eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cinsiyetimin kadin olmasi haric baska hicbir meziyetim bulunmadigindan bana takilan altinlarin gramiyla ovunuyorumdur...

Emel her yazdiginda ortamin seviyesi bir kat daha dusuyor
Varoş zehirlenmesi yaşadım sabah sabah.

Adam belasini bulmus

Ablam çok güzel diyosun da "deyer" Diye bi kelime yok vallahi yazdıklarına okurken kan deyerlerim düştü
Ya iyi hoşta halletmek nedir ama. Neden karşılıklı eylem olan sevişmeyi erkeğin hallettiği bi şey olarak görüyorsunuz.

Reactions: The
Canım benim kadın boşanmıyor işte belliki güvencesi var. Kendi kendine genç yaşında gelin güvey olmuşsun. Sen şu estetisyen güzellik uzmanı olan kız mısın? Yengemin adı da meraldi değil mi?
Merdiven altı, ucuz mahalle kuaförlerinde çalışan çırak kızların kendine estetisyen/güzellik uzmanı demesi peki

bence o yesin kendini attığı fotoğrafla nikahlı kocasın öğürttü ve engel yedi ahahshksdked
Bırak şimdi öğürmüşmüş falan. Aç abaza Türk erkeği sexy iç çamaşırlı kadın fotoğrafı görecek de öğürecek ha? Engellemiş bir de, niye daha önce engelli değilmiş acaba?

Boşanmama ve boşanamama iki ayrı kelime, anlamları farklı. Ben kadının yerinde olsam her yerden engeller hiç muhatap olmaz günümü gün ederdim. Kadının gittiği kuaföre hatta kaç kez gittiğine kadar takip ediyorsunuz. Nişanlınız falan değil dostunuz da şeref yoksunu bir insansı ama belli ki beyin fonksiyonları çalışmıyor, bir nevi engelli.

Ay sabah bu konuyu okuduğumda gözümün önüne eteklerini kaldırıp apış aralarına vurarak kavga eden cono kadınları geldi. Merak eden açsın baksın videolar mevcut.

Konu sahibi kaçmışsınız ama yine geleceksiniz çünkü bir adet eziksiniz. Normalde bu durumda bir kadının boşanması lazım ama kraliçe boşanmaz inşallah. Nişanlımın karısı diyeceksiniz hanımefendiye.

Metresi olduğunuz kişinin davası daha çok uzun sürecek farkındasınız değil mi? Siz boşansın falan diyorsunuz da sevdiğiniz davayı uzatmak için elinden geleni yapmış.

Bu tip davaların kökeninde para paylaşımı yatar, oturup evlilikte ortak alınan malı yani eşin parasıyla ödediği malı üstünüze almışsınız.

Daha o mallara tedbir konulacak satılacak eşe payı verilecek.

Daha metresi olduğu kişi zina yaptığı için tazminatlar ödenecek, metres tutmak ucuz değil.

Ölme eşeğim ölme.

Bekleyin nişan fotosu anılarıyla, metres olmayan arkadaşlarınız sizden evvel hayallerini yaşarken bakarsınız.

Son not: Böyle aldatmayla biten evlilikler, yüzde 70 oranında yine aldatma yüzünden bitiyor. Yani “ben çok özelim, eski eş kötüydü haketmişti” diyen 10 kadından 7 si yine adliyeye gidiyor.

Sonra beni niye aldattı diye ağlamayın, zaten aldatılmayı kabullendiğinizi varsayıyoruz.

Nikahli kadinin koca yok saniyor, nikahsiz kendiniz kocam diye soyluyorsunuz

Okuyup kendini gelistirenlere lafim yok ama siz yumurtanin okumamis tarafisiniz. Kullandiginiz keimeler yazma tarzinizzz cennet mahallesi pembe

Kadinin is yerinde surunmeyi birakin. Evli adamla nişan yapip kocaniz oldugunu sanmaya devam

Not. Siz bu kadar kudurup internet sayfalarinda deliren, milletin sahip oldugu seye sahip olabilmek icin surunen, soyadi icin yalvarmak zorunda olan bir kadinsiniz varos dediginiz kadin sizin pesinden kopek gibi kostuklariniza rahaaaatca sahip olmus, bu kafayla omur boyu 2. Kadin olursunuz mutluluklar(!)

