Esinizle duşa giriyor musunuz?

Yahu ben eşimle duşa giriyorsam yıkanmak değildir niyetim su altında sekstir :KK8: ama çoğu yorumda eşimle keselenmeyi severim fln yaziyor ama ben mi anlamadım bilemedim:KK70:
Evet bizde gireriz hatta fantazi yaparız çeşitli şeylerle:ıslık::KK22:
Küçükte olsa sizde zorla girip deneyin cook zevkli gerçekten:KK70:

Yahu ben eşimle duşa giriyorsam yıkanmak değildir niyetim su altında sekstir :KK8: ama çoğu yorumda eşimle keselenmeyi severim fln yaziyor ama ben mi anlamadım bilemedim:KK70:
Çoğu insan açık açık seks yapıyoruz demek yerine keselenmek demeyi tercih etmiş olabilir:)

Eşlerinizle birlikte banyo yapar mısınız hanımlar?
Bizim dusakabin oldukça küçük tek kişi bile zor sığıyor, mümkün olmuyor yani..
Bir evlilik terapisti eşlerinizle dusa girmiyorsanız evliliginizle ilgili büyük problemler vardır diyor.
Öyle düşünmesem de size de danışmak istedim.
Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Genelde esimle beraber yikaniriz. Cocuk oldu fakat degisen bisey olmadi oglumun uyku saati geldimmi kiyamet kopsa sabaha kadar kipirdamaz bile. O yuzden rahatiz

Ben hiç sevmiyorum ya 🙈 gözüme burnuma su kaçıyor. Ayağım kaycak diye korkuyorum. Üşüyorum vb. O sebeple kese iyi, kese can:KK48: he birbirimize sarılıyoruz, öpüyoruz, seviyoruz birbirimizi o kısımlar güzel tabi 💕

Ben hiç sevmiyorum ya 🙈 gözüme burnuma su kaçıyor. Ayağım kaycak diye korkuyorum. Üşüyorum vb. O sebeple kese iyi, kese can:KK48: he birbirimize sarılıyoruz, öpüyoruz, seviyoruz birbirimizi o kısımlar güzel tabi 💕
yaa işte sevmek güzel sevişmek de hele hele tazyikli suyun altında bazen kaymak da işin olağan durumu🤣🤣

X