eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kendisi yüzünden nikah tarihi alamıyoruz 500 kişilik nişan yaptık ki uzak akrabaları çağırmadık cümle alem biliyo artık bizi ama kendisi kokarca aklınca nikah kıymadan mutlu olamıycaz zannediyor boşanmıyo bi türlü neymiş boşanmıycakmış mutlu olmamıza izin vermiycekmiş bu kadar aptal bi kadın
aklınca nikah olmadan mutlulu olmıycaz zannediyo kendisi kıymışta nolmuş sanki yazık evliyken saç baş birbirinde gezerdi ayrılınca kuaför yüzü gördü geri döner belki diye yazık artık ben varım dönemez tatlım keşke kuaföre evlilik hayaın varken gitsymişsin belki küçük bi ihtimal kocanı benden koruyabilirmişsin hahahkdkds
neyse düğün yapıp artık herkes duysun bilsin istiyorum çocuk düşünüyoruz çünkü ama bu kadın boşanmıyor bir türlü dilediği kadar nafakadan tut neler teklif etti kocam ama tık yok
aklınca bana hodri meydan diyo rezil
mutlu olamıycaz kocası onu özler belki zannediyo kırmızı rujlar sürünüp kuaförde fön çekirip kocamla konuşmaya geliyo o kadar aciz bi kadın erkek elde sadece fönle tutulur zannediyo soradan bile görememiş banel insan o kadar varrroşki kırmızı dantelli saten gecelik giyiyor kocama fotoğraf atıyor mahkemeden 2 hafa sonra cidden çok komik biri bide kendini bi bok zannediyo bilgili okumuş aklınca ben okumamış halimle ondan çok kazanıyodum üniversite mezunuyum ben diye kendini yırtıyo yazık jksajjskdkalslsl
nasıl boşar bu kadın bu adamı çoluğa çocuğa karışmak isiyorum artık bu kıskanç görmemiş sonradan sıkınyı çıkarmaya kalkar sonra hamile hamile onu yolarım çok iyi biliyorum keşke buraları okusan beni her yerden engelledin korkak biliyosun başa çıkamayacağını kocan adını duyunca öğürüyo pardon olmayan kocan 16mm safiye maşan ve şeker pembe rujun bok sarısı sonradan özenme saçlarınla kırmızı dantelli banellik abidesi geceliğini giyip kocamı nasıl azdırırım diye googledan araştırma yap eline daireler çiz belki o zaman olur dedeannenden avratlık tavsiyeleri al ahhaahahks
korkak heryerden engelliyor bide ahahhaah işyerindede güvenlikler var beni almıyolar içeri onlara bile adımı duyurmuş
ama artık keşke anlasa herkes arık yoluna bakıyor cocuğumun geleceği için o soyadına ihtiyacım var ama anlamak istemiyor
Müge,nin dediği gibi(senin kocan yokkii)Seviyesiz kadın

Allah ıslah etsin her anımıza şükretmemizi hatırlatacak bir konu daha 🤲🏻

Yinede söylemeden geçemeyeceğim senin kocan değil 🤭

kendisi yüzünden nikah tarihi alamıyoruz 500 kişilik nişan yaptık ki uzak akrabaları çağırmadık cümle alem biliyo artık bizi ama kendisi kokarca aklınca nikah kıymadan mutlu olamıycaz zannediyor boşanmıyo bi türlü neymiş boşanmıycakmış mutlu olmamıza izin vermiycekmiş bu kadar aptal bi kadın
aklınca nikah olmadan mutlulu olmıycaz zannediyo kendisi kıymışta nolmuş sanki yazık evliyken saç baş birbirinde gezerdi ayrılınca kuaför yüzü gördü geri döner belki diye yazık artık ben varım dönemez tatlım keşke kuaföre evlilik hayaın varken gitsymişsin belki küçük bi ihtimal kocanı benden koruyabilirmişsin hahahkdkds
neyse düğün yapıp artık herkes duysun bilsin istiyorum çocuk düşünüyoruz çünkü ama bu kadın boşanmıyor bir türlü dilediği kadar nafakadan tut neler teklif etti kocam ama tık yok
mutlu olamıycaz kocası onu özler belki zannediyo kırmızı rujlar sürünüp kuaförde fön çekirip kocamla konuşmaya geliyo o kadar aciz bi kadın erkek elde sadece fönle tutulur zannediyo soradan bile görememiş banel insan o kadar varrroşki kırmızı dantelli saten gecelik giyiyor kocama fotoğraf atıyor mahkemeden 2 hafa sonra cidden çok komik biri bide kendini bi bok zannediyo bilgili okumuş aklınca ben okumamış halimle ondan çok kazanıyodum üniversite mezunuyum ben diye kendini yırtıyo yazık jksajjskdkalslsl
nasıl boşar bu kadın bu adamı çoluğa çocuğa karışmak isiyorum artık bu kıskanç görmemiş sonradan sıkınyı çıkarmaya kalkar sonra hamile hamile onu yolarım çok iyi biliyorum keşke buraları okusan beni her yerden engelledin korkak biliyosun başa çıkamayacağını kocan adını duyunca öğürüyo pardon olmayan kocan 16mm safiye maşan ve şeker pembe rujun bok sarısı sonradan özenme saçlarınla kırmızı dantelli banellik abidesi geceliğini giyip kocamı nasıl azdırırım diye googledan araştırma yap eline daireler çiz belki o zaman olur dedeannenden avratlık tavsiyeleri al ahhaahahks
korkak heryerden engelliyor bide ahahhaah işyerindede güvenlikler var beni almıyolar içeri onlara bile adımı duyurmuş
ama artık keşke anlasa herkes arık yoluna bakıyor cocuğumun geleceği için o soyadına ihtiyacım var ama anlamak istemiyor
Sen kendin varoşsun belli ki bence kadına saydığı şeyler tamamen kendinde mevcut ve bu yüzden böyle hakaret ediyor. Ay ben o adam yerinde olsam tekmeyi vurduğum gibi kapının önüne atarım ne kadar ahlaksız terbiyesiz biri bu insan hemcinsinin düşmanı olmamalı ya. Kendi adam evliyken adamı ayartmış en büyük ahlaksız sensin.Daha adam seni nikahına almamış neyin davasını yapıyorsun gurursuz.