Sen varya; zavallı bir gerizekalısın kızım.
Ha birde sana kötü bir haberim var tatlı kıs; hani demişsin ya cinsel bağ kalmamış diye. O bağ iki arada bir derede öyle bir sürüyor ki hala aklın uçar. Hadi şimdi al bu bilgiyle naparsan yap promosyon kadın seni.

Yanlız eş olan hanımefendi de baya kaliteli asil ve akıllı bir hanimmis. Metresin her kelimesinden anlaşılıyor. Kıskanılacak bir hanım tarzı tavrı herşeyiyle. Metres kudurmakla haklı.

Kuduruyor çünkü üstüne çevresindekiler evlenip dururken o elinde nişan fotosuyla bekliyor.

Anlattıklarına göre ben kafadan en az 3 yıl dava süresi ekledim, 5 yıla rahat çıkar. Bu tip davaları süründürdükçe süründürürsünüz.

Halbuki o çok zengin övdüğü nişanlısı eşi ile düzgün mal paylaşımı yapsa, mal kaçırmasa konu sahibiyle daha önce evlenebilirdi.

Ama yok illa mal kaçırılacak, hakkı olmayana göz konulacak.

Konu sahibinin aksine ben nişanlısının boşanmak için hiç de acele etmediğine inanıyorum. Bol süslü nişan yapılmış, cinsel temas da olursa adamın keyfi yerinde. Her istediği var niye evleneyim diye uğraşsın?

Yok murada gireyim diye çırpınan konu sahibi. Çok bekler.

insanların yıllarca kurmaya çalışıp yıllarca dik tutmaya çalıştıklarını tek bakışımla darmadağın ediyorum yeterli bence
Bi tane kadın budalası aç herifi tavlamışsın şunun şurasında, çok yükseltme kendini ya. Çık sokağa zilyon tane bulursun bundan. Midesiz herif çok. Aklı başında bi tane adam dönüp bakmamış bile sana, odağına bile girmemişsin adamların, tabi görmeyince yok sanıyosun. Kazara bi yerde görseler üstüne kusarlar haberin yok.Sen anca bu aç abazaların yuvasını dağıtırsın. Kusmuk seni.

okudum ama niye okudumki ben simdi bunu,niye maruz kaldım sabah sabah şöyle birşeye anlamadım,ama bu dunyada sizin gibilerde var onu çok net biliyorum,ah be kadın konu sevip sevilmemek değil,tercih edilip edilmemekte değil,öyle olsaydı bir ruh sizin gibi düşünen konuşan bir kadını nasıl sevebilirdi,bu bir yarış,sırf bu yarış için kim bilir kimlere neler yaşatıyorsun yada yaşatıyorsunuz,bu dünyada kocadan,paradan daha önemli şeyler var,neden daha naif daha temiz daha insani bir yanınız kalmamış,size bunları düşündüren yazdıran nasıl bir hayat yaşadınız,karısına neler yaşattı bilmiyoruz,belkide kadın intikamını böyle alıyor gayet makul ve bence hak edene hak ettiği gibi davranmak gerekiyor,konu siz değilsiniz,karı koca arasındaki mevzu,siz bunun dışındasınız.bu arada çekişmeli boşanmalarda boşanmak istemeyen taraf,velayet ve nafaka dışında evliliği uzatamaz,evlilik birliği bozulmuş ve sevgiliniz maddi olarak herşeyi kabul etmişse neden boşamasın,demekki eş kişiside ayrılmıyor ama size yalan söylüyor.

Bir arkadaşım karşılıklı boşanmak istemesine rağmen mal paylaşımında anlaşamadıkları için yedi yıl sürdü dava.

Bu konuda fake bence ama erkeğe hep hava hoş olan kadına oluyor çocuğa oluyor. Aslında konuda en zavallı en mağdur en ezik acınacak durumda metres

Arkadaşlar konunun hepsini okuyamadım, atlamış olabilirim konu sahibi hamile falan değil değil mi? Bunca rezaletin üstüne bir de babasız çocuk doğurma durumu olursa tam olur.

O zaman tahminimi “konu sahibi evlenemeden ayrılacak” olarak güncellerim, o baskı kolay değil çünkü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…