eşiniz en son ne zaman "seni seviyorum" dedi

COpcU

Guru
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.538
8
eşiniz ya da sevgiliniz en son ne zaman "seni seviyoru" dedi benimki bana demiyoooooor:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bende kendi kendime derim ne olacak bunu mu dert edecem ama ediyorum işte:çok üzgünüm:

bugun dedi dünde demisti ondan önceki günde demisti
benim esimin cok sükür böyle romantik yanlari coktur küs olmadigimiz günler disinda hemen hemen hergün beni sevdigini söyler ve iltifatlar eder
allah bozmasin:)

Yaklaşık 5 dakika önce söyledi.:asigim:
Telefonla konuştuk, kapatırken hep söyleriz birbirimize.
Biz de Zazalar gibi romantik bir çift değiliz ama sevgi sözcüklerimizi esirgemeyiz birbirimizden..

hıc bellı olmaz bazen gunde 2 kere der bazende 2 gunde 1 benım ıcın demesı degıl sevdıgını bellı etmesı onemlıdır bence boyle kucuk seylerı kafana takma

ben sevginin söylendikçe çoğaldığından yanayım.ben eşime hergün derim amaa eşimde bana der.özellikle işyerimi arayıp sseni seviyorum der ve kapatır.allah kimseyi sevgisiz bırakmasın..

ben nişanlı olduğum halde çok sık demiyor ama dert etmiyorum ağzıyla söylemese bile gönlüyle belli ediyor zaten ama tek taraflı değil bende sık söylemem

sadece kavgadan sonra barışmak için söyler. haricinde pek mümkün değildir ağzından duymak:1no2:

bugun sabah işe gitmeden once hem opucumu aldım hemde seni seviyorumu :1rolleyes:

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

sabah işe bırakırken söyledi:asigim:
bende biraz önce msj attım ona da bende seni diye cvp verdi..

en son ben dediğimde bana karşılık olarak dedi bi iki gün önceydi herhal:)ama bana derki seni seviyorum kutsal bi sözcük onu hergün söyleyipte kutsallığını bozmayalım:)))zaten hareketleri beni ne kadar sevdiğini gösteriyor açıkçası bende pek beklemiyorum seni seviyorum demesini..

sürekli der benim bitanem. durup dururken yanıma gelir sarılır öper seni çok seviyorum der. çok romantik benim eşim yaaa a.s. Şeniz :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…