eşiniz özel günlerde ailenizi arar mı?

L

lilyum1632

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi lilyum1632
mrb arkadaşlar,

eşiniz özel günlerde ailenizi arar mı?

• Konu Sahibi lilyum1632
Yok aramaz..
Özel günlerde ailelerimizle hep beraberiz zaten..:eek:
Şanslı azınlıktayım her iki aile ile de aynı şehirdeyiz..hihoyyyt

• Konu Sahibi lilyum1632
eşimin ailesi de benim ailem de farklı şehirlerdeler. özel günlerde yanlarında olamıyoruz. ben kayınvalidemin ya da kayınpederimin doğumgünü olduğunda erkenden arayıp kutluyorum, bayramlardada eşimle beraber arıyoruz eşimin ailesini ama benim annemin veya babamın doğumgünü olduğunda eşim hiç oralı olmuyor çok üzülüyorum. annem daha sonra bir telefon bile etmedi diye bana söylüyor ne diyeceğimi şaşırıyorum. en son kurban bayramında annem oğlum biz farkında olmadan seni kırdık mı telefonunu bekledik 4 gün boyunca aramadın dedi. eşim ne diyeceğini şaşırdı. çok utandı. bugün annemin doğumgünü ve öğlen eşimi aradım hatırlattım annemin doğumgünü dedim. işten eve gelince telefonuna baktım aramamış. hayatım annemi bir arasan doğumgününü kutlasan çok sevinir dedim. yine aramadı... ben biliyorum ki annem hala eşimden telefon bekliyor...

bu konuyu çok mu abartıyorum sizce?

• Konu Sahibi lilyum1632
Yok aramaz..
Özel günlerde ailelerimizle hep beraberiz zaten..:eek:
Şanslı azınlıktayım her iki aile ile de aynı şehirdeyiz..hihoyyyt
ne güzel canım Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah.

• Konu Sahibi lilyum1632
yok valla benimkide aramaz...
tabii hastalık durumları olunca arıyor ama..........

• Konu Sahibi lilyum1632
Ailelerimizden farklı şehirlerde yaşıyoruz.eşim arar ben de ararım.özel günleri hiç unutmaz,günler önceden planlar yapar:asigim::nazar:

• Konu Sahibi lilyum1632

evet herzaman arar,ki zaten böyle olması lazım.hatta özel günlerin haricindede arar,dediğim gibi olması gereken bu,ama yapılan mecburiyetten değil içten yapılıyor olunca daha bi güzel oluyor:asigim:

• Konu Sahibi lilyum1632
eğer uzakta olacaksak mutlaka arar sorar..
onun haricinde birlikteyiz zaten..
eve gelmeden önce mutlaka annesine yada babamlara uğrar..
ilgilidir..

• Konu Sahibi lilyum1632
ben özel günlerin dışında kayınvalidemi kayınpederimi arıyorum her hafta konuşuyorum. ama eşim aramıyor işte tatlı dille söylüyorum yine olmuyor ne yapsam şaşırdım artık. bende onun gibi mi davranayım. ne yapayım sizce?

ben özel günlerin dışında kayınvalidemi kayınpederimi arıyorum her hafta konuşuyorum. ama eşim aramıyor işte tatlı dille söylüyorum yine olmuyor ne yapsam şaşırdım artık. bende onun gibi mi davranayım. ne yapayım sizce?

