Esinize veya Sevgiliniz Sizi Evlilige Ikna Etmek Icin Neler Yapti?

xnazanx

ogullarina asikkkkkkkkk
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2008
2.088
3
Evet arkadaslar merak ediyorum esiniz sizi evlilige veya sevgilisi olan bekar arkadaslarin sevgilileri ikna etmek yaptigi ve sizin unutamadiginiz suprizler cilginliklar varmi?

Böyle bir konu açıldı ve biz tek tek yazdık canım..
Merak ediyorsan oraya göz atabilirsin..

ates yaktı..kocaman bi kalpp..camdan baktığımda...ev yanıyo sandım...sonra ip at asapğıya dedi uzattım..bi tane sandıkiçi dolu güll yaprakları...
bi buket gül..
sandığın içinde gül yapraklarının arasına saklanmış bi kutu vardı..içini actım bi tane TEK TAŞ yüzük vardı..
başka kutuda ise..altın kolyee

Beni evliliğe ikna etmek için çok istediğim bir şeyi yaptı.Hayvanları çok seviyorum.Bİ kedim olsun isterdim ancak annemi üzmemek adına şu ana kadar hep bu sevgimi bastırdım.Sevgilim de beni mutlu etmek için bana çok güzel bii İran kedisi aldı.Sürpriz yaptı bana:))Elbette annem kediyi 1 hafta içinde postaladı.Kedi erkek arkadaşımın başına kaldı ,üstelik kedilerle arası da hiç iyi değil:)))Yaza kadar evlenmezsen ZİLLİ 'ye sıcak bir yuva bulucam diye beni tehdit ediyor:)) Kediyi alarak beni evliliğe ikna etmeye calısan sefgilim şimdi ZİLLİ ile yaşıyor:))))

bu evlilik kabul edilmezmi söleyinnnnnnnnnnnnnnn......
cok seviyorum askımıı

Kalp şeklinde ateş yakmalar, ipe yüzük bağlamalar, bilboardlarla ilanı aşk etmeler falan gayet romantik durumlar tabiki şüphe yok.
Allah mesut etsin inşallah. Dilerim hep böyle devam etsin.
Ama yukarıdaki cümlen garip geldi bana doğrusu.
Evlenme teklifinin şekline göre mi karar vericez yani.:1shok:

yok be öle olurmu hiçç...işin sakası o...ben zaten seviyorum....
önemli değil yapıp yapmaması..
sadece romantizm olsun diye oluyo işteeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…