Eski Bir kitaptan Öneriler !!

kizlar ahahahah az önce bi arkadaşla konuştum hemşire öldüm gülmekten valla paylaşmadan duramıcam :))))))) kadnlarin cildi için en buyuk mucize neymiş dersiniz :))))))))) Sperm .hönk dimi evet bencede hönk :)))) Doğum lekelerine kırışıklıklara her türlü cilt problemine süper faydalıymış :))) cildiyeci kadin arkadaşı söylemiş ve bizzat denemiş...Ne doğum lekesi ne güneş lekesi :)))) Eh deniyen şahıs evli biz nerden bulcaz :KK70::KK70::KK70: sperm bankasından mı :)))))))))

he hee süper yaaasırnaşık şey

beni koparttiniz gülmekten :Roflol:
onu bende duymustum bilmiyorum ne kadar dogrudur..
sac icin biseyler varmi gürlestirmek icin mesela

ne evlenmesi :))))) millet bebek yapmak için bile sperm bankasına gidiyo kız :))) bi kilo gidip alırız nolcak :))))))))))

karnım ağrıdı vallahi gülmekten çatlıcam şimdi :))))))))))))))))

bu kolay bişi diğilki gidipte rica edesin düşünsene erkek arkadaşına senin için güzelleşmek istiyorum ama senin şeyin lazım denmezki?:Roflol::Roflol::Roflol:

canım selülit icin de bisi var mi acaba?? yani eskilerde selılit var mi bilemem ama?? :-D

ya canım ya adet sancıları için bır sey varmı yazarsan cok acıl ii olur

ay ay ay benim yeğeniminde başının belası çillerle ilgili bişey buldum :

1 ölçü tentürdiyotu 3 ölçü gliserinle birbirine karıştırıp çiller üzerine sürüyosunuz..ve ya su içinde taze baklayı lapa olana kadar pişirip çilleri üzerine sürüyosunuz..( Bilhassa güneşin tesiriyle oluşan cilt lekesi ve çillerinde diyor)[/QUOT benimde yüzümde çil var ya denicem bunu umarım geçer çok tşk..........

ay ay ay benim yeğeniminde başının belası çillerle ilgili bişey buldum :

1 ölçü tentürdiyotu 3 ölçü gliserinle birbirine karıştırıp çiller üzerine sürüyosunuz..ve ya su içinde taze baklayı lapa olana kadar pişirip çilleri üzerine sürüyosunuz..( Bilhassa güneşin tesiriyle oluşan cilt lekesi ve çillerinde diyor)[/QUOT benimde yüzümde çil var ya denicem bunu umarım geçer çok tşk..........

inşallah faydasını görürsün canım

canım selülit icin de bisi var mi acaba?? yani eskilerde selılit var mi bilemem ama?? :-D

canım vallahi şunu söyliyim :) Varsa bile içinde selülit yazmıyodur :)) kimbilir eskiden ne deniyodu buna :) eger benzer bi ifade bulursam ilerleyen kisimlarda yazarım :)

Adet Güçlükleri :

30 gram melisayı 1 litre suda haşlamalı , ve adet zamanından bir kaç gün evvel başlıyarak her gun bir bardak içmeli...

( bunu denemiştim ve inan müthiş kolay geçiyo adetlerin )

X