Eşinizin ailesinden biriyle sorun yaşadığınızda kendiniz mi çözersiniz yoksa eşinizin mi çözmesini istersiniz?

Es çözmeli.Elin kızı göze batar.
Ben ilk nisanlandigimida karşı taraf bana birşey olursa bana söyle.Sen el kizisin ama bana birşey olmaz dedi.Bende saygimi son ana kadar korumaya çalıştım.

Sonra gelip bana ben annemi vs
Susturamiyorum sana da bu hakkı veriyorum. İstediğini söyleyebilirsin dedi. Bence hiç bulaşmayin. Eş veya sevgiliniz halletsin.

Yok canım yapmayacak.
Sen deneme tahtası olacaksın maalesef.
Ben artık görüşmüyorum, ne halleri varsa görsünler. Çok yoruldum, yıprandım.
Ben ayrı şehirde yaşıyordum sma maalesef bir yıla yakındır aynı sehirdeyiz. İlk geldiğimde ciddi sıkıntılar yasadık eşim çok destek oldu onlara karşı ama ben depresyon yaşadım resmen bi dönem. Şimdi de görüşüyoruz sözde bi sıkıntımız yok ama maalesef kopulmuyor kopmak istesen de koparmıyorlar. Ama zaten evlendiğimden beri hep mesafeliyim.

Ben kendimi gayet ifade eden ve savunabilen çekinmeyen biri olarak eşim konuşsun isterim şöyle ki bana bir şey dediler yaptılar konuştum uyardım diyelim bunu tekrarlayabilirler ama eşiniz uyardığı konuştunu zaman size verdiği değeri görüp size daha saygılı davranırlar diye düşünüyorum eşinizin nezdinde ne kadar değerli olduğunuzu anlarlar ve eşinizle aralarını bozmak istemeyecekleri için de sizin uyarmanızdan daha etkili olacağını düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…