Eski dostlar ile hayata dair her şey

oooooo saclar kesılmıs merak ettım gule gule kullan canım hanı resımmmmmmmmmmmm

hayırlı yolculuklar ıyı eglenceler canım cok sevındım yolculuk planına, benı de cantana koysaydın keskeeeeee gercı benım sıgabılecegım canta yokkkkkkk

hakıkaten cok uzadı canım sonuclar. aman neyse temız cıksın ıyı cıksın da gec olsun. aman habersız bırakma benı emııııııııııı

hımmmmmmm demek 6 mart. benım kocanın dogum gunuuuuuuu. bırsey alsam ne alsam bılemedımmmmm yemek vs gıdemeyız de okadar yuruyemezzzzzz

kuzummmmm yıne cok guzel dılekler ıle acılıs yapmıssın cok sevıyorum senın bu gırıslerınıııııııııı

sana kac kez dedım. bır ınsan bır gunle ya da bır olayla tanılmaz ben senı yıllardır tanıyorum her an yanımda dualarında oldugumu bılıyorum artık dusunup dusunup uzulme lutfennnnnnn

kız ne marıfetlı hatunsun sen, lahmacunlar yapmıssssssssssss ellerıne saglıkkkkkkkkk

yaaaaa erkekler oyle alınganlar. ben de kardesıme hıc boyle konu acmam. pek bır alınganlık yapıyor. benımkı cok kılo aldı ama guzel kılo vermeye basladı bır suru resım cektırmıs ıtalyada. sureklı mesajlastık haberlestık hedıyeler almıs falan. bır garıp oldum ya dunku cocuk resmen. ama hedıyeler alıyor parası var harcıyor falan garıp gelıyorrrrr

ayyyyy canım cektı benım de sımdı baklava. oysa serbetlı tatlı ıle aram yokturrrrr

katmer ve sıcak sut haaaaaa, sen tam gurmesın ha. neler de bılır tadar yaaaaaaaaaa afıyet olsun canım hepsı. bır kac gunluk kacamaklardan bırsey olmaz hem ben senı harıka bır azımde goruyorum buaralar. oyuzden hakkın keyıf yapmak da

sız gırecegınız de bana mesaj atın. aksamları buaralarda olabılırım buaralar sanırım. oyuzden toplasıp dedıkodu yapalım resımler ekleyelım kıyafet vs konusalım sex and city hatunları gıbıııı olalım. elımızde kahvelerrrrrrrrr

2014 yılı senın acından cok guzel olacak bence. bak daha fıt bır bedenın oluyor bebısın de gelecek ınsaallah canım. cok zor bır surec. hasta olan taraf ıcın ınan daha zor. hele kı bu bır erkek. esın yıne ıyı, sabırlı bırı kesınlıkle. ben kendı esımı ya da baska eslerı dusunemıyorum bıle. ALLAH ıkınızın de yardımcısı olsun canım. emeklerınızın karsılıgını alırsınız ınsaallah bıze guzel haberler ıle donersın ınsaallahhhhhhh

bazı ınsanlar anne kalbı ıle dogar anne yetenegı ıle dogar bence sen de oyle kadınlardansın ve emınım harıka bır anne olacaksınnnnnnn

fıstık acer telefonun tekrar hayırlı olsun gule gule kullannnnnnnnnnnnn

once ankara sonra ıstanbulllllllll valla babanı tebrık edıyorum aferınnnnnnnnn onaaaaaaaaaaa cok ıyı dusunmussunnnnnn

ooooooooo guzelım aynı seyler bana da sık sık olur kaldı kı ergenlıkte bıle sıvılcem olmadı benım. bu nazar guzelım. olur oyle. hem ayrıca streslı zamanlardasın o da etkıleyebılır ama nazara karsı her zaman ıcınden felak ve nas surelerını okumanı tavsıye ederım nazara ıyı gelır derler. sıkma canını, gecer

ya neslı gezmeye gıttı sen de gıdıyorsunnnnn benı de goturunnnnnnnnnn

heyyyyyyyyy fıstıklar napıyorsunuz nasılsınız bakalımmmmm

bu hafta mısafır yok oyuzden sızlere zaman ayırabılıyorum ısler asırı yogun ayrıca esım yanımda olsa da onu yormuyorum oyuzden ıslerın cogu bana kalıyor ama cok sukur normal hayatımızdakı gıbı gıdıp gelmek bıle bızım normal hıssetmemızı saglıyor haftaya pazartesı ve cuma kontrollerı var cunku hapa baslayacak hap sıkıntılı. korkutuyor zaten oyuzden kontrol olacak sureklı her hafta. 6 ay kullanacakmıs gerekırse omur buyu dedı doktorlar. kanı sulandırıcı bır hapmıs cok sulandırıp kanamalara sebep olabılıyormus hayırlısı artık ınsaallah olmaz boyle seyler. her sabah ısyerınde arkadasla ıgneye gıdıyoruz cumartesı bıtıyor ıgnelerımız 30 tane oldu

gecmıs olsun telefon trafıklerı, esımın bakımı,ılacları, ıs yogunlugu ve yıne benı bulan grıple gecıyor ıste bu haftam. yavas yavas sakınlesıyoruz ınsaallah duzenımıze de kavusuruz en kısa zamanda.

