Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

1 hafta falan çok değilde insan 1 günde bile özlüyor işte...

hani bir söz var ya görmeyince göresin , görünce öldüresin geliyorsa kocandır o derler ya aynen öyle...

ay hiç bilmiyordum ama kim demişse çok doğru demiş ya

şimdi gelse yapıcağım ilk şey suratına suratına bağırmak olur

niye ilgilenmiyosun len zibidi derim

evet her şey kpps den sonra başlıyor canım erkek arkadaşım kurtardı kendini sıra bende :44::44::44:

doğuda mı görevli şu an

Benim kocam da askere gitceeeekkk buralarda aglarim artik bendee

Allaaaaah ne zaman gidiyor kız sen bebeyle baş başa mı kalıcan

o da ruh eşi kapsamında alınabilir

öf sinirliyim böyle küs uyuyalım Cevap falan atmıcam odun ya şaka yapıyor biliyorum ama çok alınganım ağlıyasım geliyiii

ağlama yavrum senınkı yıne şaka yapmış,benımkınde o kapasıte yok ben ona trıp atsam o da bana atar :))

Canım Allah kavuştursun valla. Bana düşüncesi bile zor geliyor ama mecbur kalınca heralde dayanıyor insan bi şekilde

Bastan beri ilk şark görevine yalnız gıdeceğini biliyordum ama karşıdan duyunca pekte zor gelmıyordu anam gecen yaz gıttı bır zor geldıı kı Allah tez zamanda bıtırıp kavusmayı nasıp etsın

Gelsin valla

doğuda değil canım ama saat ötede, ikimiz de batıdayız ama ayda bir görüşebiliyoruz senelerdir.. 5 ay göremediğim bile olmuştu (

ağlama yavrum senınkı yıne şaka yapmış,benımkınde o kapasıte yok ben ona trıp atsam o da bana atar :))

nazlı mı yoksa? valla bişey diyim mi ben sürte sürte öğrettim naz yapmamayı yoksa bi paşalar gibi yetiştirmişler bunu burnundan kıl aldırmazdı

Ağlama yaa, ne kendini üzüyosun Cevap atma boşver, döner nasıl olsa.

ne biliyim niye ilgilenmiyiler bizle

dönmezse zaten hiç senin olmamıştır

Yuksek lisans bitiyor, doktora yapmaya ikna olmazsa ekim kasim gibi gider sanirsam galiba. Adami askere gitmesin diye gazlaya gazlaya prof yapcam been

anam asker mı yolcu edıyoruzzz

Yuksek lisans bitiyor, doktora yapmaya ikna olmazsa ekim kasim gibi gider sanirsam galiba. Adami askere gitmesin diye gazlaya gazlaya prof yapcam been

ay gülmekten ölüciiim

bende istiyorum yüksek yaa ales çalışıorum eşine selam olsun neyde yapıyo yükseği

anam asker mı yolcu edıyoruzzz

valla ediyomuşuz canım hem de yeni doğum yapmış filan olucak o ara kıyamam ya

benden nazlı olmasın :) bizimki türünün son örnegi,nerden buldum ben bunu

ay gülmekten ölüciiim

bende istiyorum yüksek yaa ales çalışıorum eşine selam olsun neyde yapıyo yükseği

valla ediyomuşuz canım hem de yeni doğum yapmış filan olucak o ara kıyamam ya

Sus kizz ne yenisi 2ay sonra dogurcam ben, ekime kadar tutamam icimdee
Zirat mendisi benimki zirat pirefosoru olabilir mi ki just ne dersinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…