Eski Bir kitaptan Öneriler !!

he hee süper yaaasırnaşık şey

beni koparttiniz gülmekten :Roflol:
onu bende duymustum bilmiyorum ne kadar dogrudur..
sac icin biseyler varmi gürlestirmek icin mesela

ne evlenmesi :))))) millet bebek yapmak için bile sperm bankasına gidiyo kız :))) bi kilo gidip alırız nolcak :))))))))))

bikilomu kızım bi adam zaten kaç gram çıkarıyo? kaç herif lazım ona:Roflol:

karnım ağrıdı vallahi gülmekten çatlıcam şimdi :))))))))))))))))

bu kolay bişi diğilki gidipte rica edesin düşünsene erkek arkadaşına senin için güzelleşmek istiyorum ama senin şeyin lazım denmezki?:Roflol::Roflol::Roflol:

canım selülit icin de bisi var mi acaba?? yani eskilerde selılit var mi bilemem ama?? :-D

ya canım ya adet sancıları için bır sey varmı yazarsan cok acıl ii olur

canım selülit icin de bisi var mi acaba?? yani eskilerde selılit var mi bilemem ama?? :-D

canım vallahi şunu söyliyim :) Varsa bile içinde selülit yazmıyodur :)) kimbilir eskiden ne deniyodu buna :) eger benzer bi ifade bulursam ilerleyen kisimlarda yazarım :)

Adet Güçlükleri :

30 gram melisayı 1 litre suda haşlamalı , ve adet zamanından bir kaç gün evvel başlıyarak her gun bir bardak içmeli...

( bunu denemiştim ve inan müthiş kolay geçiyo adetlerin )

canım vallahi şunu söyliyim :) Varsa bile içinde selülit yazmıyodur :)) kimbilir eskiden ne deniyodu buna :) eger benzer bi ifade bulursam ilerleyen kisimlarda yazarım :)

tamam canım cok sagol... :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…