eski cinsel ilişki ve yeni sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zehra004

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2024
206
17
hepinize merhabalar.. 2 aydır çıktığım biri var ve gerçekten çok seviyorum hayalimdeki gibi biri hem tip hem karakter hem aile yaşantısı o kadar beyefendi biri ki ve eskiden sürekli aynı yerlerde bulunmuşuz kader gsliba şimdi karşılaştık çok ortsk yönümüz var
gelelim konuya... biz hiç cinsellik konuşmadık bu benim çok hoşuma gidiyodu çünkü amacı bu değil demek ki gerçekten seviyor diyordum ama ben edki ilişkimde ilişkiye girdim pişmanım yapmamam gerekiyordu biliyorum çok pişman olmuştum yaptıktan sonra ama ona dair hiçbiz iz yok bende
dün gece dayanamadım söyledim çünkü içim içimi yiyordu bana dedi ki gözümde bir profile sahipsin öyle kal ben de ilişkiye girdiğimi söyledim pişman olduğumu söyledim ve bana bir daha dönmedi şu an işte çalışıypr iki eli kanda olsa bile günaydın derdi hiçbir şey yazmadı aramalarıma dönmedi ve öne çıkanlarımızı kaldırmış
anlamıyorum ayrılacak mı nasıl tepki vermem gerek kendimi çok kötü hissediyorum

Alt tarafı seviştiniz diye bu kadar ezilirseniz o herifler de böyle tepenize çıkar. Daha durun burnunuzdan getirecek.
o önceden yapmadığı için kötü hissetmiş olabilir diyorum kendi kendime erkekler bu konularda biraz tuhaf çünkü

o önceden yapmadığı için kötü hissetmiş olabilir diyorum kendi kendime erkekler bu konularda biraz tuhaf çünkü
Yoo kendisi yapmadıysa ve öyle bir insanla olmak istiyorsa burada bir yanlış yapmamış bence. şahsen benim de ilk ilişkim eşimle oldu, eşimin daha önceden ilişkisi olsaydı(cinsel anlamda) ben istemezdim çünkü bu benim için bir kriter.

Gözümde bir profile sahipsin cümlesi karşısında ben de söylemeden duramazdım sanırım.
evet en başındsn bilmesini istedim ben öyle çok sosyal bi insan değilim arkadaşım az içim temizdir bunu övünmek için demiyorum bazen saf oldığumu bile düşünüyorum ama yalan söyleyemezdim daha sonra öğrenseydi daha kötü şeyler olurdu diye düşündüm

emin ol yapmamistir 😅
daha sen kendin hazmedememissin, suclu gibi itiraf ediyorsun. adam ne yapsin?
bu kadar takildiysa ya ayrilir ya da konuşur senle yatar öyle ayrilir bence. bu sessizlik hayra alamet degil

emin ol yapmamistir 😅
daha sen kendin hazmedememissin, suclu gibi itiraf ediyorsun. adam ne yapsin?
bu kadar takildiysa ya ayrilir ya da konuşur senle yatar öyle ayrilir bence. bu sessizlik hayra alamet degil
sessiz kalmasına dayanamıyorum zaten ne yapıcam bilmiyorum gerçekten sevmiştim kısa zamanda

Niye bahsediyorsunuz eski ilişkilerinizden. Ben anlamıyorum eskiden seviştiğim kişilerin listesini niye yeni sevgilime vermek zorundayım. Ha bekarete önem veren muhafazakar biri ise ve siz de o yapıda iseniz zaten evlenmeden ilişki yaşamamış olursunuz.
Adam bakir birini arıyormuş sanırım ve kendi asla bakir değildir eminim o yüzden sizden vazgeçmiş. Böyle biri ilerde hep yüzünüze vurur yürümez iliişki şimdiden bitsin

Kendi değer yargılarınız /inancınız içinde yanlış yaptığınızı düşünebilirsiniz ve buna da sonuna kadar hakkınız var. AMA siz bir hata yaptıysanız o hatayı, kendinize, ve inanıyorsanız, Yaratana, karşı yaptınız. O adama karşı değil. Bu o adamı alakadar etmez. O hesap mercisi değil. Oysa siz onu bu konuma çıkarıp üstünüzde hakimiyet kurdurtuyorsunuz. Sınırlarınızı yerle bir ediyorsunuz. Yukarıda da arkadaşın dediği gibi şimdi de tepenizde tepinir.

