eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O 500 kişilik yakınlarınızdan oluşan devasa büyüklükteki sözde nişan merasiminizde “evli adamla evlenilmez” diyen bir tane akıllı insan yok muydu?
500 kişi ve 800 gram.
Canım kadının kafa gidik sayılarla aklımı ucurmuş övünüyor zavallı
Varsın eğlensin ..dokunmayalim bizede felanda bulaşır delü

Kım, kendine neyi layık gorurse onu yaşar..
Ama bir kadın olarak kendini bu kadar aşağılara çekmen üzücü, yaşayarak göreceksin edenin yanına kar kalmaz, kaliteli hayatlar sürmek varken insan niye basitliği kendine layık görür. Metres olmaktan öteye gidemezsin bu kafayla.. kendine biraz saygın olsun..

kendisi yüzünden nikah tarihi alamıyoruz 500 kişilik nişan yaptık ki uzak akrabaları çağırmadık cümle alem biliyo artık bizi ama kendisi kokarca aklınca nikah kıymadan mutlu olamıycaz zannediyor boşanmıyo bi türlü neymiş boşanmıycakmış mutlu olmamıza izin vermiycekmiş bu kadar aptal bi kadın
aklınca nikah olmadan mutlulu olmıycaz zannediyo kendisi kıymışta nolmuş sanki yazık evliyken saç baş birbirinde gezerdi ayrılınca kuaför yüzü gördü geri döner belki diye yazık artık ben varım dönemez tatlım keşke kuaföre evlilik hayaın varken gitsymişsin belki küçük bi ihtimal kocanı benden koruyabilirmişsin hahahkdkds
neyse düğün yapıp artık herkes duysun bilsin istiyorum çocuk düşünüyoruz çünkü ama bu kadın boşanmıyor bir türlü dilediği kadar nafakadan tut neler teklif etti kocam ama tık yok
aklınca bana hodri meydan diyo rezil
mutlu olamıycaz kocası onu özler belki zannediyo kırmızı rujlar sürünüp kuaförde fön çekirip kocamla konuşmaya geliyo o kadar aciz bi kadın erkek elde sadece fönle tutulur zannediyo soradan bile görememiş banel insan o kadar varrroşki kırmızı dantelli saten gecelik giyiyor kocama fotoğraf atıyor mahkemeden 2 hafa sonra cidden çok komik biri bide kendini bi bok zannediyo bilgili okumuş aklınca ben okumamış halimle ondan çok kazanıyodum üniversite mezunuyum ben diye kendini yırtıyo yazık jksajjskdkalslsl
nasıl boşar bu kadın bu adamı çoluğa çocuğa karışmak isiyorum artık bu kıskanç görmemiş sonradan sıkınyı çıkarmaya kalkar sonra hamile hamile onu yolarım çok iyi biliyorum keşke buraları okusan beni her yerden engelledin korkak biliyosun başa çıkamayacağını kocan adını duyunca öğürüyo pardon olmayan kocan 16mm safiye maşan ve şeker pembe rujun bok sarısı sonradan özenme saçlarınla kırmızı dantelli banellik abidesi geceliğini giyip kocamı nasıl azdırırım diye googledan araştırma yap eline daireler çiz belki o zaman olur dedeannenden avratlık tavsiyeleri al ahhaahahks
korkak heryerden engelliyor bide ahahhaah işyerindede güvenlikler var beni almıyolar içeri onlara bile adımı duyurmuş
ama artık keşke anlasa herkes arık yoluna bakıyor cocuğumun geleceği için o soyadına ihtiyacım var ama anlamak istemiyor
Takıntılı hale getirmişsiniz kadını, vay bee kadını merak ettim, arkasından bu kadar sövdügünüze göre asil biri olsa gerek 🤣🤣🤣

evet 800 gram altın takıldı sadece nişanımda üstelik bütün yakın ailesi çevresi arkadaşları eşleri hepsi geldi çünkü herkes diğer kadının nasıl rezil oldugunu biliyor
Ailen senden kurtulmak için üstüne 800 gram altın bile vermiş ama o nikah kıyılamayacak bilin bakalım ne eksik 🤗 insan evladını seçerek dünyaya getiremiyor işte ne yaparsın düşünsene milyonlarca sprermi geride bırakıp kazanan kişi sensin! Ben böyle adaletin🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X