Siz bilirsiniz ama bence zorlama yapmayın..
Misillime de yapmayın..:sm_confused:
İçinizden geliyorsa aramaya devam edin büyükleri..
Ama eşiniz zorla arayacaksa hiç aramasın daha iyi bence..:nazar:
Bu arada güzel dileğiniz için çok teşekkürler..yerimseniben

ben evlı degılım ama en mantıklısı ve olması gereken bence aramasıdır..
bende onun aılesını ararım...boylelıklede buyuklerı mutlu etmış oluruz
ama aramak ıstemıyorsada zorlamamak lazım

eşim benim annemi babamı benden daha fazla düşünür ve arar :asigim: ne hediye alcağını sasırır

benim eşimin ailesiyle aram pek olmamasına rağmen özel günlerde hepsini tek tek ararım.ama eşimin benim ailemle arası iyi olmasına rağmen hiç aklına gelmez,zaten o kendi ailesiniyle normalde çok konuşmalarına rağmen özel günlerde aramaz :sm_confused: ama benim ailemde hiç aramadı falan diye gönül koymaz,birbirlerini biliyolar çünkü( Allah bozmasın:nazar:) ama önceden biraz konuyu açtığım için geçen kandilde benim bile haberim olmadan hepsini aramış :1hug:

Aramaz, bende aramam. Hep unuturum, hiç aklımda öyle özel gün falan tutamam. Biz böyle halimizden memnunuz. Kaldı ki, bayramların dışındaki tüm özel günlere ailelerimizde karşı oldukları için sorun olmuyor bizde.
Zaten aynı şehirlerde ve çok yakınız birbirimize, bayramda, seyranda hep beraberiz.
Diğer günlerin pek bir önemi de yok. Bu yüzden bizim keyifler bu konuda gıcır gıcır.

arar benim söylememe gerek kalmadan bende onunkileri ararım
kesinliklede araması gerektiğine inanıyorum

eşimin ailesi de benim ailem de farklı şehirlerdeler. özel günlerde yanlarında olamıyoruz. ben kayınvalidemin ya da kayınpederimin doğumgünü olduğunda erkenden arayıp kutluyorum, bayramlardada eşimle beraber arıyoruz eşimin ailesini ama benim annemin veya babamın doğumgünü olduğunda eşim hiç oralı olmuyor çok üzülüyorum. annem daha sonra bir telefon bile etmedi diye bana söylüyor ne diyeceğimi şaşırıyorum. en son kurban bayramında annem oğlum biz farkında olmadan seni kırdık mı telefonunu bekledik 4 gün boyunca aramadın dedi. eşim ne diyeceğini şaşırdı. çok utandı. bugün annemin doğumgünü ve öğlen eşimi aradım hatırlattım annemin doğumgünü dedim. işten eve gelince telefonuna baktım aramamış. hayatım annemi bir arasan doğumgününü kutlasan çok sevinir dedim. yine aramadı... ben biliyorum ki annem hala eşimden telefon bekliyor...

bu konuyu çok mu abartıyorum sizce?

bence sadece unutuyo yada önemsiceklerini düşünmüyo yada çekiniyo
tek yapacagın (benm gibi.. akrabaları aramaya üşeniyom)
bence yine dene
işi olmadıgı anını gözle ve o anda söyle hadi gel arayalım de

önceleri pek aramazdı,bende onun gibi davranınca yola geldi...
ne yapayım,malum dinsizin hakkından imansız gelir sözünü ilke edindim....bıraksam hiç aramayacak...

valla eşim ben haric kimsenin dogumgününü hatirlamaz :) artik nasil korkuttuysan adami kaydirigubbakcemile3 herkesin dogumgününü ben hatirlatirim..ben arattiririm..kendi aileside dahil :) ama onun dişinda ailemi zirt pirt aramaz..tabiki sıksık arasa sorsa güzel olur,sevaptir..ama ne bileyim böyle geldik böyle gidicez sanirim mirmirmirmir

Benim esimde aileme cok duskundur :asigim::nazar:
Hezaman arar ozel gunlerde bile arar malum biz almanyada yasiyoruz onlar turkiyede ve devamli msn de gorusuyorlar ben bazen derim esime yeter yaf hergun ne konusuyon diye sositososito

NOt:ben onun ailesiyle gorusmuyoruum ne arar ne sorarim ne de giderim hic bir bagimiz yoktur:1rolleyes:

X