Eski dostlar ile hayata dair her şey

tatlım sen şimdi kayınvalidenle altlı üstlü oturcan o yüzden kesinlikle odaları doldurma ya anlaşamazsan neler duyuyorum bir bilsen birde laf aramızda çoğu olmasada %90 erkek annesi kıskanır evladını tabi gelinini benimseyene kadar zırt pırt gelmek isticek eşi dostuda getircek ne olur ne olmaz ha baktın herşey yolunda zevkine göre diğer odalarıda dekor et sen zaten bu işin uzmanısın herşey ikinizde bitiyor sen kayınvalideni kıramazsın emrahda anneni siz ikiziniz anlaşırsanız herkez kendi annesine isteklerini söyler arada kalmazsınız neyse son karar senin eminim mantıklı bir karara varcan

baban demek yumuşadı eee kuş yuvadan uçacak kolaymı oy benim babamın gözleri hep yaşlıydı evlilik arifemde hiç unutmam düğünümüzde nikah kıyıldı nikahdan sonra dans şarkısı çaldı HİÇ AYRILAMAM DERKEN KAVUŞMAK HAYAL OLDU babamla dans ettim ikimizde ağladık bizi böyle gören herkez ağladı ,babam benim kahramanım ilkaşkım herşeyim onu çok seviyorum

cano istenme olayını emrah organize edecek o karar vercek ailesine söylücek yani benim bildiğim öyle olur tabi öncesinde tek taş eşliğinde bir evlilik teklifi şart gerisi zaten gelir,sen emrahı bana pas et bende harika evlilik teklifi organizasyonları var

Hayırlı cumalarr kızlarrrrrr ne çabuk cuma oldu anlamadım hepimize keyifli hafta sonları dilerim ,yaa kızlar acık dedikodu yapayım karşı apartmanda en üst kat ve hemen altındaki katta kadınlar var ay hergün cam siliyorlar balkon yıkıyorlar balkon parmaklıklarını siliyorlar ayy onları gördükçe kendimi pis hissediyorum onları gördükçe kendime hergün iş çıkarıyorum şuan bunu yazarken bir baktım kadın cam siliyor yaa sizce cam ne kadar zamanda silinir ? neysee hadi duygu kaçar çok öptüm

Merhaba kızlar, haftanın son günü geldi çattı, bir sürü iş vardı yetiştiremeden hafta bitti:44: Yarın akşam da bir arkadaşım gelecek, 1 gece kalacak, uzun zamandır süpürge bile açamadım evde, yarın öğlene kadar süpürme, toz alma işlerini halletmem lazım Bu akşam da hem spor yapmayı planlıyorum, hem ütü, planlarımı yapabileceğimden emin değilim ama olsun, niyetine girdim en azından
Dün işler yoğundu, akşam çok yorgun hissettim, kanepede uyuyakalmışım, uyanınca da yatağa geçtim ve devam ettim Bugün de yoğunluk var ama dünkü kadar değil çok şükür.
Listeye uymaya devam ediyorum ama bu hafta öğleden sonraki ara öğünleri unutuyorum nedense ve hatırlayınca yiyorum, saat olarak geç oluyor maalesef. Bugün unutmamaya çalışacağım bakalım
Dünkü menümü paylaşayım hemen;

Kahvaltı:
-1 dilim tam buğday ekmeği
-1 tk çemen
-1 dilim beyaz peynir
-2 kuru kayısı
-1 fincan şekersiz, sütlü neskafe

Ara Öğün:
-2 tane form yulaflı bisküvi
-1 fincan sade filtre kahve

Öğle Yemeği:
-2/3 porsiyon ızgara tavuk şiş (1 porsiyonun neredeyse yarını eşime verdim)
-1 dilim ekmek kadar lavaş
-1 kase salata
-2-3 lokmalık kuşbaşılı lahmacun (çooook canım istedi, eşiminkinden aldım)
-1 bardak ayran

Ara Öğün:
-1 elma
-12 badem

Akşam Yemeği:
-1 kase brokoli çorbası
-5-6 kaşık fırında et

Ara:
-1 çay fincanı karışık çerez

Su tüketimim 2 litre civarı, adım sayım 10000 üstü (akşam site içinde yürüyüş yaptım 45 dakika)

