eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sadece kadına saydırmış haha bilmiyor ki sevgilisi de karısını boşamıyor aslında adam ikisi de elimin altında dursun mantığı
Bu da zannediyor ki aralarında cinsel ilişki yok. kadın neden boşamıyor diyor. kadına çok güzel geceler yaşatıyor halbuki. yazık ne kadar ezikçe. adam da keyfine bakıyor iki kadınla oh. kandırıldığının farkında değil.

Woooohoow, cancağızım, füze atsan iyiydi ,gerçi ona bu da yeter
Buradan sevdiğimiz bir arkadaşımız, yıllar önce üniversite yıllarında o bölgeye arkadaşlarıyla gezmeye gitmiş ve çok beğenmiş. “Yasmin orada evim olsun isterdim” dedi bana birkaç ay evvel.
Dedim, “sakınnnn” Cancağzım.

Bu kadınlar kulübü kendi başlarına gelmiş gibi ya da gelecek korkusu ile acayip çılgına dönerler bu ikinci kadın meselelerine ,sİzde bunu çok iyi bilen biri olarak çok kışkırtıcı içerikle bi konu hazırlamışsınız sebebi neydi ki

Ben o kadının yerinde olsam asla kocamdan boşanmam seni ortadan ikiye çatlatirdim asıl zavalli olan da o değil bizzat sensin kocama da sülük gibi yapisrdmm

Bir kadının kendine bunu reva görmesini ve ballandırarak anlatmasını hoş göremem, kimse kusura bakmasın.

Aldatılmaktan değil böylesi bir kusmuk ile muhatap edilmekten korkuyoruz. Kocalarımız ilk önce kendine saygı duysun da bunun gibi ter kokusuna karışık 10 TL lik doldurma parfüm kokan varoşlara el sürmekten imtina etsin. Aldatılmak o kadar sıkıntı değil.

Adama sinir oldum keşke iki kadın da gururun farkına varsa başkasını bulsalar da diğeri bu pisliği boşasa bu ikinci kadın da tekmeyi vursa adam dımdızlak ortada kalsa , altından mı şeyi anlamadım ki

Cilgina dönmek mi, herkes cok egleniyor bence konu sahibinden baska cilgina dönen yok

bunları yazan konu sahibinin metresle karşılaşma ihtimali çok fazla. bence o herkesten daha çok korkmalı. çünkü bunca yıllık namuslu karısına acımayan sü.... metrese mi acıyacak

Boyle kusmuga giden adam tezektir zaten. Benim adam buna burnunu bile sürmez

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…