Eşinizin ince ayrıntılarıyla ilgilenirmisiniz?

eşimin herşeyiyle ilgilenirim,banyoda kullanacağı duş jelinden,parfümüne kadar,akşamdan ertesi günü giyeceği kıyafetin,çorabından,gömleğine,kıravatına kadar,ayakkabısının boyasına kadar ben ilgilenirim,okadar hoşuma giderki bunları yapmak,hepsini hallettikten sonra şöyle baştan aşağıya kadar bakar tamam der öper ve gönderirim...

bende ilgilenirim hele onu çorapsız görmeye katlanamıyorum.oda maşallah bu soğukta çorap morap aramıyor.alıştı tabi çoraplarını giydiren biri var

aynen canım senin yaptıklarını evlenince yapmayı bende düşünüyoruma.s
traş takımları duş takımları bornozu
kıyafeti yemeği hayal kuruyorum bazen bence güzel bir duygu aynı ilgiyi ondan da göreceğime şüphem yok :asigim:

TABİKİ İLGİLENİRİM... ve de cok hosuma gider. Mesela gömlegine uygun kravatı secerim, ütüsünü ve evden cıkmadan önceki halini kontrol ederim.
esimle ilgilenmek hosuma gidiyor:asigim::asigim::asigim:

oh oh kravat sorunumuz yok yırttım:dance:
bende ilgilenirim kıyafetini kirli görünce değiştiririm
diğer işlerinide kendisi yapsın

Bende her giyeceği kıyafetlerle ilgilenirim. Akşamdan gömleğini, kravatını, pantalonunu, çorabını kısacası her şeyini hazırlarım. Buraya kadar her şey normal dimi ? Yapmamın sebebine gelince; ben hazırlamazsam sabah işe geç kalıyoruz :roflol: Sağolsun hemen kalkamıyor. Şu da bir gerçek ki zevkl ile yapıyorum :asigim:

bende eşimin herşeyiyle ilgilenirim

ama sanırım fazla abartmışım kafamçokkarıştı evlendiğim ilk günden beri kıyafetlerini bile eline veririm.hasta olayım vermiyeyim aynı gömleği bir hafta giyer.aslında ilk evlendiğimizde öyle değildi ama o kadar çok alıştırdımki aman sen yapma ben yaparım diye.

bence her şey kararında yapılmalı.

Biricik askima, eslik yapiyorum annelik degil. Herseyi yerli yerinde, ne giyecekse alip giysin. Kendi ayakkibilarini kendi temiler. Sadece kentenlerini makineye atarim. Herseyin bir normali vardir diye dûsünüyorum.

bende ilgilenirim hele onu çorapsız görmeye katlanamıyorum.oda maşallah bu soğukta çorap morap aramıyor.alıştı tabi çoraplarını giydiren biri var

çoraplarini giydiren biri var CADIARZU Bu devirde CADIARZU 5 yasindaki oglum bile kendi giyiyor :roflol:

İşte bu ufak ayrıntılarda ilgidir..a.s.
Ben ilgiden bahsediyorum hizmetçilikten değil!!:1closedeyes:

ben evli diilim ama. aşkımla evlendiğimde herşeyiyle ilgilenicem:asigim:

5 yıllık evliyim.eşimide çok seviyorum.olmaması gereken detayları görürüm hemen...(kirli yaka,kaymış kravat,aşınmış çorap vs....)
ama henüz bir kirlisini seleye attığımı bilmem.gömleklerini ütülerim o kadar...ne giyeceğine kendi karar verir...kullanacağı parfümü kendi seçer ama banada onaylatır.ayakkabılarını kendi boyar hatta mevsimi geçenleri kendi kutulayıp kaldırır falan...
bu kadar ince ayrıntılı oğlumla ilgilenirim.çünkü o henüz kendi işini yapamayacak kadar küçük...öyle çok hizmet eden bir kadın değilim.ruhumda yok zaten...biaz tembelim ben.
ama Allah korusun mesela hasta olduğunda iş değişir.o zaman tanıyamaz beni.terli çamaşırlarını değiştiririm,çorbasını yaparım hemen,ilaçlarını hazırlarım,masaj yaparım vs...
yani gerçekten bana ihtiyacı olduğunda emrine amade bir hizmetçi olacağımı,ama normal zamanlarda eli ayağı tutuyorken kendi işini görmesi gerektiğini biliyor.
zira bizler tarafından sadece ilgi olarak görülen bu hareketler;eşlerimizin bizi bir süre sonra anneleri yerine koymasıyla yerini başka bir şeye bırakıyor.
bence tabi..iyimi yapıyorum kötümü bilmiyorum:1closedeyes:
ama böyle devam etmeye kararlıyım:hooray:

