eşinizle burcunuz ve yatak uyumunuz

Venüs Mars ile bı açı yoksa genelde uyum olmuyor. Burçların uyumu dışında ayriteyeten evlere hangi burçların yerleştiği ve acılar çok önemli.

açabilir misiniz bunu? 🤨
Doğum haritasında evler var ve yerleşimler
Yani herşeyde gösterdiğiniz potansiyel çekim kapasite değişik değişik yansiyabilir
Eşler arasında güneşin birbirini görmesi
Yükseleni veya ay burçlarının uyumu önce ona bakılır daha sonra diğer evlere ve eşlerin gezegenlerin birbirine yaptığı açılara.
Sinastri haritası uyum haritası var bakabilirsiniz netten 🥰

Yani herşeyde gösterdiğiniz potansiyel çekim kapasite değişik değişik yansiyabilir
Yükseleni veya ay burçlarının uyumu önce ona bakılır daha sonra diğer evlere ve eşlerin gezegenlerin birbirine yaptığı açılara.
üstünkörü ilgilenebilecegim, bakıp kendimiz için çıkarım yapıp eğlenebilecegim bir şey olabilir mi diye düşündüm ama astrolojiye sandigimdan daha uzakmisim, önce temel kavramlar çalışmam gerekir :c teşekkür ederim ^^

aktif hayatın alası tavşanda var, ama duygu yok.
görünen o ki bu tabularınızla sizde de duygu yok
ha tavşan ha...
Hadsizlik yaptığının farkında mısın? Saçma sapan cümlelerini kurarken o cümleleri sarf ettiğin insanın profiline bir bak bakalım kaç yaşında! Belki de senin kadar kızı vardır, konu başlığı cinsellik diye sana hadsizlik yapma cüretini veriyor mu ?

üstünkörü ilgilenebilecegim, bakıp kendimiz için çıkarım yapıp eğlenebilecegim bir şey olabilir mi diye düşündüm ama astrolojiye sandigimdan daha uzakmisim, önce temel kavramlar çalışmam gerekir :c teşekkür ederim ^^
Zamanla oturuyor ama çok detaylara da bilgi gerekiyor. Olabildiğince ilgiliyiz işte sadece rica ederim 😊

Kız HM ben doğum haritasına göz atmıştım doğum saatimi bilmiyorum. Bu yükseleni filan nasıl öğreniriz acep? Seni bu konuda bayağı bilgili gördüm.

Kız HM ben doğum haritasına göz atmıştım doğum saatimi bilmiyorum. Bu yükseleni filan nasıl öğreniriz acep? Seni bu konuda bayağı bilgili gördüm.
Onu valla bende bilmiyorum pek
O konu hakkında dinledim birşeyler ama
Mesela kaç saat farkı? 2 saat ise mesela belki bı nebze daha kolay olur videolar var onla ilgili ama 5 6 saat ve üstü zor beyaa onu bilemem 🤣 saat önemli vesselam

Ben pek inanmiyorum astrolojiye bu istek heves burçla alakali degil bence her burcun ateşliside var isteksizide var bence butun burclar ortaya karisik oluyor

Ben pek inanmiyorum astrolojiye bu istek heves burçla alakali degil bence her burcun ateşliside var isteksizide var bence butun burclar ortaya karisik oluyor
Ya tek burcta değiliz zaten sadece en çok yansittigimiz burçlar var.
Yani herkesin haritasında her etmenden burc var zaten sadece en çok yansittigimiz burçlar farklı oluyor

yeterli bilgi birikimine sahip olan herkes bunu yapabilir, sonuçta elde ettiğimiz verileri akademik makale olarak yayımlamıyoruz dimi. allah göz vermiş akıl vermiş

hay ağzına sağlık
Bacım açtığın konuya bakar mısın sence mantıklı mı Allah aşkına edep ahlak kalmamış ki anlayamıyorsun tabi ama bakın ben size şöyle öğreteyim öğrenememişsiniz çünkü açılacak konular vardır açılmayacak konular vardır hem böyle saçma bir konuyu açıyorsunuz hem de haklı olanı yeriyorsunuz

Onu valla bende bilmiyorum pek
O konu hakkında dinledim birşeyler ama
Mesela kaç saat farkı? 2 saat ise mesela belki bı nebze daha kolay olur videolar var onla ilgili ama 5 6 saat ve üstü zor beyaa onu bilemem 🤣 saat önemli vesselam
Koç burcu, doğum saati 8.30.😁 Herif de koç ama kaçta doğduğunu anası bile bilmiyor.

• Beğen
Reactions: H M
X