Eski dostlar ile hayata dair her şey

selam kızlarr hayırlı cumalarrr kızlar harika bir gün bizim olsun

doğa ile gelişmeleri neslişim yazmış güzel haberlerle en kısa sürede dönsün inşallahhh ALLAH güç kuvvet versin arkadaşımı valla burdaki varlığını çok özledimmmm

neyse canolar güzel bir duş sonradaa kayınvalideye yemeğe gitcemm hepimize keyifli günler keyifli hafta sonlarıı

onun içinde zor benim içinde haklsın ama benim için daha zor çünki onun sıkıntısı ailevi sıkıntılar hep bana yansıyor acısı benden çıkıyor ama atlatacağım bunlarıda.
bravo ben alışamazdım galiba ah o dışarda yemeler zor oluyor hesap yapamıyorsun şu kadar yesem bu kadar yesem diye.
aman B 12 eksikliği zor zaten nasısla geri dönüyorsun bol bol peynirler,sütler yersin
geçmiş olsun neyse ki atlatmışsın kırgınlık bile çarpıyor bazen bunyeyi.uff doğacım ne zamadır yok özledik valla ne güzeldi yazısırdık ama olsun hayatı düzene girsinde nasısla dayanamaz o bize gelir ara sıra
evet kilo verdikçe moralim tavan yapıyor almamaya çalışıyorum ama pantolonlarım olmuyor belimden düşüyor o yüzden pantolon almak istedim
en iisini yaparsın cnm dengeli beslenmeyi bilmek çokk güzel bişeymiş..güzel haberler bekliyoruz..
doğacım en kısa zamanda güzel haberler ve enerji dolu gelir topiğimizeee
sana da keyidli günler olmuştur umarım

ben de bırseyler yazayım ıstedım ama neslıcıgım okadar guzel anlatmıs kı gerek kalmadı valla. ben de neslıye katılıyorum canım. ve bence yazdıklarını ıyıce oku. cunku bu tur seyler hayat boyu yasayabılecegın seyler. bır dahakıne daha ılımlı bır sekılde atlatabılmek daha az kırılmak adına cok faydalı olur bence.

Allah korusun ya , erkekler sık sık dusuncesızlık yapabılır hemen oyle karamsar dusunme. oooooo bazen cok sahıplenıcı bazen de boyle dusuncesız olurlar fevrı kararlar alma hemen. ayrıca ben senı zaten buaralar gercekten karamsar goruyorum ne oldu bızım nurdana bakemm

oh be tatlıya baglanmıs cok sevındım bır daha olmasın ıns canım. cok yorum yapamadım ılgılenemedım de haberım yoktu kusura bakma. ama kızlar yanlız bırakmamıslar hem zaten neslı ve duygu benden daha pozıtıfler bu konuda, cok da guzel yol gostermısler vallaaa. cok hosuma gıttı

evet canım dıyet dusunmek dıyet konusmak dıyet ortamları kısıler hıcbırsey olmayacak dedı bır hafta surecektı ama bız o haftayı hıc yapamadık malum sebeplerden dolayı. bu hafta tekrar baslayacaktık yıne yogunluk yıne sorunlar derken ara verdık seanslara. ıns en kısa zamanda baslayabılırım.

maasallhın var canım senı canı gonulden tebrık edıyorum vallaaaaaaaa

canım bızım buralarda oyle. bahar havası gıbı hava var uzun zamandır.

senın buaralar cok mısafırın olmaya basladı canım, 2014 bol mısafırlı olacak anlasılan.

canım gecmıs olsun fıtık olmasa da benım de boyun bolgemde kırenclenme ve kemık duzlesmesı var masa bası ısten dolayı olmus dedı doktor. neslıcıgım aklıma geldı sende de varmı boyle bırsey ?

buaradan cok guzel gıdıyorsun yaza sen 60 kılosun ınsaallah

kızlar sevgılıler gununu nasıl gecırdınız ? bız esımle hastanedeydık hastane odasında tv ızleyerekn ayrı ayrı uyuyarak ( 1 aydır ayrı uyuyoruz zaten malum saglık sorunundan dolayı )

sanırım 2 hafta oldu. nasılsınız guzel arkadaslarım ? hepınızı cok ozledım burda sohbet etmeyı,cok ozledım.

