eşiniz ailenizi kendi ailesini aradığı sıklıkla ararmı?

tatlixsxoxgxlum

kızım İLKE 1 yaşında:))
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2007
1.707
2
ailelerimizden uzakta oturuyoruz eşime annemleri ara hallari hatırlarını sor demezsem hayatta aklına gelipte aramaz bu da beni sinir ediyor.sizlerdede böyle sorunu olan varmı?ilişkileriniz nasıldır?

Sağolsun eşim aileme gereken özeni gösterir. Ben unutsam bile o unutmaz çoğu zaman.
Heleki özel günlerde son derece dikkatlidir. Ailemle aralarına hayranım keşke bende onunkilerle
öyle olsaydım diyorum ama benim ailemde eşime karşı çok iyi davranıyor çokta değer veriyorlar.
Ama eşimin ailesi malesef bu konuda bizimkiler gibi değiller.

canim
benim esimde ben ara demeyince aramaz kendi ailesinede oyle ola ki bi sorun olmadigi surece aramaz
bende ara ara diye israr etmem bi aralar kendi ailesini sik arar benimkini iki uc aya bir arardi
bende onun ailesini aramadim
oldu bitti suan esitlendi zaten

Pek takip etmiyorum ama benim bildiğim kadarıyla sadece özel durumlarda ararız birbirimizin ailesini...yerimseniben
Ben kendimin bayılarak yapmadığım bir işlem için eşime de baskı kuramam açıkçası..jeyyar

zaten evlerimiz cok yakin her haftasonu ailelerimizi goruyoruz
telefonu sadece gerektigi durumlarda kullaniyoruz

ben hergün sabahtan ararım hem annemi hem kayınvalidemi seslerini duyunca rahat ederim..eşim haftada 3 kez falan arar ama hiçbir zaman bu konu aramızda sorun olmadı çünkü benim dememle arayacaksa hiç aramasın mantığı var bende...ama sağolsun oda arar...

Ben eşimin ailesini çok nadiren arıyorum. Ve onda bile karnıma sancılar giriyor.
Eşim zaten kendi ailesini çok sıklıkla aramıyorki benimkileri arasın.
Ailesine gitmemiz gerektiğini bile genellikle ben söylüyorum.
Bukadar bürokrasiye gerek yok. Aramak isterse arar, istemezse aramaz.
Ben üstümde baskı hissetmek istemediğim için, onada ara filan demem.
Çokda dert edeceğim birşey değil açıkcası...

Ayrıca aileme gerçekten kıymet verir. Elinden geleni yapar.
Bunu arayıp aramaması ile bağdaştırmamak lazım bence...

ben kendi ailemle hergün görüşüyorum. eşimin ailesini eşim arayalım dediği zaman arıyorum. ama eşimde sıksık görüşür ailesiyle cepten. onlarda evi arayıp benimle konuşmazlar pek. aradan belirli bir zaman geçtiyse eşim der arayalım diye, her iki aileyide ararız bu şekilde.

aramaz..bende aramam ben kendi ailemi ararim o ne kendi ailesini ne benimkileri, bøyle seyleri ben hatirlatirim aklina gelmez øzel bir durum olmadikca

eşim kendi ailesini nekadar sıklıklan ariyor hiç bilmiyorum. Evden pek aramiyor işten ariyormu bilmiyorum.
Ben annemi hergün ariyorum zaten eşimin aramasina gerek yok. Bende kayinvaldemi çok sık aramiyorumki. Eşim ailemi ariyormu diye hiç düşünmedim bile. Özel günlerde ariyor ama onun dışında bilmiyorum. Çokta önemli değil benim için ben ailemi ararim ona gerek yok :icecream:

yani aslında annemler soruyor .........nasıl napıyor diye bazen ben konuşurkende yanımda oluyor beni bu kadar soruyorlar bende seslerini duyayım hatırlarını sorayım demesi gerekir diyorum..yoksa zorla aramasını istemiyorum tabi...

ben kayınvalidemi hergün arıyorum ama mecburiyetten
eşimde annesini hergün arıyor işten gelince ben geldim diye tekmil veriyor
ama benim annemi aydaa yıldaaa bir zoraki arıyor

ailelerimizden uzakta oturuyoruz eşime annemleri ara hallari hatırlarını sor demezsem hayatta aklına gelipte aramaz bu da beni sinir ediyor.sizlerdede böyle sorunu olan varmı?ilişkileriniz nasıldır?

ben nişanlıyım ama benımkıde böle olacağa benzıyor 2ayımız kaldı surda zaten
bakalım ne olcak ama sanmam ki onda öle ince fikir
a.s.

:içelim::içelim:..................

biz zaten annemlerle aynı sokakta oturuyoruz ve
hafatnın bikaç günü onlardayız.
eşimin extradan aramasına gerek kalmayacak kadar
fazla görüşüyoruz zaten.

eşim benim ailemi çok nadir arar özel bi durum olduğunda...ama bana nedense hep sorar annemi aradınmı konuştunmu diye .....o arayıp sormuyorda ben niye hergün arayıp konuşayım..zaten konuşacak şey bile bulamıyom telefonda o işi düşünce eşimi cepten arıyor evden bile aramıyor...birde yakın oturuyoruz...ne gereği var o kadar sık aramanın özlesin bizi canım biraz...annemleri ben hergün gibi ararım (o da anne kız yakınlığından dolayı konuşmadan dertleşmeden olmuyor işte)(ama bunu kayınvalide ile yapamıyorsun birde daha yeni evliyiz eskimedik daha )ne bulayım anlatacak ...soracak ...

Benim eşimde özel günlerde arar.
Valla ben gerekde görmüyorum aramasını arasa ne olacakki hem, benim aramam annemi mutlu ediyor zaten.
Annemde siz iyi olun ben bişey istemem der.

ben hergün ablamla konuşurum.ama kayınvalidemleri özel bir gün veya hastalık olmadığı sürece aramam eşimde aynısını yapıyor.zaten haftada bir gün iki tarafıda görüyoruz.birbirimizi zorlamaya gerek yok

ben demedikçe özel günlerde bile aramaz hatta ilk onun ailesini ararım ben ondan sonra arar ben aramadığım zamanda milli felaket olur en son kandilde kandil oldugunu bilmiyordum hastaydımda geç saat öğrendim kandil olduğunu ben aramadım diye bizimkileri aramamış açıkcası ailem ona ii davrandı ama onlarıda üzüyor benim onun ailesiyle sorunlarım oldu diye tepki gösteriyo çok üzülüyorum en azından benim ailem onunkiler gibi üzmemişti onu benim kırgınlıklarım çok fazla ama nafilesenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…