Ayyyy zaten temizlik hastasıydın, şimdi bu komşularla ne olacak bilmiyorum. Canım benim, sen onlara bakma hiç, psikolojileri bozuk demek ki, hergün o kadar detaylı temizlik yapan kadın mutsuzdur valla. Yeni evinde sen de biraz abartmaya başlamıştın, aman diyim kuzum uzak dur o komşulardan, hiç bakma bile o tarafa Hatta içinden temizlik yapmak geçtiğinde al oğlanı çık dışarı gez Cam silmek zaten bana çok gereksiz geliyor valla, sadece çok detaylı temizlikte silinir o kadar, camın üstüne yemek mi koyup yeniyor, ne gerek var sık sık silmeye? Hele benim balkon felaket durumda, zaten sevmiyorum balkon olayını, kullanmıyorum bile, cam balkona izin verseler hemen kapattıracağım.
Neyse canım, inşallah senin iş olayı olur da bu komşulara baka baka onlar gibi olmazsın

oo tek taş eşliginde evlenme teklifini söyledim zaten emraha ne gerekiyorsa yaparız dedi bven kesin ne gerek var die bekliyordum beni şaşırttı hayret ama ne zamn ve nasıl eder hiç bi fikrim yk gerçi ben öle gösterişli herkesin ortasında olan şeyleri de pek sevmem, umuyorum ki öle bişey olmaz, başbaşa olalım yeter

yaa o kaynanayla sorunlar yaşayanları forumda okuyorum bende korkuyorum valla, daha hiç de tanımıyorum, bide emrahın kızkardeşi evlenecek uzaga gidecek ellerinin altında bitek ben kalacam :18::18: ama işte kendi ev paramız olana kadar orda oturmak da en mantıklısı gibi geliyor, başka türlü ev almak için çok beklememeiz lazım böle daha çabuk olur gibi geliyor. bakalım deneyip görecegiz, belki de ben kaynanamla sorun yaşayan gelinlerden olmam

emrah o arayı bulur gibi geliyor bu ara, ilk bi ev konusunda annesinin dediklerini bana söyleyince kızdım ben ona nie laf taşıorsun arada die, o zamandan beri anlatmıyor bana ben de zaten bişey demiyprum annesiyle ilgili solayısıyla bi sorun yoktur die düşünyorm, görecez bakalım

şu isteme olayları falan bi geriyr beni, babamn öğrenmesi de üstüne denk geldi. çoğu babaya göre çok daha açık fikirlidir babam, asla neden erkek arkadaşı var olmaz evden çıkarmam türü bir adam değildir, benm de babamla aram hep çok iyiydi, son 1 senedir faan bozulduk ama şimdi daha iyiyz gbi bakalım, allah bozmasın benm de hayalim hep düğünde ferhat göçer in kızım şarkısıyla dans etmemizdi, inanılmaz çok seviyorum o şarkıyı da yaşattıgı duyguyu da

aayyy yine gerildiimmmm :18::18::18::18:

hergun cam mi siliyolaarrrrr balkon mu yıkıyorlaarrrr kış günü hem deee

yazın hergun balkon yıkanır eğer oturulan bir balkonsa ama kış günü ne gerek var yahuu :44::44: bide cam silmek falan, yagmur yagar zaten ne gerek var, amma enteresan insanlamrış valla tam bilmiyorum ama annem 2 haftada 1 falan siliyor sanırım camı :44:

oohh haftaonu ne güzel arkadaşın gelecekmiş neslicim şimdiden iyi eglenceler size

herkese merhaba kızlarrr ben geldimm
kaç gündür netim yok bilgisayarım bozuldu gene bu sefer hadr diski yanmış günlerdir onu bekliyorum
biraz önce geldi heemen koçtum buraya
nesli cnm ikeadan puf ve ayakakbılık almış ve bide üstüne monte etmişsin bende severim kemdim yapıp yerleştirmeyi güle güle kullan şekerim
duygu cnm yazdan yaptığım domates menemen tarzı kabuğunu soyup biberle konserveye koyuyorum ondan yedim cnm suyunu da bırakınca daha güzel oluyor..
nurdan cnm sen bayağı bayağı hazırlanıyorsun kız hayırlısıyla güle oynaya evlen inşlhhh hep mutlu ol cnm benim...
doğacımın eşine ve kendisine de bol bol sağlıklı ve enerji dolu bi hafta sonu olsun