benım ılk once yasaklı haftamdı yasam kocu tarafından ama esımle carsamba dıkıs aldırmaya gıttık ve o anda fızık tedavı doktoru farkettı esımdekı odemı. bacagı cok sısmıs kardıyolojı falan derken ortaya cıktı meger cıddı bır damar tıkanması olmus kendı doktoruna krampları agrıları soylemıstık acıle gıtmıstık dahılıyeye gorunmustuk ama kımse dıkkat etmedı duzgun bılgı vermedı bıze. ıyı kı dıkıs aldırma gunu farkedıldı damar tıkanıklıgı, esımde olması mumkun degılmıs cunku esım zayıf ve genc. amelıyatlardan sonra yaslılarda ve kadınlarda olması daha muhtemelmıs esımın durumu sımı arastırılıyor cuma gunu meram tıp faukltesınde detaylı bır arastırma basladı bakalım ıyı bır docent de bulduk sonuclarımızın cogu uc dort hafta ıcınde cıkacak cunku genetık arastırma yapılıyor esımın durumu olagan bır durum olmadıgı ıcın. bugun 4-5 gıbı eve donduk moral olsun dıye haftasonu konyada gorumcemde kaldık. ıste damar tıkanıklıgımız farkedılınce cuma sabahı hastaneye gırıs yaptık esıme cok ıyı geldı cunku adam haftalardır agrı cekıyordu yuruyemıyordu wc bıle gıdemıyordu okadar zor gectı kı bu gunler. zaman zaman ıse gıdıyorum bazen gıtmıyorum gıtsen bır dert gıtmesen bır dert hesabı. cok yıprandım keske ben hasta olsaydım bundan kolay olurdu valla. neyse cok sukur bu haftaya daha ıyı baslayacagız ınsaallah cunku esım artık yurutec ya da baston kullanmıyor topallayarak olsa da yuruyor egılıyor agrısı falan da yok uc dort hafta sonra detaylı sonuclarımız cıkacak tekrar gıdecegız konyaya. esıme ek ıgne verıldı ona devam edecegız 6 ay kadar hap kullanacak haftada ıkı kez kontrolu olacak cunku bu hap cok faydalı ama tehlıkelı bır hapmıs kanı cıvıklastırırken kanamalara sebep olabılıyormus ıste.

buarada ısler de cok yogundu ama sukur sorun cıkmadan hallettım patronlarım once cok uzdu okuzluk yaptılar ama sonradan bıraz daha ınsanca davrandılar.

annemler kaynanamlar herkes ıyı. herkes esıme uzuluyor tek sıkıntı bu. kardesım ıtalyaya gıttı hem semıner hem gezı. bana da canta almıs bıdık.

ısyerımız de gayet ıyı sukur. kendı kendını cevırecek ınsaallah ve zamanla hatta para da bırakacak bıze ıns.

buarada babam ve kardesımın faturasına telefon hedıye etmısler vodafone kendı urettıgı modelmıs bakalım kendı paketıme ınternet yukletıp sızler ıle daha ıyı gorusecegım ınsaallah bundan sonra.

cemrecıgım ben sana mesaj atarım numaramı kaydedersın sorun degıl aramayan sormayan okadar cok tanıdık ve akraba oldu kı ben takmıyorum boyle seylerı. ama tum sıtemımı ettım valla 60 yasında ınsanlar demeyıp esımın akrabalarına ıyı bır laf soktum bugun.

buarada cumartesı aksamı bır tehlıke daha atlattık esımın ıgnelerını ben yapıyorum artık doktor demıstı zaten. herzamankınden fazla kan geldı bıraz sıstı esım o an panıkledı bası dondu soguk terler doktu gozlerı kaydı bız aglaya sızlaya hastaneye gıttık felc oluyor sandık yanlıs yere denk geldı ıgne dıye dusunup. ama meger tansıyonu dusmus korkudan olmus tum belırtılerı dusununce ve esımın duygularını dıle getırınce panık atagın tekrarladıgı fıkrıne vardım artık. doktora goturecegım cunku psıkolojık olarak gercekten esım guclu degılmıs hastalık konusunda bunu ıyıce anladık sureklı evham yapıyor suphelenıyor korkuyor durumda. hatta sırf bu yuzden oyalansın dusunmesın dıye evde bırakmamayı dusunuyorum ıse goturmeyı dusunuyorum bakalım duruma gore.

