eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız seninle dalga geçmek için gelmiştir onlar.Evli adamla nişan yapıp utanmadan ortalıkta oynuyor diye 🤣
Aynen aç karnimiza doyuralim düğün var dediler geldik demişlerdir ..anası zaten yarısını takmış o zaman diğer yarısida babasından çöp teneksi avrat olacak deyu

Ne oldu yavruu sana hak verecegimizi filan mı düşündün?? Hem arsız hem agzıbozuk, adama da üzülmedim bunu hak edecek haltı yemeseymiş 🤣🤣

Cinsiyetimin kadin olmasi haric baska hicbir meziyetim bulunmadigindan bana takilan altinlarin gramiyla ovunuyorumdur...

Emel her yazdiginda ortamin seviyesi bir kat daha dusuyor😂
Acaba bu bnm 7 yıldır boşayamadığım p. Vnk kocanın sevgilisi mi😂😂onun sevgilisinin adında emeldiiii...
Kız buldum seni,,,,, sana demişti ya karımı boşuycammm ama bnden ayrılmıyor,,,, sahte dava dosyası bile hzrlmştı,,,, ama bna çocuk yapalım diye yalvarıyordu,,,, sonra ne mi oldu,,,, bn öğrendim kıçına tekmeyi vurdum.... çok yalvardı intihar edicem diye,,,, çarşıda üstünü başını yırttı yerlere yattı, yuvamı kurtarın diye ağladı,,,, bnm ne güzel evim, ne güzel karım varmış, ne güzel çocuklarım varmış yuvamı bna geri ver allahım dedi... Sonra babasının evine yolladım,,, hımmm dmk sen aldın n,,, ama eski karısı bnce rahatsız etmiyor,, o seninle evlnmemek için şimdi sana oyun oynuyor..@emel5403

Gitti emel...
Yemedi dimi eemeelll

Ne oldu çöp teneksi....

Yallahh dedim sana

Afferinnmn lafa gel iste

Acaba bu bnm 7 yıldır boşayamadığım p. Vnk kocanın sevgilisi mi😂😂onun sevgilisinin adında emeldiiii...
Kız buldum seni,,,,, sana demişti ya karımı boşuycammm ama bnden ayrılmıyor,,,, sahte dava dosyası bile hzrlmştı,,,, ama bna çocuk yapalım diye yalvarıyordu,,,, sonra ne mi oldu,,,, bn öğrendim kıçına tekmeyi vurdum.... çok yalvardı intihar edicem diye,,,, çarşıda üstünü başını yırttı yerlere yattı, yuvamı kurtarın diye ağladı,,,, bnm ne güzel evim, ne güzel karım varmış, ne güzel çocuklarım varmış yuvamı bna geri ver allahım dedi... Sonra babasının evine yolladım,,, hımmm dmk sen aldın n,,, ama eski karısı bnce rahatsız etmiyor,, o seninle evlnmemek için şimdi sana oyun oynuyor..@emel5403
Ne yani adamın 3 yolluğu bu şimdi emel

Gitti emel...
Yemedi dimi eemeelll

Ne oldu çöp teneksi....

Yallahh dedim sana

Afferinnmn lafa gel iste

Bir KK klasigi olarak metreslik yaparken utanmiyorlar, buraya gelip gururla yazdiklari zaman biz metres diyoruz diye kusup gidiyorlar. Eee baska anlami yok ki yaptiklarinin ?

Bir tanesi bana bilmem kac senedir evli sevgilisi oldugunu yazdigi konuda metreslik yaptigini yazdigim icin 'Ama metres demeyelim' demisti de TDK anlamini gondermek zorunda kalmistim 😬

Duyunca utanacagimiz hicbir seyi yapmamak gerekiyor iste.

:KK30:harikasın emel
Adam durmuş durmuş 12 den vurmuş
Sen bakma buradakilere kimse seni çekemiyor
Yapış adama sakın bırakma ki karısına dönmesin
Kadın geri zekalı olmazsa zaten tek celsede boşanır
Hakkı olan malını verirsiniz artık kadına
sana ve kocana mal mülk gerekmez size aşk yeter :KK30:

insanların yıllarca kurmaya çalışıp yıllarca dik tutmaya çalıştıklarını tek bakışımla darmadağın ediyorum yeterli bence
Ama evlenemiyorsunuz naber? Bu erkeğin karısı olamıyorsunuz. Yasadışı ilişki yaşadığı metresi olabiliyorsunuz sadece. Kadın sizden güçlü, ol demeden olmuyor. O isterse boşanır istemezse boşanmaz. Karısı belirliyor sizin konumunuzu. Metres olmanıza ve bundan sonra da metres kalmanıza karar vermiş.

Ayıptır söylemesi memlekette hala ağırlığınca altın takanlar var, övünecekse onlar övünsün.

Maşallah.
Burası günlük değil yalnız, öyle kafanıza göre yazamazsınız.
Bunu söylediğime inanmıyorum ama "metresliğin de bir adabı var".
Evli adamla nişan yapmak nedir yahu?
Siz elalemin kadınına hönkürene kadar yanınızdaki erkek müsveddesine hönkürün. Boşanıp öyle nişan yapsaymış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X