Annelik ile eşliği ayıran unsur o ince çizgi işte şefkat ve cinsellikde saklıdır bence..
İlgili olmak demek çok şefkatli olmak değildirki..
Nerde durman gerektiğini bilmelisin..
Ev işleri ortaktır hamile kalmadığım dönemdi ütümüzü bile beraber yapardık.Ben normal ütüleri yapardım o nevresimleri ütülerdi..
Balkonu yaz akşamları hep o akıtırdı mesela..Bende onun yorgunluk kahvesini yapardım..
Eşimi kayınvalidem o konuda çok iyi yetiştirmiş ben olmasam evde her işini kendi yapar,evi bıraktığım gibi görürüm..Ondan yana bir sıkıntı yok..
Tek derdim ilgi..
Kuşla da ilgilenirim mesela oynarım suluğuna bakarım,yemliğine bakarım..
Ben kişiyle yani kocamla birebir ilgilenmeyi seviyorum salatayı onun hazırlayıp ızgarayı onun yapması ama tabağına benim koymam mesela..
Hala anlatamadım anlatmak istediğimi ya neyse..

canım ben seni çok iyi anladım. Ayni şeyleri düşünüyoruz :1hug:
Bu çocukmuş koca adam olmuşlan iligisi yokki. İçimden geldiği için yapiyorum. Ayni şeyleri eşimdende görüyorum. Ben gerekirse çorabinida giydiririm, çokta giydirmişimdir. Bunda ne varki? yeri geliyor oda benimkini giydirir. Birbirimize ilgili alakalı olmayi seviyoruz.
İlgi sadece üstüne başına dikkat etmeklende bitmiyor yada sınırlı kalmiyor. Mesela benim eşim her sabah ilaci vardir midesi rahatsiz olduğu için bende her sabah ilacını hatırlatırım, hata kutusundan alıp ben içiririm. Oda bana akşamları doğum kontrol hapımı hatırlatır mesela. Bence evlilikte bu olması gereken şeylerdir. Haaa ben ona hatırlatmadan onun aklına gelmiyormu? tabiki geliyor, ama ben ona değer verdiğim için hatırlatma gereğini hissediyorum :asigim:

bende herşeyiyle ilgilenirim. akşam giderim o benden geç gelir işten. eşofmanlarını getiririm. çıkardıklarını asarım. temizliğine dikkat ederim. banyodan çıkmışsa çamaşırlarını hazırlarım. sabah işe giderken kıyafetlerini hazırlarım. ama hamallık diye düşünmem hoşuma gider.

benimki elinden gelse hic kalkmayacak yerinden evde hic bir seyin yerini bilemez evet bende kusurlarını görürüm ama giyimini kendi ayarlar birde onu yapsam kafayı yerim heralde bütün isler kadına ait zaten

benim eşimde hiçbirşeyin yerini bilmez. ben bigün annemlerde kalsam herşeyin yerini sorar. ama şuda var ben işten geç gitmişsem ve çok yorulmuşsam bazen o bulaşığı yıkamış olur bazen yemek yapar bana sürpriz yapar. onun içinde hiç şikayet etmem. içimden gelerek yaparım işlerini. mesela dün akşam geç geldi onu bekledim. aç geldi biliyorum yemek hazırlayım dedim kıyamam dedi. sonra kendim kalktım hazırladım yedi yattı. sonra bana bi sürü dua etti

Bende Nişanliyim Ama Ne Giyeceğini Bana Sorar Benim Zevkime Güveniyor Benim Istediğim şeyleri Giydiğinde Gözüme Daha Hoş Görüktüğünü Düşünür Bende Giyimine Karişirim Aşkim Zaten çok Titiz ütüsünü Bile Kendi Yapat çok Düzenli Hatta Ben ütü Yapmayi
Sevmiyorum Ben Sanada Yaparim Diyo Aşkim Benimmm şimdi öyle Bakalim Evlenince Ne Olacak....ama Evlenince Herşeyiyle Bende Ilgilenirim Mutlaka

eşinizin en son üstünü başını,saçını,kokusunu kontrol etmek ilgidir.
eşinizin sabah giyeceği kıyafete varana kadar karar vermek,iççamaşırına varana kadar hazırlamak şefkattir.ben senin herşeyinim.yeri gelir karın yeri gelir annenim imajı vermektir.bana göre gereksizdir.ben eşimin karısıyım,annesi değilim.annesi gibi herşeyini düşünmem gereksizdir.
(arada bir yapılırsa sorun yok ama alışkanlık haline gelmişse tehlike çanları çalmaya yakın demektir...bana göre tabi)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…