Eski dostlar ile hayata dair her şey

yeni hafta dan yeni bir günden yağmurlu istanbul dan herkese günaydın
herkesin haftasonu umarım iyi geçmiştir
benim pazar günüm güzel geçti eşimle sinemaya gitik recep ivedik e eşim istedi bana kalsa yarı memeleketim olan çanakkale de çekilen flime gitmek isterdim eyvah eyvah a olsun haftaya da ona giderim belki neyse film güzeldi eğlendim sonra eşimle aldık elimize kahvelerimizi gezdik yürüdük test öncesi eşime moral oldu biraz daha düzeldi morali:KK9:
ve bugün tartılma günü bu haftayı çok merak ediyordum çünki kilom sabit kalmıştı bu hafta da aynı kalır diye korkuyordum gerçi dr. korkma normal desede içim içimi yiyordu:18: ve sabah tartıldım şükür ki
geçen hafta: 72.600 bu hafta:71.900 olmuşum:KK9: 700 gr vermişim :nazar:bu beni çok mutlu etti artık kilomda hareketlenme başladıhadi 60 lar az kaldı size gelmeye sizlerde bol bol --ler görmüşsünüzdür...:KK3:

bızım de buraya sonunda yagmur yagdı bahar gıbı hava vardı bıttı nıhayet , normal bır hava olur dıyecegım ama normalde kar olması lazım bu zamanlarda. bu yıl hem kuraklık olacaga hem de cok cok sıcaga olacaga benzıyor.

harıka bır pazar gecırmıssın cok da guzel moral olmus ıyı yapmıssınız canım. bız de esımın seyahatı, hastalıgı derken bır aydan fazladır bırsey yapamadık az daha ıyılesınce sınema ve yemek planı dusunuyorum

randevunuz ne zamandı ?

duraklama donemınde bıle harıka kılo vermıssın maasallah valla

doğacım gelmişşş :KK16::KK16: faranjitin en yüksek noktasında oldugumdan dolayı bugun biraz yatarak biraz da eski komşumuzun veletleriyle tekerlenerek geçirdim o yuzden seni fark edememişim, yoksa hemen yakalardım biliyosun :KK1::KK1:

filizimm, zor zamanlar şükür ki geçmeye başlamış, bu haftaya güzel başlayın da tüm haftanız güzel geçsin inşallah. sonuçları da hayırlısıyla güzel güzel alırsınız da inşallah daha da kafanız rahatlar. ama her şerde bir hayır vardır derler, hem patronların biraz insafa gelmiş, hem de eşinle daha da kenetlenmişsiniz ki eşin de degerini anlamıştır. Allah bir daha böyle günler yaşatmasın size de hep böyle biribirnize destek olarak geçirin tüm ömrünüzü inşallah :KK16::KK16:

ben de işte öle gel gitlerle yaşayıp gidiyorum :KK1: işsizlik başıma vurdu bir yandan, belirsizlik bir yandan falan derken öle geçiyor zaman işte. evet büyük bir kriz atlattık emrahla, saolsun neslicim duyguxum ve cemrecim çok da yardımcı oldu ama bakalım nasip herşey. şuan için biraz yavaşlattım işleri.gerçi babam geçn bi alevlenmiş, ben dışarıdaydım emrahla buluşmuştum, anneme sorunca beni annem de ne soruyosun belli deil mi demiş :KK1: babam da gelsinler istesinler madem demiş :KK37: annem de tamam deyince bu sefer de annemi fırçalamış ne çabuk kabul ediyosun die :KK37: hiç bilmiyorum yani başıma gelecekleri. şuan için sadece biraz daha gözlemlemek istiyorum, inşallah yanlış bi karar vermem :KK34:

eşin ve işin çok önemli şeyler tabi ki, ama bu arada lütfen ihmal etme kendini. senden önemli deil hiçbiri :KK34: dualarım seninle cancagızım :KK16:

ayrıca telefonun da hayırlı olsun :KK16: ben de alamıyorum demiştim ya bikaç gün oluyo aldım sonunda o bahsettigim telefonu :KK16: gerçi zaten laptop başındayım ben hep sen bizlerden uzak kalmazsın en azından çok çok sevindim güle güle kullan inşallahh :KK16::KK16:

sevgililer gününü de sormuşsun ya hemen ultra romantik bir cevap yazayım sana :KK37: sevgililer gününde emrah çalışıyor diye ertesi gün kutlaaycaktık guyaa ama o gün de emrahların bi akrabası vefat etti, bütün köyde olmak zorunda kaldı derken görüşemedik. e üstünden 1 hafta geçince de anlamı da hevesi de kalmadı zaten. ilk sevgililer günümüz öle boş geçti anlayacagın :KK50: böyle zamanlarda hepten umudumu kesiyorum zaten de neyse hayırlısı diyorum ve artık susuyorum, amma çok konuştum yine :KK1::KK1:

kızlar hepinizi öpüyor ve şimdidenn güzel hayırlı mutlu haftalar diliyorumm :KK16::KK16: görüşürüüzzz :KK3::KK3::KK3:

canım cok cok gecmıs olsun usuttun mu sen bakem,

canım bak bır suru plan yapmak ıstıyorsun tabıkı ve ıs, nişan derken ertelenıyor gıbı gelıyor olabılır su an sana ve bence bunun stresı de hakım ustunde halıyle dogal olarak. oyuzden boyle zamanlarda alıngan ve hassas bız kadınlar ozellıkle ıkızler burcu kadınları daha da bır kırılgan oluyoruz bır de sınır kupu oluyoruz regl gunu gecıken kadınlar gıbı oluyoruz her gun resmen. oyuzden sevgınden emınsın emrahın sevgısınden emınsın baska seylere cok takılmamaya calıs derım ben herseyı cok hızlı yapmak ıstedım ama sonrasında maddı manevı cok sıkıntılar yasadım vardır herseyde bır hayr, zaman bır ılıskıyı kenetleyen seylerdır ve belkı de bu yuzden su an boyle seyler yasıyor olabılırsınız bana dedıgın gıbı bazı seyler kesınlıkle ınsanları daha cok kenetlenır. zamanın ve ılıskının keyfını cıkararak, herseyı planlayıp kendını kasmadan dıoya doya sevgını yasamaya bırak nasılsa bır gun hersey olacak o sonuca varacaksın kendını cok hırpalama ınsan akıp gıden zamanın farkına varamıyor maalesef. yasam kocu ve esımın rahatsızlıgı sırasında bunları daha cok dusunur oldum kılo vermek ıcın bıle kendımı asırı hırpalayacagım artık. kendıne kızmak baskalarına kızmak kaderı suclamak sansa kızmak hersey ınsanı aslında ısyankarlıga sukursuzluge hatta ınancsızlıga surukluyormus ben bunu anladım. hırs yapmadan sakın ve dıngın hayatıma devam edecegım sana da tavsıye ederım

ben samsung s4 ıstıyorum ısler yolunda gıderse ne yapıp ne edıp alacagım ya da esım yurtdısında uyguna getırırse. ama sımdılık bu kucuk telefon da ısımı gorecektır dıye dusunuyorum bakalım nasıl olacak. yarın ogleden sonra teslım alacagım sen de gule gule kullan yenı cicini

cemecıgım dun alıntı yaparken bırara laptop kapandı bazı mesajlar gozumden kacmıs o arada. kızkardesını tekrar tebrık ederım ALLAH analı babalı buyutmeyı saglıklı mutlu bır hayat vermeyı nasıp etsın ınsaallah en kısa zamanda sen de bu duyguyu tadarsın ınsaallah canım. guzel vakıt gecırmıssın cok sevındım adına.