ve ben menümü yazayım bugünki erken ama zaten birazdan eşim geli,nce çay içicem ve son ara öğün olan meyvemi yicem
bnu hafat hiç bir şey kaçırmadım inşlh tartıda da görürüm:18::18:

sabah: bi yumurta,30 gr. beyaz peynir,bir domates ve salatalık,maydanoz,1 bardak süt,2 dilim ekmek

ara: bi büyük elma

öğle: bir kase çorba,4 yk ıspanak yemeği,1 dilim ekmek,8 tane hamsi ,bol limonlu salata,

ara: 80 gr. nar ve bi mandalin,çay

akşam: küçük bi tabak semizotuna yarım su bar. yoğurt koyup karıştırdım üzerine bi tatlı kaş. zeytinyağı ve bol baharat,bi dilim

ekmek,30 gr. tavuk,2 kaş. pilav

ara: 2 kuru incir 2 kuru kayısı,şekersiz çay

aktivite: evde wii oyun konsoluyla 35 dk. spor , bi form çayı,3 lt ye yakın su herkese iyi akşamlar

yeni haftadan herkese günaydın bu hafta herkesin enerjisi bol morali hep yüksek olsun.....

Gunaydin hanimlar harika bir hafta bizim olsun telefondan yaziyorum bi selam vereyim dedim malum temizlik gunum herkeze keyifli gunler

Günaydın kızlar, haftanın açılışını Cemrem pek güzel yapmış, çok hoşuma gitti Haftasonunuz güzel geçmiştir inşallah, benim hem güzel hem yorucu geçti, arkadaşım bizdeydi haftasonu. Elimden geldiğince diyete ve listeye uymaya çalıştım ama ufak tefek liste dışı kaçamaklarım oldu eh o kadar olur deyip devam ediyorum Hareketim de çok azdı ne yazık ki ama o da normal diyorum. İlk listeye göre çok daha yavaş kilo veriyorum ama önemli olan verebilmem deyip detaylara takılmıyorum. İlk verdiğim kilolar yerleşik olmadığı için belki kolay gitti, asıl zor olan kısım anca başladı Bu listeyi çok sevmedim nedense, Allahtan bu hafta bitiyor
Kilomu da bildireyim hemen: 68.8 kg. Bu hafta 300 gram gitmiş yani
Şimdi biraz işe döneyim, ilk fırsatta tekrar gelirim ve geçmişe dalarım

herkese mutlu ve güzel haftalar enn güzel hatunlaarrr

bugün hem çok keyifliyim hem de çok sinirliyim

emrah ın izin günü olduugu için çok keyifliyim 2 haftanın sonunda bugun görebilecem şükür koca kafamıı bu ara pek de iyiyz maşallahh dün biraz ailelerden konuştuk falan, bizim ikimiz bi aile olacaz geri kalan hiç bişey beni ilgilendirmiyor asla karıştırmam kimseyi dedi ne kadar sözünü tutar bilemem onu görecez ama en azından böle bi bakış açısının olması güzel die düşünyorum

sinirliyim aynı zamanda bu da tamamen bir doktora babamın boyununda ağrı var die geçen hafta doktora gitmişti, mr çekildi falan doktor mr sonucunda babama, ya ameliyat olursun yada en geç yaz sonunda once kolların sonra da boynundan aşağın kalıcı felç geçirir demişti kaç gündür inanılmaz moralimiz bozuktu yani bugun başka bir doktora da gittiler, o bi test daha istemiş, ona da bakarak konuşmuş, felç gibi bi durum kesinlikle yok, normal 2 tane fıtık var, ameliyat olmak isterseniz maksimum 1.5 saat sürecek basit bi operasyon ama şuan gerek yok fizik tedavi yeter demiş :44: bi doktorla dha konuşmuş bizimkilerr o da aynı şeyi söylemiş, yani fizik tedaviyle iyileşebilecegini hem çok rahatladım, hem de çok sinirlendim diğer doktora.. şimdi ne yapsam da şikayet etsem planlarındayım bize yaşattıgı korkunun yanına kalmaması gerektigini düşünüyorum ama daha nereye nasıl şikayet edecem bulamadım

öyle yani canlarım, bunlarla uğraşıyordum bikaç gündür, şimdi biraz bakınayım daa sonra hazırlanıp çıkayım, çarşıda işlerim var onları halledeyim akşam da sevdicegimin yanına giedeyimm

