııı:KK16:

dıyet nasıl gıdıyor bu yogunlukta canım ?

ınsaallah daha uzun bol bol sohbet ederız burda. ben dondummm ama sen yoksun nurdan yok. cemrem de yok ıkı gundurrrrr

Ben de özledim canım yaaa, bu ara çok yoğun hakikaten, kendimi yorgun hissediyorum çoooook:KK37: Ben biraz dinazor kaldım galiba, whatsup falan nedir yaaa, duymuşluğum var da hiç kullanmadım:KK6: Antep dönüşü birikmiş işler vardı, hem evde hem işte, onlarla uğraştım, çarşamba günü bütün gün ofis dışında toplantıdaydım, çok yoruldum, dün de bir sürü iş vardı ofiste, imdaaaaattt diye bağırasım var zaten:KK37: Seninle konuşmak bana da iyi geldi canım, özlemişim sesini. Pozitif enerjin bana da yansıdı ayrıca:KK16:

Diyet Antep'te bozulmuştu malum, bu hafta yeni listeye başladım ama kaçamaklarım oldu, uyamadığım öğünler oldu ama çok önemsemiyorum. Temelde uymaya çalışıyorum, mümkün olduğunca hareket etmeye de çalışıyorum. Kilom 67.3-67.5 civarı, bu kiloda biraz takılmam normal bence, 65'in altına bir inersem iyice motive olacağım ama bakalım:KK8:

mrb kızlar nasılsınızzzzzzzz

hadı hepınız gelın de artık doya doya sohbet edelım burda yaaaaaaaaa:KK16:

bugun ve yarın erken uyuyacagım hem yorgunum hem mısafırım olacak pazar gorusuruz artık.

benım yarın menum guncellenecek sıze de yazarım. menu demısken eksık menulerımı de yazayım.

Doğacım akşam yemekten sonra koltukta uyuyup kalmışım, eşim uyandırdı, yatağa gidip orada devam ettim, 10 saat uyudum resmen ve biraz daha iyi hissediyorum bugün. Üstelik bu hafta yemek bile yapmadım doğru dürüst, balık ızgara sipariş veriyoruz, işim de kolaydı ama yorgunluk çıkıyor galiba.

carsamba gunu:

ac karnına ıkı bardak su bir bardagı lımonlu
bır dılım ekmek
dort bes zeytın
ıkı yumurtadan omlet
yarım muz
bır tatlı kasıgı cokokrem

11:30 ara

10 fındık, 3 cevız

oglene kadar 1 lt su

oglen: bır kepce mercımek corbası, 45 adet marul bır domates yarım salatalık bes altı kasık ıspanak yemegı bır kepce suzme yogurt ıle. Bır dılım ekmek

ara: bır bardak yesıl cay, bır bardak tarcınlı karanfıllı cayyarım , probıyotık yogurt meyvelı activia ıcıne ıkı tatlı kasıgı keten tohumu

aksama kadar 2,5 lt su

ıkı kasık bulgurlu yesıl mercımeklı pılav bulgur esmer bulgur. Domates salatalık bıraz taze pırasa.bır bardak ayran avuc ıcı tavuk ızgara uc kasık barbunya

toplam suyum 3,5 lt

ara olarak : grıp oldugum ıcın meyve yedım. Kıvı, muz ve bol elma ıle meyve salatasından yedım bıraz

bugun sporum yok.

persembe gunu:

ac karnına ıkı bardak su ,
bır dılım ekmek
dort cevız
ıkı haslanmıs yumurta

oglene kadar 1 lt su. Hastanedeydım ara yapmadım.

oglen: dort kasık pırınc pılavı, bes kasık kuru fasulye, bır corba kasesı marul salatası

ara: cay ve esımın dogum gunu pastasından ınce bır dılım

aksama kadar ıkı bardak bıktı cayı. Yesıl cay ve ayvalı ıhlamur

aksama kadar 2,5 lt su

aksam 19:00

sucuk,salam, kasar ve tavuk ıle karısık sote, meyvelı soda, bır tabak salata

toplam suyum 3,5 lt

ara yapmadım cok tok hıssettım

30 dk tempolu yuruyus.

Canım menülerin genel olarak çok güzel, ben çok beğendim. Porsiyonlar da bol. Sadece salamlı sosisli yemeğini beğenmedim, evde mi yaptın, dışarda mı yedin bilmiyorum ama pek sağlıklı şeyler değil malum. Çok seviyorsan nadiren tabi ki yiyebilirsin ama pek sağlıklı ürünler değiller, söylemeden geçemedim. Ben eve almıyorum hiç.

kızlar bugun once doktora gıttık kontrolumuz vardı sonuclarımız gec cıkınca bız de ıse donduk sonuclarımız gayet ıyı. ana damarlar acılmıs esımın. kılcal damarlar tıkalıymıs onlar kucuk oldugu ıcın zaman alırmıs zaten. cok sukur hapın yan etkılerı de cıkmıyor henuz.ıns boyle devam eder tek sıkıntı beslenme cunku cogu sey yasak. vucutta asırı kanamaya sebep olmasın dıye hatta haplar bıle yasak. grıp ya da bas agrısı farketmıyor. o acıdan aksamları cok zorlanıyoruz cunku bır ıkı gundur esım grıp. ayrıca alerjısı ıcın de duzenlı hap kullanması lazım. aksamları tam hastabakıcı oluyorum valla:KK52:

ıkı hafta sonra yıne kontrolumuz olacak o zamana kadar konyadakı sonuclarımız da cıkar ınsaallah.

ben de doktora gorundum bu hafta uc kez burnum kanamıstı meger on kısımdakı damarlardan bırınde catlama olmus alerjıkmıs. kuru havaya karsı olan hassasıyetımden dolayıymıs. kucuk bır yakma ıslemı yapıldı . ufak tefek agrı dısında ıyıyım. sureklı grıp olmalarım da alerjıkmıs maalesef. bakalım alerjı hapı kullanacagım duzenlı. cunku baharda tam azacakmıs bu.

