Eşiniz Ne Diyor?

Önceleri internetten oynadığı bir oyun için sürekli laf ederdim. Şimdi ben her fırsatta kk ya girince yaa nasıl oluyormuş bağımlılık diyorbenneyaptımki
Doğru:1rolleyes:

benim kide hiç karışmaz bazen beraber paylaşım yaparız o da seviyor kk:1hug:

Benim esim evde oldumu ve bende buraya cok takildimmi o zaman kizabiliyo ama onun disinda o yokken istedigim kadar cirit atiyorum KK de.Ne yapim super ortam girmeden duramiyorumm

sağolsun benim kocacımda bişey demiyor.akşam soruyor kk damınsın diye bende ewet dedim ne yazıyor diyo bende şaka olarak seni çekiştiriyorum dedim.( gerçi hiç onu çekiştirmedim) canım kocacım karışmaz...:enbuyukkk:

Genelde birşey demiyor ama bazen KKden akıl aldığımı söylüyor. Sanki aklım yokmuş gibi. Bazen söyledikleri yalanda değil ne yapalım birbirimizden akıl almayacağızda kimden akıl alacağız haaaaaaaaa:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

tatlicadiarzune desin burda stres attığım biliyor desin de göreyim
kendininde köyleri var bakmazsa oolmaz:asigim:

eşim nasıl bir site diye göz ucuyla bir baktı benim rahatladığımı da görünce çünkü biz akşamları pek konuşamayız o tv başında transa geçer bende sıkıntıdan patlardım ama şimdi o kadar güzel vakit geçiriyorum ki bu sefer o bana diyor biraz gelde yüzünü görelim diye...yalnız benim küçük cadıyla problemim var ben kk ya girdiğim zaman bana "anne kk'yı oluşturan ablalara söylesekte bizede kızlar kulübünü kursalar diyor ve bilgisayarı paylaşamıyoruz..onun dışında herşey çok güzel ..seni seviyoruz KK

benim eşim garibim biligsayar kullanmayı öle pek bilmez zaten sevemezde ben genelde altından girer üstünden çıkarım..işyerimdede giriyom evimdede giriyom birşey demiyor eşim hatta hergün anlatıyorum duyduuğum önemli şeyleri....burada bazı arkadaşlarla çok samimi oldum hatta buluşacağız bile sadece başlarda güvensizlik duydu yani sanal ortam ne kadar dürüst olurlar dedi ama zamanla anlattıkalrımdan yola çıkarak sen güveniyorsan benim için sorun yok dedi ve burada yazışınca ben mutlu oluyorum o da sen mutluysan karşmam ben diyor .....benim mutluluğmla mutlu olan biri eşimmmm:asigim:

benim sevgilimin haberi yok.erkek kardesim cok kiskanc izin vermez netden birileriyle konusmama.ama burayi biliyor ve birsoz demiyor.az cok anlattim diye haberi var.hatt abazen dalga geciyor :) sevgilim frog giriyor diye kizdim yasakladim.simdi ben giriyorum kendime ozel siteye dersem ayagi yer alir.esitlik ister o da baska siteye girer diye ona demedim burayi

evet bende kafayı yemek üzereyken rast gele bulup üye oldum
bir akşam yanıma gelip ne yapıyon sen bakim dedi
bende kk sitesine bakıyom dedim
hadi bakalım buldun kendine bir eğlence dedi:roflol:

bende herhalde maç seyretmekten iyidir dedim:roflol:

sevgili süpürgem valla ben de sana katılıyorum :roflol:.benim kide çok şikayet ediyor burda çok vakit geçiriyormuşum,herkesi ihmal ediyormuşum diyor bana .ben de bir gün senin dediğin gibi dayak klava: falan yersem şaşmam valla :sm_confused: )

Taşı yosun sarar, beni kk.Yalnızlığıma ilaçtır eşim de bunu biliyor.İşin doğrusu eşim beni biliyor.Ayrıca kk da olup biteni heyecanla anlatıyorum ona da.

Bende bu siteyi tesadüfen nette dolaşırken bulmuştum.İlk zamanlar eşim kızıyordu ne yazıyorsun orda bakayım,ne anlatıyonuzsırnaşık şey.Eşim sonradan alıştı bana artık pc yı aldığı zaman bana verirmisin diyorum K.K ya giricem arkadaşlar bekliyor:roflol:.Burda çok şey ögrenip bilgilendim her konuda eşimide bilgilendiriyorum bu arada :enbuyukkk:

Kendi işyerimiz olduğu için eşimle ben bütün gün beraberiz..Bu yüzden KK'yı tabii ki biliyor..İlk zamanlar genelde gebelik forumunda olduğum için, eşimde bu siteyi hamile bayanların yazıştığı bir site sanmış ( ne kadar gülmüştüm ).Sonradan anladı sadece gebelerin olmadığını..Ama benim bütün gün bu sitede vakit geçirmemden dolayı çok mutlu..
Artık eskisi gibi kırıcı,dırdırcı,sinirli değilmişim...Relax bir insan olmuşum.. Vay be KK sen neymişsin...:teytey::teytey::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…