Gunaydin hanimlar harika bir hafta bizim olsun telefondan yaziyorum bi selam vereyim dedim malum temizlik gunum herkeze keyifli gunler
merhaba cnm yoğundun bugün temizlikle ama miss olmuştur evin şimdi senin güle güle kirlet
evet biraz gülelim istedim bu resimde
haftasonu yorucu olmuş ama moral oluyor insana bazen arkadaşlarıyla vakit geçirmek hıı bu liste bitmek üzere demeki eh az kalmış kurtuluyorsun
doğru yerleşmiş kiloalr az az gitsin de yeter ki gitsin aa ildirimi artık burdan mı yapıcaz ben sabah doğacıma yaptım ama olsun burdan da yapayım
geçen hafta:74.000
bu hafta:73.100
giden:900
gr şükür 2 haftadır kilomda oynama yoktu bu hafta başladı devamı gelir umarım

merhaba cnm benim ohh emrah inşlh hep böyle düşünüp böyle davranır çünki böyle olursa çok daha rahat edersiniz kimse yuvanıza mudahale edemez
aa yazık ya ne biçim dr.muş o ahhh ne korkular yaşamışsındır sen ve ailen aman cnm şikayet etsen nereye edilir bende hiç bilmiyorum ama fizik tedaviyle umarım baban iileşir cnm çok çok geçmiş olsun...

ayy bugun de beraberdik pek güzel geçti yinee hatta sevgililer günü kutlamaktan falan bahsetti ben hiç sevmem normalde sevgililer gününü ama o kutlarız, ben ertesi gün izinli olcam 1 gün gecikmeli kutlarız falan dedi geçen bi fırçaladdıydım işe yarmaış galibaa

yaa sorma cemrem valla bütün moralimizi alt üst etti aptal adam kaç gün hep aklımın bi köşesindeydi, şükür rahatladık şimdi ama o bikaç gün hele babamı düşününce kim bilir neler düşünmüştür adam

şikayet etmeyi düşündüm hatta hastanede hemşire bi tanıdık var onla da konuştuk ama doktor ben öle gördüm yanlış teşhismiş der, bunun da bir cezası yok dedi. öle olunca da elin kolun baglanıyor işte bişey yapamıyoruz yani malesef

hııı demekki fırçalamak işe yarıyor ara da fırçala sende unutma sakın
kutlayın cnm yok deme çünki şimdi yaparsa evlenince de yapar baştan nasılsa öyle gider
ayy gıcık bi dr.muş o haklı hemşire doğru gene o paçayı yırtar ama umarım başka hastalara da böyle denk gelmez herkes senin gibi olmaz.. dediğin gibi babn neler düşünmüştür ne kötü olmuştur neyse ki hepsi yanlış teşhismiş aman şifalar olsun babana en kısa zamanda...

hak ettigi zaman fırçalarım asla affetmemm bana diyor ki geçen gün ben ilişki konusunda eksiklerim var kabul ediyorum acemiyim daha bilmem nee dedim böle giderse hep de acemi kalacaksın azıcık kafanı çalıştır madem de geliştir kendini o günden beri düzeldi Rabbime şükürler olsun artk ders mi alıyo internette mi araştırıyr onu bilemem ama bi iyi bu aralar zaten bu yüzden de bide hediyenini zamanı olmaz die düşündüğümden sevgililer günü konusuna ses etmedim gerçi şimdi bnm de hediye düşünmem gerekecek ve aklımda hiç bişey yok

yaa o doktorun bi sürü vakası da varmış hastanede, gidip kanser hastaların suratına patt diye sen öleceksin bikaç ayafalan diyomul, manyak heralde ama elden bişey gelmyior çok kızgınım çokkk Allahından bulsun inşallahh

canım gerçekden sıkıntıdan oluyor ben hiç böyle değildim yıllardır çalışan biriydim işden ayrılınca böyle oldum uğraş yok koca gün napcam temizlik yapınca sıkıntım geçiyor bir ara hastalık derecesindeydi şimdi iyiyim çok şükür karşı komşular gibi hergün silmem ama görünce birşey yapasım gelmiyor değil neysee biri neyseki hamile yakında ağırlaşır yapamaz ay keşke olsa iş olayım dua et neslim