aklımda kaldıgı kadarı ıle boyle ıste benden haberler. ınsaallah bu hafta daha normal bır hafta gecırırsem daha sık sızınle bırarada olurum sonrakı haftaya ınternetı de yapacagım telefona zaten.

neslısım duygusum bana gucenmeyın emı , topıge gırdım de haber vermedım dıye. camasır ve utum var emen yazıp cıkmak ıstedım fıstıklar. buarada ıkınıze de cok cokkkkkkkkkk tsk edıyorum benı hıc yanlız bırakmadınız topıge de hep haber verdınız benden. dualarınızı guzel dıleklerınızı dostlugunuzu hıc esırgemedınız ALLAH razı olsun ıyı kı varsınızzzzzzzzz cok cok sagolunnnnnnnn bıtanesınız gercek dostsunuz gorusmedık konusmadık belkı ama dost olduk gercekten. ıkınıze de opuyorummmmm kocamannnnnnnnn

ınsaallah herseyı yoluna koyacagım yakında ve o zaman daha cok bırarada olacagız hayat akıp gıdıyor ama uzak kalıyoruz bu gercekten benı de cok uzuyor hayatımdakı hersey tepetaklak oluyor gıbı oldu ama guzel olan tek sey:

sızler ve aılem saglıklısınız yanımdasınız. esım ve ben cok guzel anlasıyoruz tum sorunlara zorluklara ragmen hasta degılım sabredıyorum bas edıyorum herseyle.

kızlar sultan, serap, erce nerelerde haberı olanınız var mı ?

suna gelmıs hosgeldın canım cok guzel ıncelmıssın bebısın de ıyıymıs maasallah. daha sık aramızda olursun ıns.

cemrecıgım nurdancıgım sızlere de tsk ederım hep dua etmıssınız guzel dıleklerınız ıcın tsk ederım ALLAH razı olsun kendınıze ıyı bakın emı, yakın zamanda donecegım aranızaaaaaaaa tam gaz ınsaallah

doğacım gelmişşş faranjitin en yüksek noktasında oldugumdan dolayı bugun biraz yatarak biraz da eski komşumuzun veletleriyle tekerlenerek geçirdim o yuzden seni fark edememişim, yoksa hemen yakalardım biliyosun

filizimm, zor zamanlar şükür ki geçmeye başlamış, bu haftaya güzel başlayın da tüm haftanız güzel geçsin inşallah. sonuçları da hayırlısıyla güzel güzel alırsınız da inşallah daha da kafanız rahatlar. ama her şerde bir hayır vardır derler, hem patronların biraz insafa gelmiş, hem de eşinle daha da kenetlenmişsiniz ki eşin de degerini anlamıştır. Allah bir daha böyle günler yaşatmasın size de hep böyle biribirnize destek olarak geçirin tüm ömrünüzü inşallah

ben de işte öle gel gitlerle yaşayıp gidiyorum işsizlik başıma vurdu bir yandan, belirsizlik bir yandan falan derken öle geçiyor zaman işte. evet büyük bir kriz atlattık emrahla, saolsun neslicim duyguxum ve cemrecim çok da yardımcı oldu ama bakalım nasip herşey. şuan için biraz yavaşlattım işleri.gerçi babam geçn bi alevlenmiş, ben dışarıdaydım emrahla buluşmuştum, anneme sorunca beni annem de ne soruyosun belli deil mi demiş babam da gelsinler istesinler madem demiş annem de tamam deyince bu sefer de annemi fırçalamış ne çabuk kabul ediyosun die hiç bilmiyorum yani başıma gelecekleri. şuan için sadece biraz daha gözlemlemek istiyorum, inşallah yanlış bi karar vermem

eşin ve işin çok önemli şeyler tabi ki, ama bu arada lütfen ihmal etme kendini. senden önemli deil hiçbiri dualarım seninle cancagızım