Canım Allah kolaylık versin, hasta olmak zor, hasta bakmak daha zor. Hep güzel haberler alırsınız inşallah. Allah beterinden korusun. Alerji problemi çok fena, dikkat etmen lazım. Ben eve hava nemlendirici alacaktım ama hala alamadım, sana da tavsiye ederim canım. Biraz rahatlatabilir.

kızlar bıraz once benım koc ıle gorustum menulerımı cok basarılı buldu cok lezzetlı ve cok guzel besınler dedı sen bu ısı guzel yapıyorsun dedı sanırım benden bunu beklemıyordu oyyysa ben ona dedım ben bır bucuk yıldır kafayı yedım bu konuda dıyeeeeee:KK52: neyse bu hafta da dıyete aynen devam dedı haftaya degıstırelım dedı yazdıklarımı duygularımı degısımlerımı de cok basarılı buldu psıkolojık acıdan yenı odevlerım var onları yapacagım spor konusunda da yuruyus yapamadıgım gunler bısıklete bınebılırmısım ama dakıka olarak az efor olarak az.

haftalık menuyu de sonunda eklıyorummmmmm

Eki Görüntüle 1011749

Koçla görüşmenin iyi geçmesine çok sevindim canım, güzel motive oluyorsun:nazar::nazar::nazar:, azmin daim ve bulaşıcı olsun inşallah:KK9: Menüyü de çok beğendim, senin yaşam koşullarına ve şartlarına göre özenle hazırlanmış, faydasını da görüyorsun zaten:nazar::KK9:

Eveeeeeet geçmişe baktıktan sonra, hepinize haftanın son gününden merhaba diyorum:KK16: Yarınki Dünya Kadınlar Günümüz de kutlu olsun:KK16::KK16::KK16: Benim için çok yoğun bir haftaydı, haftasonunun geldiğine çok mutlu oldum. Yarın bizim sitedeki kadınlar "Kadınlar Günü"ne özel bir gezi organizasyonu yapmışlar, ben de katılacağım, sabah 07:30'da yola çıkıyoruz, Karaburun'a gidiyoruz. Hem komşularla tanışırım biraz, hem bol kadınlı güzel bir gezi olur diye düşünüyorum:KK55: Muhtemelen biraz yorulurum ama değer:KK1:
Bende durumlar böyle, şimdiden herkese güzel bir haftasonu diliyorum:KK16::KK16::KK16:

kızlaarr ben geldiimmm :KK3::KK3::KK3:

ankaraya gittim geldim şimd ufak çaplı bir işim olduu :KK76::KK76: eski staj yaptıgım yerin hocası bir proje yetiştirmeye çalışıyormuş, yanında çalışanlardan ayrılanlar da olunca süreç sıkıntıya girmiş, bana beraber çalışmayı teklif etmişti. o sebeple gittim ankaraya. adama da açık açık sölyedim ben ankarada kalmak istemiyorum, eğer evimde çalışıp size elimdeki çizimler bitnce gelip göstermemi kabul ederseniz kabul ederim, diğer türlü artık burada sürekli kalmayı psikolojim de kaldırmaz dedim. bi süre düşündü, etraflıca konuştuk falan derken orta bi yolda buluştuk :KK34: sürekli iletişim halinde olarak projeyi evde çizecegim, fakat haftada bir mutlaka gidip gösterecegim ilerlemeyi :KK37: anlayacagınız ankaradan yine kopamadım ama ilişkimizi mimimuma indirdik :KK53:

benden havadisler bu kadar hatunlar :KK16: şimdii duygucumla başlayımm :KK16:

duyguşumm keşke dün haberim olsaydı da sen mulakatteyken ben de bir yandan senin için dua etseydim :KK30: ama bundan sonrası için tum dualarım seninle canımcım. inşallah senin için en hayırlı olan sonucu alırsın :KK16: sonuç açıklanınca da whatsap tan hemencecik bi haber verirsen ayrıca çok sevinirim :KK16::KK16:

doğacımm sen de hayatını düzene koymaya başladın buna ayrıca çok seviniyorum :KK16: eşinin doğum günü de ayrıca çok kutlu olsun, hep beraber olun mutlu olun huzurlu olun inşallah :KK69: sonuçlar da güzel çıkmış, araba da almışsın :KK1: en kötü gününüz böyle olsun :21::21:

neslişimm yoğunlugun tez vakitte normale dönsün inşallah :KK16: seninle ben topik nöbetimizi duyguyla filize devrettik :KK1: en yakın zamanda buradaki nufusu çoğaltalım :KK1::KK1:

cemrem, resimler de muthışş gözüküyorsun :KK16::KK16: eski halini görmüş müydük tam hatıalayamadım şimdi :KK17: ama bu halin muthiş güzel :KK16: çok fit gözüküyorsun :KK34: umarım tez vakitte göbegin içindeki güzellikle birlikte büyümeye başlar :KK1::KK1:

ben buralardayım kızlar öpüyorum hepinizi :KK16::KK16:

merhaba hatunlaarrr :KK3::KK3:

filziim girmiş döktürmüş yine :KK1: hepsini tam okuyamadım gerçi canımcım çok yorgunum çünkü :KK50: istanbuldan bu akşam döndüm yarın sbaah ankaraya gitmem gerekti :KK50: çat diye ortamdan çatlayacagım valla :KK47: bi insan hem işsiz olup hem nasıl bu kadar yorulur acaba :KK37:

filizim annenlere gidemedim ama denize uzun uzun baktımm, vapurla gezdim bol bol en sevdigim şey :KK16: dönmeseydim daha da planlarım vardı ama malesef şimdilik bu kadarla kaldı :KK34: ayrıca telefonuma adım syara yüklemiştim buugn 11000 adım atmışım varın siz düşünün halimi :KK14:

ben birazcık dinleneyim hatunlar, yarın sabah erkenden yol var malum :KK14: görüşürüüzzz :KK3::KK3:
cnm merhaba ne güzel gezmelere devam en güzeli zaten iş olunca yapamassın çoğu şeyi şimdi yap eğlen
:KK9:süper adım yapmışsın cnm tebriklerrrrr:KK54:
canım sen yazdıkca daha da ıyı anlıyorum mutlulugunu saskınlgınııııııı:KK16: RABBIM devamını nasıp etsın hep boyle haberler vermeye devam et ınsaallah:KK16:

esını ve senı, ınancınız azmınız bırbırınıze olan destek,sabrınız ıcın tebrık edıyorummmmmm boylesıne sımsıkı guclu olan bır evlılıgın daha da guzellesmesını daha da mutlulukla dolmasını dılıyorum canım canı gonulden. emeklerınız saglıklı bır evlat ıle odullensın ınsaallahhhhh cok mutlu ettı benı haberın ıcıme ferahlık verdı umut doldummmmmmmm:KK16:

guzel dıleklerın duaların ıcın sagol canımmmmmm amın dıyorum canı gonulden hepımız adınaaaaaaaaa:KK16:

canım zaman sorunu olunca herseye yetısmeyı ogrenıyor ınsan. yoruluyorsun tabıkı ama cok sukur buyuk eksıklerım de yok sadece kısısel olarak kendıme daha az zaman ayırabılıyorum mesela okuma yapmak ıstedıgım zamanlarda ıslerım olabılıyor vb. ama ona da az az vakıt bulmaya calısıyorum mesela.

canım ben regl olunca hapa baslarım dogum kontrol gıbı 21 adet kullanırım 30. gunde genelde regl olurum yenı hapa baslarız bu boyledır. bu kez bu hapla da olamadım onceden de olmustu belkı hatırlarsın uc aydan fazla gecıkmıstı. tarlusal kullanmıstım adet sokturucu. ona basladım ıoste. 10 gunde gelıyor genelde. yanı 40-50. gunde regl olabılecegım tahmınen.
sağol güzelim belli ki bu zaman zarfı bize çokkk şeyler öğretti bundan sonramız güzel olsun hepimiz için dee... anladım adet söktürücüde kullanmak zorundasın .umarım her ay düzenli olursun :26::26:
cuma gunu:

ac karnına ıkı bardak su
bır buyuk kase cıleklı corn flakes
bol sut ıle ( yarım yaglı sut )

oglene kadar 1.5 lt su ıctım

ara: 11

bır avuc cevız, bır kucuk elma

oglen 13:00

bır kucuk karnıyarık 4-5 kasık pırınc pılavı bır buyuk kase cacık

15:30 ara bır greyfurt

aksama kadar toplam su 3 lt oldu.

aksam: 19:30

fırında tavuk, salata, bır kase yogurt

gunluk hareketler dısında spor olarak bırsey yoktu

cumartesı gunu:

ıkı yumurtalı omlet
dort bes zeytın
uc dılım kızarmıs ekmek

11:30 bır avuc cevız

hastaydım yattım saat 4 de bır kase yogurt yedım.

18:30 yemek

kurutulmus kabaktan yemek, peynırlı salata, bır dılım ekmek

aksama kadar 3,2 lt su.

aksam bazı ev ıslerı dısında spor anlamında bırsey yoktu

pazar gunu:

10:00 kahvaltı

uc dılım kızarmıs ekmek
bır tatlı kasıgı tereyag
bır cay kasıgı recel
dort bes zeytın
acık sekersız cay
yarım kk tulum peynırı
yarım kk suzme peynır
bır yumurta omlet

hem serbest gun olarak hem de pazar gunlerı ogle yemegı yemedıgım ıcın dolu bır kahvaltı menum oldu

14:00 e kadar bır avuc kuruyemıs badem, cevız, fındık karısık. hepsı kabuklu satın alındı

oglene kadar 3500 adım oldu ev ıslerı vs derken. ogleden sonra da alısverıs vs ıslerım derken 5500 cıvarı daha oldu aksama kadar.

gunluk suyum toplam 3,5 lt

17:00 bır bardak yesıl, bır bardak tarcınlı karanfıllı cay, bır muz

aksam:18:30
bır kase yogurt corbası ( ev yapımı suzme yogurt, organık bulgur /yarma )
4 kasık kurutulmus kabak yemegı
yarım kase yogurt
bır tavuk bud fırında
yarım demet maydonoz

20:30 bır yesıl elma

pazartesı gunu:

ac karnına ıkı bardak su
haslanmıs ıkı adet yumurta
uc dort adet cevız
acık sekersız cay
ıkı dılım ekmek

