eşinizle burcunuz ve yatak uyumunuz

ben akrep
eşim boğa
cinsel hayatımız tavan

sizin burçlarınız ve yatak durumunuz nedir?
evlilik telaşında olanlara ders niteliğinde olmasını dilediğim bu başlığa katkılarınızı bekliyorum hanımlar :)
Akrep kadını ve boğa erkeği tabi tavan olur 😂 benm burcum aslan ama cinsel konuda aşırı isteksizim o yüzden hangi burç olursa olsun benden bi cacık olmz 😂

Biz şikayet raporlarına bakarız, takdir edersiniz ki sitenin bütün bölümlerinde açılmış milyonlarca konu ve mesajı tek tek okuyup hangisi kural dışı tespit etmemiz imkansız.
Söylediğiniz veya zorbalık diye tabir ettiğiniz durumlar rapor edilirse ve eğer rapor edilen yorum gerçekten kasıtlı bir yorumsa uyarı verilir, veriliyor.
Şu şu yorumlarda diye örneklendirmek yanlış olur çünkü açıklama yaptığım konuya has örnekleme yapıyorum bu seferde bütün konularda bu kıstaslar geçerli sanıp her yorum rapor ediliyor veya bizim yorumlarımız verilen örnekle alakasız banlanmayız denip abartılıyor.

Uzattım özür dilerim ama kısaca nahoş bulduğunuz, site kurallarına uymadığınız düşündüğünüz yorumlarda şikayet et butonuna basarsanız bize yardım etmiş olursunuz, malum sizler bizlerden daha fazla konu okuyor ve daha çok yorum görüyorsunuz😌
Bizler gerekli incelemeyi yaparız, yorum işlem yapılmalıksa yaparız değilse pas geçeriz.
Dipnot : Ben gibi kendinizi ifşa edin 👍

Cinsellikte erkeğin mars burcu, eros burcu ve açıları önemli gene de güneş burcuyla da yorum yapılabilir zira çoğunluğun bildiği o. Ayrıca doğum haritasından erkeğin fantezisine ya da sapkınlığına kadar bilgi edinilebiliyor
aa bunları nasıl öğreniyoruz? ben çok astroloji ile ilgili değilim, yani evrendeki hareketlerin karakterimize etkisi olduğuna inanıyorum ama açıp da hiç eşimle ilişki uyumu okumadim :c

Eşim boğa ben oğlak, iki toprak grubu burcu olarak günlük hayatımız da gayet uyumludur zaten, aynı şey yatak odası için de geçerli. Eşim burcunun bütün özelliklerini taşır.

aa bunları nasıl öğreniyoruz? ben çok astroloji ile ilgili değilim, yani evrendeki hareketlerin karakterimize etkisi olduğuna inanıyorum ama açıp da hiç eşimle ilişki uyumu okumadim :c
Doğum saati ve doğum yerinin konumuyla bu bilgilerin tamamına ulaşılabiliyor ama uzman olmak ya da uzman işi bir program kullanmak lazım

erkeğin mars burcu ile kadının venüs burcunun uyumu önemli cinsellik için. tabi erkeğin güneş burcunun kadının venüsü ile uyumu da önemli bir parametre.

Doğum saati ve doğum yerinin konumuyla bu bilgilerin tamamına ulaşılabiliyor ama uzman olmak ya da uzman işi bir program kullanmak lazım
aa epey uğraştırıcı bir şeymiş. teşekkür ederim <3 sizin eşinizle enerjiniz iyi diye okuyorum, sorması ayıp burçlar ne? :p

Ben akrep burcuyum. Yükselen akrep. Benimki ikizlere ikizler. Erkeğin venusu kadının marsi önemli derler. Onun venusu boğa benim mars yine akrep. Valla iyi yani libido🤣

ayrıca saygısız denilmiş ama kişi konuyu açmış, direk saldırı başlamış ve provoke edilmiş, ilk açıkta mod çağırılması bence zaten bunu ispat eder nitelikte. eski üye olunca hepsinden muaf olunuyor galiba...
Bu mesaja cevap vermek boynumun borcu artık..

Saldırı olmadı önce bunu söyleyim,konu tavşana kadar geldi kendi kişisel düşüncemi açıkladım sadece.
Sonrada diğer üyelere tepki vermeye başlayınca uyardık gerekli kibleri yaptık.
Eski üye demişsiniz üstüme alındım bunuda,evet 13yıldır buradayım hiç bir şeydende muaf değilim .
Aldğım cezayıda söyleyeyim size 38 cezam var belki aydınlatıcı olmuşumdur umarım.
Şimdi dışarı çıkmam lazım hastanede randevum var....

Sizene ne insanların yatak durumlarından .
Öğrenip madalyamı takacaksınız..
Bu mesaja cevap vermek boynumun borcu artık..

Saldırı olmadı önce bunu söyleyim,konu tavşana kadar geldi kendi kişisel düşüncemi açıkladım sadece.
Sonrada diğer üyelere tepki vermeye başlayınca uyardık gerekli kibleri yaptık.
Eski üye demişsiniz üstüme alındım bunuda,evet 13yıldır buradayım hiç bir şeydende muaf değilim .
Aldğım cezayıda söyleyeyim size 38 cezam var belki aydınlatıcı olmuşumdur umarım.
Şimdi dışarı çıkmam lazım hastanede randevum var....
Uzatmayacağım. Konuya gelen ilk mesaj ve bence bu hiç de iyi niyetli bir cümle değil. Kaldı ki mune de bu doğrultuda yorum yaptı.

Ben bişey öğrenmek istiyorum. Evet çok geç balıkla evlendiğim için ama mesela akrep Burcu kadını hangi burç erkekle daha mutlu daha tutkulu olur. Burçların bunda etkisi olur mu?

X