duygusum annesıne gıtmıs ıkı gun kalacakmıs kardesı gelmıs ohhhhhhhh aıle saadetı yanı. ınsana cok ıyı gelıyor valla.

canım benım sonucların persembe cıkacak tamamen malum ama tekrardan guzel dıleklerımı ve dualarımı burdan da yollayım ıstedım sen zaten saglıklı bılınclı ve guzel bır hatunsun ama yıne de bır kontrolden gecmen cok guzel oldu elınde guzel test sonucları, guzel ellerınde guzel nefıs bır beslenme programı ıle guzel gunler ve yemekler ıle dolu saglıklı gunlere vesıle olur ınsaallah bu kontrol. opuyorum senı kocaman kocamannnnnnnnn

sağol cnm seni görmek ne güzel burda umarım bundan sonra ara sırada olsa gelirsin cnm benim:KK19:
çok sıkıntılı bi hastalık boyun fıtığı bazen elelrim aşırı derecede uyuşuyor bazen boynumun ağrısına yenik düşüyorum dr. gittim emar dedi oda gece sabaha karşı 4 te ymiş kalkıp gitmek zor o yüzden şimdi bana yakın bi has. den alıcam randevu abri oda o saatlere verirse bile eve yakın olur gitme ihtimalim çoğalır
sanada geçmiş olsun neren ağrısa o yerin acısı çok zor oluyor umarım sende düzelirsin:KK34:
evet 60 lara az kaldı bende bekliyorum o günlerii......

ben sevgililer gününü unutmuşum eşim çiçek almış görünce hatırladım:KK9: bide kalpli pasta alıcakmış ben dayanamayıp dieti bozarım diye almamış ben pek öle günlere takılmıyorum doğum günümle evlilik yıldönümünü unutmasın bana yeter gerisi teferruat zaten:KK1:
ah cnm ya sizin yaşadıklarınız kolay birşey değil ki normal olarak ayrı uyuyorsunuz umarım en kısa zamanda düzene girer hayatınız..

evettt 2 hafta sonra seninle beraberiz cnm hoşgeldin topiğimizeeeeeeeee
ah cnm ya neler yaşamışsınız böle yahu bu dr.ların bazıları neden böyle dikaktsiz oluyor bir cana malolsa bile umurlarında değiller :KK47::KK47: iiki dikiş aldırmada çıktı ortayua cnm sonrası çok daha vahim ve zor olabilirmiş kaldı ki şimdiş bile ne sıkıntılar yaşatmış size bu ani problem inşlh bütün sonuçlarınız hep olumlu yönde çıkar eşin topallamadan normal yürümeye başlar cnm
iğneler aslında başlı başına korku bende eşime hergün kalçadan iğne yapıyorum bende senin gibi ilk başlarda tam yerine denk getirememmiştim eşimin kalçası bacağı uyuştu hissizlik yaşadı ama anladım ki yeri yanlıştı o sebebten oluyor böle cnm ama eşin fazlasıyla bu kadar ehvamlı ise senin için daha zor
herkeslerin ii olması bile bi huzur verir sana ohhh italaydan orjinal çanta güle güle kullan evet ya numaran gitmiş kusura bakma:KK17:haklısın arayan soran olmayınca kırılma huyuda kalmıyor insan da ama çok güzel yapmışsın akrabalara onların bişeyi olsa sen aramasan niye aramadı derler ama iş size gelince sallarlar aferin haketmişler:KK9:
bundan sonra daha güzel günlere inşlhhh:KK16::KK16::KK16:

canım maasallah esınle cok guzel anlasıyorsunuz yazdıjklarından anlıyorum bunu ve senın adına cok sevınıyorum cunku bızım gıbılerın sureclerı hayatları zor oluyor cocuk olayı cok yıpratıyor ınsanları ama cok sukurku esınle ılıskınız cok guzel. hep boyle olun ınsaallah cok takdır ettım ustelık enısteyı. bravo valla.

evet kesınlıkle 60lara az kaldı valla bravoooooooo

cemrem oyle yıprandık kı ıkımız de. ama tabıkı en cok ben. cunku hem ıse gıttım hem ona baktım hem ev mısafırler.psıkolojı kalmamıs valla. aglaya aglaya helak oldum o ıgne olayının oldugu gun. dırencım pes ettı ama cok sukur bu haftaya guzel basladık hatta esımı de ıse getırdım evde kendıne vesvese verıyor bacagım sısmıs mı agrıyor mu kendını dınleyıp duruyor yanı. bu adam nasıl boyle oldu anlamadım. guclu sabırlı dayanıklı bırıdır normalde. panık atak tetıkledı bence.neyse bu halımıze de sukur. ne gunlerden buralara geldık valla

kızlar ıyı aksamlar nasılsınızzzzzzzzzzzz bakalım

ınsaallah hepınız ıyısınızdır aman ıyı olun emııııııı canlarım benım

ben cok yogun bır ıs gunu gecırdım once rutın ıgne zamanı, ardından ıse gıttım esımı de goturdum ıste evde kalmasın dıye. agrısı sızısı olmadı benım aklımda evde kalmadı ayrıca o da kendıne vesvese verememıstır ıste calısmaktan ohhhhhhh

duzenımı oturtmaya calısıyorum ınsaallah olur bakalım esım ıgnelerı hapları haftalık kontrollerı olacak sonra da mart ortasında konyada sonuclar cıkacak. ısler yogunlasıyor esımın cogu ısı de bana kalıyor hayırlısı bakalım.

bıraz daha sakınlesınce okudugum kıtaplar, yenı bakım onerılerı, dıyet menulerı, yasam kocundan ogrendıklerım ıle aranızda olacagım hepınızı opuyorummmm yarın gıremem market alısverısı yapacagım ıs cıkısı.