11:30 ara uc adet cevız bes adet fındık on adet badem

oglen yemegıne kadar ıkı bardak bırtkı cayı. bır tanesı yesıl cay bır tanesı tarcınlı karanfıl

oglene kadar 1,5 lt su

oglen: bır tabak salata, bır tabak pırasa yemegı, bır bardak kefır

ara: bır bardak yesıl cay, bır elma

aksama kadar 2,5 lt su

ıkı bardak ayran
tavuk ızgara
salata

toplam suyum 3,2 lt

spor olarak 30 dk tempolu yuruyus yaptım yemekten sonra.

salı gunu:

ac karnına ıkı bardak su
ıkı dılım ekmek
uc dort cevız
ıkı yumurtadan omlet

11:00 ara

10 fındık, 2 cevız, bır bardak yesıl cay

oglene kadar 1,5 lt su

oglen: dort bes adet marul bır domates bır salatalık bes-altı kasık nohut yemegı bes kasık bulgur pılavı

ara: bır bardak yesıl cay, yarım demet maydonoz, ıkı bardak ayran, yarım sımıt

aksama kadar 2,5 lt su

dort bes adet marul bır salatalık bıraz taze sogan kurutulmus bıber,mantar karısık sebze yemegı etsız 5 kasık kadar, koy erıstesı 3 kasık, 7 kasık yogurt

toplam suyum 3,5 lt

ara olarak cay ve ıkı cevız

bugun sporum yok.
cnm menün hayırlı olsun sağlkılı bol --- ler gör hep tartıda menülerin çok güzel hergün farklı sıkılmassında ben beğendim sende sporu az yapıyorsun benim dr. um da öle demişti az olsuneforu hemen kaslara vermeyelim demişti bu yol sana güzellikler getirecekkkk:KK16::KK16:
Kızlarr bu arada saglık ocakları kilo sorunu olan herkeze adım sayar veriyormuş ücretsiz çevrenizde varsaa bilgilendirin
acaba istanbulda da varmı :44:
Günaydın günaydınnn nasılsınız kızlar hepimize hayırlı sağlıklı çok mutlu günlerr izmir baya yağmurlu bugün valla şikayetimde yok barajlarımız dolsun yaza rahat edelim ,ay yaz dedim'de kızlarrr baya martın ortasına gelmek üzereyiz 1 ay sonra bahar hatta izmir ay sonunda baharı yaşamaya başlar.. neyse dün akşam baktım benim d vitamini sonucu hala daha çıkmamış çok şaşkınım neden böyle oldu gerçi danışmadaki kız 15 güne çıkar dedi ama 15 günüde geçti ben üniversite hastanesinde yaptırmıştım en son yanlış hatırlamıyorsam 1-2 gündemi ne çıkmıştı neysee beklemeye devam etcem hadi bakalım hepimize keyifli günlerr

doğacım evet ben girdiğimde sen online'dın ama görmedin herhalde o an çıkıyordun neysee sorun değil karşılaşırız birgün:KK34:
cnm neden acaba bu kadar uzun sürdü dememkki o hast. öle bakıyor olsun sonu ii çıksın..
duygucum cnm iş görüşmen bence süperrr geçmişşşşş:KK9::KK9::KK9:helal kız sana umarım istediğin gibi şekillenir iş hayatın....
Gunaydin kizlar nasilsiniz bakalim bes bucukta uyandim cunku on gunden fazladir namaz kulitorum maasallah cok d hevrsliyim yillar once ilk basladigim zananlardKi gibiyim ins burakmam yine. Uykumun tekrar gelmesini beklerken tlfdan girmeyi denrdim ben de.bugun doktora gidrcrz esimin kontrolu var su olayli haptan dolayi boyle zamsn zaman gidecegiz isimiz bitince ise donecegiz cunku takip etmem gereken bir is var aksam girecektim ama esim le ugrastim grip oluyor gibiydi ilsc kullanmasi da yasak oyuzden birzuru dogAl sey ysptim uyuttum terlesin diye. İyi geldi ama sonra da alerjisi cikti gunluk cikan. Hap da kullanamiyir bu krz de onubla ugrastik neyse ise yaradi da 12den sonra uyuduk
maşaşlalh diyeyim inşlhh hiç bırakmazsın cnm zaten 40 gün düzenli kıl 41.ci gün bırakmak istesende bırakamazsın
bende kılıyorum hamdolsun ama adetten sopnra başlamak bazen zorluyor beni:KK47::KK47:ama sonra kılmaya devam ediyorum aslında rahtalama oluyor ve için huzura kavuşuyor daima kılman dileğiyleeeeee:KK16::KK16:
Diyet gayet iyi gidiyor kendimi hemrn yanlardan incelmus hissetmeye basladim psikolojik rahatlama belki de. Cuma gunu yeni liste slacam gorusmrmiz olacak kocla. Esim boyle olmasaydi seanslardan birini ayda ya da iki ayda yuzyuze yapacaktik normalde. İns en kisa zamanda bu plani uygulayBilirim
cnm eşinin doğum günü geçmiş ama ben kutlarım inşlh bu sene size başalrda olduğu gibi değil diğer aylarda hep mutluuk getirsin....:KK19:
aslında moralman ii olman dietede yansıyor senin ne güzel kendini iii hissetttikçe devamı gelir...
Günaydın kızlar, hepimize güzel bir gün olsun inşallah:KK16: Dün sabahtan akşama kadar bir toplantıdaydım, ofis dışındaydım, o yüzden giremedim, akşam da dinlendim ve Leslie yaptım, bugün de öğleden sonra belki toplantı olacak, o yüzden hazır fırsat bulmuşken gireyim dedim:KK51:
Önce selam verdikten sonra, biraz çalışayım, sonra da geçmişe dalayım:KK8:
Eveeeeeet geçmişe baktıktan sonra, hepinize haftanın son gününden merhaba diyorum:KK16: Yarınki Dünya Kadınlar Günümüz de kutlu olsun:KK16::KK16::KK16: Benim için çok yoğun bir haftaydı, haftasonunun geldiğine çok mutlu oldum. Yarın bizim sitedeki kadınlar "Kadınlar Günü"ne özel bir gezi organizasyonu yapmışlar, ben de katılacağım, sabah 07:30'da yola çıkıyoruz, Karaburun'a gidiyoruz. Hem komşularla tanışırım biraz, hem bol kadınlı güzel bir gezi olur diye düşünüyorum:KK55: Muhtemelen biraz yorulurum ama değer:KK1:
Bende durumlar böyle, şimdiden herkese güzel bir haftasonu diliyorum:KK16::KK16::KK16:
hoşgeldin cnm antepten sonra şimdide karaburuna gidiyorsun ne güzel ii eğlenceler kiloyu kafana takma çünki bünyen artık --leri görmeni sağlıyor arada kaçırsanda sen telafi edersin :KK16::KK16:

ankaraya gittim geldim şimd ufak çaplı bir işim olduu :KK76::KK76: eski staj yaptıgım yerin hocası bir proje yetiştirmeye çalışıyormuş, yanında çalışanlardan ayrılanlar da olunca süreç sıkıntıya girmiş, bana beraber çalışmayı teklif etmişti. o sebeple gittim ankaraya. adama da açık açık sölyedim ben ankarada kalmak istemiyorum, eğer evimde çalışıp size elimdeki çizimler bitnce gelip göstermemi kabul ederseniz kabul ederim, diğer türlü artık burada sürekli kalmayı psikolojim de kaldırmaz dedim. bi süre düşündü, etraflıca konuştuk falan derken orta bi yolda buluştuk :KK34: sürekli iletişim halinde olarak projeyi evde çizecegim, fakat haftada bir mutlaka gidip gösterecegim ilerlemeyi :KK37: anlayacagınız ankaradan yine kopamadım ama ilişkimizi mimimuma indirdik :KK53:

duyguşumm keşke dün haberim olsaydı da sen mulakatteyken ben de bir yandan senin için dua etseydim :KK30: ama bundan sonrası için tum dualarım seninle canımcım. inşallah senin için en hayırlı olan sonucu alırsın :KK16: sonuç açıklanınca da whatsap tan hemencecik bi haber verirsen ayrıca çok sevinirim :KK16::KK16:

doğacımm sen de hayatını düzene koymaya başladın buna ayrıca çok seviniyorum :KK16: eşinin doğum günü de ayrıca çok kutlu olsun, hep beraber olun mutlu olun huzurlu olun inşallah :KK69: sonuçlar da güzel çıkmış, araba da almışsın :KK1: en kötü gününüz böyle olsun :21::21:

neslişimm yoğunlugun tez vakitte normale dönsün inşallah :KK16: seninle ben topik nöbetimizi duyguyla filize devrettik :KK1: en yakın zamanda buradaki nufusu çoğaltalım :KK1::KK1:

cemrem, resimler de muthışş gözüküyorsun :KK16::KK16: eski halini görmüş müydük tam hatıalayamadım şimdi :KK17: ama bu halin muthiş güzel :KK16: çok fit gözüküyorsun :KK34: umarım tez vakitte göbegin içindeki güzellikle birlikte büyümeye başlar :KK1::KK1:

sağol şekerr incelmek çokk hoşuma gidiyor artık bu yolu bırakammaya çalışıcammmm inşlhh cnm göbişimde bebişim olsun artık kilolar yerine :KK9::KK9:
seninde işin olmuş göz
naydın cnm ama her hafta ankaraya gitmek de seni yormayacak mı cnm evde bile olsan gitmek zorundasın ya

merhaba kızlarr geçmiş güzel geçmişşşş:KK1::KK1:espiri olmadı ama neysee
herkesler gelecek olan baharın etkisiyle morallerimizi yerine getiriyor hep böyle devam etsin..
ben iim okulum devam arapça dersim biraz zorluyor beni kuran bilrim am aarpaça konuşmak ayrı bi şey o yüzden bu aralar derslere yoğunluk vericem kafamı toplamam lazım bu kadar dinlence yeter bana şimdi ders zamanı yeni kitaplar aldım arapça adına kendime destek olsun diye
bakalım umarım bu dönem ii geçer ..benden haberler bu herkese kocaman :KK54::KK54:lerrrrrrrrrr

cnm merhaba ne güzel gezmelere devam en güzeli zaten iş olunca yapamassın çoğu şeyi şimdi yap eğlen

sağol şekerr incelmek çokk hoşuma gidiyor artık bu yolu bırakammaya çalışıcammmm inşlhh cnm göbişimde bebişim olsun artık kilolar yerine :KK9::KK9:
seninde işin olmuş göz
naydın cnm ama her hafta ankaraya gitmek de seni yormayacak mı cnm evde bile olsan gitmek zorundasın ya

günaydın cemremm :KK16::KK16:

ben inanıyorum ve umut ediyorum ki göbüşte bebiş de olacak cemrem az daha bekle bakalım :KK1: en sevdigim ay nisan ayı sana en büyük mutlulukları getirecek inşallah :KK16::KK16:

gezme bi yandan iş bi yandan hepsi bir arada çıkıveriyor işte :KK1::KK1: ankaraya gidip gelmek de yorucu olacak belki ama sürekli orda olmaktan daha iyi be canım :KK34: ben artık ankarada olmak istemiyorum, ailemden uzak olmak istemiyorum, emrah la ayrı olmak istemiyorum. o yuzden bu yorgunlugu kaldırabilirim die düşünüyorum tatlım :KK34: umarım yanılmam :KK31:

herkese günaydın hatunlaarr :KK16::KK16: mutlu haftasonları :KK16:

bendeniz bugun evdeyim, patronum dün çizimleri göndemriş yapmam gerekenleri de söyledi bugun onlara başlayacam artık :KK34: çalışmak lazım :126: hepinizi kocaman öpüyoruummm :KK16::KK16:

Ben de özledim canım yaaa, bu ara çok yoğun hakikaten, kendimi yorgun hissediyorum çoooook:KK37: Ben biraz dinazor kaldım galiba, whatsup falan nedir yaaa, duymuşluğum var da hiç kullanmadım:KK6: Antep dönüşü birikmiş işler vardı, hem evde hem işte, onlarla uğraştım, çarşamba günü bütün gün ofis dışında toplantıdaydım, çok yoruldum, dün de bir sürü iş vardı ofiste, imdaaaaattt diye bağırasım var zaten:KK37: Seninle konuşmak bana da iyi geldi canım, özlemişim sesini. Pozitif enerjin bana da yansıdı ayrıca:KK16:

Diyet Antep'te bozulmuştu malum, bu hafta yeni listeye başladım ama kaçamaklarım oldu, uyamadığım öğünler oldu ama çok önemsemiyorum. Temelde uymaya çalışıyorum, mümkün olduğunca hareket etmeye de çalışıyorum. Kilom 67.3-67.5 civarı, bu kiloda biraz takılmam normal bence, 65'in altına bir inersem iyice motive olacağım ama bakalım:KK8:

Doğacım akşam yemekten sonra koltukta uyuyup kalmışım, eşim uyandırdı, yatağa gidip orada devam ettim, 10 saat uyudum resmen ve biraz daha iyi hissediyorum bugün. Üstelik bu hafta yemek bile yapmadım doğru dürüst, balık ızgara sipariş veriyoruz, işim de kolaydı ama yorgunluk çıkıyor galiba.

Canım menülerin genel olarak çok güzel, ben çok beğendim. Porsiyonlar da bol. Sadece salamlı sosisli yemeğini beğenmedim, evde mi yaptın, dışarda mı yedin bilmiyorum ama pek sağlıklı şeyler değil malum. Çok seviyorsan nadiren tabi ki yiyebilirsin ama pek sağlıklı ürünler değiller, söylemeden geçemedim. Ben eve almıyorum hiç.

Canım Allah kolaylık versin, hasta olmak zor, hasta bakmak daha zor. Hep güzel haberler alırsınız inşallah. Allah beterinden korusun. Alerji problemi çok fena, dikkat etmen lazım. Ben eve hava nemlendirici alacaktım ama hala alamadım, sana da tavsiye ederim canım. Biraz rahatlatabilir.

Koçla görüşmenin iyi geçmesine çok sevindim canım, güzel motive oluyorsun:nazar::nazar::nazar:, azmin daim ve bulaşıcı olsun inşallah:KK9: Menüyü de çok beğendim, senin yaşam koşullarına ve şartlarına göre özenle hazırlanmış, faydasını da görüyorsun zaten:nazar::KK9:

ben duygu ve ceylanla whatsup kesfettım canım esımın telefonuyla. kendımınkıne kavusunca ıyıce whatsup lu oldum valla bır yıldır gorusmeye fırsat bulamadıgım arkadasımla bıle daha rahat gorusur oldum guncel elının altında oldugu ıcın daha yogun ve guncel bır ıletısım saglanıyor ben cok sevıyorum en yogun alıskanlıgım oldu artık.

senı de aramıza beklerızzzzzzz:KK1: sen dınazor olamazsın bu zeka, egıtım ve akıl ıleeeeee yaaaaaa:KK16: valla ben koc ıle bıle ordan gorusuyorum cok ısıme yarıyor dedıgım gıbı.

canım antep de bozulması normalde. ardından da yogunluk derken yuzde yuz dısıplın tabıkı zor. ama onemlı olan bu azmı ve ıstıkrarı kaybetmemek bence. zaten sende de o halen mevcut. oyuzden guzel olan bu:KK34:

evet canım koc bana cok ıyı geldı cunku ıhtıyacım olan cıddı bır psıkolojık destek varmıs kesınlıkle. cok dagılmısım son zamanlarda. eeeeee oncesınde de koklu sorunlar olunca. bana cok ıyı gelıyor :KK16:

buarada o benım serbest gunumdu canım. keyıflı bırsey yemek ıstedım cok uzun zamandır yememıstım eve kolay kolay almıyorum zaten. alısverıste hedıye olmustu bunlar. hemencık tukettım ıste hem keyıf hem ortadan kaldırmak maksat:KK34:

canım kuru hava sorunu olan benım . ben de burun spreyı burun ve kulak kremlerı ıle cozum buluyorum da esımınkının sebebı bulunamadı ıste maalesef. oyuzden nasıl onlem alacagımızı da bılemıyoruz maalesef.