hepinize merhabalar.. 2 aydır çıktığım biri var ve gerçekten çok seviyorum hayalimdeki gibi biri hem tip hem karakter hem aile yaşantısı o kadar beyefendi biri ki ve eskiden sürekli aynı yerlerde bulunmuşuz kader gsliba şimdi karşılaştık çok ortsk yönümüz var
gelelim konuya... biz hiç cinsellik konuşmadık bu benim çok hoşuma gidiyodu çünkü amacı bu değil demek ki gerçekten seviyor diyordum ama ben edki ilişkimde ilişkiye girdim pişmanım yapmamam gerekiyordu biliyorum çok pişman olmuştum yaptıktan sonra ama ona dair hiçbiz iz yok bende
dün gece dayanamadım söyledim çünkü içim içimi yiyordu bana dedi ki gözümde bir profile sahipsin öyle kal ben de ilişkiye girdiğimi söyledim pişman olduğumu söyledim ve bana bir daha dönmedi şu an işte çalışıypr iki eli kanda olsa bile günaydın derdi hiçbir şey yazmadı aramalarıma dönmedi ve öne çıkanlarımızı kaldırmış
anlamıyorum ayrılacak mı nasıl tepki vermem gerek kendimi çok kötü hissediyorum
Neden böyle birseyi aciklama geregi duyuyorsunuz anlamiyorum kendisi de bakir mi hic sanmam bu devirde problem ediyorsa zaten birak gitsin

Niye bahsediyorsunuz eski ilişkilerinizden. Ben anlamıyorum eskiden seviştiğim kişilerin listesini niye yeni sevgilime vermek zorundayım. Ha bekarete önem veren muhafazakar biri ise ve siz de o yapıda iseniz zaten evlenmeden ilişki yaşamamış olursunuz.
Adam bakir birini arıyormuş sanırım ve kendi asla bakir değildir eminim o yüzden sizden vazgeçmiş. Böyle biri ilerde hep yüzünüze vurur yürümez iliişki şimdiden bitsin
illa konusu açılıcaktı ya da öğrenilcekti en başından söylemek istedim

sessiz kalmasına dayanamıyorum zaten ne yapıcam bilmiyorum gerçekten sevmiştim kısa zamanda
yani bilmiyorum cok sacma..madem onemli bir konu senin icin , konusunu acmak istiyorsun neden mesajla sordun? bu kadar mj yol yordam bilmiyorsun? boyle onemli konular (bence onemsiz ve ben asla karsimdaki erkege bu bilgiyi vermem çünkü canim geçmişim ♡ daha erken hayatima girseymis agac kavugunda onu mu bekleyecektim gencligimin en elastik caglarinda) yuzyuze konuşulur. "sana itiraf etmem gereken bir sey var" denmez, konu konuyu acar (ya da senin tarafindan konu dolandirilip oraya getirilir) sen bu bilgiyi dünyanın en dogal seyi gibi sohbet arasinda yedirirsin. sonrasi onda olur. bilgi senden cikmis olur. devam etse de bilerek devam eder.
boyle buyutmenin, dram haline getirmenin bir geregi yok

Kendi değer yargılarınız /inancınız içinde yalnış yaptığınızı düşünebilirsiniz ve buna da sonuna kadar hakkınız var. AMA siz bir hata yaptıysanız o hatayı, kendinize, ve inanıyorsanız, Yaratana, karşı yaptınız. O adama karşı değil. Bu o adamı alakadar etmez. O hesap mercisi değil. Oysa siz onu bu konuma çıkarıp üstünüzde hakimiyet kurdurtuyorsunuz. Sınırlarınızı yerle bir ediyorsunuz. Yukarıda da arkadaşın dediği gibi şimdi de tepenizde tepinir.
Elbette inanç ve hesap anlamında adam merci değil ve aslında söylenmemeli yani madem pişman olup tövbe ettin başkasını ilgilendiren bir şey yok. Keşke söylemeseymiş konu sahibi. Ama adamın da kendi başından ilişki geçmediyse ve kendisi gibi birini istiyorsa bilmeye hakkı yok mu sizce? Ya da öğrenince ilişkiyi bitirmeye ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X