eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elalemin kocasına yapışırsan elinde yüzük karnında çocuk löpçük gibi kalırsın öyle. Ahahahahah.
Katip bu üye E Emel54 üyesi hatırladın mı bilmiyorum. Şimdi nickin sonuna iki rakam daha eklemiş. Ara sıra gelip farklı üyeliklerle evli adamla beraberim konusu açıp linç yiyip gidiyor. En son kazen Emel54 nickinde birleştirmişti üyelikleri.

Arkadaşın üyeliklerinde anlattıklarını özet geçersem: 19-20 yaşında bir Z kuşağı. Herif nerdeyse bunun iki katı yaşında 2 çocuklu sanayide dükkanı olan bir adam. Karısı 2.ye hamileyken başlamıştı ilişkileri. Ailesinden gizliyordu, adamın karısı da bilmiyordu. Geçen yazdan beri kadın öğrenmiş, aileler öğrenmiş, 500 kişilik nişan yapılmış da bilmem ne. Anlattıkları bunlardı. Nicki bile farklı almaya tenezzül etmemiş bu sefer

Hiç yaratıcı değil ya, sanki çok matah ismi var gibi Emel de Emel, ya bi gün de belli etme kendini şaşırt bizi, ama kafa bu kadar basıyo napcan.

şu konu mesaj altlarına mide bulantısı emejisi şart oldu.
KK yönetimi, lütfen duyun artık sesimizi.

Komik ve acınası durumda olan sizsiniz. Başkasının kocasına kocam demeler, evli bir adamla nişan yapmalar, hamile kalmalar. Düğün yapmayı düşünmeler. Çocuğunuzun geleceği için o soyadına ihtiyacınız varsa evlenmeden hamile kalmayacaktınız. Sizin düşünmediğiniz çocuğunuzu o kadın mı düşünecek?

siz fakir olabilirsiniz bu benim problemim değil biz bulgaristan göçmeniyiz eşim arnavut adet böyle annem bütün takılarını bana verdi zaten sadece onlar 400 g küsürlüydü skdjfkdlsklkds
Fakirmi
Senin kadar gorgusuz olmadim kesin
Burda seninle mal varligimi tartisacak kadar mutevaziyim
Al altinlarinida rezil hayatinda tepe tepe kullan

Ahahaa metresi değil ama gavati kesin taniyorumdur. Az daha ipucu verin

Hayaller hayaller…

Bir yılda ailesi öğrenecek de konu sahibinin parası az iki katı yaşındaki evli çocuklu adama gitmesine ses çıkarmayacak üstüne 500 kişilik nişan parası toplanacak tüm ahali de köşedeki altınlarını konu sahibinin önüne dökecek.

Metresi olduğu kişi de konu sahibiyle evlenmek için tutturacak. Çocuklar sihirli bir şekilde konu sahibini kabul edecek olmadı babanın hiçbir talebi olmayacak.

İki çocuğa verilecek nafakanın tazminatların bütçeye etkisinin lafı bile yok tek sorun kadının boşanmaması, konu sahibi unutmuş oraları senaryoya eklemeyi.

Trajik olan konu sahibinin tüm hayallerinin geçtiği senaryoda bile metres olarak rezil oluyor, mahkeme kapılarında yıllarca bekliyor.

Arkadaşları takır takır evlenirken beklesin, koca adamın peşinde yıllarını çürütsün bakalım.

B BratzGirl_ kullanıcısına da benziyor. Düzenli olarak forumda sanayide dükkanı olan çocuklu bir adamla ilişki yaşayan 19-20 yaşında bulgaristan göçmeni bir kız konusu açılıyor. Bazen bu adam hala resmi nikahla evli oluyor, bazen boşandığı kendisiyle evli olduğu yazılıyor. Lokasyon da hep sakarya izmit civarları. Zibilyon tane üyeliği olabilir yani arkadaşın.

Ben nişan kısmına zaten inanmadım. Eğer bir aile gerizekalı değilse adam başkasıyla resmi nikahlıyken 1 kiloya yakın altın takmaz. Belki de altını taktığı kişi kaçıp gidecek belki hiç boşanmayacaklar vs. Zaten eğer sözü geçen üyeliklerle aynı kişiyse aile adamın karısını gayet de seviyor ve görüşüyordu

bu nasıl bir edepsizlik yahu
ayrıca evli nikahlı biri ile evlenmek suç değil mi
sen kendini o kadından daha mı görgülü zannediyorsun ne bu hava civa
ben okurken senden tiksindim açıkcası
bugün o kadına yapan yarın da sana yapar kendine bu kadar güvenme..

Fake konu bu. Kendince sitede kaos ortamı yaratmak amacıyla açılmış. Engelleyin gitsin

Bacim sana bir sir vereyim. Aptal olan o kadin degil. 50.000 kisilik nisanda yapsan adam evli. Sende suan evli bir adamin metresisin. Vee son olarak, senin kocan yok anliyormusun, senin kocan yok...

adi üstünde metressin? Size ne o kari kocanin arasindan ister bosanabilir ister bosanmayabilir sana mi soracak kiz? Hayirdir sende evli adama göz koymussun. Senin kalbindeki kirlilikten akiyor yani

bu ihtimali aklıma getirerek eşimin üzerine kayıtlı sadece sık kullandığı aracı var evide diğer arabasıda dükkanıda benim üstüme aldırdım bizden alacağı şey anca nafaka olur
O senin esin degil ki? Cüzdaninda kayitli olan onunla esi kizim sen rüya aleminde mi yasiyon? Kanser gibi bi cinssin metres

altın açısından söyledim baya kasmışsın buarada

Ne Bulgarlarda ne Bulgartsan Turklerinde oyle bir sey gormedim 800gram altinla evlenmek. Bizde de yok. Siz Turkiyeye gelip altin gorunce sonradan adet edinmiş olabilirsiniz kendi kendinize.

Son düzenleme:
siz fakir olabilirsiniz bu benim problemim değil biz bulgaristan göçmeniyiz eşim arnavut adet böyle annem bütün takılarını bana verdi zaten sadece onlar 400 g küsürlüydü skdjfkdlsklkds

Benim çevremde de malesef evli erkeklerle nişanlanan, hatta düğün yapıp cocuk yapan kadınlar var hatta biri Almanya’da sağlıkçı ikisi Türkiye’de sağlıkçı atanmış memurlar bunları yapanlar. ( belirtmemin nedeni memurlukta gayri meşru yaşam cocuk yapmak şikayete bağlı ceza alma sebebi )

Bahanede hep aynı ‘cazgır karısı boşanmıyor inada sokuyor.’

Tamamen evli erkeğin kıçının başının ayrı oynaması denge kuramaması iki kadın da beni istiyor hehehe havaları. Ama iki kadında Kezban evlilik gözlerini bürümüş böyle erkeklere de gün doğduruyorlar.

Konu gerçek olabilir ama altın meselesi tamamen yalan.

Kimse metresse hele de nişanda 800 gram altın takmaz 2. Evliliğe bile takmazlar o kadar. Ben de takmam işim gücüm yok sürekli evlenen arkadaşıma altın mı takacam ilkine altın, ikincisine para takarım en fazla.

Altına girme bir daha Emel seni terletirler yoksa burdaki üyeler. İnsta ile de kanıt olmaz altın olayı sahne altın satılıyor her yerde.

Gelin evine de mutlaka çık Melda ‘ortak kocanızı’ boşarsa tam senlik bi program burda da yaz izleriz

2. Evliligim 300 gr altinim var bana fakir dedi gidip 500gr altin daha yapim yoksa fakir kalicam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…