eşinizle burcunuz ve yatak uyumunuz

evlilik telaşında olanlara ders niteliğinde olmasını dilediğim bu başlığa??????? ders niteliği mi;?? insanlar evlenirken aaa dur bi burcuna bakayım balık burcuysan evlenemeyiz cinsel hayatımız cok dusuk olur mu dıyecekler?? neyin dersi bu? değiştirilebilir bir şey değil ki? yahu bunun burçla ne ilgisi var.kusura bakmayın ama ben çok mantıklı bulmadım ve konu açmışsınız her türlü eleştireye açık olmanız gerekirken sızınle aynı fıkırde olmayan ınsanları da cırkın uslubunuzla terslıyorsunuz..
sizi terslemiyorum bakın, mesajınızı okudum ve cevabınız için teşekkür ederim.
hadsiz olanları tersliyorum ben, sapla samanı karıştırmayalım lütfen

evlilik telaşında olanlara ders niteliğinde olmasını dilediğim bu başlığa??????? ders niteliği mi;?? insanlar evlenirken aaa dur bi burcuna bakayım balık burcuysan evlenemeyiz cinsel hayatımız cok dusuk olur mu dıyecekler?? neyin dersi bu? değiştirilebilir bir şey değil ki? yahu bunun burçla ne ilgisi var.kusura bakmayın ama ben çok mantıklı bulmadım ve konu açmışsınız her türlü eleştireye açık olmanız gerekirken sızınle aynı fıkırde olmayan ınsanları da cırkın uslubunuzla terslıyorsunuz..
Benimle uğraşmak hobisi oldu artık,sıkıntı yok siz rahat olun.

Bu uyumun burçlarla ilgisi var mı bilmiyorum. Ben akrep eşim balık. Vasatın da altında bir birliktelik yaşıyoruz. Hayırlısı 🥴

Baliklarda sorun olabilir belki biz ikimizde balığız bende sorun yok ama esim baya sorunlu bu konuda

kadın işi gücü bıraktı hırs yaptı resmen,tüm iletilerime eksi veriyor. bu kadar dert edeceğini bilsem ağzımı açmazdım :KK70:

Bu konu, konu sahibinin gelen yorumlara saldırgan cevap verip, milleti sindirmeye çalışması için mi açıldı?

Sırf başlığı merak ettiğim için girdim. Fakat, konu sahibesinin neye dayanarak üyeleri bir kalıba sokarak ya da grup olarak da gelseniz, ben sizi sustururum demesi ile karşılaştım.

İsteğiniz ne?
Dikkat çekmek mi?

Bu konu, konu sahibinin gelen yorumlara saldırgan cevap verip, milleti sindirmeye çalışması için mi açıldı?

Sırf başlığı merak ettiğim için girdim. Fakat, konu sahibesinin neye dayanarak üyeleri bir kalıba sokarak ya da grup olarak da gelseniz, ben sizi sustururum demesi ile karşılaştım.

İsteğiniz ne?
Dikkat çekmek mi?
evet en çok bana soracaksınız en çok ben konuşacağım erol buyukburcum ben

Terbiyesizliğin bu kadarına da pes.
Sakin lütfen ..
Gereği yapılıyor zaten.

İsteğiniz ne?
Dikkat çekmek mi?
Sindirilmek bize yakışmaz gereken cevap anında verilir.

X