tabi canım orda oturun elbet benim demeye getirdiğim ilk yıllar ne olur ne olmaz diye evi doldurmayın birşey olsa tepeniz atsa kiraya çıkacaksanız her eşya her eve olmaz

güzel bir evlilik teklifi alırsın inşallahhh bu aralar güzel şeyler görüyorum benim kardeşim bir ara sözlendi evlililk teklifini paris eyfel külesinde yaptı çok romantikdi, bir arkadaşımda izmire kuş bakışı bir açık mekanda yapmış izmir ayaklarının altında güzel bir yaz akşamı yıldızlar çok güzeldi ..
ohh afiyet olsunnn sana eline sağlık
hımm çok güzel bir menü harika gidiyorsun cemremmm maşallahh

yeni haftadan herkese günaydın bu hafta herkesin enerjisi bol morali hep yüksek olsun.....

Eki Görüntüle 961042

aminnnnnnnn harika bir açılış
canım maşallahh anne ziyareti misafir diyip koy vermiyorsun maşallahh sanaaa kiloda vermişsin harikaa çok sevindimmm
ahh bu doktorlarr bende sinir oldum şimdi kendileri pat diye söylüyor olan hastaya oluyor kıyamam özellikle baban ne kadar kötü olmuştur zaten tek doktora güvenmicen iyi yapmışsınız başka doktora götürerek geçmiş olsun canımm
koca kafanlada iyi gezmeler

sag ol canımm ..

ohh harika kilo vermişsin yine tebrik ederim canım devamı gelsin inşallahh..

Günaydın günaydın günaydınnnnnnnnnnnnnn keyifli mutlu sağlıklı günler dilerimm ..

sabah kalktım evim misss gibi düzenli tertemizz hatta bugünün yemeğini dünden yıkadım ayıkladım doğradım ıspanak yapıcam zor olanı yıkamak dünden hal oldu az sonra pişiririm akşama hazır olurr, şimdi kahvaltı keyfi yapayım yemeğimi pişireyim oğluşumu parka götüreyim birazda yürüyüş yapayım..

Bu arada kilo veren herkezi tebrik ederimmm.. doğa ile haberleşiyoruz herşey yolunda sadece yorgun dün patron öğleden sonra izin vermiş eşinin norkozdan başı ağrıyormuş güzel enerjimi yolluyorum bedenine güç kuvvet versin arkadaşımın

bende diyorum hava neden bukadar güzel iyikiiiiiiiiiiiii doğdun arkadaşımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
iyiki doğdun arkadaşımmmmmmmmmmmmmmmmmmm
iyiki doğdun iyi doğmuşsun iyiki benim arkadaşım olmuşsun arkadaşımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

güzel arkadaşımın doğum günün kutlu olsun sağlıklı,mutlu, huzurlu uzun bir ömür dilerim sevdiklerinle birlik'de seni seviyorum

ev konusunda çok doğru söylüyorsun duyguşumm, kesinlikle dikkat edecegim buna zaten çok kalabalık olsun da istemiyorum evi. bi yatak odası bi salon yeter dün bi emrah ın agzını yokladım yemek masası takımı almasak nasıl olur die de yokk yediremedim bu yuzden bir de mecburen yemek odası olacak yani

evlilik teklifi de ben zaten pek romantik biri değilir bir de herkesin ortasında olan şeylerde utanır yerin dibine geçerim valla o yuzden başbaşayken yapacagı her şey kabulum ben bu odun kesin sevgililer günü kutlamaz diyordum dün bana diyor ki sevgililer gününde napalım kutlayacak mıyız ki dedim, tabi ki diyor :18: cuma günü zaten 14 şubat, o gün çalışıyormuş işten çıkınca gelir alırım snei, ertesi güne de izin ayarlarım gideriz bi yerlerde dinleniriz hem hediyemi de orda veririm dedi :18: beni de bir telaş aldı tabi ben ne alacam şidmi koca kafamaa sevgililer günü olayını hiç de sevmem ama yapacak bişey de yok işte bulacaza bişeyler

yaa babamın hastalıgı da valla hem bi tarafımız inanmadı o yuzden başka doktorların peşine düştük ama bi yandan da işte ufacık bir ihtimal de olsa ya dogruysa die günlerce içimiz kanadı, neyse ki şimdi rahatladık, ama o bikaç günn Allahımm kimseye dermansız dert vermesinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…