Yanındaki herife lafı geçmiyor, karısına bel bağlamış zavallı.
Bekar halimizle 500 kişilik nişan yapamadık yav biz 🤣 hatta ne nişanı nikahta bile yoktu ne aşireti acaba bunlar evli adamla 500 kişilik nişan yapılıyor bileydik biz de giderdik iyi goygoy dönerdi 🤣

sizin olmayan bir adam için neyin siniri bu? veya kendinize neden bunu yapıyorsunuz?

sebep az edep yahu

hem metressiniz hem utanmadınız nişan yaptınız hemde kadının işyerine vs mi gidiyorsunuz yemin ediyorum yerinde olsam rezaletin daniskasını yaşatırdım size , kadın yine anladığım sadece evliliğini kurtarmayı deniyor

Bekar halimizle 500 kişilik nişan yapamadık yav biz 🤣 hatta ne nişanı nikahta bile yoktu ne aşireti acaba bunlar evli adamla 500 kişilik nişan yapılıyor bileydik biz de giderdik iyi goygoy dönerdi 🤣
Evli herife nişan yapmışlar 500 kişilik, altınlar salkımlar havada uçuşmuş, böyle görgüsüzlüğü varoşluğu bi daha nerde görücez ahahah.

senin kocan yok , senin gibi kadınların adı belli ama ben burda banlanmamak için yazmayacağım .
inşallah o adam boşanamazda sende ortada kalırsın. az gururun olsa adam boşanmadan çocuk peydahlamassın çünkü seninde çocuğunda alacağı isim belli .karıkoca arasına girme dış kapının mandalı olarak kadının elinde kapı gibi evlilik cüzdanı var sen 1 değil bin nişan yapsanda boş .

Her cumlenize ayrı hayret ettim..

öncelikle o sizin kocanız değil resmiyette kim varsa onun kocası kabul ediliyor. Keşke boşanma sonrası nişan vs. Yapıp çocuk hayali kursaydiniz.

Kadın gayet akıllı okumuş haliyle sizi nasıl huzursuz edeceğini iyi biliyor nikahsız mutlu olurum diyorsunuz ama o nikaha soyisim almak için mecbur kalıyorsunuz bu da sizi huzursuz ediyor buralara kadar yazmışsınız ki görsün diye.

Kadının bakımli olup olmamasina laf etmişsiniz bakımlı olsaydin kocani bana kaptirmazdin gibi mantiklara bürünmüşsünüz burda tek problem kadinin bakımlı olması mı yoksa bosanmadan erkeğin başka biriyle ilişki yasayip 500 kişilik nişan yapması mi ?

Ayrıca hayatta hiç bir şeyin garantisi yoktur bugün o kadına bunu yapan erkek yarın size bunu da hak görebilir nasıl olsa bu şekilde onu kabul eden aldatilincada kabul edebilir dimi erkeklerin böyle dusunceleri olabiliyor üste çıkmak için. Ama tabi şuan sizin icin adamın gözü sizden baskasini görmüyor asla size bunu yapmaz..

He bı de aynı evin içinde 7/24 bakımlı boyalı ve kombinle gezeceginizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Hele ki bebek düşünüyorsunuz şayet olursa uykusuz bitkin bı yüz bakımsız bı saç uzerinizde bebek kusmuguyla evin içinde bı sure dolaşmak zorunda kalacaksınız. Umarım o zaman büyük askiniza zarar gelmez ve bakimsizliginizdan olayı (kocanizin) gözü dışarı kaymaz..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X