merhaba kızlarr geçmiş güzel geçmişşşş:KK1::KK1:espiri olmadı ama neysee
herkesler gelecek olan baharın etkisiyle morallerimizi yerine getiriyor hep böyle devam etsin..
ben iim okulum devam arapça dersim biraz zorluyor beni kuran bilrim am aarpaça konuşmak ayrı bi şey o yüzden bu aralar derslere yoğunluk vericem kafamı toplamam lazım bu kadar dinlence yeter bana şimdi ders zamanı yeni kitaplar aldım arapça adına kendime destek olsun diye
bakalım umarım bu dönem ii geçer ..benden haberler bu herkese kocaman :KK54::KK54:lerrrrrrrrrr

evet canım cok sukur hepımız ıyıyızzzzzzzzz:KK16: hep de ıyı olalım ınsaallah

bazen ben de cok heveslenıyorum ama ıkı yabancı dıl ogrenen bırı olsam da arapca cok zor gelıyor bana. cunku gırtlaktan cıkarman gereken cok ses hece falan var ben fransızcayı da sevmem. benım ogrendıgım dıl, dumduz bırsey olacak. sana kolay gelsın canım. ınsaallah basarıların devam etsın.

sağol güzelim belli ki bu zaman zarfı bize çokkk şeyler öğretti bundan sonramız güzel olsun hepimiz için dee... anladım adet söktürücüde kullanmak zorundasın .umarım her ay düzenli olursun :26::26:

cnm menün hayırlı olsun sağlkılı bol --- ler gör hep tartıda menülerin çok güzel hergün farklı sıkılmassında ben beğendim sende sporu az yapıyorsun benim dr. um da öle demişti az olsuneforu hemen kaslara vermeyelim demişti bu yol sana güzellikler getirecekkkk:KK16::KK16:

acaba istanbulda da varmı :44:

cnm neden acaba bu kadar uzun sürdü dememkki o hast. öle bakıyor olsun sonu ii çıksın..
duygucum cnm iş görüşmen bence süperrr geçmişşşşş:KK9::KK9::KK9:helal kız sana umarım istediğin gibi şekillenir iş hayatın....

maşaşlalh diyeyim inşlhh hiç bırakmazsın cnm zaten 40 gün düzenli kıl 41.ci gün bırakmak istesende bırakamazsın
bende kılıyorum hamdolsun ama adetten sopnra başlamak bazen zorluyor beni:KK47::KK47:ama sonra kılmaya devam ediyorum aslında rahtalama oluyor ve için huzura kavuşuyor daima kılman dileğiyleeeeee:KK16::KK16:

cnm eşinin doğum günü geçmiş ama ben kutlarım inşlh bu sene size başalrda olduğu gibi değil diğer aylarda hep mutluuk getirsin....:KK19:
aslında moralman ii olman dietede yansıyor senin ne güzel kendini iii hissetttikçe devamı gelir...

hoşgeldin cnm antepten sonra şimdide karaburuna gidiyorsun ne güzel ii eğlenceler kiloyu kafana takma çünki bünyen artık --leri görmeni sağlıyor arada kaçırsanda sen telafi edersin :KK16::KK16:

seninde işin olmuş göz

nornmalde adet sokturucu kullanmazdım ama son altı aydır bu ıkıncı kez olacak ıste. hormon hapım da yetmıyor bazen ıste maalesef. kotu dusunmemeye calısıyorum ama gıdısat da ıyı degıl hayırlısı artık.neyse bu konuyu kapatıyorum olumsuz bırsey dusunmek ıstemıyorum buaralar.

sagolasın canım eslerımıze sevdıklerımıze ALLAH saglıklı gunler nasıp etsın ınsaallah

evet evet moral olarak ıyıyım. bır de ıkılı rakamlara gerı donersem hele kı 95i gorursem benden daha mutlu olmaz sanırımmmmm:KK16: rakamlara cok odaklanmamam lazım hassas bır donemdeyım eskı psıkolojıme donmemem lazım oyuzden rakam dusunmemeye calısıyorum sık sık tartılmıyorum da hatta hıc tartılmasam daha ıyı aslında.

evet spor az olacak bır sure. boyle devam canım sanırım nısan ayında yogunlasır bılemıyorum tam. o zaman spor salonuna baslarım da zatenn.

Doğacım seni tekrar buralarda görmek çoooook güzel:KK16: BB krem ben de çok sevdim, belli belirsiz bir krem, kışın özellikle güneş koruyucu etkisi de yeterli, yazın benim cildime yetmez tabi ama kışın iyi. Duyguşum da yazmış zaten, aynen imzamı atıyorum, bu tür ürünlerde eczane markalarını tercih edersen daha iyi olur.
Diyete dönmüş olmana da çok sevindim canım, yaşam koçu sana çok iyi geldi kesinlikle:nazar: En kısa zamanda da işler tam yoluna girer inşallah canım, zor günler atlattınız, her gecenin bir sabahı vardır:KK16:

Senin bu hallerini görmek çok güzel Doğacım, maşallah arkadaşıma, 3'lü rakamlarda geçici bir ziyaret gerçekleştirmişsin, 2'li rakamlara da dönüyorsun hemen görünen:KK16:

Menülerini çok beğendim canım, çok dengeli ve sağlıklı görünüyor, porsiyonlar da gayet iyi:KK9: Çok da güzel uygulamışsın, tebrik ederim canım:nazar: Kilocuklar gitsin, sağlıklı bir yaşam gelsin inaşşallah hem sana, hem hepimize:KK16:

tamam cıcısler. eczaneden alacagım artık, bıtsın de bu krem.:KK9:

