Esinizle duşa giriyor musunuz?

Eşlerinizle birlikte banyo yapar mısınız hanımlar?
Bizim dusakabin oldukça küçük tek kişi bile zor sığıyor, mümkün olmuyor yani..
Bir evlilik terapisti eşlerinizle dusa girmiyorsanız evliliginizle ilgili büyük problemler vardır diyor.
Öyle düşünmesem de size de danışmak istedim.
Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Her zaman değil ama eğer vaktimiz varsa beraber giriyoruz sonra kendimi yıkatıyorum ve çıkıyorum :)

Bir evlilik terapisti eşlerinizle dusa girmiyorsanız evliliginizle ilgili büyük problemler vardır diyor.
Bende alakasi yok sacma

Eskiler der ya hani yikandik bu gece beraber olduk filan öyle birşey kastedmis olabilirmi 😁öyle evlilik terapisti mi olur bizde birlikte yikanmiurouz ama sağlıklı bir evlilik ilişkimiz var banyo yapmak şart değil diyirum😂

Videoyu izleyince adama hak verdim ben.
eve jakuzi almıştık keyif yaparız diye. İlk zamanlar girdikde beraber.
Ama eskidikçe bana pis geldi. Şimdi sadece yılda 1..2 kez duş için birlikte giriyoruz. Bu videodan sonra ayda1 olmalı diye düşünüyorum. (Çocuktan fırsat kalırsa tabi.)
Ben de adamı dinledikten sonra duştan soğudum yav, nasıl oldu bu iş:)

Videoyu izleyince adama hak verdim ben.
eve jakuzi almıştık keyif yaparız diye. İlk zamanlar girdikde beraber.
Ama eskidikçe bana pis geldi. Şimdi sadece yılda 1..2 kez duş için birlikte giriyoruz. Bu videodan sonra ayda1 olmalı diye düşünüyorum. (Çocuktan fırsat kalırsa tabi.)
🤗🤗

Çocuktan önce oluyordu ondan sonra bir kere oldu. şimdi aynı anda girme durumu olmuyor ben kızımın uyumasına denk getirdiğim için. Hafta içi gündüz oluyor o da eşim yokken.

Ayy ben bayilirim, suyun altinda böyle ıslak ıslak...... Esim de sever aslında ıslak ıslak da cicim zamani gectigi icin galiba bi gonulsuz geliyor banyoya.

X