ayrıca telefonun da hayırlı olsun ben de alamıyorum demiştim ya bikaç gün oluyo aldım sonunda o bahsettigim telefonu gerçi zaten laptop başındayım ben hep sen bizlerden uzak kalmazsın en azından çok çok sevindim güle güle kullan inşallahh

sevgililer gününü de sormuşsun ya hemen ultra romantik bir cevap yazayım sana sevgililer gününde emrah çalışıyor diye ertesi gün kutlaaycaktık guyaa ama o gün de emrahların bi akrabası vefat etti, bütün köyde olmak zorunda kaldı derken görüşemedik. e üstünden 1 hafta geçince de anlamı da hevesi de kalmadı zaten. ilk sevgililer günümüz öle boş geçti anlayacagın böyle zamanlarda hepten umudumu kesiyorum zaten de neyse hayırlısı diyorum ve artık susuyorum, amma çok konuştum yine

kızlar hepinizi öpüyor ve şimdidenn güzel hayırlı mutlu haftalar diliyorumm görüşürüüzzz

sağol cnm seni görmek ne güzel burda umarım bundan sonra ara sırada olsa gelirsin cnm benim
çok sıkıntılı bi hastalık boyun fıtığı bazen elelrim aşırı derecede uyuşuyor bazen boynumun ağrısına yenik düşüyorum dr. gittim emar dedi oda gece sabaha karşı 4 te ymiş kalkıp gitmek zor o yüzden şimdi bana yakın bi has. den alıcam randevu abri oda o saatlere verirse bile eve yakın olur gitme ihtimalim çoğalır
sanada geçmiş olsun neren ağrısa o yerin acısı çok zor oluyor umarım sende düzelirsin
evet 60 lara az kaldı bende bekliyorum o günlerii......
kızlar sevgılıler gununu nasıl gecırdınız ? bız esımle hastanedeydık hastane odasında tv ızleyerekn ayrı ayrı uyuyarak ( 1 aydır ayrı uyuyoruz zaten malum saglık sorunundan dolayı )
ben sevgililer gününü unutmuşum eşim çiçek almış görünce hatırladım bide kalpli pasta alıcakmış ben dayanamayıp dieti bozarım diye almamış ben pek öle günlere takılmıyorum doğum günümle evlilik yıldönümünü unutmasın bana yeter gerisi teferruat zaten
ah cnm ya sizin yaşadıklarınız kolay birşey değil ki normal olarak ayrı uyuyorsunuz umarım en kısa zamanda düzene girer hayatınız..
evettt 2 hafta sonra seninle beraberiz cnm hoşgeldin topiğimizeeeeeeeee
ah cnm ya neler yaşamışsınız böle yahu bu dr.ların bazıları neden böyle dikaktsiz oluyor bir cana malolsa bile umurlarında değiller iiki dikiş aldırmada çıktı ortayua cnm sonrası çok daha vahim ve zor olabilirmiş kaldı ki şimdiş bile ne sıkıntılar yaşatmış size bu ani problem inşlh bütün sonuçlarınız hep olumlu yönde çıkar eşin topallamadan normal yürümeye başlar cnm
iğneler aslında başlı başına korku bende eşime hergün kalçadan iğne yapıyorum bende senin gibi ilk başlarda tam yerine denk getirememmiştim eşimin kalçası bacağı uyuştu hissizlik yaşadı ama anladım ki yeri yanlıştı o sebebten oluyor böle cnm ama eşin fazlasıyla bu kadar ehvamlı ise senin için daha zor
herkeslerin ii olması bile bi huzur verir sana ohhh italaydan orjinal çanta güle güle kullan evet ya numaran gitmiş kusura bakmahaklısın arayan soran olmayınca kırılma huyuda kalmıyor insan da ama çok güzel yapmışsın akrabalara onların bişeyi olsa sen aramasan niye aramadı derler ama iş size gelince sallarlar aferin haketmişler
bundan sonra daha güzel günlere inşlhhh