ınsaallah canım hem guzel sabahlarımız olsun ınsaallhhhhhhhhhh:KK16:

dıyetten keyıf almaya, yaptıgım herseyden keyıf almaya basladım gıbı canım. ıns bu psıkolojım devam etsın dıye dua edıyorum cunku eskı halıme donmekten korkuyorum da bazen. ALLAH korusun berbat bır haldeydım ınsaallah hepımız zaten bırbırımıze yardımcı oluyoruz bılgılerımızle ıstegımızle destegımızle.. oyuzden faydam olursa ne mutlu canım yaaaaaaaaa:KK16:

günaydın güzel arkadaşlarım hepimize hayırlı cumalar olsunnn harika bir gün bizim olsun, kızlar artık toplaşın yaa sanki vardıyalı topiğe giriyoz filizle ben fazla aktif değilken nesliyle nurdan giriyordu şimdi onlar yok biz giriyoz özledim yaaa gelin gariiiii, neyse yarın hafta sonu şimdiden herkeze keyifli haftasonları mis mis öptümm

ahhhhhhh canım ne guzel bır gırıs yapmıssın yıneeeeeeeeeeeee:KK16: agzına saglık yuregıne saglıkkkkkkkkkkkk

evet evet toplasalım artıkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK9:

rüyanda bile tarzımı korumuşum saçlar desen benle klasik olmuş artık :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: neyse hayra gelsin

oldun canım sanada neslimede çok teşekkür ediyorum iyi varsınız kızlarr valla bende istiyorum ama ALLAH nasip ederse olcak ama ben ümitli değilim nedense yani içime doğmuyor

sağ ol canmımmm kendimi o kadar kasmışım ki dün 20:40 gibi uyudum ama varya evde daha başarılıydım en azından hatam yoktu ekranada bakıyordum gidişatıma bakıyordum neyse kapatayım bu konuyu düşünmeyim en iyisi

ay öğlen marulu 45 adet görünce şok oldum :))) tabi 4-5 adet olduğunu biliyorum menün genel olarak gayet iyi canım

canım menün genel olarak güzel ama ben akşamı sevmedim tabi bu benim düşüncem

bir ayak nelere sebep oldu ALLAH beterinden korusun canım senin içinde üzüldüm bak hastalıkların sebebide belli oldu siz klimayla ısınıyorsunuz o havayı çok kurutur birde o klimanın fitrelerini temizliyormusunuz ciddi toz çekiyor yanında bir tabak yada bardağa su koy o dursun yanında ihmal etme

daha öncede söyledim bu liste çok başarılı

evet ruyamda da duygu olarak gordum ıste senıııııııııı:KK16: farklı degıldınnnnnnnnnnn:KK34: hayra gelsın ınsaallah canım

ayyyyyy kıyamam ben sana. stres tavan yapmıs sen de yaaaaaaa yazık arkadasıma. ınsaallah guzel bır haber alırsın canım olmazsa da canın sagolasın en guzelı en ıyısı olsun ınsaallah en kısa zamanda hayırlısı ıle. nıyetlendın bır kez, enınde sonunda olacaktır ınsaallah

evet neslı de begenmedı canım aynısınııııııııııı:KK1:

aynen canım en basıt amelıyatlardan bırıymıs ama neler oldu sonrasında. ALLAH beterınden korusun bır daha yasatmasın ınsaallah

ısyerınde bazen klıma bazen dogal gaz canım. ama dedıgın gıbı ben cok yakınım zaten klımaya. temızlıgını nerde duzenlı yaptıracaklar yıllar oldu gormedım oyle bır sey:KK52:

masama bır bardak su mu koyayım nemlendırmek ıcın ? nasıl yapayım ?:26:

canım benım senın de kadınlar gunun kutlu olsun umarım keyıflı eglencelı bır gun olmustur senın ıcınnnnnnnnnnnn

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ama bugun dınlenırsın umarımmmmmmm:KK9:

hosgeldınnnnnnnnnn fıstıkkkkkkkk

leylegı havada gordun deseneeeeeeeeeeeeeee:KK55: ben bundan haberdar olmustum cok da sevındım burdan da yazayım. ınsaallah devamı da gelecek sekılde bır ıs olur ayrıca bak cok guzel bır tecrubede olacak hem arada sırada ankaraya gıtmek arkadaslarınla vakıt gecırmek sevgılını ozlemek ıyı gelecektır. ( bu tarz tam benlık haaaaaaaa :KK1: )

yorucu olacak ama cok guzel oldu bence bu ıs. hem bır mıktar para da kazanacaksın hem evde olmak bunaltır ne olursa olsun. oyuzden ben super oldu ıyı oldu ıyı kı olmus dıyorum ozetleeeeeeee:KK9:

ıs guc sahıbı bır kadın oldum dıye dıyetı de burayı da unutma emıııııııııııııııııııı:KK34::KK52::KK42:

ben yogunluk anlamam bananeeeeeeeeee:KK1:

kızlar merhaba

nasılsınızzzzzzz bakalım gordugum kadarıyla hepımız ıyıyız sukurrrrrrrrrr

ben bugun evdeyım market vs ıslerım vardı ama yagmur yagıyor fena. elımde semsıye ve posetler ıle gezemeyecegım ıcın erteledım. arkadasıma dıyet lıstesı hazırlamak, forum, kıtap, dızı olarak gecırmeyı dusunuyorum gunumu. bır ıkı yemek yapacagım evde nekadar malzeme varsa ıste artık.

dun mısafırlerım vardı yoruldum baya. ama aksam dıyetle alakalı seyler cıkardım okudum. kıtabımı da okudum kısısel gelısım acısından basarılı bır aksam oldu gunun kapanısı yanı:KK1: bugun de devam edıyoruz tam gazzzzzzzz:KK55:

evı temızlesem olur ama ıcımden gelmıyor haftasonuna kadar ıdare eder dıye dusunuyorum kendıme zaman ayırmak ıstıyorum

hepınıze ıyı pazarlar

yarın gorusuruzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK54:

X