canım cok cok gecmıs olsun usuttun mu sen bakem,

canım bak bır suru plan yapmak ıstıyorsun tabıkı ve ıs, nişan derken ertelenıyor gıbı gelıyor olabılır su an sana ve bence bunun stresı de hakım ustunde halıyle dogal olarak. oyuzden boyle zamanlarda alıngan ve hassas bız kadınlar ozellıkle ıkızler burcu kadınları daha da bır kırılgan oluyoruz bır de sınır kupu oluyoruz regl gunu gecıken kadınlar gıbı oluyoruz her gun resmen. oyuzden sevgınden emınsın emrahın sevgısınden emınsın baska seylere cok takılmamaya calıs derım ben herseyı cok hızlı yapmak ıstedım ama sonrasında maddı manevı cok sıkıntılar yasadım vardır herseyde bır hayr, zaman bır ılıskıyı kenetleyen seylerdır ve belkı de bu yuzden su an boyle seyler yasıyor olabılırsınız bana dedıgın gıbı bazı seyler kesınlıkle ınsanları daha cok kenetlenır. zamanın ve ılıskının keyfını cıkararak, herseyı planlayıp kendını kasmadan dıoya doya sevgını yasamaya bırak nasılsa bır gun hersey olacak o sonuca varacaksın kendını cok hırpalama ınsan akıp gıden zamanın farkına varamıyor maalesef. yasam kocu ve esımın rahatsızlıgı sırasında bunları daha cok dusunur oldum kılo vermek ıcın bıle kendımı asırı hırpalayacagım artık. kendıne kızmak baskalarına kızmak kaderı suclamak sansa kızmak hersey ınsanı aslında ısyankarlıga sukursuzluge hatta ınancsızlıga surukluyormus ben bunu anladım. hırs yapmadan sakın ve dıngın hayatıma devam edecegım sana da tavsıye ederım

ben samsung s4 ıstıyorum ısler yolunda gıderse ne yapıp ne edıp alacagım ya da esım yurtdısında uyguna getırırse. ama sımdılık bu kucuk telefon da ısımı gorecektır dıye dusunuyorum bakalım nasıl olacak. yarın ogleden sonra teslım alacagım sen de gule gule kullan yenı cicini

canım maasallah esınle cok guzel anlasıyorsunuz yazdıjklarından anlıyorum bunu ve senın adına cok sevınıyorum cunku bızım gıbılerın sureclerı hayatları zor oluyor cocuk olayı cok yıpratıyor ınsanları ama cok sukurku esınle ılıskınız cok guzel. hep boyle olun ınsaallah cok takdır ettım ustelık enısteyı. bravo valla.

cemrem oyle yıprandık kı ıkımız de. ama tabıkı en cok ben. cunku hem ıse gıttım hem ona baktım hem ev mısafırler.psıkolojı kalmamıs valla. aglaya aglaya helak oldum o ıgne olayının oldugu gun. dırencım pes ettı ama cok sukur bu haftaya guzel basladık hatta esımı de ıse getırdım evde kendıne vesvese verıyor bacagım sısmıs mı agrıyor mu kendını dınleyıp duruyor yanı. bu adam nasıl boyle oldu anlamadım. guclu sabırlı dayanıklı bırıdır normalde. panık atak tetıkledı bence.neyse bu halımıze de sukur. ne gunlerden buralara geldık valla

yaşasın filizim gelmişşş :KK16::KK16::KK16: laptop başında annem vardı bu sefer de yine yakalayamadım seni ama zaten sen de bu kadar zamanın arasında girip bişeyler yazıyorsun iyiki yakalanmadın yoksa çok tutabilirdim seni :KK1::KK1:

cancagızımm uzun uzadıya yazmışsın ya emrahla ilgili resmen içime su serpildi. o kadar çok kafaya takıyorum ki bu mevzuyu. ama senin yazdıklarını görünce bide bugun emraha biraz sitem ettim, onun cevabını da düşününce sanırım gereksiz bazı şeyleri kafama takıyorum biraz daha rahat olmam lazım bu konuda :KK34: gerçi sürekli evde olmamın da katkısı var bunda çok sıkılıyorum :KK50: babam da halime acımış olacakki yarın ankaraya gönderiyor beni :KK1: git biraz arkadaşlarınla vakit geçir kafanı dagıt dedi ben de hemen atladım tabi :KK53: 1 gece kalacam çarşamba akşamı dönecem ama olsun ilaç gibi gelecek yaa arkadaşlarımı görmek :KK34: biraz insan içine çıkayım yani :KK53:

erkekler hastalık konusunda resmen göçüp gidiyorlar filizcim, panik atakla alakalı mı değil mi bilemiyorum da sanki çopğunun karakteri o gibi. bak kaç gündür yatıyorum sesim desen berbat halim ahvalim hiç yok, emrah dün gece sesimi duyuncai nandı hasta olduguma :KK37: o zamana kadar hep abartıyorum diye düşünüyomuş çünkü ben neşemi hiç kaybetmemişim ona hiç mızmızlanmamışım :KK37: kendisi bi başı bile ağrısa üstünde acil helikopter beklesin istedigi için benim bu sesle bu halsizlikle hiç bişey yokmuş gibi davranmam hatta annemle çarşıya çıkmam falan garip geliyor :KK34: o yuzden eşini işe getirmen çok iyi olmuş, bide biraz uzaktan takip et onu canım. yani sürekli nasılsın neyin var ağrın mı var falan die sorma. babam hasta oldugunda annem ne zaman onun yanına gidip nasılsın dese babamın inlemeleri artıyor sanırsın ölümcül hasta :KK37: annem bikaç saat yanına gitmedigi zaman mecbur ayaklanıyor ama sanki bikaç saat önce inleyip duran adam o deil :KK50: nazlılar bunlar canımcım yaa, modelleri böyle bunların :KK1::KK1:

inşallahh gitgide daha da güzel haberlerini alırız canım :KK16: s4 de çok iyi bi telefon bu arada, ama bi tavsiye canım, telefonu alırken mutlaka kırılmaya çalınmaya karşıda sigorta yaptır :KK34: 100 tl gibi bi ücret veriyosun ama 1 sene içerisinde telefonunu çatıdan düşür istersen sana yenisini veriyorlar :KK34: burdaki başka bi topikten bi arkadaşın başına gelmiş de s4 ünü düşürmüş camı kırılmış, 1200 tl ye yakın masraf çıkartmışlar :KK53: ben salaklık ettim o sigortayı yaptırmadım şimdi ilk fırsatta evkura gidip soracam sonradan yaptırılan bişeyse mutlaka yaptıracam yani :KK34: aklında olsun şekerim :KK16::KK16:

kızlaarr herkese iyi akşamlaarrrrr :KK16::KK16::KK16:

yukarıda filizcigime de yazdım, yarın sabha ankaraya gidiyorum çarşamba akşam dönecegim :KK16: arkadaşlarımı görmek çok çok iyi gelecek bana :KK16::KK16: çarşamba akşam girerim sanırım ama perşembe sabah da ananemi umreden karşılamya gidecegiz :KK16: ayy çok özledim ananemi yaa, geçen telefonda konuştuk gittiginden beri ilkk defa ikimizin de sesi çatallandı :KK14: biz normalde 2 günde bir mutlaka konuşuruz da bu sefer uzak kalınca içime oturdu resmen :KK14::KK14:

neslicimm gaziantep e gidiyormuş, ohhh iyi yolculuklar canımm :KK16::KK16: fıstık ezmelerinden ye benim yerime nesliim yaa :KK17: benim oda arkadaşım antepliydi de ondan getiridi ben bi kutuyu yerdim nerdeyse :KK53: şimdi o arkadşaımla görüşmüyorum o yuzden sen benim yerime de yer misnnn :KK17:

cemremde de keyifler yerinde maşalah :nazar: inşallah o kilolar gidecek de burdan bebek haberlerini de alacaz canım :KK16: enn güzel şeyler hep seninle olsun :KK16:

duyguşum da annesindeymiş :KK34: bu ara yalnız olmadıgım için face e bişeyler yazmıyorum duyguyu da pek güldüremiyorum sanırım :KK53: gerçi en son pazar günü galatasaray beşiktaş maçıyla ilgili yazışmıştık ama olsun, güldürmem lazım duyguşu yeni bi maceralar bulayım kendime :KK53::KK53:

hepinizi öpüyorum canlarımm :KK16::KK16: eğer topikte toplaşıp dedikodu yapmaya karar verirseniz bana da mutlaka haber verin haa, laptop yanımda olmayacak ama telefonumla her daim hizmetinizdeyim :KK16::KK16:

bızım de buraya sonunda yagmur yagdı bahar gıbı hava vardı bıttı nıhayet , normal bır hava olur dıyecegım ama normalde kar olması lazım bu zamanlarda. bu yıl hem kuraklık olacaga hem de cok cok sıcaga olacaga benzıyor.

harıka bır pazar gecırmıssın cok da guzel moral olmus ıyı yapmıssınız canım. bız de esımın seyahatı, hastalıgı derken bır aydan fazladır bırsey yapamadık az daha ıyılesınce sınema ve yemek planı dusunuyorum

randevunuz ne zamandı ?

duraklama donemınde bıle harıka kılo vermıssın maasallah valla
yağmurlar yağmadıkça dediğin gibi kuraklık yakın ve yazın sıcağı fazlasıyla artavakmış mevlam sıkmasın bizi ..
aa ne karı yağmura hasrettik ama şükür başladı bide ilkbahar yağmurları olur bol bol nisan da o zaman rahatlarız..
test günümüz aslında martın ilk hafatsı da ama eşime belli olmuyor bazen dediği gün diyor bazen değişiyor o yüzden ebnde fazla sıkmıyorum morali düşmesin diye kendi içimi yiyorum:18: inşlh bu sefer de çıkış olur da dondurabilirim gerisini allah bilir..:26:
duraklama dönemini 2 hafta boyunca yaşadım ama artık galib akırılma noktasına geldi duraklama dönemi 60 larla meleğimi göbeğime alırım inşlhhhhh:KK16::KK16:
cemecıgım dun alıntı yaparken bırara laptop kapandı bazı mesajlar gozumden kacmıs o arada. kızkardesını tekrar tebrık ederım ALLAH analı babalı buyutmeyı saglıklı mutlu bır hayat vermeyı nasıp etsın ınsaallah en kısa zamanda sen de bu duyguyu tadarsın ınsaallah canım. guzel vakıt gecırmıssın cok sevındım adına.
sağol cnm maşallah çok ama çok tatlı 3 gün onunla olmak harikaydı ben herşeyden korkan bebek bakabilrimiyim acaba diye düşünenn kadın sanki yılalrca bebek bakmışım gibiydim başlangıçta biraz acemileştim ama o kadarı olsun:KK9::KK9:aminnn darısı sana bana ve tüm isteyenlere olsun...

cnm eşim ii bi insandır sağolsun ama birazda anneci olmasa burcu yengeç anlarsınız zaten hemen..
kzıgınlık anlarında çok kötü oluyor ama dğier zamanlarda iyi geçiniyoruz tabii hep ben alttan aldıkça oluyor bu yaşam:KK14:
bu günümüze şükür deyip yaşamımıza bakıyoruz
haklısın aslında eşim çok sinirli bi insan bide bu çocuk olayı çıktığından beri daha da asabi oldu yılalrdır uğraş otu botu ye,iğne ol hergün kolay değil de ne yapalım keşke dememek için uğraşmamız lazım o yüzden o biraz daha asabi oluyor acısnın ben çekiyorum
inşlh bebeğim hayırlısıyla gelir de eşimin bu tavırları geçer..
cnm sizin şu an ki durumunu çok çok zor aslında sen göğüslemesen bu kadar altından kalkamazdınız
eşinde herşey üst üste gelince panik atağı eğer daha önceden varsa tetiklemeye hazırdır zaten işe götürmen bile ona yardımcı olduğunun göstergesi umarım bundan sonra eşinde düzelir herşey eskisi gibi sizin adınıza güzel olur:KK16:

yukarıda filizcigime de yazdım, yarın sabha ankaraya gidiyorum çarşamba akşam dönecegim :KK16: arkadaşlarımı görmek çok çok iyi gelecek bana :KK16::KK16: çarşamba akşam girerim sanırım ama perşembe sabah da ananemi umreden karşılamya gidecegiz :KK16: ayy çok özledim ananemi yaa, geçen telefonda konuştuk gittiginden beri ilkk defa ikimizin de sesi çatallandı :KK14: biz normalde 2 günde bir mutlaka konuşuruz da bu sefer uzak kalınca içime oturdu resmen :KK14::KK14:

neslicimm gaziantep e gidiyormuş, ohhh iyi yolculuklar canımm :KK16::KK16: fıstık ezmelerinden ye benim yerime nesliim yaa :KK17: benim oda arkadaşım antepliydi de ondan getiridi ben bi kutuyu yerdim nerdeyse :KK53: şimdi o arkadşaımla görüşmüyorum o yuzden sen benim yerime de yer misnnn :KK17:

cemremde de keyifler yerinde maşalah :nazar: inşallah o kilolar gidecek de burdan bebek haberlerini de alacaz canım :KK16: enn güzel şeyler hep seninle olsun :KK16:

duyguşum da annesindeymiş :KK34: bu ara yalnız olmadıgım için face e bişeyler yazmıyorum duyguyu da pek güldüremiyorum sanırım :KK53: gerçi en son pazar günü galatasaray beşiktaş maçıyla ilgili yazışmıştık ama olsun, güldürmem lazım duyguşu yeni bi maceralar bulayım kendime :KK53::KK53:

hepinizi öpüyorum canlarımm :KK16::KK16: eğer topikte toplaşıp dedikodu yapmaya karar verirseniz bana da mutlaka haber verin haa, laptop yanımda olmayacak ama telefonumla her daim hizmetinizdeyim :KK16::KK16:
cnm merhaba bugün anara yolcusu
iyi eğlencelerrrrr güzel vaktler geçir ananene de ne güzel ne mutlu bi yere gitmiş görmüş darısı bize ...
kilocuklar gidiyor ya en kısa zamanda resim koymayı planlıyorum:KK1:
iyi dileklerin için sağol şeker:KK19:

Cnm merhaba seni tebrik ederim :KK9::KK9:beni100 gr la gecmissin:KK9::KK9:
Yeni listene pazartesi gunu baslama fikri guzel antebe gidip yemek yemeden olur mu kahvaltida katmer ye:KK56:
Nasilsa kilocuklar gidiyor bi hafta rahat gecsin bisey olmaz:KK54:

Teşekkür ederim Cemrem, önümüzdeki hafta da sen beni kaç yüz gramlarla geçersin bakalım:KK1: Dediklerine aynen katılıyorum canım, bir hafta rahatlıktan birşey olmaz:KK1: Zaten bazı konularda alışkanlık kazandım, bir de galiba midem de küçülmüş, o yüzden fazla cozutmam diye düşünüyorum.
Antep'te en sevdiğim şeylerden biri taze katmer ve sıcak sütle kahvaltı yapmak ama bu sefer fırsatımız olur mu bilemiyorum. Az kalacağımız için yapamayabiliriz ama baklava yerim muhakkak, bir dilim de senin için yerim:KK53:

canım evet ıletısım halındeyız ama tabıkı burda yazısmak da ayrı bır keyıf cok ozledım zaten burda olmayı. artık daha sık olabılırım dıye dusunuyorum tabıkı suprız bırsey olmazsa ınsaallah.

harıka gıdıyorsun valla canım ne dıyım kocaman kocaman alkıs sana.

smiley vs yapamıyorum duygularımı dıle getıremıyorum ama ınan cok sevınıyorum cok mutluyum bu azmınden dolayı.

antep yolcusuymussun ohhhhhhh cok sevındım mısafır gelmesın sana. sen gezmeye gıt ısteeeeeeeee. hayırlı yolculuklar ıyı eglenceler canım sımdıden. opuyorum senı kocaman.

Teşekkür ederim Doğacım, pek azimliyim bakalım, hayırlısı:KK53: Seni burada görmek çok mutlu ediyor beni:KK16: En kısa zamanda da bütün kızlar toplaşıp muhabbet edebilirsek çok daha keyifli olacak:KK16:
Evet canım yaaa, ne çok misafir geldi birkaç aydır, azıcık ta ben gideyim:KK52:

kızlar ıyı aksamlar nasılsınızzzzzzzzzzzz bakalım

ınsaallah hepınız ıyısınızdır aman ıyı olun emııııııı canlarım benım

ben cok yogun bır ıs gunu gecırdım once rutın ıgne zamanı, ardından ıse gıttım esımı de goturdum ıste evde kalmasın dıye. agrısı sızısı olmadı benım aklımda evde kalmadı ayrıca o da kendıne vesvese verememıstır ıste calısmaktan ohhhhhhh

duzenımı oturtmaya calısıyorum ınsaallah olur bakalım esım ıgnelerı hapları haftalık kontrollerı olacak sonra da mart ortasında konyada sonuclar cıkacak. ısler yogunlasıyor esımın cogu ısı de bana kalıyor hayırlısı bakalım.

bıraz daha sakınlesınce okudugum kıtaplar, yenı bakım onerılerı, dıyet menulerı, yasam kocundan ogrendıklerım ıle aranızda olacagım hepınızı opuyorummmm yarın gıremem market alısverısı yapacagım ıs cıkısı.

Yavaş yavaş herşey düzene girecek inşallah canım, az kaldı. Hayatta bazen böyle problemler çıkıyor karşımıza, ders alarak, yeni bir şeyler öğrenerek devam ediyoruz yolumuza. Sen de zor günler geçirdin, hala daha devam ediyor ama hepsinde vardır bir hayır.
Sakinleş te senin uzun yazılarına kavuşalım biraz:KK16::KK16::KK16:

Oooooo kızımız da Ankara yolcusuymuş meğer:KK55: İyi gelir sana bu gezi, tadını çıkar:KK16: Antep'te 3 gece kalacağız ama sanırım fıstık ezmesi yemeğe fırsat bulabilirim:KK1: Olmadı fıstık yerim onun yerine:KK53: İnsanın aklına Antep deyince neler geliyor neler, akıllara zarar:KK9:

Eveeet hızlıca alıntıları yaptıktan sonra, hepinize haftanın ortasından, benim için sonundan:KK53: merhaba diyeyim:KK16: Dün sabah toplantı vardı, sonra da yetiştirmem gereken işler vardı, iş çıkışı da kuaföre gittim saçımı kestirdim, o yüzden giremedim yani. Bugün de fırsat bulunca gireyim dedim, sonra ne olur ne olmaz.
Duyguşum annesinde, bugün dönüyordu galiba evine:KK16:, eminim güzel vakit geçirmiştir:KK16: Sonuçlarını alıp, doktorla ve diyetisyenle en kısa zamanda görüşürsün inşallah canım, gelişmelerden haberdar et bizi:KK16:
Biz yarın sabah Antepe uçuyoruz, giremezsem döndükten sonra görüşürüz kızlar, hepinizi öpüyoruuummm:KK16::KK16::KK16:

yeni hafta dan yeni bir günden yağmurlu istanbul dan herkese günaydın
herkesin haftasonu umarım iyi geçmiştir
benim pazar günüm güzel geçti eşimle sinemaya gitik recep ivedik e eşim istedi bana kalsa yarı memeleketim olan çanakkale de çekilen flime gitmek isterdim eyvah eyvah a olsun haftaya da ona giderim belki neyse film güzeldi eğlendim sonra eşimle aldık elimize kahvelerimizi gezdik yürüdük test öncesi eşime moral oldu biraz daha düzeldi morali:KK9:
ve bugün tartılma günü bu haftayı çok merak ediyordum çünki kilom sabit kalmıştı bu hafta da aynı kalır diye korkuyordum gerçi dr. korkma normal desede içim içimi yiyordu:18: ve sabah tartıldım şükür ki
geçen hafta: 72.600 bu hafta:71.900 olmuşum:KK9: 700 gr vermişim :nazar:bu beni çok mutlu etti artık kilomda hareketlenme başladıhadi 60 lar az kaldı size gelmeye sizlerde bol bol --ler görmüşsünüzdür...:KK3:

maşallahhh sizeee ne güzel eğlenmişssiniz bu arada 700 grvermişssin tebrik ederim canımmm