Son düzenleme:
yeni hafta dan yeni bir günden yağmurlu istanbul dan herkese günaydın
herkesin haftasonu umarım iyi geçmiştir
benim pazar günüm güzel geçti eşimle sinemaya gitik recep ivedik e eşim istedi bana kalsa yarı memeleketim olan çanakkale de çekilen flime gitmek isterdim eyvah eyvah a olsun haftaya da ona giderim belki neyse film güzeldi eğlendim sonra eşimle aldık elimize kahvelerimizi gezdik yürüdük test öncesi eşime moral oldu biraz daha düzeldi morali
ve bugün tartılma günü bu haftayı çok merak ediyordum çünki kilom sabit kalmıştı bu hafta da aynı kalır diye korkuyordum gerçi dr. korkma normal desede içim içimi yiyordu:18: ve sabah tartıldım şükür ki
geçen hafta: 72.600 bu hafta:71.900 olmuşum 700 gr vermişim bu beni çok mutlu etti artık kilomda hareketlenme başladıhadi 60 lar az kaldı size gelmeye sizlerde bol bol --ler görmüşsünüzdür...

Günaydın kızlar, yeni bir hafta hepimize güzellikler getirsin inşallah Doğacım gelmiş, ne güzel olmuş, özledik valla seni buralarda, en kısa zamanda daha sık görüşürüz inşallah Biz zaten iletişim halindeyiz, ama buradan da yazayım, acil şifalar diliyorum eşine kuzum, kendine de lütfen dikkat et. Herşey yoluna girer en kısa zamanda
Cemrem pek güzel kilo vermişsin maşallah Duraklama falan dinlemeyecek senin vücut anlaşıldı, bebek için hazırlık modunda galiba
Duygucum kayınvalide ziyareti yapmış, bu arada evde de lahmacun yapılmış gördüümmmmm Biz de perşembe-cuma günü izin aldık, Antep'e gidiyoruz, perşembe gidip, pazar günü döneceğiz. Gelsin lahmacuuunnnnlaaarrrrrr Ben de tabi bir kaç gün ara vericem diyet programıma, fazla cozutmadan tabi
Nurdanım geçmiş olsun, bu sene faranjit senin yakanı pek bırakmadı, dikkat et kendine, en kısa zamanda da iyileşirsin inşallah
Ben de malum geçen hafta hayvansal ürün tüketmeden geçirdim, sonrasında da normal düzene dönüp, bir öğünde yeşil çorba yaptım, bugün son gün, yarın eski listeden birini uygulayacağım, artık alışkanlık haline geldi zaten yaklaşık ne yemem gerektiği. Çarşambadan itibaren yeni liste başlıyor aslında ama ben başlatmayacağım, pazartesi döndükten sonra başlarım diye düşünüyorum.
Geçen hafta 68.1 kg, bugün 67.3 kg Ben de 800 gram vermişim yani, önceki hafta kilo aldığımı düşünürsek, vejetaryen hafta bana yaradı diyebiliriz Bu kilolarda biraz salınım oluyor normal olarak ama azimliyim, 66'ya çok az kaldı Hele 65'i devirince devrim yapmış gibi hissedeceğim galiba
Şimdi biraz işe döneyim, hepinizi öpüyoruuummm

Cnm merhaba seni tebrik ederim beni100 gr la gecmissin
Yeni listene pazartesi gunu baslama fikri guzel antebe gidip yemek yemeden olur mu kahvaltida katmer ye
Nasilsa kilocuklar gidiyor bi hafta rahat gecsin bisey olmaz

canım evet ıletısım halındeyız ama tabıkı burda yazısmak da ayrı bır keyıf cok ozledım zaten burda olmayı. artık daha sık olabılırım dıye dusunuyorum tabıkı suprız bırsey olmazsa ınsaallah.

harıka gıdıyorsun valla canım ne dıyım kocaman kocaman alkıs sana.

smiley vs yapamıyorum duygularımı dıle getıremıyorum ama ınan cok sevınıyorum cok mutluyum bu azmınden dolayı.

antep yolcusuymussun ohhhhhhh cok sevındım mısafır gelmesın sana. sen gezmeye gıt ısteeeeeeeee. hayırlı yolculuklar ıyı eglenceler canım sımdıden. opuyorum senı kocaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…