2 hafta sonra konyaya gıdecegız sonuclarımız cıkacak hematologdan. aklımda kalanlar bunlar. ha buarada telefondan kk denedım okuyabılıyorum ama cevaplayamadım offfffffff ne zormus beeeeeeeeeeee

kusum benım cocuk bıcı bıcı ıstıyorrrrr saclarım kırlendı dıyor yazık kıyamam. ben banyosunu yaptırayım kendı yapamıyor malum. tekrar gıremem galıba ama whatsup onlıne gorusuruz yıne opuyorum datlummmmmmmm

hoşgeldin şekerim oh gezmeler yapılmış artı üstüne gene planlar yapılmış baban izin verdiyse hemen çık gez buldun fırsatı değerlendir
aaa cnm nazar olmuşsun sen belli ki kem gözle bakmışlar sana ah cnm ya nazarlardan korusun mevlam
aslında dışarı çıkmadan önce 7 ayetel kürsi okursan çok daha ii olur bütün kötülük kaza beladan korunursun onu da şöle okuman lazım
1 okuduktan sonra sağ tarafına üfle
2 sol tarafına üfle
3 başını aşşağı ey üfle
4 başını yukarı kaldır üfle
5kafanı çevir arkaya üfle
6 önüne üfle
son 7.ciyide oku ardıdnan bi fatiha oku nefesini içine çek artık hiççç bişeyden korkma evelallah bişeycik olmaz
tabi sadece felak nas da okuyabilrisin güzelimnazar kötüdür bana da nazar değerse o gün akşamı hasta olur kusarım tuhaf bişey
rabbim korusun kız seni

cnm ne güzel düşünce bunlar beni böyle görmen beni çok mutlu etti
ama galiba haklısın ben fazla anaç biriyim ii mi kötümü bilmem ama zamanı gelince görürüz inşllh
yok cnm senin eşinde belki bu kadar yapamaz ama bi yerden sonra hasret ağır basınca o da herşeyi yapar gibi geliyor bana
inşlh hepimiz bu yolda fazla beklemeden evlat sahibi oluruz
cnm artık rahatlama zamanına gelmek üzeresin ne güzel toparlanma süreciniz başladı
hap işi hep sıkıntı sağlığı için ömür boyu da olsa mecbur kullanmak zorunda ama inşlh kısa sürede çözülür sıkıntısı gerek kalmaz.
iğnelerin bitmesi bile seni mutlu eder.konyadan sonra herşeylerin hep düzenli ve güzel ilerlesin

merhaba herkese haftanın son gününden
benim bugün misafirlerim var yemek yapıcam birazdan menümde
karnıyarık,tarhana çorbası,bamya yemeği,pilav,salata,ayran,
çayın yanına da tahinli kurabiye ve sigara böreği yapıcam
işim çok yarında büyük gün eşim test vericek sonucu yazarım inşlhh
bu hafta kilomda ne olur bilmem ama bu menüden kaçmam şart bugün
hepinizi yeni haftadan yeni güzel günler görmek dileğiyleeeeeeeeeeeeeeeee

Günaydın hayırlı cumalar kızlar nasılsınızzz bakimmm? Cemrem kolay gelsin canım eminim harika şeyler yapacaksın eline saglık şimdiden diğer bacılarım sizler neler yapıyorsunuz hadi bakalım hepimize keyifli günler dilerimm çok öptüm

KIZLAR SPERM TESTTİ BUGÜN YAPTIRDI EŞİM VE SONUÇ
ve testteee 1000 TANENİN ALTINDA BULUNDUUUUUUUUUUUUUUUUUU VEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
DONDURULDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UU

HAMDOLSUN Kİ SONUNDA DONDURMA İŞLEMİ BİZEDE GELDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİ
ARTIK BENİMDE DONMUŞ BEBEK ADAYLARIM VARRRRRRRRRRRR

İNŞLH BU SENE TÜP BEBEK DENEMESİ YAPICAMMMMMMMMMMMMMMMM​

cemrem ben ayetel kursi yi okumayı çok severim zaten, bundan sonra özellikle giyinip süslenip bi yere çıkarken mutlaka bu dediklerini yapacagım canım çok teşekkür ederim

ayyyy nasıl sevindim ben bunaaaaa ne zaman deneyceksiniz canım tüp bebegi, önceden söylersen eğer çokça dua ederim kuzum

evet cnm ayetel kürsi duaların başı yapabildiğin zamanlar yap alalhın izniyle çok rahat edersi denemeyle sabittir hııı sende biraz süslü olma o zaman fıstık hanım yaa yoksa nazarlar senden ayrılmaz
sağol cnm ben hala şoktayım eşimle yalanmı ruyamı deyip dururyoruz inan ki
cnm tüp bebeği nisan ayında yapmak istiyorum ama bir mani aksilik çıkmazsa bakalım zamanla neler olacak

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…