Günaydın kızlar, yeni bir hafta hepimize güzellikler getirsin inşallah:KK16: Doğacım gelmiş, ne güzel olmuş, özledik valla seni buralarda, en kısa zamanda daha sık görüşürüz inşallah:KK16::KK16: Biz zaten iletişim halindeyiz, ama buradan da yazayım, acil şifalar diliyorum eşine kuzum, kendine de lütfen dikkat et. Herşey yoluna girer en kısa zamanda:KK16::KK16::KK16:
Cemrem pek güzel kilo vermişsin maşallah:nazar::KK9: Duraklama falan dinlemeyecek senin vücut anlaşıldı, bebek için hazırlık modunda galiba:KK16:
Duygucum kayınvalide ziyareti yapmış, bu arada evde de lahmacun yapılmış gördüümmmmm:KK53: Biz de perşembe-cuma günü izin aldık, Antep'e gidiyoruz, perşembe gidip, pazar günü döneceğiz. Gelsin lahmacuuunnnnlaaarrrrrr:KK53: Ben de tabi bir kaç gün ara vericem diyet programıma, fazla cozutmadan tabi:KK1:
Nurdanım geçmiş olsun, bu sene faranjit senin yakanı pek bırakmadı, dikkat et kendine, en kısa zamanda da iyileşirsin inşallah:KK16:
Ben de malum geçen hafta hayvansal ürün tüketmeden geçirdim, sonrasında da normal düzene dönüp, bir öğünde yeşil çorba yaptım, bugün son gün, yarın eski listeden birini uygulayacağım, artık alışkanlık haline geldi zaten yaklaşık ne yemem gerektiği. Çarşambadan itibaren yeni liste başlıyor aslında ama ben başlatmayacağım, pazartesi döndükten sonra başlarım diye düşünüyorum.
Geçen hafta 68.1 kg, bugün 67.3 kg:nazar: Ben de 800 gram vermişim yani, önceki hafta kilo aldığımı düşünürsek, vejetaryen hafta bana yaradı diyebiliriz:KK1: Bu kilolarda biraz salınım oluyor normal olarak ama azimliyim, 66'ya çok az kaldı:KK16: Hele 65'i devirince devrim yapmış gibi hissedeceğim galiba:KK1:
Şimdi biraz işe döneyim, hepinizi öpüyoruuummm:KK16::KK16::KK16:
antep yolcusu kalmasınn benim içinde gez dolaş arkadaşımmm bu aralar denk gelemiyoruzz özledimm seniiii:KK16::KK16::KK16::KK16: şimdiden sana keyifli yolculuklar benim için minicik antep baklavası ye içinden beni geçir yemiş kadar olurum atta sen beni valizine koy bende geleyim:KK53::KK53::KK53:

hafta sonu esti minik lahmacunlar yaptık çok güzel oldu ama çok yorulduk eşimlee sen şimdi asıl yerinde yicen afiyet olsun yağ olmasın
bu arada kilolar verilmiş maşallahh canım valla cemremle senin maşallahın varr devamı istediğiniz sürece gelsinnnn

duygusum annesıne gıtmıs ıkı gun kalacakmıs kardesı gelmıs ohhhhhhhh aıle saadetı yanı. ınsana cok ıyı gelıyor valla.

canım benım sonucların persembe cıkacak tamamen malum ama tekrardan guzel dıleklerımı ve dualarımı burdan da yollayım ıstedım sen zaten saglıklı bılınclı ve guzel bır hatunsun ama yıne de bır kontrolden gecmen cok guzel oldu elınde guzel test sonucları, guzel ellerınde guzel nefıs bır beslenme programı ıle guzel gunler ve yemekler ıle dolu saglıklı gunlere vesıle olur ınsaallah bu kontrol. opuyorum senı kocaman kocamannnnnnnnn
evet çok iyi geldi canımm yalınz kardeşimle bozuştuk baya kilo almış dalga geçtim alındı küstü gitti:)))) hala daha şaşkınımm oysa o benle nasıl dalga geçiyor bir bilseniz neyse:KK37::KK37::KK37::KK37:

iyi dileklerin için çok tşk ederim bir sor olacağını sanmıyorum umarım olmazz bakalım perşembe günü belli olcak inşallahh ben gelişmelerden haberdar ederimm bende gocuman gocuman öptüm seni:KK16::KK16::KK16::KK16:

gerçi bugün döncen ama umarım iyi bir yolculuk geçirmişsindir arkadaşlarınla keyifli bir gün geçirmişsindir
evet fac.de takip ediyorum seni ama çok da güzel yazmışsın biraz gündem lazım hem senin için adranalin lazım ki kalvyeye güzel mizah çıksın arada sağlığı ne durumda?
Eveeet hızlıca alıntıları yaptıktan sonra, hepinize haftanın ortasından, benim için sonundan:KK53: merhaba diyeyim:KK16: Dün sabah toplantı vardı, sonra da yetiştirmem gereken işler vardı, iş çıkışı da kuaföre gittim saçımı kestirdim, o yüzden giremedim yani. Bugün de fırsat bulunca gireyim dedim, sonra ne olur ne olmaz.
Duyguşum annesinde, bugün dönüyordu galiba evine:KK16:, eminim güzel vakit geçirmiştir:KK16: Sonuçlarını alıp, doktorla ve diyetisyenle en kısa zamanda görüşürsün inşallah canım, gelişmelerden haberdar et bizi:KK16:
Biz yarın sabah Antepe uçuyoruz, giremezsem döndükten sonra görüşürüz kızlar, hepinizi öpüyoruuummm:KK16::KK16::KK16:

dün akşam döndüm canımm yarında sen yolcusun tekrar iyi yolcularlarr sana:KK16:

merhabaaaa nasılsınızzz kızlarrrrr yoğun bir hafta sonu ardından aile ziyareti derkenn bugün girebildimm herkezin keyfi sağlığı yerindedir inşallahh harika birgünde bizim olsun inşallahh..

doğa gelmiş hoşgelmiş evine hoşgeldin diyorum:KK16::KK16::KK16: geçirdiğin sıkıntılı günleri anlatmışsın umarım bir daha yaşamazsın ALLAH beterindende korusun çok fazla yazmak istemiyorum bu konuda bir şey çok yıprandın çünkü kendi adıma yanında olmak çok isterdim aklım kalbim hep seninle bunu bil canımm

en kısa sürede aramıza aktif girmen ümidiylee seni çok seviyorum canım :KK16::KK16::KK16::KK16: topiğin neşesi :KK16::KK16:

Teşekkür ederim Cemrem, önümüzdeki hafta da sen beni kaç yüz gramlarla geçersin bakalım:KK1: Dediklerine aynen katılıyorum canım, bir hafta rahatlıktan birşey olmaz:KK1: Zaten bazı konularda alışkanlık kazandım, bir de galiba midem de küçülmüş, o yüzden fazla cozutmam diye düşünüyorum.
Antep'te en sevdiğim şeylerden biri taze katmer ve sıcak sütle kahvaltı yapmak ama bu sefer fırsatımız olur mu bilemiyorum. Az kalacağımız için yapamayabiliriz ama baklava yerim muhakkak, bir dilim de senin için yerim:KK53:

Teşekkür ederim Doğacım, pek azimliyim bakalım, hayırlısı:KK53: Seni burada görmek çok mutlu ediyor beni:KK16: En kısa zamanda da bütün kızlar toplaşıp muhabbet edebilirsek çok daha keyifli olacak:KK16:
Evet canım yaaa, ne çok misafir geldi birkaç aydır, azıcık ta ben gideyim:KK52:

Yavaş yavaş herşey düzene girecek inşallah canım, az kaldı. Hayatta bazen böyle problemler çıkıyor karşımıza, ders alarak, yeni bir şeyler öğrenerek devam ediyoruz yolumuza. Sen de zor günler geçirdin, hala daha devam ediyor ama hepsinde vardır bir hayır.
Sakinleş te senin uzun yazılarına kavuşalım biraz:KK16::KK16::KK16:

Oooooo kızımız da Ankara yolcusuymuş meğer:KK55: İyi gelir sana bu gezi, tadını çıkar:KK16: Antep'te 3 gece kalacağız ama sanırım fıstık ezmesi yemeğe fırsat bulabilirim:KK1: Olmadı fıstık yerim onun yerine:KK53: İnsanın aklına Antep deyince neler geliyor neler, akıllara zarar:KK9:
cnm kim kimi geçerse geçsin yeterki versin ama rekabette fena olmaz hani:KK9::KK9:
evet bu hafta rahatlama haftası ilan et sen
offffffff katmer ,baklava aman ye ye ,benim adıma baklava bi dilim kesmez ama ben 3 tane yerim hee daha da yerdim de dietteyim diye üç:KK9: güzel ve keyifli yolculuklar sana:KK16:

merhabaaaa nasılsınızzz kızlarrrrr yoğun bir hafta sonu ardından aile ziyareti derkenn bugün girebildimm herkezin keyfi sağlığı yerindedir inşallahh harika birgünde bizim olsun inşallahh..

doğa gelmiş hoşgelmiş evine hoşgeldin diyorum:KK16::KK16::KK16: geçirdiğin sıkıntılı günleri anlatmışsın umarım bir daha yaşamazsın ALLAH beterindende korusun çok fazla yazmak istemiyorum bu konuda bir şey çok yıprandın çünkü kendi adıma yanında olmak çok isterdim aklım kalbim hep seninle bunu bil canımm

en kısa sürede aramıza aktif girmen ümidiylee seni çok seviyorum canım :KK16::KK16::KK16::KK16: topiğin neşesi :KK16::KK16:

iyi akşamlar cnm evet güzel vakit geçirdim eşimle moraller tavan yaptı:KK1:güzel sözlerin için ayrıca teşekkürler:KK16:sende artık evdesin
dememk annenle ne güzel geçmiştir zaman :KK16:cnm dr.dan ne haber son durumlar belli oldumu tahlil sonuçların falan.:26:

cnm kim kimi geçerse geçsin yeterki versin ama rekabette fena olmaz hani:KK9::KK9:
evet bu hafta rahatlama haftası ilan et sen
offffffff katmer ,baklava aman ye ye ,benim adıma baklava bi dilim kesmez ama ben 3 tane yerim hee daha da yerdim de dietteyim diye üç:KK9: güzel ve keyifli yolculuklar sana:KK16:

iyi akşamlar cnm evet güzel vakit geçirdim eşimle moraller tavan yaptı:KK1:güzel sözlerin için ayrıca teşekkürler:KK16:sende artık evdesin
dememk annenle ne güzel geçmiştir zaman :KK16:cnm dr.dan ne haber son durumlar belli oldumu tahlil sonuçların falan.:26:

sık sık yapın hem kafanızı dağılır hemde vakit geçirirsiniz. canım az önce baktım hala daha tahlil çıkmamış oysaa çıkar diye randevu almıştım az önce iptal ettirmek zorunda kaldım neysee beklicem ayın 6 için randevu aldım biraz daha sabretcem..

Günaydın sabah şekerleri nasılsınızzz? hayırlı,sağlıklı güzel bir geçiririz inşallahh.. neslişim yolcu hayırlı yolculuklar güzel memleketin tadını çıkarırsın inşallahh benim için bir baklava yemesini sipariş ettim umarım beni düşünerek bir tane yer.. neyse kızlarr hepimize keyifli günlerr gideyim kahvaltı yapayım

sık sık yapın hem kafanızı dağılır hemde vakit geçirirsiniz. canım az önce baktım hala daha tahlil çıkmamış oysaa çıkar diye randevu almıştım az önce iptal ettirmek zorunda kaldım neysee beklicem ayın 6 için randevu aldım biraz daha sabretcem..
güzel oluyor bazen kafamız dağalıyor
aa niye çıkmadı acaba olsun vardır bunda da bi hayır şurda pek fazla kalmadı ayın 6 sına zaten inşlh güzel haberler alırısın :KK16:
Günaydın sabah şekerleri nasılsınızzz? hayırlı,sağlıklı güzel bir geçiririz inşallahh.. neslişim yolcu hayırlı yolculuklar güzel memleketin tadını çıkarırsın inşallahh benim için bir baklava yemesini sipariş ettim umarım beni düşünerek bir tane yer.. neyse kızlarr hepimize keyifli günlerr gideyim kahvaltı yapayım

günaydın şeker aslında şeker sensin kız
iim ben kendi adıma:KK9:
ayy neslicime sipariş veren verene ya ben katmer ye baklava ye benim yerime dedim sende baklava dedin çeşmicik te fıstık ezmesi dedi galiba amannnnn neslicik bizim isteklerimizin dışlında kendi için bişey yiyemicek valla:KK9::KK9::KK9::KK9:alalh kolaylık versin ona:KK52:

ben geldiimmmmmmm cancagızlarıımmmmmm :KK16::KK16::KK16:

2 güncük ankara kaçamagım nasıl iyi geldi nasıl güzel geldi anlatamam :KK16: hatta arkadaşlarla plan yaptık haftaya salı sabah 2 günlüğüne istanbula gidiyruz :KK16: babam da herşeye evet diyor bu ara ben biraz tadını çıkarayım :KK1: :KK1:

doğacım yeni telefonuna whatsap ı da yükledi onla sürekl iletişimdeyiz nasıl güzel oluyor :KK1: ankarada da herkes telefonuma bayıldı zaten korktum başına bişey gelecek die :KK50:

neslişime de iyi yolculuklar :KK16: fıstık ezmesi yemeden dönme sakın yaa muthiş bişeyyy :KK53::KK53:

duyguşum halimi hatrımı zormuşsun teşekkür ederim :KK16: sesim şuan travestiyle nurdan arasında çıkıyor sanırım yarına kadar düzelir :KK16:

cemrem senden de bol eksiler gelsin fotograf istiyorum fotograf :KK53:

ya bu arada kızlar bu ara bişeye taktım ama lütfen şımarık diye geçirmeyin aklınızdan :KK17: salı günü okula uğradım danışman hocamı göreyim die yanında benim 1. sınıftan bi hocam varmış ama 10 sene öncesi mümkün değil hatırlamaz beni :KK34: ben danışmanımla konuşuyorum havadan sudan falan, bu kadın durduk yere bana senin cildin ne güzel sen ne güzelsin falan dedi, teşekkkür ettim neyse. aynı günün öğleden sonrası yemek yiyorum bi yerde yalnız başıma, kadının biri geldi masama oturdu, küçük bi yerdi zaten boş yer de yoktu neyse. işte havadan sudan konuşmaya başladık falan. masadan kalkıyorum artık gidecem, o da dedi senin yüzün çok güzel meslegin de çok güzel falan die, öyle vedalaştık onunla da. neyse akşam üzeri kuaföre gittim fön çektirmek için, kuaför kız da saç rengin çok güzel, modelin çok hoş yüzüne çok gitmiş dedi.. derkeennn ben dün sabah bi uyandım ikisi çenemde, biri tam alnımın ortasında 3 tane sivilcem var :KK47::KK47: adetime yakın değil, daha 2 hafta var, yaglı bişey yemedim, cilt temizligime bu ara zaten çok dikkat ediyorum. yani dmeem o ki sanırım bu kadar iltifatı benim bunyem kaldıramadı bana nazar degdi gibi geliyor ama işte şımarık diye düşünmenizi istemem :KK17: biri güzel bişey söyledigi zzaman aklımdan geçirecegim bi dua gibi bişey biliyo musunuz diye sormak istiyorum aslında :KK17::KK17:

Son düzenleme:

canım gozunaydın anneannene cok duskun oldugunu soylemıstın oyuzden ne mutlu kavusuyorsunuz ankara fıkrı cok ıyı olmus buaralar resmen benım de kacasım var okadar boguldum kı bugun farkettım

ıyı eglenmıssındır ınsaallah tekrardan cok gecmıs olsun ben faranjıtten kurtuldum bu yıl. ama tam tersı bu yıl hem grıp oluyorum adamakıllı atlatamıyorum galıba. gercı cogu kısıden aynısını duyuyorum da hep.

yaşasın filizim gelmişşş :KK16::KK16::KK16: laptop başında annem vardı bu sefer de yine yakalayamadım seni ama zaten sen de bu kadar zamanın arasında girip bişeyler yazıyorsun iyiki yakalanmadın yoksa çok tutabilirdim seni :KK1::KK1:

cancagızımm uzun uzadıya yazmışsın ya emrahla ilgili resmen içime su serpildi. o kadar çok kafaya takıyorum ki bu mevzuyu. ama senin yazdıklarını görünce bide bugun emraha biraz sitem ettim, onun cevabını da düşününce sanırım gereksiz bazı şeyleri kafama takıyorum biraz daha rahat olmam lazım bu konuda :KK34: gerçi sürekli evde olmamın da katkısı var bunda çok sıkılıyorum :KK50: babam da halime acımış olacakki yarın ankaraya gönderiyor beni :KK1: git biraz arkadaşlarınla vakit geçir kafanı dagıt dedi ben de hemen atladım tabi :KK53: 1 gece kalacam çarşamba akşamı dönecem ama olsun ilaç gibi gelecek yaa arkadaşlarımı görmek :KK34: biraz insan içine çıkayım yani :KK53:

erkekler hastalık konusunda resmen göçüp gidiyorlar filizcim, panik atakla alakalı mı değil mi bilemiyorum da sanki çopğunun karakteri o gibi. bak kaç gündür yatıyorum sesim desen berbat halim ahvalim hiç yok, emrah dün gece sesimi duyuncai nandı hasta olduguma :KK37: o zamana kadar hep abartıyorum diye düşünüyomuş çünkü ben neşemi hiç kaybetmemişim ona hiç mızmızlanmamışım :KK37: kendisi bi başı bile ağrısa üstünde acil helikopter beklesin istedigi için benim bu sesle bu halsizlikle hiç bişey yokmuş gibi davranmam hatta annemle çarşıya çıkmam falan garip geliyor :KK34: o yuzden eşini işe getirmen çok iyi olmuş, bide biraz uzaktan takip et onu canım. yani sürekli nasılsın neyin var ağrın mı var falan die sorma. babam hasta oldugunda annem ne zaman onun yanına gidip nasılsın dese babamın inlemeleri artıyor sanırsın ölümcül hasta :KK37: annem bikaç saat yanına gitmedigi zaman mecbur ayaklanıyor ama sanki bikaç saat önce inleyip duran adam o deil :KK50: nazlılar bunlar canımcım yaa, modelleri böyle bunların :KK1::KK1:

inşallahh gitgide daha da güzel haberlerini alırız canım :KK16: s4 de çok iyi bi telefon bu arada, ama bi tavsiye canım, telefonu alırken mutlaka kırılmaya çalınmaya karşıda sigorta yaptır :KK34: 100 tl gibi bi ücret veriyosun ama 1 sene içerisinde telefonunu çatıdan düşür istersen sana yenisini veriyorlar :KK34: burdaki başka bi topikten bi arkadaşın başına gelmiş de s4 ünü düşürmüş camı kırılmış, 1200 tl ye yakın masraf çıkartmışlar :KK53: ben salaklık ettim o sigortayı yaptırmadım şimdi ilk fırsatta evkura gidip soracam sonradan yaptırılan bişeyse mutlaka yaptıracam yani :KK34: aklında olsun şekerim :KK16::KK16:

ya tabıkı yazacam ah keske yuzyuze olsa neler neler anlatırdık hepımız. ıcın ferahlardı kesınlıkle.

ya benım esım benı cok sasırttı cunku mızmız bırı degıldır cok da gucludur psıkolojık olarak bu tur konularda. mızmızlık da yapmadı gercı hıc. ama tersı zor bır hasta oldu herseye ıtıraz eden bılmıs bır hasta.

canım s4 sımdılık baska bahara kaldı annemlere kampanyalı ıkı telefon geldı vodafone 875 dıyor gayet de kullanıslı ısımı goruyor bılıyorsun artık hep whatsuptayım hatta:KK1: neslı sen de kullan yaaaaaaaaaaaaa:KK1:

X